Le Val d'Or Gros Noyer Saint-Prix Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Val d'Or La Défense Magenta Paris Gare du Nord Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 09:09 |
Puteaux | 09:13 |
La Défense | 09:15 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 09:32 |
Neuilly Porte Maillot | 09:36 |
Haussmann Saint-Lazare | 09:40 |
Magenta | 09:43 |
MONY | |
E | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 09:56 |
Saint-Denis | 10:02 |
Épinay - Villetaneuse | 10:06 |
La Barre Ormesson | 10:08 |
Enghien-les-Bains | 10:10 |
Champ de Courses d'Enghien | 10:13 |
Ermont - Eaubonne | 10:16 |
Ermont Halte | 10:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 10:20 |
POVA | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:10 |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:09 | 07:49 | 08:09 | 08:49 |
Puteaux | 07:13 | 07:53 | 08:13 | 08:53 |
La Défense | 07:16 | 07:56 | 08:16 | 08:56 |
Courbevoie | 07:18 | 07:58 | 08:18 | 08:58 |
Bécon les Bruyères | 07:21 | 08:01 | 08:21 | 09:01 |
Paris Saint Lazare | 07:28 | 08:08 | 08:28 | 09:08 |
PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | |
L | L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||||
Paris Saint Lazare | 07:34 | 08:14 | 08:34 | 09:14 |
Asnières-sur-Seine | 07:40 | 08:20 | 08:40 | 09:20 |
Bois-Colombes | 07:42 | 08:22 | 08:42 | 09:22 |
Colombes | 07:44 | 08:24 | 08:44 | 09:24 |
Le Stade | 07:47 | 08:27 | 08:47 | 09:27 |
Argenteuil | 07:50 | 08:30 | 08:50 | 09:30 |
Sannois | 07:54 | 08:34 | 08:54 | 09:34 |
Ermont - Eaubonne | 07:57 | 08:37 | 08:57 | 09:37 |
EAPE | EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||||
Ermont - Eaubonne | 08:16 | 08:46 | 09:15 | 09:46 |
Ermont Halte | 08:18 | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:20 | 08:50 | 09:19 | 09:50 |
POVA | VOBA | POVA | VOBA | |
H | H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:10 | 1:00 | 1:10 | 1:00 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:29 | 07:59 |
Puteaux | 07:33 | 08:03 |
La Défense | 07:36 | 08:06 |
Courbevoie | 07:38 | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 07:41 | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 07:48 | 08:18 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:53 | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:01 | 08:31 |
Colombes | 08:04 | 08:34 |
Le Stade | 08:07 | 08:37 |
Argenteuil | 08:11 | 08:41 |
Sannois | 08:16 | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 | 08:48 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 08:50 |
Ermont Halte | 08:22 | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 08:54 |
POVA | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 54 min |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 |
La Défense | 07:21 | 07:54 |
Courbevoie | 07:23 | 07:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 07:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:07 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:09 |
Argenteuil | 07:46 | 08:18 |
TANS | MICE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:21 |
Sannois | 07:56 | 08:26 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:28 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:05 | 08:34 |
Ermont Halte | 08:07 | 08:37 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:09 | 08:38 |
VEVI | FOGI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 50 min |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:28 |
Asnières-sur-Seine | 08:33 |
PASA | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 08:39 |
Bois-Colombes | 08:41 |
Colombes | 08:44 |
Le Stade | 08:47 |
Argenteuil | 08:51 |
Sannois | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 09:05 |
Ermont Halte | 09:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 |
VEVI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 59 min |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:29 | 07:59 |
Puteaux | 07:33 | 08:03 |
La Défense | 07:36 | 08:06 |
Courbevoie | 07:38 | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 07:41 | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 07:48 | 08:18 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:53 | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:01 | 08:31 |
Colombes | 08:04 | 08:34 |
Le Stade | 08:07 | 08:37 |
Argenteuil | 08:11 | 08:41 |
Sannois | 08:16 | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 | 08:48 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 08:50 |
Ermont Halte | 08:22 | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 08:54 |
POVA | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 54 min |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 |
La Défense | 07:21 | 07:54 |
Courbevoie | 07:23 | 07:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 07:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:07 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:09 |
Argenteuil | 07:46 | 08:18 |
TANS | MICE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:21 |
Sannois | 07:56 | 08:26 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:28 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:05 | 08:34 |
Ermont Halte | 08:07 | 08:37 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:09 | 08:38 |
VEVI | FOGI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 50 min |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:28 |
Asnières-sur-Seine | 08:33 |
PASA | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 08:39 |
Bois-Colombes | 08:41 |
Colombes | 08:44 |
Le Stade | 08:47 |
Argenteuil | 08:51 |
Sannois | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 09:05 |
Ermont Halte | 09:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 |
VEVI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 59 min |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:29 | 07:59 |
Puteaux | 07:33 | 08:03 |
La Défense | 07:36 | 08:06 |
Courbevoie | 07:38 | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 07:41 | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 07:48 | 08:18 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:53 | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:01 | 08:31 |
Colombes | 08:04 | 08:34 |
Le Stade | 08:07 | 08:37 |
Argenteuil | 08:11 | 08:41 |
Sannois | 08:16 | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 | 08:48 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 08:50 |
Ermont Halte | 08:22 | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 08:54 |
POVA | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 54 min |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 |
La Défense | 07:21 | 07:54 |
Courbevoie | 07:23 | 07:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 07:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:07 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:09 |
Argenteuil | 07:46 | 08:18 |
TANS | MICE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:21 |
Sannois | 07:56 | 08:26 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:28 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:05 | 08:34 |
Ermont Halte | 08:07 | 08:37 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:09 | 08:38 |
VEVI | FOGI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 50 min |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:28 |
Asnières-sur-Seine | 08:33 |
PASA | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 08:39 |
Bois-Colombes | 08:41 |
Colombes | 08:44 |
Le Stade | 08:47 |
Argenteuil | 08:51 |
Sannois | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 09:05 |
Ermont Halte | 09:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 |
VEVI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 59 min |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:29 | 07:59 |
Puteaux | 07:33 | 08:03 |
La Défense | 07:36 | 08:06 |
Courbevoie | 07:38 | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 07:41 | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 07:48 | 08:18 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:53 | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:01 | 08:31 |
Colombes | 08:04 | 08:34 |
Le Stade | 08:07 | 08:37 |
Argenteuil | 08:11 | 08:41 |
Sannois | 08:16 | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 | 08:48 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 08:50 |
Ermont Halte | 08:22 | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 08:54 |
POVA | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 54 min |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 |
La Défense | 07:21 | 07:54 |
Courbevoie | 07:23 | 07:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 07:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:07 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:09 |
Argenteuil | 07:46 | 08:18 |
TANS | MICE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:21 |
Sannois | 07:56 | 08:26 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:28 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:05 | 08:34 |
Ermont Halte | 08:07 | 08:37 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:09 | 08:38 |
VEVI | FOGI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 50 min |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:28 |
Asnières-sur-Seine | 08:33 |
PASA | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 08:39 |
Bois-Colombes | 08:41 |
Colombes | 08:44 |
Le Stade | 08:47 |
Argenteuil | 08:51 |
Sannois | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 09:05 |
Ermont Halte | 09:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 |
VEVI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 59 min |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:29 | 07:59 |
Puteaux | 07:33 | 08:03 |
La Défense | 07:36 | 08:06 |
Courbevoie | 07:38 | 08:08 |
Bécon les Bruyères | 07:41 | 08:11 |
Paris Saint Lazare | 07:48 | 08:18 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:53 | 08:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:59 | 08:29 |
Bois-Colombes | 08:01 | 08:31 |
Colombes | 08:04 | 08:34 |
Le Stade | 08:07 | 08:37 |
Argenteuil | 08:11 | 08:41 |
Sannois | 08:16 | 08:46 |
Ermont - Eaubonne | 08:18 | 08:48 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:20 | 08:50 |
Ermont Halte | 08:22 | 08:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:24 | 08:54 |
POVA | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 54 min |
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Argenteuil Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:14 | 07:47 |
Puteaux | 07:18 | 07:51 |
La Défense | 07:21 | 07:54 |
Courbevoie | 07:23 | 07:56 |
Bécon les Bruyères | 07:26 | 07:59 |
Paris Saint Lazare | 07:33 | 08:07 |
PEBU | PEBU | |
L | L | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Paris Saint Lazare | 07:36 | 08:09 |
Argenteuil | 07:46 | 08:18 |
TANS | MICE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Argenteuil | 07:51 | 08:21 |
Sannois | 07:56 | 08:26 |
Ermont - Eaubonne | 07:58 | 08:28 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 08:05 | 08:34 |
Ermont Halte | 08:07 | 08:37 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:09 | 08:38 |
VEVI | FOGI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 54 min | 50 min |
Le Val d'Or Saint-Cloud Asnières-sur-Seine Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 08:09 |
Saint-Cloud | 08:11 |
SEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Saint-Cloud | 08:19 |
Suresnes Mont Valérien | 08:23 |
La Défense | 08:28 |
Asnières-sur-Seine | 08:33 |
PASA | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
Asnières-sur-Seine | 08:39 |
Bois-Colombes | 08:41 |
Colombes | 08:44 |
Le Stade | 08:47 |
Argenteuil | 08:51 |
Sannois | 08:56 |
Ermont - Eaubonne | 08:58 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 09:05 |
Ermont Halte | 09:07 |
Gros Noyer Saint-Prix | 09:09 |
VEVI | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 59 min |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Le Val d'Or Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 07:09 | 07:49 | 08:09 | 08:49 |
Puteaux | 07:13 | 07:53 | 08:13 | 08:53 |
La Défense | 07:16 | 07:56 | 08:16 | 08:56 |
Courbevoie | 07:18 | 07:58 | 08:18 | 08:58 |
Bécon les Bruyères | 07:21 | 08:01 | 08:21 | 09:01 |
Paris Saint Lazare | 07:28 | 08:08 | 08:28 | 09:08 |
PEBU | PEBU | PEBU | PEBU | |
L | L | L | L | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||||
Paris Saint Lazare | 07:34 | 08:14 | 08:34 | 09:14 |
Asnières-sur-Seine | 07:40 | 08:20 | 08:40 | 09:20 |
Bois-Colombes | 07:42 | 08:22 | 08:42 | 09:22 |
Colombes | 07:44 | 08:24 | 08:44 | 09:24 |
Le Stade | 07:47 | 08:27 | 08:47 | 09:27 |
Argenteuil | 07:50 | 08:30 | 08:50 | 09:30 |
Sannois | 07:54 | 08:34 | 08:54 | 09:34 |
Ermont - Eaubonne | 07:57 | 08:37 | 08:57 | 09:37 |
EAPE | EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||||
Ermont - Eaubonne | 08:16 | 08:46 | 09:15 | 09:46 |
Ermont Halte | 08:18 | 08:48 | 09:18 | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 08:20 | 08:50 | 09:19 | 09:50 |
POVA | VOBA | POVA | VOBA | |
H | H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:10 | 1:00 | 1:10 | 1:00 |
Le Val d'Or La Défense Châtelet les Halles Saint-Denis Gros Noyer Saint-Prix
Le Val d'Or | 09:09 |
Puteaux | 09:13 |
La Défense | 09:15 |
PEBU | |
L | |
Transilien | |
Vaihto | |
La Défense | 09:19 |
Charles de Gaulle - Etoile | 09:23 |
Auber | 09:27 |
Châtelet les Halles | 09:29 |
QYRO | |
A | |
RER | |
Vaihto | |
Châtelet les Halles | 09:39 |
Paris Gare du Nord | 09:43 |
Stade de France Saint-Denis | 09:48 |
Saint-Denis | 09:51 |
FACA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Saint-Denis | 10:02 |
Épinay - Villetaneuse | 10:06 |
La Barre Ormesson | 10:08 |
Enghien-les-Bains | 10:10 |
Champ de Courses d'Enghien | 10:13 |
Ermont - Eaubonne | 10:16 |
Ermont Halte | 10:18 |
Gros Noyer Saint-Prix | 10:20 |
POVA | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:10 |