Auber Essonnes Robinson Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Auber Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Essonnes Robinson
Auber | 07:14 | 07:29 | 07:31 | 07:33 |
Châtelet les Halles | 07:16 | 07:32 | 07:34 | 07:36 |
Paris Gare de Lyon | 07:19 | 07:34 | 07:37 | 07:39 |
NOTE | NOTE | QKOU | QENO | |
A | A | A | A | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:25 | 07:40 | 07:40 | 07:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:31 | 07:46 | 07:46 | 07:53 |
Le Vert de Maisons | - | - | - | 07:55 |
Créteil Pompadour | - | - | - | 07:59 |
Villeneuve Triage | - | - | - | 08:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:42 | 07:57 | 07:57 | 08:06 |
Vigneux-sur-Seine | 07:46 | 08:01 | 08:01 | 08:10 |
Juvisy | 07:51 | 08:06 | 08:06 | 08:14 |
Viry-Châtillon | 07:53 | 08:08 | 08:08 | - |
Grigny Centre | 07:57 | 08:12 | 08:12 | 08:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:01 | 08:16 | 08:16 | 08:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:04 | 08:19 | 08:19 | 08:26 |
Le Bras de Fer | 08:06 | 08:21 | 08:21 | 08:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:10 | 08:25 | 08:25 | 08:32 |
RUPO | RUPO | RUPO | ROPE | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:32 | 08:32 | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:19 | 08:34 | 08:34 | 08:49 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:05 | 1:05 | 1:03 | 1:15 |
Auber Paris Gare de Lyon Melun Essonnes Robinson
Auber | 07:36 |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
NATO | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
KUMO | |
R | |
Transilien | |
Vaihto | |
Melun | 08:26 |
Vosves | 08:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 |
Saint-Fargeau | 08:42 |
Le Coudray-Montceaux | 08:46 |
Le Plessis Chenet | 08:48 |
Villabé | 08:51 |
Essonnes Robinson | 08:53 |
ROSA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:17 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Auber Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Essonnes Robinson
Auber | 07:14 | 07:29 | 07:31 | 07:33 |
Châtelet les Halles | 07:16 | 07:32 | 07:34 | 07:36 |
Paris Gare de Lyon | 07:19 | 07:34 | 07:37 | 07:39 |
NOTE | NOTE | QKOU | QENO | |
A | A | A | A | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:25 | 07:40 | 07:40 | 07:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:31 | 07:46 | 07:46 | 07:53 |
Le Vert de Maisons | - | - | - | 07:55 |
Créteil Pompadour | - | - | - | 07:59 |
Villeneuve Triage | - | - | - | 08:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:42 | 07:57 | 07:57 | 08:06 |
Vigneux-sur-Seine | 07:46 | 08:01 | 08:01 | 08:10 |
Juvisy | 07:51 | 08:06 | 08:06 | 08:14 |
Viry-Châtillon | 07:53 | 08:08 | 08:08 | - |
Grigny Centre | 07:57 | 08:12 | 08:12 | 08:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:01 | 08:16 | 08:16 | 08:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:04 | 08:19 | 08:19 | 08:26 |
Le Bras de Fer | 08:06 | 08:21 | 08:21 | 08:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:10 | 08:25 | 08:25 | 08:32 |
RUPO | RUPO | RUPO | ROPE | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:32 | 08:32 | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:19 | 08:34 | 08:34 | 08:49 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:05 | 1:05 | 1:03 | 1:15 |
Auber Paris Gare de Lyon Melun Essonnes Robinson
Auber | 07:36 |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
NATO | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
KUMO | |
R | |
Transilien | |
Vaihto | |
Melun | 08:26 |
Vosves | 08:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 |
Saint-Fargeau | 08:42 |
Le Coudray-Montceaux | 08:46 |
Le Plessis Chenet | 08:48 |
Villabé | 08:51 |
Essonnes Robinson | 08:53 |
ROSA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:17 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Auber Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Essonnes Robinson
Auber | 07:14 | 07:29 | 07:31 | 07:33 |
Châtelet les Halles | 07:16 | 07:32 | 07:34 | 07:36 |
Paris Gare de Lyon | 07:19 | 07:34 | 07:37 | 07:39 |
NOTE | NOTE | QKOU | QENO | |
A | A | A | A | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:25 | 07:40 | 07:40 | 07:46 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:31 | 07:46 | 07:46 | 07:53 |
Le Vert de Maisons | - | - | - | 07:55 |
Créteil Pompadour | - | - | - | 07:59 |
Villeneuve Triage | - | - | - | 08:03 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:42 | 07:57 | 07:57 | 08:06 |
Vigneux-sur-Seine | 07:46 | 08:01 | 08:01 | 08:10 |
Juvisy | 07:51 | 08:06 | 08:06 | 08:14 |
Viry-Châtillon | 07:53 | 08:08 | 08:08 | - |
Grigny Centre | 07:57 | 08:12 | 08:12 | 08:19 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:01 | 08:16 | 08:16 | 08:23 |
Évry - Courcouronnes | 08:04 | 08:19 | 08:19 | 08:26 |
Le Bras de Fer | 08:06 | 08:21 | 08:21 | 08:28 |
Corbeil-Essonnes | 08:10 | 08:25 | 08:25 | 08:32 |
RUPO | RUPO | RUPO | ROPE | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:17 | 08:32 | 08:32 | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:19 | 08:34 | 08:34 | 08:49 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:05 | 1:05 | 1:03 | 1:15 |
Auber Paris Gare de Lyon Melun Essonnes Robinson
Auber | 07:36 |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare de Lyon | 07:42 |
NATO | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
KUMO | |
R | |
Transilien | |
Vaihto | |
Melun | 08:26 |
Vosves | 08:31 |
Boissise-le-Roi | 08:35 |
Ponthierry - Pringy | 08:37 |
Saint-Fargeau | 08:42 |
Le Coudray-Montceaux | 08:46 |
Le Plessis Chenet | 08:48 |
Villabé | 08:51 |
Essonnes Robinson | 08:53 |
ROSA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:17 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Auber Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Essonnes Robinson
Auber | 07:02 | 07:05 | 07:29 | 07:43 |
Châtelet les Halles | 07:05 | 07:08 | 07:32 | 07:46 |
Paris Gare de Lyon | 07:07 | 07:10 | 07:34 | 07:48 |
ODAR | QIWI | NOTE | NOTE | |
A | A | A | A | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:10 | 07:16 | 07:40 | 07:55 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:16 | 07:23 | 07:46 | 08:01 |
Le Vert de Maisons | - | 07:25 | - | - |
Créteil Pompadour | - | 07:29 | - | - |
Villeneuve Triage | - | 07:33 | - | - |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:27 | 07:36 | 07:57 | 08:12 |
Vigneux-sur-Seine | 07:31 | 07:40 | 08:01 | 08:16 |
Juvisy | 07:36 | 07:44 | 08:06 | 08:21 |
Viry-Châtillon | 07:38 | - | 08:08 | 08:23 |
Grigny Centre | 07:42 | 07:49 | 08:12 | 08:27 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:46 | 07:53 | 08:16 | 08:31 |
Évry - Courcouronnes | 07:49 | 07:56 | 08:19 | 08:34 |
Le Bras de Fer | 07:51 | 07:58 | 08:21 | 08:36 |
Corbeil-Essonnes | 07:55 | 08:02 | 08:25 | 08:40 |
RUPO | ROPE | RUPO | RUPO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:02 | 08:17 | 08:32 | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:04 | 08:19 | 08:34 | 08:49 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:01 | 1:13 | 1:05 | 1:05 |
Auber Paris Gare de Lyon Melun Essonnes Robinson
Auber | 07:09 |
Châtelet les Halles | 07:11 |
Paris Gare de Lyon | 07:14 |
NATO | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon | 07:16 |
Melun | 07:42 |
GAMO | |
R | |
Transilien | |
Vaihto | |
Melun | 07:56 |
Vosves | 08:01 |
Boissise-le-Roi | 08:05 |
Ponthierry - Pringy | 08:07 |
Saint-Fargeau | 08:12 |
Le Coudray-Montceaux | 08:16 |
Le Plessis Chenet | 08:18 |
Villabé | 08:21 |
Essonnes Robinson | 08:23 |
ROSA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:14 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Auber Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Essonnes Robinson
Auber | 07:02 | 07:05 | 07:29 | 07:43 |
Châtelet les Halles | 07:05 | 07:08 | 07:32 | 07:46 |
Paris Gare de Lyon | 07:07 | 07:10 | 07:34 | 07:48 |
ODAR | QIWI | NOTE | NOTE | |
A | A | A | A | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Gare de Lyon | 07:10 | 07:16 | 07:40 | 07:55 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 07:16 | 07:23 | 07:46 | 08:01 |
Le Vert de Maisons | - | 07:25 | - | - |
Créteil Pompadour | - | 07:29 | - | - |
Villeneuve Triage | - | 07:33 | - | - |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:27 | 07:36 | 07:57 | 08:12 |
Vigneux-sur-Seine | 07:31 | 07:40 | 08:01 | 08:16 |
Juvisy | 07:36 | 07:44 | 08:06 | 08:21 |
Viry-Châtillon | 07:38 | - | 08:08 | 08:23 |
Grigny Centre | 07:42 | 07:49 | 08:12 | 08:27 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:46 | 07:53 | 08:16 | 08:31 |
Évry - Courcouronnes | 07:49 | 07:56 | 08:19 | 08:34 |
Le Bras de Fer | 07:51 | 07:58 | 08:21 | 08:36 |
Corbeil-Essonnes | 07:55 | 08:02 | 08:25 | 08:40 |
RUPO | ROPE | RUPO | RUPO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 08:02 | 08:17 | 08:32 | 08:47 |
Essonnes Robinson | 08:04 | 08:19 | 08:34 | 08:49 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:01 | 1:13 | 1:05 | 1:05 |
Auber Paris Gare de Lyon Melun Essonnes Robinson
Auber | 07:09 |
Châtelet les Halles | 07:11 |
Paris Gare de Lyon | 07:14 |
NATO | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon | 07:16 |
Melun | 07:42 |
GAMO | |
R | |
Transilien | |
Vaihto | |
Melun | 07:56 |
Vosves | 08:01 |
Boissise-le-Roi | 08:05 |
Ponthierry - Pringy | 08:07 |
Saint-Fargeau | 08:12 |
Le Coudray-Montceaux | 08:16 |
Le Plessis Chenet | 08:18 |
Villabé | 08:21 |
Essonnes Robinson | 08:23 |
ROSA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:14 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bibliothèque François Mitterrand Juvisy Essonnes Robinson
Bibliothèque François Mitterrand | 07:20 |
Juvisy | 07:31 |
DEBO | |
C | |
RER | |
Vaihto | |
Juvisy | 07:35 |
Viry-Châtillon | 07:38 |
Ris-Orangis | 07:42 |
Grand Bourg | 07:45 |
Évry - Val de Seine | 07:48 |
Corbeil-Essonnes | 07:53 |
Essonnes Robinson | 07:56 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 35 min |
Auber Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Essonnes Robinson
Auber | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Châtelet les Halles | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Paris Gare de Lyon | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
NEGE | NEGE | NEGE | |
A | A | A | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
Paris Gare de Lyon | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 09:08 | 10:08 | 11:08 |
Le Vert de Maisons | 09:10 | 10:10 | 11:10 |
Créteil Pompadour | 09:14 | 10:14 | 11:14 |
Villeneuve Triage | 09:18 | 10:17 | 11:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 09:21 | 10:21 | 11:21 |
Vigneux-sur-Seine | 09:26 | 10:26 | 11:25 |
Juvisy | 09:29 | 10:30 | 11:29 |
Viry-Châtillon | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Grigny Centre | 09:35 | 10:36 | 11:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Évry - Courcouronnes | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Le Bras de Fer | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Corbeil-Essonnes | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
ROPO | ROPO | ROPO | |
D | D | D | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
Corbeil-Essonnes | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
Essonnes Robinson | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
ZOVO | ZOVO | ZOVO | |
D | D | D | |
RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:04 | 1:04 | 1:04 |
Auber Paris Gare de Lyon Melun Essonnes Robinson
Auber | 07:31 |
Châtelet les Halles | 07:34 |
Paris Gare de Lyon | 07:36 |
NEGE | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon | 07:46 |
Melun | 08:12 |
KUMO | |
R | |
Transilien | |
Vaihto | |
Melun | 09:05 |
Vosves | 09:10 |
Boissise-le-Roi | 09:14 |
Ponthierry - Pringy | 09:16 |
Saint-Fargeau | 09:21 |
Le Coudray-Montceaux | 09:25 |
Le Plessis Chenet | 09:27 |
Villabé | 09:30 |
Essonnes Robinson | 09:32 |
JUVA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 2:00 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Auber Paris Gare de Lyon Corbeil-Essonnes Essonnes Robinson
Auber | 07:49 |
Châtelet les Halles | 07:52 |
Paris Gare de Lyon | 07:54 |
NEGE | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon | 08:01 |
Maisons-Alfort - Alfortville | 08:08 |
Le Vert de Maisons | 08:10 |
Créteil Pompadour | 08:14 |
Villeneuve Triage | 08:18 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:21 |
Vigneux-sur-Seine | 08:26 |
Juvisy | 08:29 |
Viry-Châtillon | 08:32 |
Grigny Centre | 08:35 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:39 |
Évry - Courcouronnes | 08:42 |
Le Bras de Fer | 08:44 |
Corbeil-Essonnes | 08:48 |
ROPO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Corbeil-Essonnes | 08:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:06 |
Auber Paris Gare de Lyon Melun Essonnes Robinson
Auber | 07:09 | 08:17 | 09:57 |
Châtelet les Halles | 07:11 | 08:19 | 09:59 |
Paris Gare de Lyon | 07:14 | 08:22 | 10:02 |
QURI | QYRO | QURI | |
A | A | A | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
Paris Gare de Lyon | 07:16 | 08:39 | 10:16 |
Maisons-Alfort - Alfortville | - | 08:46 | - |
Créteil Pompadour | - | 08:50 | - |
Villeneuve-Saint-Georges | - | 08:57 | - |
Montgeron - Crosne | - | 09:02 | - |
Yerres | - | 09:05 | - |
Brunoy | - | 09:08 | - |
Boussy-Saint-Antoine | - | 09:11 | - |
Combs-la-Ville - Quincy | - | 09:14 | - |
Lieusaint - Moissy | - | 09:19 | - |
Savigny-le-Temple - Nandy | - | 09:23 | - |
Cesson | - | 09:27 | - |
Le Mée | - | 09:31 | - |
Melun | 07:42 | 09:34 | 10:42 |
GAMO | ZACO | GAMO | |
R | D | R | |
Transilien | RER | Transilien | |
Vaihto | |||
Melun | 08:05 | 10:05 | 11:05 |
Vosves | 08:10 | 10:10 | 11:10 |
Boissise-le-Roi | 08:14 | 10:14 | 11:14 |
Ponthierry - Pringy | 08:16 | 10:16 | 11:16 |
Saint-Fargeau | 08:21 | 10:21 | 11:21 |
Le Coudray-Montceaux | 08:25 | 10:25 | 11:25 |
Le Plessis Chenet | 08:27 | 10:27 | 11:27 |
Villabé | 08:30 | 10:30 | 11:30 |
Essonnes Robinson | 08:32 | 10:32 | 11:32 |
JUVA | JUVA | JUVA | |
D | D | D | |
RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:23 | 2:15 | 1:35 |
Auber Châtelet les Halles Saint-Michel Notre-Dame Juvisy Essonnes Robinson
Auber | 07:01 |
Châtelet les Halles | 07:03 |
NEGE | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:08 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:10 |
PIRE | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:11 |
Paris Austerlitz | 07:15 |
Bibliothèque François Mitterrand | 07:20 |
Juvisy | 07:31 |
ELBA | |
C | |
RER | |
Vaihto | |
Juvisy | 07:35 |
Viry-Châtillon | 07:38 |
Ris-Orangis | 07:42 |
Grand Bourg | 07:45 |
Évry - Val de Seine | 07:48 |
Corbeil-Essonnes | 07:53 |
Essonnes Robinson | 07:56 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 54 min |