Juna-aikataulut
Meulan - Hardricourt Essonnes Robinson Juna-aikataulu 4. elokuuta 2024 klo 4.10
05:24 | Meulan - Hardricourt | 2:31 3 vaihtoa 30 pysähtyy JPICA AQYRO DROPO DZOVO | 2:31 | 3 vaihtoa 30 pysähtyy | JPICA AQYRO DROPO DZOVO | JPICA | |
05:27 | Thun le Paradis | ||||||
05:30 | Vaux-sur-Seine | ||||||
05:35 | Triel-sur-Seine | ||||||
05:37 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
05:40 | Andrésy | ||||||
05:42 | Maurecourt | ||||||
05:44 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
05:54 | Conflans Fin d'Oise | AQYRO | |||||
05:57 | Achères Ville | ||||||
06:03 | Maisons-Laffitte | ||||||
06:05 | Sartrouville | ||||||
06:08 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
06:14 | Nanterre Préfecture | ||||||
06:16 | La Défense | ||||||
06:20 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:24 | Auber | ||||||
06:26 | Châtelet les Halles | ||||||
06:29 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
06:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
06:44 | Créteil Pompadour | ||||||
06:48 | Villeneuve Triage | ||||||
06:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:59 | Juvisy | ||||||
07:02 | Viry-Châtillon | ||||||
07:05 | Grigny Centre | ||||||
07:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:14 | Le Bras de Fer | ||||||
07:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
07:56 | Essonnes Robinson |
06:44 | Meulan - Hardricourt | 2:11 2 vaihtoa 16 pysähtyy JPICA CELBA DZOVO | 2:11 | 2 vaihtoa 16 pysähtyy | JPICA CELBA DZOVO | JPICA | |
06:46 | Thun le Paradis | ||||||
06:50 | Vaux-sur-Seine | ||||||
06:54 | Triel-sur-Seine | ||||||
06:57 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
06:59 | Andrésy | ||||||
07:02 | Maurecourt | ||||||
07:04 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:07 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:16 | Argenteuil | ||||||
07:29 | Paris Saint Lazare | ||||||
08:04 | Bibliothèque François Mitterrand | CELBA | |||||
08:14 | Juvisy | ||||||
08:35 | Juvisy | DZOVO | |||||
08:38 | Viry-Châtillon | ||||||
08:42 | Ris-Orangis | ||||||
08:45 | Grand Bourg | ||||||
08:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
08:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:56 | Essonnes Robinson |
07:15 | Meulan - Hardricourt | 2:40 3 vaihtoa 30 pysähtyy JPUCA AQYRO DROPO DZOVO | 2:40 | 3 vaihtoa 30 pysähtyy | JPUCA AQYRO DROPO DZOVO | JPUCA | |
07:17 | Thun le Paradis | ||||||
07:21 | Vaux-sur-Seine | ||||||
07:25 | Triel-sur-Seine | ||||||
07:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
07:30 | Andrésy | ||||||
07:33 | Maurecourt | ||||||
07:35 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
07:47 | Conflans Fin d'Oise | AQYRO | |||||
07:50 | Achères Ville | ||||||
07:56 | Maisons-Laffitte | ||||||
07:58 | Sartrouville | ||||||
08:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:09 | La Défense | ||||||
08:13 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:16 | Auber | ||||||
08:19 | Châtelet les Halles | ||||||
08:22 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
08:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
08:44 | Créteil Pompadour | ||||||
08:48 | Villeneuve Triage | ||||||
08:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:59 | Juvisy | ||||||
09:02 | Viry-Châtillon | ||||||
09:05 | Grigny Centre | ||||||
09:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
09:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
09:14 | Le Bras de Fer | ||||||
09:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
09:56 | Essonnes Robinson |
08:15 | Meulan - Hardricourt | 2:40 3 vaihtoa 30 pysähtyy JPUCA AQYRO DROPO DZOVO | 2:40 | 3 vaihtoa 30 pysähtyy | JPUCA AQYRO DROPO DZOVO | JPUCA | |
08:17 | Thun le Paradis | ||||||
08:21 | Vaux-sur-Seine | ||||||
08:25 | Triel-sur-Seine | ||||||
08:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
08:30 | Andrésy | ||||||
08:33 | Maurecourt | ||||||
08:34 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
08:47 | Conflans Fin d'Oise | AQYRO | |||||
08:50 | Achères Ville | ||||||
08:56 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:58 | Sartrouville | ||||||
09:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
09:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
09:09 | La Défense | ||||||
09:13 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
09:16 | Auber | ||||||
09:19 | Châtelet les Halles | ||||||
09:22 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
09:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
09:44 | Créteil Pompadour | ||||||
09:48 | Villeneuve Triage | ||||||
09:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
09:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
09:59 | Juvisy | ||||||
10:02 | Viry-Châtillon | ||||||
10:05 | Grigny Centre | ||||||
10:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
10:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
10:14 | Le Bras de Fer | ||||||
10:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
10:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
10:56 | Essonnes Robinson |
08:18 | Meulan - Hardricourt | 3:14 3 vaihtoa 15 pysähtyy JMOCA TER13118 RGAMO DJUVA | 3:14 | 3 vaihtoa 15 pysähtyy | JMOCA TER13118 RGAMO DJUVA | JMOCA | |
08:22 | Juziers | ||||||
08:25 | Gargenville | ||||||
08:28 | Issou - Porcheville | ||||||
08:31 | Limay | ||||||
08:34 | Mantes Station | ||||||
08:37 | Mantes-la-Jolie | ||||||
09:14 | Mantes-la-Jolie | TER13118 | |||||
09:48 | Paris Saint-Lazare | ||||||
10:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
10:42 | Melun | ||||||
11:05 | Melun | DJUVA | |||||
11:10 | Vosves | ||||||
11:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
11:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
11:21 | Saint-Fargeau | ||||||
11:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
11:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
11:30 | Villabé | ||||||
11:32 | Essonnes Robinson |
09:17 | Meulan - Hardricourt | 2:39 3 vaihtoa 30 pysähtyy JPUCA AQYRO DROPO DZOVO | 2:39 | 3 vaihtoa 30 pysähtyy | JPUCA AQYRO DROPO DZOVO | JPUCA | |
09:19 | Thun le Paradis | ||||||
09:23 | Vaux-sur-Seine | ||||||
09:27 | Triel-sur-Seine | ||||||
09:30 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
09:32 | Andrésy | ||||||
09:35 | Maurecourt | ||||||
09:37 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
09:47 | Conflans Fin d'Oise | AQYRO | |||||
09:50 | Achères Ville | ||||||
09:56 | Maisons-Laffitte | ||||||
09:58 | Sartrouville | ||||||
10:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
10:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
10:09 | La Défense | ||||||
10:13 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
10:16 | Auber | ||||||
10:19 | Châtelet les Halles | ||||||
10:22 | Paris Gare de Lyon | ||||||
10:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
10:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
10:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
10:44 | Créteil Pompadour | ||||||
10:48 | Villeneuve Triage | ||||||
10:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
10:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
10:59 | Juvisy | ||||||
11:02 | Viry-Châtillon | ||||||
11:05 | Grigny Centre | ||||||
11:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
11:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
11:14 | Le Bras de Fer | ||||||
11:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
11:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
11:56 | Essonnes Robinson |
09:19 | Meulan - Hardricourt | 3:13 4 vaihtoa 27 pysähtyy JMOCA JPALE AQURI RGAMO DJUVA | 3:13 | 4 vaihtoa 27 pysähtyy | JMOCA JPALE AQURI RGAMO DJUVA | JMOCA | |
09:23 | Juziers | ||||||
09:26 | Gargenville | ||||||
09:29 | Issou - Porcheville | ||||||
09:32 | Limay | ||||||
09:35 | Mantes Station | ||||||
09:49 | Mantes Station | JPALE | |||||
09:56 | Épône - Mézières | ||||||
10:00 | Aubergenville Élisabethville | ||||||
10:06 | Les Mureaux | ||||||
10:10 | Les Clairières de Verneuil | ||||||
10:14 | Vernouillet - Verneuil | ||||||
10:19 | Villennes-sur-Seine | ||||||
10:24 | Poissy | ||||||
10:32 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
10:46 | Houilles - Carrières-sur-Seine | AQURI | |||||
10:52 | Nanterre Préfecture | ||||||
10:54 | La Défense | ||||||
10:58 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
11:01 | Auber | ||||||
11:04 | Châtelet les Halles | ||||||
11:07 | Paris Gare de Lyon | ||||||
11:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
11:42 | Melun | ||||||
12:05 | Melun | DJUVA | |||||
12:10 | Vosves | ||||||
12:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
12:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
12:21 | Saint-Fargeau | ||||||
12:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
12:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
12:30 | Villabé | ||||||
12:32 | Essonnes Robinson |
10:15 | Meulan - Hardricourt | 2:40 3 vaihtoa 30 pysähtyy JPUCA AQYRO DROPO DZOVO | 2:40 | 3 vaihtoa 30 pysähtyy | JPUCA AQYRO DROPO DZOVO | JPUCA | |
10:17 | Thun le Paradis | ||||||
10:21 | Vaux-sur-Seine | ||||||
10:25 | Triel-sur-Seine | ||||||
10:28 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
10:30 | Andrésy | ||||||
10:33 | Maurecourt | ||||||
10:34 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
10:47 | Conflans Fin d'Oise | AQYRO | |||||
10:50 | Achères Ville | ||||||
10:56 | Maisons-Laffitte | ||||||
10:58 | Sartrouville | ||||||
11:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
11:07 | Nanterre Préfecture | ||||||
11:09 | La Défense | ||||||
11:13 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
11:16 | Auber | ||||||
11:19 | Châtelet les Halles | ||||||
11:22 | Paris Gare de Lyon | ||||||
11:31 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
11:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
11:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
11:44 | Créteil Pompadour | ||||||
11:48 | Villeneuve Triage | ||||||
11:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
11:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
11:59 | Juvisy | ||||||
12:02 | Viry-Châtillon | ||||||
12:05 | Grigny Centre | ||||||
12:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
12:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
12:14 | Le Bras de Fer | ||||||
12:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:53 | Corbeil-Essonnes | DZOVO | |||||
12:56 | Essonnes Robinson |
10:38 | Meulan - Hardricourt | 2:54 3 vaihtoa 25 pysähtyy JPUCA AQYRO RGAMO DJUVA | 2:54 | 3 vaihtoa 25 pysähtyy | JPUCA AQYRO RGAMO DJUVA | JPUCA | |
10:40 | Thun le Paradis | ||||||
10:44 | Vaux-sur-Seine | ||||||
10:48 | Triel-sur-Seine | ||||||
10:51 | Chanteloup-les-Vignes | ||||||
10:53 | Andrésy | ||||||
10:56 | Maurecourt | ||||||
10:57 | Conflans Fin d'Oise | ||||||
11:17 | Conflans Fin d'Oise | AQYRO | |||||
11:20 | Achères Ville | ||||||
11:26 | Maisons-Laffitte | ||||||
11:28 | Sartrouville | ||||||
11:31 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
11:37 | Nanterre Préfecture | ||||||
11:39 | La Défense | ||||||
11:43 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
11:46 | Auber | ||||||
11:49 | Châtelet les Halles | ||||||
11:52 | Paris Gare de Lyon | ||||||
12:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
12:42 | Melun | ||||||
13:05 | Melun | DJUVA | |||||
13:10 | Vosves | ||||||
13:14 | Boissise-le-Roi | ||||||
13:16 | Ponthierry - Pringy | ||||||
13:21 | Saint-Fargeau | ||||||
13:25 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
13:27 | Le Plessis Chenet | ||||||
13:30 | Villabé | ||||||
13:32 | Essonnes Robinson |
Matkan kesto
Matka-aika Meulan - Hardricourt ja Essonnes Robinson välillä on 1h51