Courbevoie Épluches Viikkoaikataulu
Keskiviikko 10. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Courbevoie Paris Saint Lazare Pontoise Gare Épluches
Courbevoie | 07:23 | 08:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 08:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 09:07 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 09:15 |
Argenteuil | 07:47 | 09:25 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 09:28 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 09:33 |
Herblay | 07:57 | 09:36 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 09:40 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 09:45 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 09:49 |
Pontoise | 08:13 | 09:51 |
TANS | YECU | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 09:05 | 11:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:07 | 11:05 |
Gare Épluches | 09:10 | 11:07 |
TSOL | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:47 | 2:10 |
Courbevoie Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 07:08 |
Bécon les Bruyères | 07:11 |
Paris Saint Lazare | 07:18 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Saint Lazare | 07:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:29 |
Bois-Colombes | 07:31 |
Colombes | 07:34 |
Le Stade | 07:37 |
Argenteuil | 07:41 |
Sannois | 07:46 |
Ermont - Eaubonne | 07:48 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:50 |
Ermont Halte | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 |
Vaucelles | 08:00 |
Taverny | 08:02 |
Bessancourt | 08:04 |
Frépillon | 08:07 |
Méry-sur-Oise | 08:09 |
Mériel | 08:13 |
Valmondois | 08:15 |
POVA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Valmondois | 08:32 |
Auvers-sur-Oise | 08:35 |
Chaponval | 08:39 |
Pont Petit | 08:41 |
Gare Épluches | 08:43 |
TOLI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:34 |
Courbevoie La Défense Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 08:19 | 11:08 |
La Défense | 08:21 | 11:10 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
La Défense | 08:28 | 11:25 |
Asnières-sur-Seine | 08:33 | 11:30 |
PASA | PASA | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Asnières-sur-Seine | 08:39 | 11:39 |
Bois-Colombes | 08:41 | 11:42 |
Colombes | 08:44 | 11:44 |
Le Stade | 08:47 | 11:46 |
Argenteuil | 08:51 | 11:49 |
Sannois | 08:56 | 11:53 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 11:56 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 09:05 | 12:16 |
Ermont Halte | 09:07 | 12:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 | 12:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:13 | 12:23 |
Vaucelles | - | 12:26 |
Taverny | - | 12:28 |
Bessancourt | - | 12:30 |
Frépillon | - | 12:33 |
Méry-sur-Oise | - | 12:35 |
Mériel | - | 12:39 |
Valmondois | 09:28 | 12:41 |
VEVI | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Valmondois | 09:38 | 13:38 |
Auvers-sur-Oise | 09:41 | 13:41 |
Chaponval | 09:44 | 13:44 |
Pont Petit | 09:47 | 13:47 |
Gare Épluches | 09:48 | 13:48 |
TOLI | TOLI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:28 | 2:39 |
Torstai 11. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Courbevoie Paris Saint Lazare Pontoise Gare Épluches
Courbevoie | 07:23 | 08:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 08:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 09:07 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 09:15 |
Argenteuil | 07:47 | 09:25 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 09:28 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 09:33 |
Herblay | 07:57 | 09:36 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 09:40 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 09:45 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 09:49 |
Pontoise | 08:13 | 09:51 |
TANS | YECU | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 09:05 | 11:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:07 | 11:05 |
Gare Épluches | 09:10 | 11:07 |
TSOL | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:47 | 2:10 |
Courbevoie Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 07:08 |
Bécon les Bruyères | 07:11 |
Paris Saint Lazare | 07:18 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Saint Lazare | 07:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:29 |
Bois-Colombes | 07:31 |
Colombes | 07:34 |
Le Stade | 07:37 |
Argenteuil | 07:41 |
Sannois | 07:46 |
Ermont - Eaubonne | 07:48 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:50 |
Ermont Halte | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 |
Vaucelles | 08:00 |
Taverny | 08:02 |
Bessancourt | 08:04 |
Frépillon | 08:07 |
Méry-sur-Oise | 08:09 |
Mériel | 08:13 |
Valmondois | 08:15 |
POVA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Valmondois | 08:32 |
Auvers-sur-Oise | 08:35 |
Chaponval | 08:39 |
Pont Petit | 08:41 |
Gare Épluches | 08:43 |
TOLI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:34 |
Courbevoie La Défense Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 08:19 | 11:08 |
La Défense | 08:21 | 11:10 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
La Défense | 08:28 | 11:25 |
Asnières-sur-Seine | 08:33 | 11:30 |
PASA | PASA | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Asnières-sur-Seine | 08:39 | 11:39 |
Bois-Colombes | 08:41 | 11:42 |
Colombes | 08:44 | 11:44 |
Le Stade | 08:47 | 11:46 |
Argenteuil | 08:51 | 11:49 |
Sannois | 08:56 | 11:53 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 11:56 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 09:05 | 12:16 |
Ermont Halte | 09:07 | 12:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 | 12:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:13 | 12:23 |
Vaucelles | - | 12:26 |
Taverny | - | 12:28 |
Bessancourt | - | 12:30 |
Frépillon | - | 12:33 |
Méry-sur-Oise | - | 12:35 |
Mériel | - | 12:39 |
Valmondois | 09:28 | 12:41 |
VEVI | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Valmondois | 09:38 | 13:38 |
Auvers-sur-Oise | 09:41 | 13:41 |
Chaponval | 09:44 | 13:44 |
Pont Petit | 09:47 | 13:47 |
Gare Épluches | 09:48 | 13:48 |
TOLI | TOLI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:28 | 2:39 |
Perjantai 12. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Courbevoie Paris Saint Lazare Pontoise Gare Épluches
Courbevoie | 07:23 | 08:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 08:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 09:07 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 09:15 |
Argenteuil | 07:47 | 09:25 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 09:28 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 09:33 |
Herblay | 07:57 | 09:36 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 09:40 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 09:45 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 09:49 |
Pontoise | 08:13 | 09:51 |
TANS | YECU | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 09:05 | 11:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:07 | 11:05 |
Gare Épluches | 09:10 | 11:07 |
TSOL | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:47 | 2:10 |
Courbevoie Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 07:08 |
Bécon les Bruyères | 07:11 |
Paris Saint Lazare | 07:18 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Saint Lazare | 07:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:29 |
Bois-Colombes | 07:31 |
Colombes | 07:34 |
Le Stade | 07:37 |
Argenteuil | 07:41 |
Sannois | 07:46 |
Ermont - Eaubonne | 07:48 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:50 |
Ermont Halte | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 |
Vaucelles | 08:00 |
Taverny | 08:02 |
Bessancourt | 08:04 |
Frépillon | 08:07 |
Méry-sur-Oise | 08:09 |
Mériel | 08:13 |
Valmondois | 08:15 |
POVA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Valmondois | 08:32 |
Auvers-sur-Oise | 08:35 |
Chaponval | 08:39 |
Pont Petit | 08:41 |
Gare Épluches | 08:43 |
TOLI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:34 |
Courbevoie La Défense Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 08:19 | 11:08 |
La Défense | 08:21 | 11:10 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
La Défense | 08:28 | 11:25 |
Asnières-sur-Seine | 08:33 | 11:30 |
PASA | PASA | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Asnières-sur-Seine | 08:39 | 11:39 |
Bois-Colombes | 08:41 | 11:42 |
Colombes | 08:44 | 11:44 |
Le Stade | 08:47 | 11:46 |
Argenteuil | 08:51 | 11:49 |
Sannois | 08:56 | 11:53 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 | 11:56 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 09:05 | 12:16 |
Ermont Halte | 09:07 | 12:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 | 12:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 09:13 | 12:23 |
Vaucelles | - | 12:26 |
Taverny | - | 12:28 |
Bessancourt | - | 12:30 |
Frépillon | - | 12:33 |
Méry-sur-Oise | - | 12:35 |
Mériel | - | 12:39 |
Valmondois | 09:28 | 12:41 |
VEVI | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Valmondois | 09:38 | 13:38 |
Auvers-sur-Oise | 09:41 | 13:41 |
Chaponval | 09:44 | 13:44 |
Pont Petit | 09:47 | 13:47 |
Gare Épluches | 09:48 | 13:48 |
TOLI | TOLI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:28 | 2:39 |
Lauantai 13. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Courbevoie Paris Saint Lazare Pontoise Gare Épluches
Courbevoie | 09:52 |
Bécon les Bruyères | 09:55 |
Paris Saint Lazare | 10:02 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Saint Lazare | 10:07 |
Argenteuil | 10:17 |
Val d'Argenteuil | 10:21 |
Cormeilles-en-Parisis | 10:26 |
La Frette - Montigny | 10:29 |
Herblay | 10:32 |
Conflans-Sainte-Honorine | 10:37 |
Éragny - Neuville | 10:42 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 10:46 |
Pontoise | 10:48 |
YOLA | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Pontoise | 11:45 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 11:46 |
Gare Épluches | 11:49 |
TSOL | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:56 |
Courbevoie Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 07:58 |
Bécon les Bruyères | 08:01 |
Paris Saint Lazare | 08:08 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Saint Lazare | 08:14 |
Asnières-sur-Seine | 08:20 |
Bois-Colombes | 08:22 |
Colombes | 08:24 |
Le Stade | 08:27 |
Argenteuil | 08:30 |
Sannois | 08:34 |
Ermont - Eaubonne | 08:37 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 08:46 |
Ermont Halte | 08:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:53 |
Vaucelles | 08:56 |
Taverny | 08:58 |
Bessancourt | 09:00 |
Frépillon | 09:03 |
Méry-sur-Oise | 09:05 |
Mériel | 09:09 |
Valmondois | 09:12 |
VOBA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Valmondois | 09:37 |
Auvers-sur-Oise | 09:40 |
Chaponval | 09:43 |
Pont Petit | 09:45 |
Gare Épluches | 09:47 |
TOLI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:48 |
Courbevoie La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Auvers-sur-Oise Gare Épluches
Courbevoie | 08:43 |
La Défense | 08:44 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 08:49 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:53 |
Auber | 08:57 |
Châtelet les Halles | 08:59 |
QURI | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 09:02 |
Paris Gare du Nord | 09:05 |
ILUK | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 09:38 |
Auvers-sur-Oise | 10:22 |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Auvers-sur-Oise | 10:41 |
Chaponval | 10:44 |
Pont Petit | 10:47 |
Gare Épluches | 10:48 |
TOLI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:05 |
Courbevoie La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 10:23 |
La Défense | 10:24 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 10:29 |
Charles de Gaulle - Etoile | 10:33 |
Auber | 10:37 |
Châtelet les Halles | 10:39 |
QURI | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 10:47 |
Paris Gare du Nord | 10:50 |
ILAS | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 10:56 |
Saint-Denis | 11:02 |
Épinay - Villetaneuse | 11:06 |
La Barre Ormesson | 11:08 |
Enghien-les-Bains | 11:10 |
Champ de Courses d'Enghien | 11:13 |
Ermont - Eaubonne | 11:16 |
Ermont Halte | 11:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 11:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 11:23 |
Vaucelles | 11:26 |
Taverny | 11:28 |
Bessancourt | 11:30 |
Frépillon | 11:33 |
Méry-sur-Oise | 11:35 |
Mériel | 11:39 |
Valmondois | 11:41 |
POVA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Valmondois | 12:07 |
Auvers-sur-Oise | 12:10 |
Chaponval | 12:13 |
Pont Petit | 12:16 |
Gare Épluches | 12:17 |
TOLI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:54 |
Courbevoie La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Saint-Ouen-l'Aumône Gare Épluches
Courbevoie | 07:03 |
La Défense | 07:04 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:08 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:13 |
Auber | 07:16 |
Châtelet les Halles | 07:18 |
NEGE | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:33 |
Paris Gare du Nord | 07:38 |
Stade de France Saint-Denis | 07:43 |
Saint-Denis | 07:45 |
LOPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Saint-Denis | 07:47 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 |
La Barre Ormesson | 07:53 |
Enghien-les-Bains | 07:55 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:58 |
Ermont - Eaubonne | 08:01 |
Cernay | 08:03 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:06 |
Montigny - Beauchamp | 08:10 |
Pierrelaye | 08:13 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:17 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:19 |
OPOC | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:33 |
Gare Épluches | 08:36 |
TSOL | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:33 |
Sunnuntai 14. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Courbevoie Paris Saint Lazare Pontoise Gare Épluches
Courbevoie | 09:38 | 11:32 |
Bécon les Bruyères | 09:41 | 11:35 |
Paris Saint Lazare | 09:48 | 11:42 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 09:51 | 11:51 |
Argenteuil | 10:01 | 12:01 |
Val d'Argenteuil | 10:05 | 12:05 |
Cormeilles-en-Parisis | 10:09 | 12:09 |
La Frette - Montigny | 10:12 | 12:12 |
Herblay | 10:14 | 12:14 |
Conflans-Sainte-Honorine | 10:19 | 12:19 |
Éragny - Neuville | 10:23 | 12:23 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 10:26 | 12:26 |
Pontoise | 10:28 | 12:28 |
YOLA | YOLA | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 11:45 | 13:11 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 11:46 | 13:13 |
Gare Épluches | 11:49 | 13:15 |
TSOL | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 2:10 | 1:43 |
Courbevoie Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 07:58 |
Bécon les Bruyères | 08:01 |
Paris Saint Lazare | 08:08 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Saint Lazare | 08:14 |
Asnières-sur-Seine | 08:20 |
Bois-Colombes | 08:22 |
Colombes | 08:24 |
Le Stade | 08:27 |
Argenteuil | 08:30 |
Sannois | 08:34 |
Ermont - Eaubonne | 08:37 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 08:46 |
Ermont Halte | 08:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 08:53 |
Vaucelles | 08:56 |
Taverny | 08:58 |
Bessancourt | 09:00 |
Frépillon | 09:03 |
Méry-sur-Oise | 09:05 |
Mériel | 09:09 |
Valmondois | 09:12 |
VOBA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Valmondois | 09:37 |
Auvers-sur-Oise | 09:40 |
Chaponval | 09:43 |
Pont Petit | 09:45 |
Gare Épluches | 09:47 |
TOLI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:48 |
Courbevoie La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Auvers-sur-Oise Gare Épluches
Courbevoie | 08:43 |
La Défense | 08:44 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 08:54 |
Charles de Gaulle - Etoile | 08:58 |
Auber | 09:01 |
Châtelet les Halles | 09:03 |
QURI | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 09:11 |
Paris Gare du Nord | 09:14 |
ERUI | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 09:38 |
Auvers-sur-Oise | 10:22 |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Auvers-sur-Oise | 10:41 |
Chaponval | 10:44 |
Pont Petit | 10:47 |
Gare Épluches | 10:48 |
TOLI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:05 |
Courbevoie La Défense Châtelet les Halles Paris Gare du Nord Saint-Ouen-l'Aumône Gare Épluches
Courbevoie | 07:03 |
La Défense | 07:04 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 07:09 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:13 |
Auber | 07:16 |
Châtelet les Halles | 07:18 |
NEGE | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:20 |
Paris Gare du Nord | 07:23 |
ILEK | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 07:41 |
Saint-Denis | 07:47 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 |
La Barre Ormesson | 07:53 |
Enghien-les-Bains | 07:55 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:58 |
Ermont - Eaubonne | 08:01 |
Cernay | 08:03 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:06 |
Montigny - Beauchamp | 08:10 |
Pierrelaye | 08:13 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:17 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:19 |
OPOC | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:33 |
Gare Épluches | 08:36 |
TSOL | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:33 |
Maanantai 15. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Courbevoie Paris Saint Lazare Pontoise Gare Épluches
Courbevoie | 07:56 | 09:08 |
Bécon les Bruyères | 07:59 | 09:11 |
Paris Saint Lazare | 08:07 | 09:18 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 08:16 | 09:25 |
Argenteuil | 08:26 | 09:35 |
Val d'Argenteuil | 08:30 | 09:38 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:34 | 09:42 |
La Frette - Montigny | 08:37 | 09:45 |
Herblay | 08:40 | 09:48 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:44 | 09:52 |
Éragny - Neuville | 08:49 | 09:57 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:52 | 10:00 |
Pontoise | 08:55 | 10:03 |
TOCA | TOCA | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 09:05 | 11:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:07 | 11:05 |
Gare Épluches | 09:10 | 11:07 |
TSOL | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:14 | 1:58 |
Courbevoie Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 07:08 | 08:08 | 09:26 |
Bécon les Bruyères | 07:11 | 08:11 | 09:29 |
Paris Saint Lazare | 07:18 | 08:18 | 09:37 |
PEBU | PEBU | PEBU | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Paris Saint Lazare | 07:22 | 08:23 | 09:46 |
Asnières-sur-Seine | 07:27 | 08:29 | 09:52 |
Bois-Colombes | 07:30 | 08:31 | 09:55 |
Colombes | 07:32 | 08:34 | 09:57 |
Le Stade | 07:34 | 08:37 | 09:59 |
Argenteuil | 07:37 | 08:41 | 10:02 |
Sannois | 07:41 | 08:46 | 10:06 |
Ermont - Eaubonne | 07:43 | 08:48 | 10:09 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 07:50 | 08:50 | 10:16 |
Ermont Halte | 07:52 | 08:52 | 10:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 | 08:54 | 10:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 | 08:57 | 10:23 |
Vaucelles | 08:00 | 09:00 | 10:26 |
Taverny | 08:02 | 09:02 | 10:28 |
Bessancourt | 08:04 | 09:04 | 10:30 |
Frépillon | 08:07 | 09:07 | 10:33 |
Méry-sur-Oise | 08:09 | 09:09 | 10:35 |
Mériel | 08:13 | 09:13 | 10:39 |
Valmondois | 08:15 | 09:15 | 10:41 |
POVA | POVA | POVA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Valmondois | 08:32 | 09:38 | 11:37 |
Auvers-sur-Oise | 08:35 | 09:41 | 11:40 |
Chaponval | 08:39 | 09:44 | 11:44 |
Pont Petit | 08:41 | 09:47 | 11:46 |
Gare Épluches | 08:43 | 09:48 | 11:48 |
TOLI | TOLI | TIMA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:34 | 1:39 | 2:21 |
Tiistai 16. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Courbevoie Paris Saint Lazare Pontoise Gare Épluches
Courbevoie | 07:56 | 09:08 |
Bécon les Bruyères | 07:59 | 09:11 |
Paris Saint Lazare | 08:07 | 09:18 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 08:16 | 09:25 |
Argenteuil | 08:26 | 09:35 |
Val d'Argenteuil | 08:30 | 09:38 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:34 | 09:42 |
La Frette - Montigny | 08:37 | 09:45 |
Herblay | 08:40 | 09:48 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:44 | 09:52 |
Éragny - Neuville | 08:49 | 09:57 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:52 | 10:00 |
Pontoise | 08:55 | 10:03 |
TOCA | TOCA | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 09:05 | 11:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:07 | 11:05 |
Gare Épluches | 09:10 | 11:07 |
TSOL | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:14 | 1:58 |
Courbevoie Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Gare Épluches
Courbevoie | 07:08 | 08:08 | 09:26 |
Bécon les Bruyères | 07:11 | 08:11 | 09:29 |
Paris Saint Lazare | 07:18 | 08:18 | 09:37 |
PEBU | PEBU | PEBU | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Paris Saint Lazare | 07:22 | 08:23 | 09:46 |
Asnières-sur-Seine | 07:27 | 08:29 | 09:52 |
Bois-Colombes | 07:30 | 08:31 | 09:55 |
Colombes | 07:32 | 08:34 | 09:57 |
Le Stade | 07:34 | 08:37 | 09:59 |
Argenteuil | 07:37 | 08:41 | 10:02 |
Sannois | 07:41 | 08:46 | 10:06 |
Ermont - Eaubonne | 07:43 | 08:48 | 10:09 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 07:50 | 08:50 | 10:16 |
Ermont Halte | 07:52 | 08:52 | 10:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:54 | 08:54 | 10:20 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:57 | 08:57 | 10:23 |
Vaucelles | 08:00 | 09:00 | 10:26 |
Taverny | 08:02 | 09:02 | 10:28 |
Bessancourt | 08:04 | 09:04 | 10:30 |
Frépillon | 08:07 | 09:07 | 10:33 |
Méry-sur-Oise | 08:09 | 09:09 | 10:35 |
Mériel | 08:13 | 09:13 | 10:39 |
Valmondois | 08:15 | 09:15 | 10:41 |
POVA | POVA | POVA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Valmondois | 08:32 | 09:38 | 11:37 |
Auvers-sur-Oise | 08:35 | 09:41 | 11:40 |
Chaponval | 08:39 | 09:44 | 11:44 |
Pont Petit | 08:41 | 09:47 | 11:46 |
Gare Épluches | 08:43 | 09:48 | 11:48 |
TOLI | TOLI | TIMA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:34 | 1:39 | 2:21 |