Le Bras de Fer Melun Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Bras de Fer Corbeil-Essonnes Melun
Le Bras de Fer | 07:06 | 07:28 | 07:43 |
Corbeil-Essonnes | 07:09 | 07:32 | 07:47 |
RUPO | ROPE | ROPE | |
D | D | D | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
Corbeil-Essonnes | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:34 | 07:49 | 08:04 |
Villabé | 07:37 | 07:52 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:40 | 07:55 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:42 | 07:57 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:46 | 08:01 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:51 | 08:06 | 08:21 |
Boissise-le-Roi | 07:53 | 08:08 | 08:23 |
Vosves | 07:57 | 08:12 | 08:27 |
Melun | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | |
RER | RER | RER | |
Matka-aika | 55 min | 48 min | 48 min |
Le Bras de Fer Villeneuve-Saint-Georges Melun
Le Bras de Fer | 07:00 | 07:07 |
Évry - Courcouronnes | 07:03 | 07:10 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:06 | 07:13 |
Grigny Centre | 07:09 | 07:17 |
Viry-Châtillon | - | 07:20 |
Juvisy | 07:14 | 07:24 |
Vigneux-sur-Seine | 07:18 | 07:28 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:22 | 07:32 |
LOPE | VUPA | |
D | D | |
RER | RER | |
Vaihto | ||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:24 | 07:39 |
Montgeron - Crosne | 07:29 | 07:44 |
Yerres | 07:32 | 07:47 |
Brunoy | 07:35 | 07:50 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:38 | 07:53 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:41 | 07:56 |
Lieusaint - Moissy | 07:46 | 08:01 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:50 | 08:05 |
Cesson | 07:54 | 08:09 |
Le Mée | 07:58 | 08:13 |
Melun | 08:01 | 08:16 |
ZACO | ZACO | |
D | D | |
RER | RER | |
Matka-aika | 1:01 | 1:09 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Bras de Fer Corbeil-Essonnes Melun
Le Bras de Fer | 07:06 | 07:28 | 07:43 | 07:51 |
Corbeil-Essonnes | 07:09 | 07:32 | 07:47 | 07:55 |
RUPO | ROPE | ROPE | RUPO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:32 | 07:47 | 08:02 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:04 |
Villabé | 07:37 | 07:52 | 08:07 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:40 | 07:55 | 08:10 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:42 | 07:57 | 08:12 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:46 | 08:01 | 08:16 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:51 | 08:06 | 08:21 | 08:21 |
Boissise-le-Roi | 07:53 | 08:08 | 08:23 | 08:23 |
Vosves | 07:57 | 08:12 | 08:27 | 08:27 |
Melun | 08:02 | 08:17 | 08:32 | 08:32 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 55 min | 48 min | 48 min | 40 min |
Le Bras de Fer Villeneuve-Saint-Georges Melun
Le Bras de Fer | 07:07 |
Évry - Courcouronnes | 07:10 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:13 |
Grigny Centre | 07:17 |
Viry-Châtillon | 07:20 |
Juvisy | 07:24 |
Vigneux-sur-Seine | 07:28 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:32 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:39 |
Montgeron - Crosne | 07:44 |
Yerres | 07:47 |
Brunoy | 07:50 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:53 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:56 |
Lieusaint - Moissy | 08:01 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:05 |
Cesson | 08:09 |
Le Mée | 08:13 |
Melun | 08:16 |
ZACO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:09 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Bras de Fer Corbeil-Essonnes Melun
Le Bras de Fer | 07:06 | 07:28 | 07:43 | 07:51 |
Corbeil-Essonnes | 07:09 | 07:32 | 07:47 | 07:55 |
RUPO | ROPE | ROPE | RUPO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:32 | 07:47 | 08:02 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:04 |
Villabé | 07:37 | 07:52 | 08:07 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:40 | 07:55 | 08:10 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:42 | 07:57 | 08:12 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:46 | 08:01 | 08:16 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:51 | 08:06 | 08:21 | 08:21 |
Boissise-le-Roi | 07:53 | 08:08 | 08:23 | 08:23 |
Vosves | 07:57 | 08:12 | 08:27 | 08:27 |
Melun | 08:02 | 08:17 | 08:32 | 08:32 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 55 min | 48 min | 48 min | 40 min |
Le Bras de Fer Villeneuve-Saint-Georges Melun
Le Bras de Fer | 07:07 |
Évry - Courcouronnes | 07:10 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:13 |
Grigny Centre | 07:17 |
Viry-Châtillon | 07:20 |
Juvisy | 07:24 |
Vigneux-sur-Seine | 07:28 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:32 |
VUPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:39 |
Montgeron - Crosne | 07:44 |
Yerres | 07:47 |
Brunoy | 07:50 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:53 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:56 |
Lieusaint - Moissy | 08:01 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:05 |
Cesson | 08:09 |
Le Mée | 08:13 |
Melun | 08:16 |
ZACO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:09 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Bras de Fer Corbeil-Essonnes Melun
Le Bras de Fer | 07:06 | 07:13 | 07:36 | 07:51 |
Corbeil-Essonnes | 07:09 | 07:17 | 07:40 | 07:55 |
RUPO | ROPE | RUPO | RUPO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:19 | 07:34 | 07:49 | 08:04 |
Villabé | 07:22 | 07:37 | 07:52 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:25 | 07:40 | 07:55 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 | 07:42 | 07:57 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:31 | 07:46 | 08:01 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:36 | 07:51 | 08:06 | 08:21 |
Boissise-le-Roi | 07:38 | 07:53 | 08:08 | 08:23 |
Vosves | 07:42 | 07:57 | 08:12 | 08:27 |
Melun | 07:47 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 40 min | 48 min | 40 min | 40 min |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Bras de Fer Corbeil-Essonnes Melun
Le Bras de Fer | 07:06 | 07:13 | 07:36 | 07:51 |
Corbeil-Essonnes | 07:09 | 07:17 | 07:40 | 07:55 |
RUPO | ROPE | RUPO | RUPO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:17 | 07:32 | 07:47 | 08:02 |
Essonnes Robinson | 07:19 | 07:34 | 07:49 | 08:04 |
Villabé | 07:22 | 07:37 | 07:52 | 08:07 |
Le Plessis Chenet | 07:25 | 07:40 | 07:55 | 08:10 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 | 07:42 | 07:57 | 08:12 |
Saint-Fargeau | 07:31 | 07:46 | 08:01 | 08:16 |
Ponthierry - Pringy | 07:36 | 07:51 | 08:06 | 08:21 |
Boissise-le-Roi | 07:38 | 07:53 | 08:08 | 08:23 |
Vosves | 07:42 | 07:57 | 08:12 | 08:27 |
Melun | 07:47 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
ZOSO | ZOSO | ZOSO | ZOSO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 40 min | 48 min | 40 min | 40 min |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Bras de Fer Corbeil-Essonnes Melun
Le Bras de Fer | 07:44 |
Corbeil-Essonnes | 07:48 |
ROPO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Corbeil-Essonnes | 07:53 |
Essonnes Robinson | 07:56 |
Villabé | 07:59 |
Le Plessis Chenet | 08:02 |
Le Coudray-Montceaux | 08:04 |
Saint-Fargeau | 08:08 |
Ponthierry - Pringy | 08:12 |
Boissise-le-Roi | 08:15 |
Vosves | 08:18 |
Melun | 08:24 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 39 min |
Le Bras de Fer Villeneuve-Saint-Georges Melun
Le Bras de Fer | 07:14 | 07:59 | 08:14 | 08:29 |
Évry - Courcouronnes | 07:17 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:20 | 08:05 | 08:20 | 08:35 |
Grigny Centre | 07:23 | 08:08 | 08:23 | 08:38 |
Viry-Châtillon | 07:27 | 08:12 | 08:27 | 08:42 |
Juvisy | 07:30 | 08:15 | 08:30 | 08:45 |
Vigneux-sur-Seine | 07:34 | 08:19 | 08:34 | 08:49 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:38 | 08:23 | 08:38 | 08:53 |
LOPA | VOPA | LOPA | VOPA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:42 | 08:27 | 08:42 | 08:57 |
Montgeron - Crosne | 07:47 | 08:32 | 08:47 | 09:02 |
Yerres | 07:50 | 08:35 | 08:50 | 09:05 |
Brunoy | 07:53 | 08:38 | 08:53 | 09:08 |
Boussy-Saint-Antoine | 07:56 | 08:41 | 08:56 | 09:11 |
Combs-la-Ville - Quincy | 07:59 | 08:44 | 08:59 | 09:14 |
Lieusaint - Moissy | 08:04 | 08:49 | 09:04 | 09:19 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:08 | 08:53 | 09:08 | 09:23 |
Cesson | 08:12 | 08:57 | 09:12 | 09:27 |
Le Mée | 08:16 | 09:01 | 09:16 | 09:31 |
Melun | 08:19 | 09:04 | 09:19 | 09:34 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:05 | 1:05 | 1:05 | 1:05 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Bras de Fer Corbeil-Essonnes Melun
Le Bras de Fer | 07:14 |
Corbeil-Essonnes | 07:18 |
ROPO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Corbeil-Essonnes | 07:53 |
Essonnes Robinson | 07:56 |
Villabé | 07:59 |
Le Plessis Chenet | 08:02 |
Le Coudray-Montceaux | 08:04 |
Saint-Fargeau | 08:08 |
Ponthierry - Pringy | 08:12 |
Boissise-le-Roi | 08:15 |
Vosves | 08:18 |
Melun | 08:24 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:09 |
Le Bras de Fer Villeneuve-Saint-Georges Melun
Le Bras de Fer | 07:44 | 08:44 | 09:14 |
Évry - Courcouronnes | 07:47 | 08:47 | 09:17 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:50 | 08:50 | 09:20 |
Grigny Centre | 07:53 | 08:53 | 09:23 |
Viry-Châtillon | 07:57 | 08:57 | 09:27 |
Juvisy | 08:00 | 09:00 | 09:30 |
Vigneux-sur-Seine | 08:04 | 09:04 | 09:34 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:08 | 09:08 | 09:38 |
LOPA | LOPA | LOPA | |
D | D | D | |
RER | RER | RER | |
Vaihto | |||
Villeneuve-Saint-Georges | 08:27 | 09:27 | 09:57 |
Montgeron - Crosne | 08:32 | 09:32 | 10:02 |
Yerres | 08:35 | 09:35 | 10:05 |
Brunoy | 08:38 | 09:38 | 10:08 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:41 | 09:41 | 10:11 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:44 | 09:44 | 10:14 |
Lieusaint - Moissy | 08:49 | 09:49 | 10:19 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:53 | 09:53 | 10:23 |
Cesson | 08:57 | 09:57 | 10:27 |
Le Mée | 09:01 | 10:01 | 10:31 |
Melun | 09:04 | 10:04 | 10:34 |
ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | |
RER | RER | RER | |
Matka-aika | 1:20 | 1:20 | 1:20 |
Le Bras de Fer Viry-Châtillon Melun
Le Bras de Fer | 08:14 |
Évry - Courcouronnes | 08:17 |
Orangis Bois de l'Épine | 08:20 |
Grigny Centre | 08:23 |
Viry-Châtillon | 08:26 |
LOPA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Viry-Châtillon | 08:38 |
Ris-Orangis | 08:42 |
Grand Bourg | 08:45 |
Évry - Val de Seine | 08:48 |
Corbeil-Essonnes | 08:53 |
Essonnes Robinson | 08:56 |
Villabé | 08:59 |
Le Plessis Chenet | 09:02 |
Le Coudray-Montceaux | 09:04 |
Saint-Fargeau | 09:08 |
Ponthierry - Pringy | 09:12 |
Boissise-le-Roi | 09:15 |
Vosves | 09:18 |
Melun | 09:24 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:10 |