Bécon-les-Bruyères Luzarches Viikkoaikataulu
Torstai 18. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Luzarches
Bécon les Bruyères | 08:29 | 13:13 | 14:13 |
Asnières-sur-Seine | 08:31 | 13:15 | 14:15 |
POPE | POPE | POPE | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Asnières-sur-Seine | 08:39 | 13:22 | 14:22 |
Bois-Colombes | 08:41 | 13:25 | 14:25 |
Colombes | 08:44 | 13:27 | 14:27 |
Le Stade | 08:47 | 13:29 | 14:29 |
Argenteuil | 08:51 | 13:32 | 14:32 |
Sannois | 08:56 | 13:36 | 14:36 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 13:39 | 14:39 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 09:04 | 13:57 | 14:57 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 14:00 | 15:00 |
Enghien-les-Bains | 09:08 | 14:02 | 15:02 |
La Barre Ormesson | 09:10 | 14:04 | 15:04 |
Épinay - Villetaneuse | 09:12 | 14:06 | 15:06 |
AREV | APOR | APOR | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Épinay - Villetaneuse | 11:14 | 14:14 | 15:14 |
Deuil - Montmagny | 11:17 | 14:17 | 15:17 |
Groslay | 11:20 | 14:20 | 15:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 11:23 | 14:23 | 15:23 |
Écouen - Ézanville | 11:26 | 14:26 | 15:26 |
Domont | 11:29 | 14:29 | 15:29 |
Bouffémont - Moisselles | 11:32 | 14:32 | 15:32 |
Montsoult - Maffliers | 11:36 | 14:36 | 15:36 |
Villaines | 11:39 | 14:40 | 15:39 |
Belloy - Saint-Martin | 11:42 | 14:43 | 15:42 |
Viarmes | 11:45 | 14:46 | 15:45 |
Seugy | 11:49 | 14:49 | 15:49 |
Luzarches | 11:52 | 14:53 | 15:52 |
LOMI | LOMI | LOMI | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 3:22 | 1:39 | 1:38 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:35 |
Courbevoie | 07:38 |
La Défense | 07:39 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:45 |
Auber | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:50 |
QZOU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:54 |
Paris Gare du Nord | 07:57 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:58 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:10 |
Écouen - Ézanville | 09:14 |
Domont | 09:17 |
Bouffémont - Moisselles | 09:19 |
Montsoult - Maffliers | 09:22 |
Villaines | 09:26 |
Belloy - Saint-Martin | 09:31 |
Viarmes | 09:34 |
Seugy | 09:37 |
Luzarches | 09:40 |
LEMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:04 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:16 |
Courbevoie | 07:19 |
La Défense | 07:21 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:26 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 |
Auber | 07:33 |
Châtelet les Halles | 07:35 |
QZOU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare du Nord | 07:43 |
Stade de France Saint-Denis | 07:48 |
Saint-Denis | 07:50 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Saint-Denis | 07:55 |
Épinay - Villetaneuse | 07:59 |
Deuil - Montmagny | 08:02 |
Groslay | 08:05 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:08 |
Écouen - Ézanville | 08:11 |
Domont | 08:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:20 |
Villaines | 08:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:29 |
Viarmes | 08:33 |
Seugy | 08:36 |
Luzarches | 08:39 |
LOMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:23 |
Perjantai 19. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Luzarches
Bécon les Bruyères | 08:29 | 13:13 | 14:13 |
Asnières-sur-Seine | 08:31 | 13:15 | 14:15 |
POPE | POPE | POPE | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Asnières-sur-Seine | 08:39 | 13:22 | 14:22 |
Bois-Colombes | 08:41 | 13:25 | 14:25 |
Colombes | 08:44 | 13:27 | 14:27 |
Le Stade | 08:47 | 13:29 | 14:29 |
Argenteuil | 08:51 | 13:32 | 14:32 |
Sannois | 08:56 | 13:36 | 14:36 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 13:39 | 14:39 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 09:04 | 13:57 | 14:57 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 14:00 | 15:00 |
Enghien-les-Bains | 09:08 | 14:02 | 15:02 |
La Barre Ormesson | 09:10 | 14:04 | 15:04 |
Épinay - Villetaneuse | 09:12 | 14:06 | 15:06 |
AREV | APOR | APOR | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Épinay - Villetaneuse | 11:14 | 14:14 | 15:14 |
Deuil - Montmagny | 11:17 | 14:17 | 15:17 |
Groslay | 11:20 | 14:20 | 15:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 11:23 | 14:23 | 15:23 |
Écouen - Ézanville | 11:26 | 14:26 | 15:26 |
Domont | 11:29 | 14:29 | 15:29 |
Bouffémont - Moisselles | 11:32 | 14:32 | 15:32 |
Montsoult - Maffliers | 11:36 | 14:36 | 15:36 |
Villaines | 11:39 | 14:40 | 15:39 |
Belloy - Saint-Martin | 11:42 | 14:43 | 15:42 |
Viarmes | 11:45 | 14:46 | 15:45 |
Seugy | 11:49 | 14:49 | 15:49 |
Luzarches | 11:52 | 14:53 | 15:52 |
LOMI | LOMI | LOMI | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 3:22 | 1:39 | 1:38 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:35 |
Courbevoie | 07:38 |
La Défense | 07:39 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:45 |
Auber | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:50 |
QZOU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:54 |
Paris Gare du Nord | 07:57 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:58 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:10 |
Écouen - Ézanville | 09:14 |
Domont | 09:17 |
Bouffémont - Moisselles | 09:19 |
Montsoult - Maffliers | 09:22 |
Villaines | 09:26 |
Belloy - Saint-Martin | 09:31 |
Viarmes | 09:34 |
Seugy | 09:37 |
Luzarches | 09:40 |
LEMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:04 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:16 |
Courbevoie | 07:19 |
La Défense | 07:21 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:26 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 |
Auber | 07:33 |
Châtelet les Halles | 07:35 |
QZOU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare du Nord | 07:43 |
Stade de France Saint-Denis | 07:48 |
Saint-Denis | 07:50 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Saint-Denis | 07:55 |
Épinay - Villetaneuse | 07:59 |
Deuil - Montmagny | 08:02 |
Groslay | 08:05 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:08 |
Écouen - Ézanville | 08:11 |
Domont | 08:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:20 |
Villaines | 08:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:29 |
Viarmes | 08:33 |
Seugy | 08:36 |
Luzarches | 08:39 |
LOMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:23 |
Lauantai 20. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:13 |
Asnières-sur-Seine | 07:14 |
POPU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 07:20 |
Bois-Colombes | 07:22 |
Colombes | 07:24 |
Le Stade | 07:27 |
Argenteuil | 07:30 |
Sannois | 07:34 |
Ermont - Eaubonne | 07:37 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:42 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:45 |
Enghien-les-Bains | 07:47 |
La Barre Ormesson | 07:50 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 |
AVOP | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Épinay - Villetaneuse | 08:14 |
Deuil - Montmagny | 08:17 |
Groslay | 08:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:23 |
Écouen - Ézanville | 08:26 |
Domont | 08:29 |
Bouffémont - Moisselles | 08:32 |
Montsoult - Maffliers | 08:36 |
Villaines | 08:39 |
Belloy - Saint-Martin | 08:42 |
Viarmes | 08:45 |
Seugy | 08:49 |
Luzarches | 08:52 |
LOMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:39 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Luzarches
Bécon les Bruyères | 08:25 | 09:25 | 10:20 | 11:25 |
Courbevoie | 08:28 | 09:28 | 10:23 | 11:28 |
La Défense | 08:29 | 09:29 | 10:24 | 11:29 |
SEBU | SEBU | SEBU | SEBU | |
L | L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||||
La Défense | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Auber | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Châtelet les Halles | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
NEGE | NEGE | NEGE | NEGE | |
A | A | A | A | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Châtelet les Halles | 08:44 | 09:47 | 10:50 | 11:53 |
Paris Gare du Nord | 08:47 | 09:50 | 10:53 | 11:56 |
ILEK | ILEK | ILEK | ILIT | |
B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Gare du Nord | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Saint-Denis | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:11 |
Épinay - Villetaneuse | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Deuil - Montmagny | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:18 |
Groslay | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Écouen - Ézanville | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:27 |
Domont | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:30 |
Bouffémont - Moisselles | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Montsoult - Maffliers | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Villaines | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Belloy - Saint-Martin | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Viarmes | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Seugy | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Luzarches | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
LOMI | LOMI | LOMI | LOMI | |
H | H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:27 | 1:27 | 1:32 | 1:27 |
Sunnuntai 21. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:13 |
Asnières-sur-Seine | 07:14 |
POPU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 07:20 |
Bois-Colombes | 07:22 |
Colombes | 07:24 |
Le Stade | 07:27 |
Argenteuil | 07:30 |
Sannois | 07:34 |
Ermont - Eaubonne | 07:37 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:42 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:45 |
Enghien-les-Bains | 07:47 |
La Barre Ormesson | 07:50 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 |
AVOP | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Épinay - Villetaneuse | 08:14 |
Deuil - Montmagny | 08:17 |
Groslay | 08:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:23 |
Écouen - Ézanville | 08:26 |
Domont | 08:29 |
Bouffémont - Moisselles | 08:32 |
Montsoult - Maffliers | 08:36 |
Villaines | 08:39 |
Belloy - Saint-Martin | 08:42 |
Viarmes | 08:45 |
Seugy | 08:49 |
Luzarches | 08:52 |
LOMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:39 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Luzarches
Bécon les Bruyères | 08:25 | 09:25 | 10:20 | 11:25 |
Courbevoie | 08:28 | 09:28 | 10:23 | 11:28 |
La Défense | 08:29 | 09:29 | 10:24 | 11:29 |
SEBU | SEBU | SEBU | SEBU | |
L | L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||||
La Défense | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Auber | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Châtelet les Halles | 08:41 | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
NEGE | NEGE | NEGE | NEGE | |
A | A | A | A | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Châtelet les Halles | 08:44 | 09:47 | 10:50 | 11:53 |
Paris Gare du Nord | 08:47 | 09:50 | 10:53 | 11:56 |
ILEK | ILEK | ILEK | ILIT | |
B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Gare du Nord | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Saint-Denis | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:11 |
Épinay - Villetaneuse | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Deuil - Montmagny | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:18 |
Groslay | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Écouen - Ézanville | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:27 |
Domont | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:30 |
Bouffémont - Moisselles | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Montsoult - Maffliers | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Villaines | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 |
Belloy - Saint-Martin | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Viarmes | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Seugy | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Luzarches | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
LOMI | LOMI | LOMI | LOMI | |
H | H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:27 | 1:27 | 1:32 | 1:27 |
Maanantai 22. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Luzarches
Bécon les Bruyères | 08:29 | 13:13 | 14:13 |
Asnières-sur-Seine | 08:31 | 13:15 | 14:15 |
POPE | POPE | POPE | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Asnières-sur-Seine | 08:39 | 13:22 | 14:22 |
Bois-Colombes | 08:41 | 13:25 | 14:25 |
Colombes | 08:44 | 13:27 | 14:27 |
Le Stade | 08:47 | 13:29 | 14:29 |
Argenteuil | 08:51 | 13:32 | 14:32 |
Sannois | 08:56 | 13:36 | 14:36 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 13:39 | 14:39 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 09:04 | 13:57 | 14:57 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 14:00 | 15:00 |
Enghien-les-Bains | 09:08 | 14:02 | 15:02 |
La Barre Ormesson | 09:10 | 14:04 | 15:04 |
Épinay - Villetaneuse | 09:12 | 14:06 | 15:06 |
AREV | APOR | APOR | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Épinay - Villetaneuse | 11:14 | 14:14 | 15:14 |
Deuil - Montmagny | 11:17 | 14:17 | 15:17 |
Groslay | 11:20 | 14:20 | 15:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 11:23 | 14:23 | 15:23 |
Écouen - Ézanville | 11:26 | 14:26 | 15:26 |
Domont | 11:29 | 14:29 | 15:29 |
Bouffémont - Moisselles | 11:32 | 14:32 | 15:32 |
Montsoult - Maffliers | 11:36 | 14:36 | 15:36 |
Villaines | 11:39 | 14:40 | 15:39 |
Belloy - Saint-Martin | 11:42 | 14:43 | 15:42 |
Viarmes | 11:45 | 14:46 | 15:45 |
Seugy | 11:49 | 14:49 | 15:49 |
Luzarches | 11:52 | 14:53 | 15:52 |
LOMI | LOMI | LOMI | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 3:22 | 1:39 | 1:38 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:35 |
Courbevoie | 07:38 |
La Défense | 07:39 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:45 |
Auber | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:50 |
QZOU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:54 |
Paris Gare du Nord | 07:57 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:58 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:10 |
Écouen - Ézanville | 09:14 |
Domont | 09:17 |
Bouffémont - Moisselles | 09:19 |
Montsoult - Maffliers | 09:22 |
Villaines | 09:26 |
Belloy - Saint-Martin | 09:31 |
Viarmes | 09:34 |
Seugy | 09:37 |
Luzarches | 09:40 |
LEMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:04 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:16 |
Courbevoie | 07:19 |
La Défense | 07:21 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:26 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 |
Auber | 07:33 |
Châtelet les Halles | 07:35 |
QZOU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare du Nord | 07:43 |
Stade de France Saint-Denis | 07:48 |
Saint-Denis | 07:50 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Saint-Denis | 07:55 |
Épinay - Villetaneuse | 07:59 |
Deuil - Montmagny | 08:02 |
Groslay | 08:05 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:08 |
Écouen - Ézanville | 08:11 |
Domont | 08:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:20 |
Villaines | 08:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:29 |
Viarmes | 08:33 |
Seugy | 08:36 |
Luzarches | 08:39 |
LOMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:23 |
Tiistai 23. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Luzarches
Bécon les Bruyères | 08:29 | 13:13 | 14:13 |
Asnières-sur-Seine | 08:31 | 13:15 | 14:15 |
POPE | POPE | POPE | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Asnières-sur-Seine | 08:39 | 13:22 | 14:22 |
Bois-Colombes | 08:41 | 13:25 | 14:25 |
Colombes | 08:44 | 13:27 | 14:27 |
Le Stade | 08:47 | 13:29 | 14:29 |
Argenteuil | 08:51 | 13:32 | 14:32 |
Sannois | 08:56 | 13:36 | 14:36 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 13:39 | 14:39 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 09:04 | 13:57 | 14:57 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 14:00 | 15:00 |
Enghien-les-Bains | 09:08 | 14:02 | 15:02 |
La Barre Ormesson | 09:10 | 14:04 | 15:04 |
Épinay - Villetaneuse | 09:12 | 14:06 | 15:06 |
AREV | APOR | APOR | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Épinay - Villetaneuse | 11:14 | 14:14 | 15:14 |
Deuil - Montmagny | 11:17 | 14:17 | 15:17 |
Groslay | 11:20 | 14:20 | 15:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 11:23 | 14:23 | 15:23 |
Écouen - Ézanville | 11:26 | 14:26 | 15:26 |
Domont | 11:29 | 14:29 | 15:29 |
Bouffémont - Moisselles | 11:32 | 14:32 | 15:32 |
Montsoult - Maffliers | 11:36 | 14:36 | 15:36 |
Villaines | 11:39 | 14:40 | 15:39 |
Belloy - Saint-Martin | 11:42 | 14:43 | 15:42 |
Viarmes | 11:45 | 14:46 | 15:45 |
Seugy | 11:49 | 14:49 | 15:49 |
Luzarches | 11:52 | 14:53 | 15:52 |
LOMI | LOMI | LOMI | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 3:22 | 1:39 | 1:38 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:35 |
Courbevoie | 07:38 |
La Défense | 07:39 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:45 |
Auber | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:50 |
QZOU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:54 |
Paris Gare du Nord | 07:57 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:58 |
Sarcelles - Saint-Brice | 09:10 |
Écouen - Ézanville | 09:14 |
Domont | 09:17 |
Bouffémont - Moisselles | 09:19 |
Montsoult - Maffliers | 09:22 |
Villaines | 09:26 |
Belloy - Saint-Martin | 09:31 |
Viarmes | 09:34 |
Seugy | 09:37 |
Luzarches | 09:40 |
LEMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:04 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:16 |
Courbevoie | 07:19 |
La Défense | 07:21 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:26 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 |
Auber | 07:33 |
Châtelet les Halles | 07:35 |
QZOU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:39 |
Paris Gare du Nord | 07:43 |
Stade de France Saint-Denis | 07:48 |
Saint-Denis | 07:50 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Saint-Denis | 07:55 |
Épinay - Villetaneuse | 07:59 |
Deuil - Montmagny | 08:02 |
Groslay | 08:05 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:08 |
Écouen - Ézanville | 08:11 |
Domont | 08:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:20 |
Villaines | 08:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:29 |
Viarmes | 08:33 |
Seugy | 08:36 |
Luzarches | 08:39 |
LOMI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:23 |
Keskiviikko 24. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bécon les Bruyères Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Épinay - Villetaneuse Luzarches
Bécon les Bruyères | 08:29 | 13:13 | 14:13 |
Asnières-sur-Seine | 08:31 | 13:15 | 14:15 |
POPE | POPE | POPE | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Asnières-sur-Seine | 08:39 | 13:22 | 14:22 |
Bois-Colombes | 08:41 | 13:25 | 14:25 |
Colombes | 08:44 | 13:27 | 14:27 |
Le Stade | 08:47 | 13:29 | 14:29 |
Argenteuil | 08:51 | 13:32 | 14:32 |
Sannois | 08:56 | 13:36 | 14:36 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 13:39 | 14:39 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 09:03 | 13:57 | 14:57 |
Champ de Courses d'Enghien | - | 14:00 | 15:00 |
Enghien-les-Bains | 09:07 | 14:02 | 15:02 |
La Barre Ormesson | 09:09 | 14:04 | 15:04 |
Épinay - Villetaneuse | 09:11 | 14:06 | 15:06 |
AVJO | APOR | APOR | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Épinay - Villetaneuse | 11:14 | 14:14 | 15:14 |
Deuil - Montmagny | 11:17 | 14:17 | 15:17 |
Groslay | 11:20 | 14:20 | 15:20 |
Sarcelles - Saint-Brice | 11:23 | 14:23 | 15:23 |
Écouen - Ézanville | 11:26 | 14:26 | 15:26 |
Domont | 11:29 | 14:29 | 15:29 |
Bouffémont - Moisselles | 11:32 | 14:32 | 15:32 |
Montsoult - Maffliers | 11:36 | 14:36 | 15:36 |
Villaines | 11:39 | 14:40 | 15:39 |
Belloy - Saint-Martin | 11:42 | 14:43 | 15:42 |
Viarmes | 11:45 | 14:46 | 15:45 |
Seugy | 11:49 | 14:49 | 15:49 |
Luzarches | 11:52 | 14:53 | 15:52 |
LOMI | LOMI | LOMI | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 3:22 | 1:39 | 1:38 |
Bécon les Bruyères La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Luzarches
Bécon les Bruyères | 07:16 | 07:35 |
Courbevoie | 07:19 | 07:38 |
La Défense | 07:21 | 07:39 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
La Défense | 07:26 | 07:41 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:30 | 07:45 |
Auber | 07:33 | 07:48 |
Châtelet les Halles | 07:35 | 07:50 |
QZOU | QZOU | |
A | A | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
Châtelet les Halles | 07:39 | 07:54 |
Paris Gare du Nord | 07:42 | 07:57 |
VUPA | VUPA | |
D | D | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
Paris Gare du Nord | 07:55 | 08:55 |
Sarcelles - Saint-Brice | 08:07 | 09:07 |
Écouen - Ézanville | 08:11 | 09:11 |
Domont | 08:14 | 09:14 |
Bouffémont - Moisselles | 08:17 | 09:17 |
Montsoult - Maffliers | 08:21 | 09:21 |
Villaines | 08:24 | 09:24 |
Belloy - Saint-Martin | 08:29 | 09:29 |
Viarmes | 08:33 | 09:33 |
Seugy | 08:36 | 09:36 |
Luzarches | 08:39 | 09:39 |
LEMI | LEMI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:23 | 2:03 |