Juna-aikataulut
Pontoise Saint-Germain-en-Laye Juna-aikataulu 7. elokuuta 2024 klo 2.10
04:36 | Pontoise | 1:24 2 vaihtoa 24 pysähtyy HAPOR BKFAS AZEBU | 1:24 | 2 vaihtoa 24 pysähtyy | HAPOR BKFAS AZEBU | HAPOR | |
04:38 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
04:42 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
04:45 | Pierrelaye | ||||||
04:48 | Montigny - Beauchamp | ||||||
04:52 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
04:55 | Cernay | ||||||
04:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
05:00 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
05:02 | Enghien-les-Bains | ||||||
05:04 | La Barre Ormesson | ||||||
05:07 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:10 | Saint-Denis | ||||||
05:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:20 | Paris Gare du Nord | BKFAS | |||||
05:23 | Châtelet les Halles | ||||||
05:31 | Châtelet les Halles | AZEBU | |||||
05:34 | Auber | ||||||
05:37 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
05:41 | La Défense | ||||||
05:43 | Nanterre Préfecture | ||||||
05:46 | Nanterre Université | ||||||
05:48 | Nanterre Ville | ||||||
05:51 | Rueil-Malmaison | ||||||
05:53 | Chatou - Croissy | ||||||
05:55 | Le Vésinet - Centre | ||||||
05:57 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
06:01 | Saint-Germain-en-Laye |
05:07 | Pontoise | 1:27 2 vaihtoa 24 pysähtyy HAPOR BSOCE AZODE | 1:27 | 2 vaihtoa 24 pysähtyy | HAPOR BSOCE AZODE | HAPOR | |
05:09 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
05:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
05:15 | Pierrelaye | ||||||
05:18 | Montigny - Beauchamp | ||||||
05:22 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
05:25 | Cernay | ||||||
05:28 | Ermont - Eaubonne | ||||||
05:31 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
05:34 | Enghien-les-Bains | ||||||
05:36 | La Barre Ormesson | ||||||
05:38 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
05:42 | Saint-Denis | ||||||
05:48 | Paris Gare du Nord | ||||||
05:50 | Paris Gare du Nord | BSOCE | |||||
05:53 | Châtelet les Halles | ||||||
06:04 | Châtelet les Halles | AZODE | |||||
06:07 | Auber | ||||||
06:10 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:14 | La Défense | ||||||
06:17 | Nanterre Préfecture | ||||||
06:19 | Nanterre Université | ||||||
06:21 | Nanterre Ville | ||||||
06:24 | Rueil-Malmaison | ||||||
06:26 | Chatou - Croissy | ||||||
06:28 | Le Vésinet - Centre | ||||||
06:30 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
06:34 | Saint-Germain-en-Laye |
05:36 | Pontoise | 1:28 2 vaihtoa 24 pysähtyy HAPOR BPLOK AZUPE | 1:28 | 2 vaihtoa 24 pysähtyy | HAPOR BPLOK AZUPE | HAPOR | |
05:38 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
05:42 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
05:45 | Pierrelaye | ||||||
05:48 | Montigny - Beauchamp | ||||||
05:52 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
05:55 | Cernay | ||||||
05:57 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:00 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
06:02 | Enghien-les-Bains | ||||||
06:04 | La Barre Ormesson | ||||||
06:07 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:10 | Saint-Denis | ||||||
06:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:20 | Paris Gare du Nord | BPLOK | |||||
06:23 | Châtelet les Halles | ||||||
06:36 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
06:38 | Auber | ||||||
06:41 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
06:45 | La Défense | ||||||
06:48 | Nanterre Préfecture | ||||||
06:50 | Nanterre Université | ||||||
06:53 | Nanterre Ville | ||||||
06:56 | Rueil-Malmaison | ||||||
06:58 | Chatou - Croissy | ||||||
07:00 | Le Vésinet - Centre | ||||||
07:02 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
07:05 | Saint-Germain-en-Laye |
05:45 | Pontoise | 1:35 2 vaihtoa 21 pysähtyy JPACA LFOPE AZODE | 1:35 | 2 vaihtoa 21 pysähtyy | JPACA LFOPE AZODE | JPACA | |
05:48 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
05:51 | Éragny - Neuville | ||||||
05:56 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
06:01 | Herblay | ||||||
06:04 | La Frette - Montigny | ||||||
06:08 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
06:12 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:15 | Argenteuil | ||||||
06:26 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:30 | Paris Saint Lazare | LFOPE | |||||
06:33 | Pont Cardinet | ||||||
06:35 | Clichy - Levallois | ||||||
06:38 | Asnières-sur-Seine | ||||||
06:40 | Bécon les Bruyères | ||||||
06:43 | Les Vallées | ||||||
06:45 | La Garenne-Colombes | ||||||
06:47 | Nanterre Université | ||||||
07:05 | Nanterre Université | AZODE | |||||
07:08 | Nanterre Ville | ||||||
07:11 | Rueil-Malmaison | ||||||
07:13 | Chatou - Croissy | ||||||
07:15 | Le Vésinet - Centre | ||||||
07:17 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
07:20 | Saint-Germain-en-Laye |
06:06 | Pontoise | 1:32 2 vaihtoa 24 pysähtyy HAPOR BPLOK AZUPE | 1:32 | 2 vaihtoa 24 pysähtyy | HAPOR BPLOK AZUPE | HAPOR | |
06:08 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
06:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
06:15 | Pierrelaye | ||||||
06:18 | Montigny - Beauchamp | ||||||
06:22 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
06:25 | Cernay | ||||||
06:27 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:30 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
06:32 | Enghien-les-Bains | ||||||
06:34 | La Barre Ormesson | ||||||
06:37 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:40 | Saint-Denis | ||||||
06:47 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:50 | Paris Gare du Nord | BPLOK | |||||
06:53 | Châtelet les Halles | ||||||
07:09 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
07:11 | Auber | ||||||
07:15 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:19 | La Défense | ||||||
07:22 | Nanterre Préfecture | ||||||
07:24 | Nanterre Université | ||||||
07:26 | Nanterre Ville | ||||||
07:29 | Rueil-Malmaison | ||||||
07:31 | Chatou - Croissy | ||||||
07:34 | Le Vésinet - Centre | ||||||
07:36 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
07:39 | Saint-Germain-en-Laye |
06:45 | Pontoise | 1:19 2 vaihtoa 19 pysähtyy JPACA LSEBU AZUPE | 1:19 | 2 vaihtoa 19 pysähtyy | JPACA LSEBU AZUPE | JPACA | |
06:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | ||||||
06:51 | Éragny - Neuville | ||||||
06:55 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:00 | Herblay | ||||||
07:03 | La Frette - Montigny | ||||||
07:05 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:10 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:14 | Argenteuil | ||||||
07:25 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:29 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
07:35 | Bécon les Bruyères | ||||||
07:38 | Courbevoie | ||||||
07:39 | La Défense | ||||||
07:44 | La Défense | AZUPE | |||||
07:47 | Nanterre Préfecture | ||||||
07:49 | Nanterre Université | ||||||
07:51 | Nanterre Ville | ||||||
07:54 | Rueil-Malmaison | ||||||
07:56 | Chatou - Croissy | ||||||
07:58 | Le Vésinet - Centre | ||||||
08:00 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
08:04 | Saint-Germain-en-Laye |
07:00 | Pontoise | 1:16 2 vaihtoa 15 pysähtyy JPUDE LSEBU AZUPE | 1:16 | 2 vaihtoa 15 pysähtyy | JPUDE LSEBU AZUPE | JPUDE | |
07:08 | Conflans-Sainte-Honorine | ||||||
07:12 | Herblay | ||||||
07:19 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:23 | Argenteuil | ||||||
07:33 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:39 | Paris Saint Lazare | LSEBU | |||||
07:46 | Bécon les Bruyères | ||||||
07:49 | Courbevoie | ||||||
07:51 | La Défense | ||||||
07:56 | La Défense | AZUPE | |||||
07:59 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:01 | Nanterre Université | ||||||
08:03 | Nanterre Ville | ||||||
08:06 | Rueil-Malmaison | ||||||
08:08 | Chatou - Croissy | ||||||
08:10 | Le Vésinet - Centre | ||||||
08:12 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
08:16 | Saint-Germain-en-Laye |
07:07 | Pontoise | 1:20 2 vaihtoa 24 pysähtyy HAPOR BPLOK AZUPE | 1:20 | 2 vaihtoa 24 pysähtyy | HAPOR BPLOK AZUPE | HAPOR | |
07:09 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
07:12 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
07:15 | Pierrelaye | ||||||
07:19 | Montigny - Beauchamp | ||||||
07:23 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
07:25 | Cernay | ||||||
07:28 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:31 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
07:33 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:35 | La Barre Ormesson | ||||||
07:37 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:41 | Saint-Denis | ||||||
07:48 | Paris Gare du Nord | ||||||
07:50 | Paris Gare du Nord | BPLOK | |||||
07:53 | Châtelet les Halles | ||||||
07:58 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
08:00 | Auber | ||||||
08:04 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:08 | La Défense | ||||||
08:11 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:13 | Nanterre Université | ||||||
08:15 | Nanterre Ville | ||||||
08:18 | Rueil-Malmaison | ||||||
08:20 | Chatou - Croissy | ||||||
08:22 | Le Vésinet - Centre | ||||||
08:24 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
08:28 | Saint-Germain-en-Laye |
07:22 | Pontoise | 1:17 2 vaihtoa 24 pysähtyy HAPOR BPLOK AZUPE | 1:17 | 2 vaihtoa 24 pysähtyy | HAPOR BPLOK AZUPE | HAPOR | |
07:24 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
07:27 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
07:30 | Pierrelaye | ||||||
07:34 | Montigny - Beauchamp | ||||||
07:38 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
07:40 | Cernay | ||||||
07:43 | Ermont - Eaubonne | ||||||
07:46 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
07:48 | Enghien-les-Bains | ||||||
07:50 | La Barre Ormesson | ||||||
07:52 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
07:56 | Saint-Denis | ||||||
08:03 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:05 | Paris Gare du Nord | BPLOK | |||||
08:08 | Châtelet les Halles | ||||||
08:10 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
08:12 | Auber | ||||||
08:16 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:20 | La Défense | ||||||
08:23 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:25 | Nanterre Université | ||||||
08:27 | Nanterre Ville | ||||||
08:30 | Rueil-Malmaison | ||||||
08:32 | Chatou - Croissy | ||||||
08:34 | Le Vésinet - Centre | ||||||
08:36 | Le Vésinet - Le Pecq | ||||||
08:40 | Saint-Germain-en-Laye |
Matkan kesto
Matka-aika Pontoise ja Saint-Germain-en-Laye välillä on 53 minuuttia