La Barre Ormesson Le Val d'Or Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Magenta La Défense Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:04 | 07:20 | 07:34 | 07:50 | 08:04 |
Épinay - Villetaneuse | 07:07 | 07:22 | 07:37 | 07:52 | 08:07 |
Saint-Denis | 07:10 | 07:26 | 07:40 | 07:56 | 08:10 |
Paris Gare du Nord | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 | 08:17 |
APOR | AVOP | APOR | AVOP | APOR | |
H | H | H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||||
Magenta | 07:31 | 07:45 | 08:01 | 08:15 | 08:31 |
Haussmann Saint-Lazare | 07:35 | 07:49 | 08:05 | 08:19 | 08:35 |
Neuilly Porte Maillot | 07:38 | 07:53 | 08:08 | 08:23 | 08:38 |
La Défense | 07:42 | 07:56 | 08:12 | 08:26 | 08:42 |
NOMY | NOMY | NOMY | NOMY | NOMY | |
E | E | E | E | E | |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | |||||
La Défense | 07:50 | 08:10 | 08:30 | 08:50 | 09:10 |
Puteaux | 07:52 | 08:12 | 08:32 | 08:52 | 09:12 |
Le Val d'Or | 07:56 | 08:16 | 08:36 | 08:56 | 09:16 |
SEBU | SEBU | SEBU | SEBU | SEBU | |
L | L | L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 51 min | 56 min | 1:01 | 1:06 | 1:11 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Barre Ormesson Ermont - Eaubonne Asnières-sur-Seine Bécon les Bruyères Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:12 | 07:27 |
Enghien-les-Bains | 07:14 | 07:29 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:17 | 07:32 |
Ermont - Eaubonne | 07:19 | 07:34 |
POVA | VEVI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 07:25 | 07:45 |
Sannois | 07:28 | 07:48 |
Argenteuil | 07:32 | 07:52 |
Le Stade | 07:36 | 07:56 |
Colombes | 07:38 | 07:58 |
Bois-Colombes | 07:42 | 08:02 |
Asnières-sur-Seine | 07:44 | 08:04 |
PAPE | PAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Asnières-sur-Seine | 07:46 | 08:10 |
Bécon les Bruyères | 07:48 | 08:12 |
NOPE | NOPE | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Bécon les Bruyères | 07:56 | 08:16 |
Courbevoie | 07:59 | 08:19 |
La Défense | 08:02 | 08:22 |
Puteaux | 08:05 | 08:25 |
Le Val d'Or | 08:08 | 08:28 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 56 min | 1:00 |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:30 | 07:40 |
Épinay - Villetaneuse | 07:33 | 07:42 |
Saint-Denis | 07:37 | - |
Paris Gare du Nord | 07:44 | 07:51 |
AFOI | AREV | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Gare du Nord | 07:45 | 07:53 |
Châtelet les Halles | 07:48 | 07:56 |
RUPO | LORE | |
D | B | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
Châtelet les Halles | 07:50 | 07:57 |
Auber | 07:53 | 08:00 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:56 | 08:03 |
La Défense | 08:00 | 08:07 |
UZAR | XTAZ | |
A | A | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
La Défense | 08:02 | 08:11 |
Puteaux | 08:05 | 08:13 |
Le Val d'Or | 08:08 | 08:16 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 37 min | 36 min |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Saint-Cloud Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:00 |
Épinay - Villetaneuse | 07:03 |
Saint-Denis | 07:07 |
Paris Gare du Nord | 07:14 |
AFOI | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 07:15 |
Châtelet les Halles | 07:18 |
RUPO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:21 |
Auber | 07:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:27 |
La Défense | 07:31 |
YEEN | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
La Défense | 07:44 |
Puteaux | 07:46 |
Suresnes Mont Valérien | 07:49 |
Saint-Cloud | 07:52 |
VERI | |
U | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:04 |
Le Val d'Or | 08:06 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:05 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Barre Ormesson Ermont - Eaubonne Asnières-sur-Seine Bécon les Bruyères Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:12 | 07:27 |
Enghien-les-Bains | 07:14 | 07:29 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:17 | 07:32 |
Ermont - Eaubonne | 07:19 | 07:34 |
POVA | VEVI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 07:25 | 07:45 |
Sannois | 07:28 | 07:48 |
Argenteuil | 07:32 | 07:52 |
Le Stade | 07:36 | 07:56 |
Colombes | 07:38 | 07:58 |
Bois-Colombes | 07:42 | 08:02 |
Asnières-sur-Seine | 07:44 | 08:04 |
PAPE | PAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Asnières-sur-Seine | 07:46 | 08:10 |
Bécon les Bruyères | 07:48 | 08:12 |
NOPE | NOPE | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Bécon les Bruyères | 07:56 | 08:16 |
Courbevoie | 07:59 | 08:19 |
La Défense | 08:02 | 08:22 |
Puteaux | 08:05 | 08:25 |
Le Val d'Or | 08:08 | 08:28 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 56 min | 1:00 |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:30 | 07:40 |
Épinay - Villetaneuse | 07:33 | 07:42 |
Saint-Denis | 07:37 | - |
Paris Gare du Nord | 07:44 | 07:51 |
AFOI | AREV | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Gare du Nord | 07:45 | 07:53 |
Châtelet les Halles | 07:48 | 07:56 |
RUPO | LORE | |
D | B | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
Châtelet les Halles | 07:50 | 07:57 |
Auber | 07:53 | 08:00 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:56 | 08:03 |
La Défense | 08:00 | 08:07 |
UZAR | XTAZ | |
A | A | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
La Défense | 08:02 | 08:11 |
Puteaux | 08:05 | 08:13 |
Le Val d'Or | 08:08 | 08:16 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 37 min | 36 min |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Saint-Cloud Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:00 |
Épinay - Villetaneuse | 07:03 |
Saint-Denis | 07:07 |
Paris Gare du Nord | 07:14 |
AFOI | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 07:15 |
Châtelet les Halles | 07:18 |
RUPO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:21 |
Auber | 07:24 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:27 |
La Défense | 07:31 |
YEEN | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
La Défense | 07:44 |
Puteaux | 07:46 |
Suresnes Mont Valérien | 07:49 |
Saint-Cloud | 07:52 |
VERI | |
U | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:04 |
Le Val d'Or | 08:06 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:05 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Barre Ormesson Ermont - Eaubonne Asnières-sur-Seine Bécon les Bruyères Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:27 |
Enghien-les-Bains | 07:29 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 |
Ermont - Eaubonne | 07:34 |
VEVI | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:45 |
Sannois | 07:48 |
Argenteuil | 07:52 |
Le Stade | 07:56 |
Colombes | 07:58 |
Bois-Colombes | 08:02 |
Asnières-sur-Seine | 08:04 |
PAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 08:10 |
Bécon les Bruyères | 08:12 |
NOPE | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Bécon les Bruyères | 08:16 |
Courbevoie | 08:19 |
La Défense | 08:22 |
Puteaux | 08:25 |
Le Val d'Or | 08:28 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:00 |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:00 | 07:10 | 07:15 |
Épinay - Villetaneuse | 07:03 | 07:12 | 07:18 |
Saint-Denis | 07:07 | - | 07:22 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:21 | 07:29 |
AFOI | AREV | AEVI | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:23 | 07:30 |
Châtelet les Halles | 07:18 | 07:26 | 07:33 |
RUPO | STIN | RUPO | |
D | B | D | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
Châtelet les Halles | 07:21 | 07:27 | 07:36 |
Auber | 07:24 | 07:30 | 07:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:27 | 07:33 | 07:42 |
La Défense | 07:31 | 07:36 | 07:46 |
YEEN | UZAR | BORA | |
A | A | A | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
La Défense | 07:40 | 07:52 | 08:02 |
Puteaux | 07:43 | 07:55 | 08:05 |
Le Val d'Or | 07:46 | 07:58 | 08:08 |
SEBU | SEBU | SEBU | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 46 min | 48 min | 52 min |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Saint-Cloud Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:25 |
Épinay - Villetaneuse | 07:27 |
Paris Gare du Nord | 07:36 |
AREP | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 07:38 |
Châtelet les Halles | 07:41 |
PAUL | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:43 |
Auber | 07:46 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:49 |
La Défense | 07:53 |
TAXE | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
La Défense | 07:56 |
Suresnes Mont Valérien | 08:00 |
Saint-Cloud | 08:03 |
VASA | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:15 |
Le Val d'Or | 08:17 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 51 min |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Barre Ormesson Ermont - Eaubonne Asnières-sur-Seine Bécon les Bruyères Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:27 |
Enghien-les-Bains | 07:29 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 |
Ermont - Eaubonne | 07:34 |
VEVI | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:45 |
Sannois | 07:48 |
Argenteuil | 07:52 |
Le Stade | 07:56 |
Colombes | 07:58 |
Bois-Colombes | 08:02 |
Asnières-sur-Seine | 08:04 |
PAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 08:10 |
Bécon les Bruyères | 08:12 |
NOPE | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Bécon les Bruyères | 08:16 |
Courbevoie | 08:19 |
La Défense | 08:22 |
Puteaux | 08:25 |
Le Val d'Or | 08:28 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:00 |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:00 | 07:10 | 07:15 |
Épinay - Villetaneuse | 07:03 | 07:12 | 07:18 |
Saint-Denis | 07:07 | - | 07:22 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:21 | 07:29 |
AFOI | AREV | AEVI | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:23 | 07:30 |
Châtelet les Halles | 07:18 | 07:26 | 07:33 |
RUPO | STIN | RUPO | |
D | B | D | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
Châtelet les Halles | 07:21 | 07:27 | 07:36 |
Auber | 07:24 | 07:30 | 07:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:27 | 07:33 | 07:42 |
La Défense | 07:31 | 07:36 | 07:46 |
YEEN | UZAR | BORA | |
A | A | A | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
La Défense | 07:40 | 07:52 | 08:02 |
Puteaux | 07:43 | 07:55 | 08:05 |
Le Val d'Or | 07:46 | 07:58 | 08:08 |
SEBU | SEBU | SEBU | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 46 min | 48 min | 52 min |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Saint-Cloud Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:25 |
Épinay - Villetaneuse | 07:27 |
Paris Gare du Nord | 07:36 |
AREP | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 07:38 |
Châtelet les Halles | 07:41 |
PAUL | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:43 |
Auber | 07:46 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:49 |
La Défense | 07:53 |
TAXE | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
La Défense | 07:56 |
Suresnes Mont Valérien | 08:00 |
Saint-Cloud | 08:03 |
VASA | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:15 |
Le Val d'Or | 08:17 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 51 min |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Barre Ormesson Ermont - Eaubonne Asnières-sur-Seine Bécon les Bruyères Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:27 |
Enghien-les-Bains | 07:29 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:32 |
Ermont - Eaubonne | 07:34 |
VEVI | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:45 |
Sannois | 07:48 |
Argenteuil | 07:52 |
Le Stade | 07:56 |
Colombes | 07:58 |
Bois-Colombes | 08:02 |
Asnières-sur-Seine | 08:04 |
PAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 08:10 |
Bécon les Bruyères | 08:12 |
NOPE | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Bécon les Bruyères | 08:16 |
Courbevoie | 08:19 |
La Défense | 08:22 |
Puteaux | 08:25 |
Le Val d'Or | 08:28 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:00 |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:00 | 07:10 | 07:15 |
Épinay - Villetaneuse | 07:03 | 07:12 | 07:18 |
Saint-Denis | 07:07 | - | 07:22 |
Paris Gare du Nord | 07:14 | 07:21 | 07:29 |
AFOI | AREV | AEVI | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Paris Gare du Nord | 07:15 | 07:23 | 07:30 |
Châtelet les Halles | 07:18 | 07:26 | 07:33 |
RUPO | STIN | RUPO | |
D | B | D | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
Châtelet les Halles | 07:21 | 07:27 | 07:36 |
Auber | 07:24 | 07:30 | 07:39 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:27 | 07:33 | 07:42 |
La Défense | 07:31 | 07:36 | 07:46 |
YEEN | UZAR | BORA | |
A | A | A | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
La Défense | 07:40 | 07:52 | 08:02 |
Puteaux | 07:43 | 07:55 | 08:05 |
Le Val d'Or | 07:46 | 07:58 | 08:08 |
SEBU | SEBU | SEBU | |
L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 46 min | 48 min | 52 min |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Saint-Cloud Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:25 |
Épinay - Villetaneuse | 07:27 |
Paris Gare du Nord | 07:36 |
AREP | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 07:38 |
Châtelet les Halles | 07:41 |
PAUL | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:43 |
Auber | 07:46 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:49 |
La Défense | 07:53 |
TAXE | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
La Défense | 07:56 |
Suresnes Mont Valérien | 08:00 |
Saint-Cloud | 08:03 |
VASA | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:15 |
Le Val d'Or | 08:17 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 51 min |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Barre Ormesson Ermont - Eaubonne Paris Saint Lazare Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:08 | 07:23 |
Enghien-les-Bains | 07:10 | 07:25 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:13 | 07:28 |
Ermont - Eaubonne | 07:15 | 07:30 |
POVA | OPOC | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 07:20 | 07:40 |
Sannois | 07:22 | 07:42 |
Argenteuil | 07:26 | 07:46 |
Le Stade | 07:29 | 07:49 |
Colombes | 07:31 | 07:51 |
Bois-Colombes | 07:34 | 07:54 |
Asnières-sur-Seine | 07:37 | 07:57 |
Paris Saint Lazare | 07:43 | 08:03 |
PAPE | PAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:58 | 08:18 |
Bécon les Bruyères | 08:05 | 08:25 |
Courbevoie | 08:08 | 08:28 |
La Défense | 08:10 | 08:30 |
Puteaux | 08:12 | 08:32 |
Le Val d'Or | 08:16 | 08:36 |
SEBU | SEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:07 | 1:12 |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:04 |
Épinay - Villetaneuse | 07:07 |
Saint-Denis | 07:10 |
Paris Gare du Nord | 07:17 |
APOR | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 07:20 |
Châtelet les Halles | 07:23 |
PIRE | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 07:30 |
Auber | 07:33 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:36 |
La Défense | 07:40 |
ZEBU | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
La Défense | 07:50 |
Puteaux | 07:52 |
Le Val d'Or | 07:56 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Matka-aika | 51 min |
La Barre Ormesson Paris Gare du Nord Châtelet les Halles La Défense Saint-Cloud Le Val d'Or
La Barre Ormesson | 07:20 | 07:34 |
Épinay - Villetaneuse | 07:22 | 07:37 |
Saint-Denis | 07:26 | 07:40 |
Paris Gare du Nord | 07:32 | 07:47 |
AVOP | APOR | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Gare du Nord | 07:35 | 07:50 |
Châtelet les Halles | 07:38 | 07:53 |
PIRE | PIRE | |
B | B | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
Châtelet les Halles | 07:42 | 07:57 |
Auber | 07:44 | 07:59 |
Charles de Gaulle - Etoile | 07:47 | 08:02 |
La Défense | 07:51 | 08:06 |
ZEBU | UBOS | |
A | A | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
La Défense | 08:02 | 08:15 |
Puteaux | - | 08:17 |
Suresnes Mont Valérien | 08:06 | 08:20 |
Saint-Cloud | 08:09 | 08:23 |
VASA | VERI | |
L | U | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Saint-Cloud | 08:26 | 08:46 |
Le Val d'Or | 08:28 | 08:48 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:08 | 1:13 |