Barentin Briançon Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Barentin Yvetot Paris Saint-Lazare Paris Austerlitz Briançon
Barentin | 11:29 |
Pavilly | 11:32 |
Yvetot | 11:42 |
850407 | |
TER | |
Vaihto | |
Yvetot | 12:30 |
Rouen Rive Droite | 12:56 |
Paris Saint-Lazare | 14:23 |
3116 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Austerlitz | 20:51 |
Crest | 04:38 |
Die | 05:14 |
Luc-en-Diois | 05:34 |
Veynes Dévoluy | 06:22 |
Gap | 06:48 |
Chorges | 07:09 |
Embrun | 07:34 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 07:52 |
L'Argentière les Écrins | 08:05 |
Briançon | 08:21 |
5787 | |
Intercités | |
Matka-aika | 20:52 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 18:23 | 20:17 |
Malaunay - Le Houlme | 18:32 | - |
Maromme | 18:36 | - |
Rouen Rive Droite | 18:41 | 20:29 |
850672 | 850426 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Rouen Rive Droite | 18:55 | 20:55 |
Paris Saint-Lazare | 20:25 | 22:23 |
3128 | 3134 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 21:38 | 06:03 |
Avignon TGV | 00:23 | 08:49 |
Aix-en-Provence TGV | 00:46 | 09:11 |
Marseille Saint-Charles | 00:58 | 09:23 |
6137 | 7829 | |
TGV | Ouigo | |
Vaihto | ||
Marseille Saint-Charles | 07:41 | 13:11 |
Saint-Antoine | 07:52 | 13:21 |
Simiane | 08:08 | 13:38 |
Gardanne | 08:13 | 13:43 |
Aix-en-Provence | 08:25 | 13:54 |
Meyrargues | 08:44 | 14:13 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 09:08 | 14:36 |
La Brillanne - Oraison | 09:20 | 14:48 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 09:33 | 15:01 |
Sisteron | 09:47 | 15:17 |
Laragne | 10:02 | 15:32 |
Serres | 10:17 | 15:45 |
Veynes Dévoluy | 10:35 | 16:03 |
Gap | 10:56 | 16:31 |
Chorges | 11:10 | 16:46 |
Embrun | 11:30 | 17:08 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 11:44 | 17:24 |
L'Argentière les Écrins | 11:57 | 17:38 |
Briançon | 12:11 | 17:50 |
17402 | 17406 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 17:48 | 21:33 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence TGV Rhône-Alpes Sud Briançon
Barentin | 09:32 | 10:57 |
Rouen Rive Droite | 09:44 | 11:09 |
850422 | 850404 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Rouen Rive Droite | 09:54 | 11:55 |
Paris Saint-Lazare | 11:22 | 13:23 |
3108 | 3114 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 11:46 | 14:42 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:56 | 16:52 |
7875 | 6037 | |
Ouigo | TGV | |
Vaihto | ||
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 14:26 | 17:51 |
Valence Ville | 14:40 | 18:00 |
Livron | 14:54 | 18:13 |
Crest | 15:15 | 18:34 |
Saillans | 15:29 | 18:48 |
Die | 15:52 | 19:11 |
Luc-en-Diois | 16:11 | 19:29 |
Veynes Dévoluy | 16:55 | 20:10 |
Gap | 17:22 | 20:47 |
Chorges | 17:37 | 21:17 |
Embrun | 18:07 | 21:37 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 18:23 | 21:51 |
L'Argentière les Écrins | 18:35 | 22:02 |
Briançon | 18:46 | 22:14 |
17361 | 17365 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 9:14 | 11:17 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 08:24 | 09:24 |
Malaunay - Le Houlme | 08:30 | 09:30 |
Maromme | 08:34 | 09:34 |
Rouen Rive Droite | 08:43 | 09:43 |
Sotteville | 08:49 | 09:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 08:54 | 09:54 |
Oissel | 08:57 | 09:57 |
850604 | 850606 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Oissel | 09:22 | 10:20 |
Val-de-Reuil | 09:31 | 10:29 |
Gaillon - Aubevoye | 09:41 | 10:41 |
Vernon - Giverny | 09:51 | 10:50 |
Mantes-la-Jolie | 10:11 | 11:10 |
Paris Saint-Lazare | 10:48 | 11:48 |
13122 | 13128 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 11:38 | 12:38 |
Avignon TGV | 14:21 | 15:20 |
Aix-en-Provence TGV | 14:44 | 15:44 |
Marseille Saint-Charles | 14:56 | 16:00 |
6111 | 7825 | |
TGV | Ouigo | |
Vaihto | ||
Marseille Saint-Charles | 16:41 | 07:41 |
Saint-Antoine | 16:51 | 07:52 |
Simiane | 17:08 | 08:08 |
Gardanne | 17:13 | 08:13 |
Aix-en-Provence | 17:24 | 08:25 |
Meyrargues | 17:42 | 08:44 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 18:07 | 09:08 |
La Brillanne - Oraison | 18:19 | 09:20 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 18:32 | 09:33 |
Sisteron | 18:47 | 09:47 |
Laragne | 19:02 | 10:02 |
Serres | 19:17 | 10:17 |
Veynes Dévoluy | 19:34 | 10:35 |
Gap | 19:57 | 10:56 |
Chorges | 20:15 | 11:10 |
Embrun | 20:50 | 11:30 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 21:05 | 11:44 |
L'Argentière les Écrins | 21:17 | 11:57 |
Briançon | 21:29 | 12:11 |
17410 | 17402 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 13:05 | 26:47 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 07:24 |
Malaunay - Le Houlme | 07:30 |
Maromme | 07:34 |
Rouen Rive Droite | 07:40 |
850602 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 08:00 |
Paris Saint-Lazare | 09:20 |
3104 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 09:38 |
Avignon TGV | 12:20 |
Aix-en-Provence TGV | 12:45 |
Marseille Saint-Charles | 12:58 |
6107 | |
TGV | |
Vaihto | |
Marseille Saint-Charles | 13:11 |
Saint-Antoine | 13:21 |
Simiane | 13:38 |
Gardanne | 13:43 |
Aix-en-Provence | 13:54 |
Meyrargues | 14:13 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 14:36 |
La Brillanne - Oraison | 14:48 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 15:01 |
Sisteron | 15:17 |
Laragne | 15:32 |
Serres | 15:45 |
Veynes Dévoluy | 16:03 |
Gap | 16:31 |
Chorges | 16:46 |
Embrun | 17:08 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 17:24 |
L'Argentière les Écrins | 17:38 |
Briançon | 17:50 |
17406 | |
TER | |
Matka-aika | 10:26 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence TGV Rhône-Alpes Sud Briançon
Barentin | 08:17 |
Rouen Rive Droite | 08:28 |
850402 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 08:58 |
Paris Saint-Lazare | 10:23 |
3106 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:56 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:05 |
6275 | |
TGV | |
Vaihto | |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 14:26 |
Valence Ville | 14:40 |
Livron | 14:54 |
Crest | 15:15 |
Saillans | 15:29 |
Die | 15:52 |
Luc-en-Diois | 16:11 |
Veynes Dévoluy | 16:55 |
Gap | 17:26 |
Chorges | 17:42 |
Embrun | 18:07 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 18:23 |
L'Argentière les Écrins | 18:34 |
Briançon | 18:46 |
17361 | |
TER | |
Matka-aika | 10:29 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence Ville Briançon
Barentin | 15:24 |
Malaunay - Le Houlme | 15:30 |
Maromme | 15:34 |
Rouen Rive Droite | 15:40 |
850618 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 15:57 |
Paris Saint-Lazare | 17:20 |
3122 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 18:14 |
Lyon Saint-Exupéry TGV | 20:14 |
Valence Ville | 20:41 |
6195 | |
TGV | |
Vaihto | |
Valence Ville | 10:04 |
Livron | 10:17 |
Crest | 10:36 |
Saillans | 10:51 |
Die | 11:18 |
Luc-en-Diois | 11:36 |
Veynes Dévoluy | 12:28 |
Gap | 12:50 |
Chorges | 13:04 |
Embrun | 13:26 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 13:41 |
L'Argentière les Écrins | 13:54 |
Briançon | 14:05 |
17353 | |
TER | |
Matka-aika | 22:41 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Austerlitz Briançon
Barentin | 09:24 |
Malaunay - Le Houlme | 09:30 |
Maromme | 09:34 |
Rouen Rive Droite | 09:43 |
Sotteville | 09:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 09:54 |
Oissel | 09:57 |
850606 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 10:20 |
Val-de-Reuil | 10:29 |
Gaillon - Aubevoye | 10:41 |
Vernon - Giverny | 10:50 |
Mantes-la-Jolie | 11:10 |
Paris Saint-Lazare | 11:48 |
13128 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Austerlitz | 20:51 |
Crest | 04:36 |
Die | 05:13 |
Luc-en-Diois | 05:33 |
Veynes Dévoluy | 06:22 |
Gap | 06:48 |
Chorges | 07:09 |
Embrun | 07:34 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 07:52 |
L'Argentière les Écrins | 08:05 |
Briançon | 08:21 |
5787 | |
Intercités | |
Matka-aika | 22:57 |
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 08:24 |
Malaunay - Le Houlme | 08:30 |
Maromme | 08:34 |
Rouen Rive Droite | 08:43 |
Sotteville | 08:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 08:54 |
Oissel | 08:57 |
850604 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 09:22 |
Val-de-Reuil | 09:31 |
Gaillon - Aubevoye | 09:41 |
Vernon - Giverny | 09:51 |
Mantes-la-Jolie | 10:11 |
Paris Saint-Lazare | 10:48 |
13122 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 11:38 |
Avignon TGV | 14:21 |
Aix-en-Provence TGV | 14:44 |
Marseille Saint-Charles | 14:56 |
6111 | |
TGV | |
Vaihto | |
Marseille Saint-Charles | 16:41 |
Saint-Antoine | 16:51 |
Simiane | 17:08 |
Gardanne | 17:13 |
Aix-en-Provence | 17:24 |
Meyrargues | 17:42 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 18:07 |
La Brillanne - Oraison | 18:19 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 18:32 |
Sisteron | 18:47 |
Laragne | 19:02 |
Serres | 19:17 |
Veynes Dévoluy | 19:34 |
Gap | 19:57 |
Chorges | 20:15 |
Embrun | 20:50 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 21:05 |
L'Argentière les Écrins | 21:17 |
Briançon | 21:29 |
17410 | |
TER | |
Matka-aika | 13:05 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 07:24 | 16:18 |
Malaunay - Le Houlme | 07:30 | 16:24 |
Maromme | 07:34 | 16:28 |
Rouen Rive Droite | 07:40 | 16:34 |
850602 | 850620 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Rouen Rive Droite | 08:00 | 17:58 |
Paris Saint-Lazare | 09:20 | 19:20 |
3104 | 3126 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 09:38 | 19:52 |
Avignon TGV | 12:20 | 22:34 |
Aix-en-Provence TGV | 12:45 | 23:00 |
Marseille Saint-Charles | 12:58 | 23:11 |
6107 | 7827 | |
TGV | Ouigo | |
Vaihto | ||
Marseille Saint-Charles | 13:11 | 07:41 |
Saint-Antoine | 13:21 | 07:52 |
Simiane | 13:38 | 08:08 |
Gardanne | 13:43 | 08:13 |
Aix-en-Provence | 13:54 | 08:25 |
Meyrargues | 14:13 | 08:44 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 14:36 | 09:08 |
La Brillanne - Oraison | 14:48 | 09:20 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 15:01 | 09:33 |
Sisteron | 15:17 | 09:47 |
Laragne | 15:32 | 10:02 |
Serres | 15:45 | 10:17 |
Veynes Dévoluy | 16:03 | 10:35 |
Gap | 16:31 | 10:56 |
Chorges | 16:46 | 11:10 |
Embrun | 17:08 | 11:30 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 17:24 | 11:44 |
L'Argentière les Écrins | 17:38 | 11:57 |
Briançon | 17:50 | 12:11 |
17406 | 17402 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 10:26 | 19:53 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence TGV Rhône-Alpes Sud Briançon
Barentin | 08:17 |
Rouen Rive Droite | 08:28 |
850402 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 08:58 |
Paris Saint-Lazare | 10:23 |
3106 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:56 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:05 |
6275 | |
TGV | |
Vaihto | |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 14:26 |
Valence Ville | 14:40 |
Livron | 14:54 |
Crest | 15:15 |
Saillans | 15:29 |
Die | 15:52 |
Luc-en-Diois | 16:11 |
Veynes Dévoluy | 16:55 |
Gap | 17:26 |
Chorges | 17:42 |
Embrun | 18:07 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 18:23 |
L'Argentière les Écrins | 18:34 |
Briançon | 18:46 |
17361 | |
TER | |
Matka-aika | 10:29 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Austerlitz Briançon
Barentin | 09:24 |
Malaunay - Le Houlme | 09:30 |
Maromme | 09:34 |
Rouen Rive Droite | 09:43 |
Sotteville | 09:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 09:54 |
Oissel | 09:57 |
850606 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 10:20 |
Val-de-Reuil | 10:29 |
Gaillon - Aubevoye | 10:41 |
Vernon - Giverny | 10:50 |
Mantes-la-Jolie | 11:10 |
Paris Saint-Lazare | 11:48 |
13128 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Austerlitz | 20:51 |
Crest | 04:36 |
Die | 05:13 |
Luc-en-Diois | 05:33 |
Veynes Dévoluy | 06:22 |
Gap | 06:48 |
Chorges | 07:09 |
Embrun | 07:34 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 07:52 |
L'Argentière les Écrins | 08:05 |
Briançon | 08:21 |
5787 | |
Intercités | |
Matka-aika | 22:57 |
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 08:24 |
Malaunay - Le Houlme | 08:30 |
Maromme | 08:34 |
Rouen Rive Droite | 08:43 |
Sotteville | 08:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 08:54 |
Oissel | 08:57 |
850604 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 09:22 |
Val-de-Reuil | 09:31 |
Gaillon - Aubevoye | 09:41 |
Vernon - Giverny | 09:51 |
Mantes-la-Jolie | 10:11 |
Paris Saint-Lazare | 10:48 |
13122 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 11:38 |
Avignon TGV | 14:21 |
Aix-en-Provence TGV | 14:44 |
Marseille Saint-Charles | 14:56 |
6111 | |
TGV | |
Vaihto | |
Marseille Saint-Charles | 16:41 |
Saint-Antoine | 16:51 |
Simiane | 17:08 |
Gardanne | 17:13 |
Aix-en-Provence | 17:24 |
Meyrargues | 17:42 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 18:07 |
La Brillanne - Oraison | 18:19 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 18:32 |
Sisteron | 18:47 |
Laragne | 19:02 |
Serres | 19:17 |
Veynes Dévoluy | 19:34 |
Gap | 19:57 |
Chorges | 20:15 |
Embrun | 20:50 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 21:05 |
L'Argentière les Écrins | 21:17 |
Briançon | 21:29 |
17410 | |
TER | |
Matka-aika | 13:05 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 07:24 | 16:18 |
Malaunay - Le Houlme | 07:30 | 16:24 |
Maromme | 07:34 | 16:28 |
Rouen Rive Droite | 07:40 | 16:34 |
850602 | 850620 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Rouen Rive Droite | 08:00 | 17:58 |
Paris Saint-Lazare | 09:20 | 19:20 |
3104 | 3126 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 09:38 | 19:52 |
Avignon TGV | 12:20 | 22:34 |
Aix-en-Provence TGV | 12:45 | 23:00 |
Marseille Saint-Charles | 12:58 | 23:11 |
6107 | 7827 | |
TGV | Ouigo | |
Vaihto | ||
Marseille Saint-Charles | 13:11 | 07:41 |
Saint-Antoine | 13:21 | 07:52 |
Simiane | 13:38 | 08:08 |
Gardanne | 13:43 | 08:13 |
Aix-en-Provence | 13:54 | 08:25 |
Meyrargues | 14:13 | 08:44 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 14:36 | 09:08 |
La Brillanne - Oraison | 14:48 | 09:20 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 15:01 | 09:33 |
Sisteron | 15:17 | 09:47 |
Laragne | 15:32 | 10:02 |
Serres | 15:45 | 10:17 |
Veynes Dévoluy | 16:03 | 10:35 |
Gap | 16:31 | 10:56 |
Chorges | 16:46 | 11:10 |
Embrun | 17:08 | 11:30 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 17:24 | 11:44 |
L'Argentière les Écrins | 17:38 | 11:57 |
Briançon | 17:50 | 12:11 |
17406 | 17402 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 10:26 | 19:53 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence TGV Rhône-Alpes Sud Briançon
Barentin | 08:17 |
Rouen Rive Droite | 08:28 |
850402 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 08:58 |
Paris Saint-Lazare | 10:23 |
3106 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:56 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:05 |
6275 | |
TGV | |
Vaihto | |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 14:26 |
Valence Ville | 14:40 |
Livron | 14:54 |
Crest | 15:15 |
Saillans | 15:29 |
Die | 15:52 |
Luc-en-Diois | 16:11 |
Veynes Dévoluy | 16:55 |
Gap | 17:26 |
Chorges | 17:42 |
Embrun | 18:07 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 18:23 |
L'Argentière les Écrins | 18:34 |
Briançon | 18:46 |
17361 | |
TER | |
Matka-aika | 10:29 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Austerlitz Briançon
Barentin | 09:24 |
Malaunay - Le Houlme | 09:30 |
Maromme | 09:34 |
Rouen Rive Droite | 09:43 |
Sotteville | 09:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 09:54 |
Oissel | 09:57 |
850606 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 10:20 |
Val-de-Reuil | 10:29 |
Gaillon - Aubevoye | 10:41 |
Vernon - Giverny | 10:50 |
Mantes-la-Jolie | 11:10 |
Paris Saint-Lazare | 11:48 |
13128 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Austerlitz | 20:51 |
Crest | 04:36 |
Die | 05:13 |
Luc-en-Diois | 05:33 |
Veynes Dévoluy | 06:22 |
Gap | 06:48 |
Chorges | 07:09 |
Embrun | 07:34 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 07:52 |
L'Argentière les Écrins | 08:05 |
Briançon | 08:21 |
5787 | |
Intercités | |
Matka-aika | 22:57 |
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 08:24 |
Malaunay - Le Houlme | 08:30 |
Maromme | 08:34 |
Rouen Rive Droite | 08:43 |
Sotteville | 08:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 08:54 |
Oissel | 08:57 |
850604 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 09:22 |
Val-de-Reuil | 09:31 |
Gaillon - Aubevoye | 09:41 |
Vernon - Giverny | 09:51 |
Mantes-la-Jolie | 10:11 |
Paris Saint-Lazare | 10:48 |
13122 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 11:38 |
Avignon TGV | 14:21 |
Aix-en-Provence TGV | 14:44 |
Marseille Saint-Charles | 14:56 |
6111 | |
TGV | |
Vaihto | |
Marseille Saint-Charles | 16:41 |
Saint-Antoine | 16:51 |
Simiane | 17:08 |
Gardanne | 17:13 |
Aix-en-Provence | 17:24 |
Meyrargues | 17:42 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 18:07 |
La Brillanne - Oraison | 18:19 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 18:32 |
Sisteron | 18:47 |
Laragne | 19:02 |
Serres | 19:17 |
Veynes Dévoluy | 19:34 |
Gap | 19:57 |
Chorges | 20:15 |
Embrun | 20:50 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 21:05 |
L'Argentière les Écrins | 21:17 |
Briançon | 21:29 |
17410 | |
TER | |
Matka-aika | 13:05 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 07:24 | 16:18 |
Malaunay - Le Houlme | 07:30 | 16:24 |
Maromme | 07:34 | 16:28 |
Rouen Rive Droite | 07:40 | 16:34 |
850602 | 850620 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Rouen Rive Droite | 08:00 | 17:58 |
Paris Saint-Lazare | 09:20 | 19:20 |
3104 | 3126 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 09:38 | 19:52 |
Avignon TGV | 12:20 | 22:34 |
Aix-en-Provence TGV | 12:45 | 23:00 |
Marseille Saint-Charles | 12:58 | 23:11 |
6107 | 7827 | |
TGV | Ouigo | |
Vaihto | ||
Marseille Saint-Charles | 13:11 | 07:41 |
Saint-Antoine | 13:21 | 07:52 |
Simiane | 13:38 | 08:08 |
Gardanne | 13:43 | 08:13 |
Aix-en-Provence | 13:54 | 08:25 |
Meyrargues | 14:13 | 08:46 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 14:36 | 09:09 |
La Brillanne - Oraison | 14:48 | 09:22 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 15:01 | 09:35 |
Sisteron | 15:17 | 09:48 |
Laragne | 15:32 | 10:04 |
Serres | 15:45 | 10:18 |
Veynes Dévoluy | 16:03 | 10:35 |
Gap | 16:31 | 10:57 |
Chorges | 16:46 | 11:11 |
Embrun | 17:08 | 11:32 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 17:24 | 11:47 |
L'Argentière les Écrins | 17:38 | 11:59 |
Briançon | 17:50 | 12:13 |
17406 | 17402 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 10:26 | 19:55 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence TGV Rhône-Alpes Sud Briançon
Barentin | 08:17 |
Rouen Rive Droite | 08:28 |
850402 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 08:58 |
Paris Saint-Lazare | 10:23 |
3106 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:56 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:05 |
6275 | |
TGV | |
Vaihto | |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 14:26 |
Valence Ville | 14:40 |
Livron | 14:54 |
Crest | 15:15 |
Saillans | 15:29 |
Die | 15:52 |
Luc-en-Diois | 16:11 |
Veynes Dévoluy | 16:55 |
Gap | 17:26 |
Chorges | 17:42 |
Embrun | 18:07 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 18:23 |
L'Argentière les Écrins | 18:34 |
Briançon | 18:46 |
17361 | |
TER | |
Matka-aika | 10:29 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 08:24 |
Malaunay - Le Houlme | 08:30 |
Maromme | 08:34 |
Rouen Rive Droite | 08:43 |
Sotteville | 08:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 08:54 |
Oissel | 08:57 |
850604 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 09:22 |
Val-de-Reuil | 09:31 |
Gaillon - Aubevoye | 09:41 |
Vernon - Giverny | 09:51 |
Mantes-la-Jolie | 10:11 |
Paris Saint-Lazare | 10:48 |
13122 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 11:38 |
Avignon TGV | 14:21 |
Aix-en-Provence TGV | 14:44 |
Marseille Saint-Charles | 14:56 |
6111 | |
TGV | |
Vaihto | |
Marseille Saint-Charles | 16:41 |
Saint-Antoine | 16:51 |
Simiane | 17:08 |
Gardanne | 17:13 |
Aix-en-Provence | 17:24 |
Meyrargues | 17:42 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 18:07 |
La Brillanne - Oraison | 18:19 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 18:32 |
Sisteron | 18:47 |
Laragne | 19:02 |
Serres | 19:17 |
Veynes Dévoluy | 19:34 |
Gap | 19:57 |
Chorges | 20:15 |
Embrun | 20:50 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 21:05 |
L'Argentière les Écrins | 21:17 |
Briançon | 21:29 |
17410 | |
TER | |
Matka-aika | 13:05 |
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence Ville Briançon
Barentin | 09:24 |
Malaunay - Le Houlme | 09:30 |
Maromme | 09:34 |
Rouen Rive Droite | 09:43 |
Sotteville | 09:49 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 09:54 |
Oissel | 09:57 |
850606 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 10:20 |
Val-de-Reuil | 10:29 |
Gaillon - Aubevoye | 10:41 |
Vernon - Giverny | 10:50 |
Mantes-la-Jolie | 11:10 |
Paris Saint-Lazare | 11:48 |
13128 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 12:14 |
Lyon Saint-Exupéry TGV | 14:14 |
Valence Ville | 14:43 |
6193 | |
TGV | |
Vaihto | |
Valence Ville | 18:00 |
Livron | 18:13 |
Crest | 18:34 |
Saillans | 18:48 |
Die | 19:11 |
Luc-en-Diois | 19:29 |
Veynes Dévoluy | 20:10 |
Gap | 20:47 |
Chorges | 21:17 |
Embrun | 21:37 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 21:51 |
L'Argentière les Écrins | 22:02 |
Briançon | 22:14 |
17365 | |
TER | |
Matka-aika | 12:50 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 07:24 |
Malaunay - Le Houlme | 07:30 |
Maromme | 07:34 |
Rouen Rive Droite | 07:40 |
850602 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 08:00 |
Paris Saint-Lazare | 09:20 |
3104 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 09:38 |
Avignon TGV | 12:20 |
Aix-en-Provence TGV | 12:45 |
Marseille Saint-Charles | 12:58 |
6107 | |
TGV | |
Vaihto | |
Marseille Saint-Charles | 13:11 |
Saint-Antoine | 13:21 |
Simiane | 13:38 |
Gardanne | 13:43 |
Aix-en-Provence | 13:54 |
Meyrargues | 14:13 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 14:36 |
La Brillanne - Oraison | 14:48 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 15:01 |
Sisteron | 15:17 |
Laragne | 15:32 |
Serres | 15:45 |
Veynes Dévoluy | 16:03 |
Gap | 16:31 |
Chorges | 16:46 |
Embrun | 17:08 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 17:24 |
L'Argentière les Écrins | 17:38 |
Briançon | 17:50 |
17406 | |
TER | |
Matka-aika | 10:26 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence TGV Rhône-Alpes Sud Briançon
Barentin | 08:17 | 14:24 |
Malaunay - Le Houlme | - | 14:30 |
Maromme | - | 14:34 |
Rouen Rive Droite | 08:28 | 14:40 |
850402 | 850616 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Rouen Rive Droite | 08:58 | 14:58 |
Paris Saint-Lazare | 10:23 | 16:23 |
3106 | 3120 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:56 | 16:56 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:05 | 19:06 |
6275 | 6223 | |
TGV | TGV | |
Vaihto | ||
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 14:26 | 20:00 |
Valence Ville | 14:40 | 20:09 |
Livron | 14:54 | 20:22 |
Crest | 15:15 | 20:40 |
Saillans | 15:29 | 20:54 |
Die | 15:52 | 21:17 |
Luc-en-Diois | 16:11 | 21:35 |
Veynes Dévoluy | 16:55 | 22:16 |
Gap | 17:26 | 22:39 |
Chorges | 17:42 | 22:52 |
Embrun | 18:07 | 23:12 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 18:23 | 23:27 |
L'Argentière les Écrins | 18:34 | 23:38 |
Briançon | 18:46 | 23:50 |
17361 | 17369 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 10:29 | 9:26 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Barentin Oissel Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Valence TGV Rhône-Alpes Sud Briançon
Barentin | 07:24 |
Malaunay - Le Houlme | 07:30 |
Maromme | 07:34 |
Rouen Rive Droite | 07:43 |
Sotteville | 07:50 |
Saint-Étienne-du-Rouvray | 07:54 |
Oissel | 07:58 |
850602 | |
TER | |
Vaihto | |
Oissel | 08:19 |
Val-de-Reuil | 08:29 |
Gaillon - Aubevoye | 08:40 |
Vernon - Giverny | 08:49 |
Bonnières | 08:57 |
Rosny-sur-Seine | 09:07 |
Mantes-la-Jolie | 09:14 |
Paris Saint-Lazare | 09:48 |
13118 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:56 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 13:05 |
6275 | |
TGV | |
Vaihto | |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 14:26 |
Valence Ville | 14:40 |
Livron | 14:54 |
Crest | 15:15 |
Saillans | 15:29 |
Die | 15:52 |
Luc-en-Diois | 16:11 |
Veynes Dévoluy | 16:55 |
Gap | 17:26 |
Chorges | 17:42 |
Embrun | 18:07 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 18:23 |
L'Argentière les Écrins | 18:34 |
Briançon | 18:46 |
17361 | |
TER | |
Matka-aika | 11:22 |
Barentin Rouen Rive Droite Paris Saint-Lazare Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Marseille Saint-Charles Briançon
Barentin | 07:17 | 08:24 | 09:26 | 15:24 |
Malaunay - Le Houlme | - | 08:30 | - | 15:30 |
Maromme | - | 08:34 | - | 15:34 |
Rouen Rive Droite | 07:28 | 08:40 | 09:38 | 15:40 |
850420 | 850644 | 850422 | 850632 | |
TER | TER | TER | TER | |
Vaihto | ||||
Rouen Rive Droite | 07:56 | 08:55 | 09:54 | 15:55 |
Paris Saint-Lazare | 09:23 | 10:23 | 11:22 | 17:23 |
3104 | 3106 | 3108 | 3122 | |
TER | TER | TER | TER | |
Vaihto | ||||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 20:09 |
Avignon TGV | 12:20 | 13:21 | 14:21 | 22:49 |
Aix-en-Provence TGV | 12:45 | 13:44 | 14:44 | 23:12 |
Marseille Saint-Charles | 12:58 | 13:56 | 14:58 | 23:24 |
6107 | 6109 | 6111 | 7827 | |
TGV | TGV | TGV | Ouigo | |
Vaihto | ||||
Marseille Saint-Charles | 13:11 | 16:41 | 17:41 | 07:41 |
Saint-Antoine | 13:21 | 16:51 | 17:51 | 07:52 |
Simiane | 13:38 | 17:08 | 18:08 | 08:08 |
Gardanne | 13:43 | 17:13 | 18:13 | 08:13 |
Aix-en-Provence | 13:54 | 17:24 | 18:25 | 08:25 |
Meyrargues | 14:13 | 17:42 | 18:43 | 08:46 |
Manosque - Gréoux-les-Bains | 14:36 | 18:07 | 19:08 | 09:09 |
La Brillanne - Oraison | 14:48 | 18:19 | 19:20 | 09:22 |
Château-Arnoux-Saint-Auban | 15:01 | 18:32 | 19:33 | 09:35 |
Sisteron | 15:17 | 18:47 | 19:50 | 09:48 |
Laragne | 15:32 | 19:02 | 20:07 | 10:04 |
Serres | 15:45 | 19:17 | 20:20 | 10:19 |
Veynes Dévoluy | 16:03 | 19:34 | 20:43 | 10:36 |
Gap | 16:31 | 19:57 | 21:04 | 10:58 |
Chorges | 16:47 | 20:15 | 21:19 | 11:11 |
Embrun | 17:09 | 20:50 | 21:40 | 11:32 |
Mont-Dauphin - Guillestre | 17:25 | 21:05 | 21:55 | 11:47 |
L'Argentière les Écrins | 17:38 | 21:17 | 22:07 | 11:59 |
Briançon | 17:50 | 21:29 | 22:18 | 12:13 |
17406 | 17410 | 17414 | 17402 | |
TER | TER | TER | TER | |
Matka-aika | 10:33 | 13:05 | 12:52 | 20:49 |