Bar-sur-Aube Alleyras Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Clermont-Ferrand Alleyras
Bar-sur-Aube | 10:18 | 16:41 |
Vendeuvre | 10:32 | 16:54 |
Troyes | 10:49 | 17:17 |
Romilly-sur-Seine | 11:08 | 17:37 |
Nogent-sur-Seine | 11:20 | 17:49 |
Paris Est | 12:16 | 18:46 |
839552 | 839506 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:00 | 07:01 |
Nevers | 14:58 | 08:58 |
Moulins sur Allier | 15:27 | 09:27 |
Vichy | 15:55 | 09:55 |
Riom - Châtel-Guyon | 16:18 | 10:18 |
Clermont-Ferrand | 16:27 | 10:27 |
5959 | 5951 | |
Intercités | Intercités | |
Vaihto | ||
Clermont-Ferrand | 16:40 | 12:56 |
Clermont la Pardieu | 16:44 | 13:00 |
Issoire | 17:08 | 13:24 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 17:21 | 13:38 |
Arvant | 17:27 | 13:45 |
Brioude | 17:36 | 13:55 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:04 | - |
Langeac | 18:13 | 14:21 |
Monistrol-d'Allier | 18:36 | 14:45 |
Alleyras | 18:52 | 15:01 |
873995 | 877957 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 8:34 | 22:20 |
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Nîmes Centre Alleyras
Bar-sur-Aube | 07:51 |
Vendeuvre | 08:03 |
Troyes | 08:21 |
Romilly-sur-Seine | 08:40 |
Nogent-sur-Seine | 08:52 |
Paris Est | 09:48 |
839550 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:42 |
Lyon Saint-Exupéry TGV | 12:35 |
Nîmes Centre | 13:41 |
7885 | |
Ouigo | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 14:22 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:38 |
Alès | 14:55 |
Grand-Combe la Pise | 15:12 |
Génolhac | 15:37 |
Villefort | 15:50 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 16:11 |
Langogne | 16:31 |
Chapeauroux | 16:50 |
Alleyras | 17:12 |
877952 | |
TER | |
Matka-aika | 9:21 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Clermont-Ferrand Alleyras
Bar-sur-Aube | 10:18 | 16:41 |
Vendeuvre | 10:32 | 16:54 |
Troyes | 10:49 | 17:17 |
Romilly-sur-Seine | 11:08 | 17:37 |
Nogent-sur-Seine | 11:20 | 17:49 |
Paris Est | 12:16 | 18:46 |
839552 | 839506 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:00 | 07:01 |
Nevers | 14:58 | 08:58 |
Moulins sur Allier | 15:27 | 09:27 |
Vichy | 15:55 | 09:55 |
Riom - Châtel-Guyon | 16:18 | 10:18 |
Clermont-Ferrand | 16:27 | 10:27 |
5959 | 5951 | |
Intercités | Intercités | |
Vaihto | ||
Clermont-Ferrand | 16:40 | 12:56 |
Clermont la Pardieu | 16:44 | 13:00 |
Issoire | 17:08 | 13:24 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 17:21 | 13:38 |
Arvant | 17:27 | 13:45 |
Brioude | 17:36 | 13:55 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:04 | - |
Langeac | 18:13 | 14:21 |
Monistrol-d'Allier | 18:36 | 14:45 |
Alleyras | 18:52 | 15:01 |
873995 | 877957 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 8:34 | 22:20 |
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Nîmes Centre Alleyras
Bar-sur-Aube | 07:51 |
Vendeuvre | 08:03 |
Troyes | 08:21 |
Romilly-sur-Seine | 08:40 |
Nogent-sur-Seine | 08:52 |
Paris Est | 09:48 |
839550 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:42 |
Lyon Saint-Exupéry TGV | 12:35 |
Nîmes Centre | 13:41 |
7885 | |
Ouigo | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 14:22 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:38 |
Alès | 14:55 |
Grand-Combe la Pise | 15:12 |
Génolhac | 15:37 |
Villefort | 15:50 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 16:11 |
Langogne | 16:31 |
Chapeauroux | 16:50 |
Alleyras | 17:12 |
877952 | |
TER | |
Matka-aika | 9:21 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Clermont-Ferrand Alleyras
Bar-sur-Aube | 10:18 | 16:41 |
Vendeuvre | 10:32 | 16:54 |
Troyes | 10:49 | 17:17 |
Romilly-sur-Seine | 11:08 | 17:37 |
Nogent-sur-Seine | 11:20 | 17:49 |
Paris Est | 12:16 | 18:46 |
839552 | 839506 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:00 | 07:01 |
Nevers | 14:58 | 08:58 |
Moulins sur Allier | 15:27 | 09:27 |
Vichy | 15:55 | 09:55 |
Riom - Châtel-Guyon | 16:18 | 10:18 |
Clermont-Ferrand | 16:27 | 10:27 |
5959 | 5951 | |
Intercités | Intercités | |
Vaihto | ||
Clermont-Ferrand | 16:40 | 12:56 |
Clermont la Pardieu | 16:44 | 13:00 |
Issoire | 17:08 | 13:24 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 17:21 | 13:38 |
Arvant | 17:27 | 13:45 |
Brioude | 17:36 | 13:55 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:04 | - |
Langeac | 18:13 | 14:21 |
Monistrol-d'Allier | 18:36 | 14:45 |
Alleyras | 18:52 | 15:01 |
873995 | 877957 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 8:34 | 22:20 |
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Nîmes Centre Alleyras
Bar-sur-Aube | 07:51 |
Vendeuvre | 08:03 |
Troyes | 08:21 |
Romilly-sur-Seine | 08:40 |
Nogent-sur-Seine | 08:52 |
Paris Est | 09:48 |
839550 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:42 |
Lyon Saint-Exupéry TGV | 12:35 |
Nîmes Centre | 13:41 |
7885 | |
Ouigo | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 14:22 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:38 |
Alès | 14:55 |
Grand-Combe la Pise | 15:12 |
Génolhac | 15:37 |
Villefort | 15:50 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 16:11 |
Langogne | 16:31 |
Chapeauroux | 16:50 |
Alleyras | 17:12 |
877952 | |
TER | |
Matka-aika | 9:21 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Clermont-Ferrand Alleyras
Bar-sur-Aube | 10:18 | 16:41 |
Vendeuvre | 10:32 | 16:54 |
Troyes | 10:49 | 17:17 |
Romilly-sur-Seine | 11:08 | 17:37 |
Nogent-sur-Seine | 11:20 | 17:49 |
Paris Est | 12:16 | 18:46 |
839552 | 839506 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:00 | 07:01 |
Nevers | 14:58 | 08:58 |
Moulins sur Allier | 15:27 | 09:27 |
Vichy | 15:55 | 09:55 |
Riom - Châtel-Guyon | 16:18 | 10:18 |
Clermont-Ferrand | 16:27 | 10:27 |
5959 | 5951 | |
Intercités | Intercités | |
Vaihto | ||
Clermont-Ferrand | 16:40 | 12:56 |
Clermont la Pardieu | 16:44 | 13:00 |
Issoire | 17:08 | 13:24 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 17:21 | 13:38 |
Arvant | 17:27 | 13:45 |
Brioude | 17:36 | 13:55 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:04 | - |
Langeac | 18:13 | 14:21 |
Monistrol-d'Allier | 18:36 | 14:45 |
Alleyras | 18:52 | 15:01 |
873995 | 877957 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 8:34 | 22:20 |
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Nîmes Centre Alleyras
Bar-sur-Aube | 07:51 | 20:15 |
Vendeuvre | 08:03 | 20:28 |
Troyes | 08:21 | 20:49 |
Romilly-sur-Seine | 08:40 | 21:08 |
Nogent-sur-Seine | 08:52 | 21:20 |
Paris Est | 09:48 | 22:16 |
839550 | 839558 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:42 | 06:42 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | - | 08:56 |
Lyon Saint-Exupéry TGV | 12:35 | - |
Nîmes Centre | 13:41 | 09:42 |
7885 | 6221 | |
Ouigo | TGV | |
Vaihto | ||
Nîmes Centre | 14:22 | 17:01 |
Fons - Saint-Mamert | - | 17:14 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:38 | 17:19 |
Nozières - Brignon | - | 17:23 |
Alès | 14:55 | 17:50 |
Grand-Combe la Pise | 15:12 | 18:13 |
La Levade | - | 18:18 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | - | 18:25 |
Chamborigaud | - | 18:33 |
Génolhac | 15:37 | 18:43 |
Villefort | 15:50 | 18:57 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 16:11 | 19:16 |
Luc | - | 19:24 |
Langogne | 16:31 | 19:39 |
Chapeauroux | 16:50 | 19:58 |
Alleyras | 17:12 | 20:20 |
877952 | 873994 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 9:21 | 24:05 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Clermont-Ferrand Alleyras
Bar-sur-Aube | 10:18 | 13:16 |
Vendeuvre | 10:32 | 13:28 |
Troyes | 10:49 | 13:48 |
Romilly-sur-Seine | 11:08 | 14:07 |
Nogent-sur-Seine | 11:20 | 14:20 |
Paris Est | 12:16 | 15:16 |
839552 | 839508 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 13:00 | 16:01 |
Nevers | 14:58 | 17:58 |
Moulins sur Allier | 15:27 | 18:27 |
Vichy | 15:55 | 18:55 |
Riom - Châtel-Guyon | 16:18 | 19:18 |
Clermont-Ferrand | 16:27 | 19:27 |
5959 | 5971 | |
Intercités | Intercités | |
Vaihto | ||
Clermont-Ferrand | 16:40 | 07:35 |
Clermont la Pardieu | 16:44 | 07:39 |
Issoire | 17:08 | 08:03 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 17:21 | 08:16 |
Arvant | 17:27 | 08:22 |
Brioude | 17:36 | 08:31 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:04 | 08:49 |
Langeac | 18:13 | 08:57 |
Monistrol-d'Allier | 18:36 | 09:22 |
Alleyras | 18:52 | 09:38 |
873995 | 873993 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 8:34 | 20:22 |
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 Nîmes Centre Alleyras
Bar-sur-Aube | 07:51 | 15:19 |
Vendeuvre | 08:03 | 15:31 |
Troyes | 08:21 | 15:49 |
Romilly-sur-Seine | 08:40 | 16:08 |
Nogent-sur-Seine | 08:52 | 16:20 |
Paris Est | 09:48 | 17:16 |
839550 | 839548 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Paris Gare de Lyon Hall 1 - 2 | 10:42 | 17:42 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | - | 19:58 |
Lyon Saint-Exupéry TGV | 12:35 | - |
Nîmes Centre | 13:41 | 20:42 |
7885 | 6225 | |
Ouigo | TGV | |
Vaihto | ||
Nîmes Centre | 14:22 | 08:14 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:38 | 08:30 |
Alès | 14:55 | 08:48 |
Grand-Combe la Pise | 15:12 | 09:04 |
Chamborigaud | - | 09:20 |
Génolhac | 15:37 | 09:30 |
Villefort | 15:50 | 09:44 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 16:11 | 10:03 |
Luc | - | 10:12 |
Langogne | 16:31 | 10:28 |
Chapeauroux | 16:50 | 10:47 |
Alleyras | 17:12 | 11:09 |
877952 | 873990 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 9:21 | 19:50 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bar-sur-Aube Dijon Lyon Part Dieu Nîmes Centre Alleyras
Bar-sur-Aube | 13:44 |
Chaumont | 14:06 |
Langres | 14:28 |
Culmont - Chalindrey | 14:38 |
Is-sur-Tille | 15:04 |
Dijon | 15:24 |
839584 | |
TER | |
Vaihto | |
Dijon | 16:20 |
Beaune | 16:42 |
Lyon Part Dieu | 17:56 |
5537 | |
TGV | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 18:10 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 18:50 |
Nîmes Centre | 19:33 |
6825 | |
TGV | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 08:14 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 08:30 |
Alès | 08:48 |
Grand-Combe la Pise | 09:04 |
Chamborigaud | 09:20 |
Génolhac | 09:30 |
Villefort | 09:44 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:03 |
Luc | 10:12 |
Langogne | 10:28 |
Chapeauroux | 10:47 |
Alleyras | 11:09 |
873990 | |
TER | |
Matka-aika | 21:25 |
Bar-sur-Aube Culmont - Chalindrey Dijon Lyon Part Dieu Clermont-Ferrand Alleyras
Bar-sur-Aube | 17:21 |
Chaumont | 17:42 |
Langres | 18:05 |
Culmont - Chalindrey | 18:13 |
839563 | |
TER | |
Vaihto | |
Culmont - Chalindrey | 18:33 |
Is-sur-Tille | 19:00 |
Dijon | 19:22 |
836394 | |
TER | |
Vaihto | |
Dijon | 06:41 |
Beaune | 07:02 |
Chagny | 07:12 |
Chalon-sur-Saône | 07:23 |
Tournus | 07:37 |
Mâcon | 07:56 |
Belleville sur Sâone | 08:09 |
Villefranche-sur-Saône | 08:20 |
Saint-Germain-au-Mont-d'Or | 08:29 |
Lyon Part Dieu | 08:42 |
17823 | |
TER | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 11:34 |
Tarare | 12:10 |
Roanne | 12:43 |
Vichy | 13:28 |
Riom - Châtel-Guyon | 13:50 |
Clermont-Ferrand | 13:59 |
875734 | |
TER | |
Vaihto | |
Clermont-Ferrand | 16:40 |
Clermont la Pardieu | 16:44 |
Issoire | 17:08 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 17:21 |
Arvant | 17:27 |
Brioude | 17:36 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:04 |
Langeac | 18:13 |
Monistrol-d'Allier | 18:36 |
Alleyras | 18:52 |
873995 | |
TER | |
Matka-aika | 25:31 |
Bar-sur-Aube Culmont - Chalindrey Dijon Nevers Clermont-Ferrand Alleyras
Bar-sur-Aube | 08:40 |
Chaumont | 09:02 |
Langres | 09:24 |
Culmont - Chalindrey | 09:32 |
839503 | |
TER | |
Vaihto | |
Culmont - Chalindrey | 09:43 |
Is-sur-Tille | 10:10 |
Dijon | 10:31 |
836392 | |
TER | |
Vaihto | |
Dijon | 12:12 |
Beaune | 12:31 |
Montchanin | 12:59 |
Le Creusot | 13:06 |
Étang-sur-Arroux | 13:21 |
Luzy | 13:36 |
Cercy-la-Tour | 13:54 |
Decize | 14:04 |
Imphy | 14:18 |
Nevers | 14:29 |
893013 | |
TER | |
Vaihto | |
Nevers | 14:58 |
Moulins sur Allier | 15:27 |
Vichy | 15:55 |
Riom - Châtel-Guyon | 16:18 |
Clermont-Ferrand | 16:27 |
5959 | |
Intercités | |
Vaihto | |
Clermont-Ferrand | 16:40 |
Clermont la Pardieu | 16:44 |
Issoire | 17:08 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 17:21 |
Arvant | 17:27 |
Brioude | 17:36 |
Saint-Georges-d'Aurac | 18:04 |
Langeac | 18:13 |
Monistrol-d'Allier | 18:36 |
Alleyras | 18:52 |
873995 | |
TER | |
Matka-aika | 10:12 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bar-sur-Aube Paris Est Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. Clermont-Ferrand Alleyras
Bar-sur-Aube | 18:18 |
Vendeuvre | 18:30 |
Troyes | 18:48 |
Romilly-sur-Seine | 19:07 |
Nogent-sur-Seine | 19:20 |
Paris Est | 20:16 |
839556 | |
TER | |
Vaihto | |
Paris Bercy Bourg. Pays d'Auv. | 07:01 |
Nevers | 08:58 |
Moulins sur Allier | 09:27 |
Vichy | 09:55 |
Riom - Châtel-Guyon | 10:18 |
Clermont-Ferrand | 10:27 |
5951 | |
Intercités | |
Vaihto | |
Clermont-Ferrand | 12:56 |
Clermont la Pardieu | 13:00 |
Issoire | 13:24 |
Brassac-les-Mines - Sainte-Florine | 13:38 |
Arvant | 13:45 |
Brioude | 13:55 |
Langeac | 14:21 |
Monistrol-d'Allier | 14:45 |
Alleyras | 15:01 |
877957 | |
TER | |
Matka-aika | 20:43 |