Lourches Coudekerque-branche Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lourches Cambrai Lille Flandres Bergues Coudekerque-Branche
Lourches | 19:55 |
Bouchain | 19:59 |
Iwuy | 20:05 |
Escaudoeuvres | 20:10 |
Cambrai | 20:17 |
841460 | |
TER | |
Vaihto | |
Cambrai | 05:37 |
Somain | 06:01 |
Montigny-en-Ostrevent | 06:07 |
Douai | 06:16 |
Lille Flandres | 06:38 |
843850 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 06:40 |
Armentières | 06:54 |
Bailleul | 07:03 |
Hazebrouck | 07:16 |
Cassel | 07:23 |
Arnèke | 07:29 |
Esquelbecq | 07:34 |
Bergues | 07:40 |
844901 | |
TER | |
Vaihto | |
Bergues | 08:28 |
Coudekerque-Branche | 08:33 |
846413 | |
TER | |
Matka-aika | 12:38 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Dunkerque Coudekerque-Branche
Lourches | 16:52 | 19:02 | 19:02 |
Denain | 16:57 | 19:07 | 19:07 |
Prouvy - Thiant | 17:04 | 19:14 | 19:14 |
Trith-Saint-Léger | 17:07 | 19:17 | 19:17 |
Valenciennes | 17:13 | 19:23 | 19:23 |
841476 | 841478 | 841478 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Valenciennes | 18:10 | 19:50 | 19:50 |
Saint-Amand-les-Eaux | 18:20 | 19:59 | 19:59 |
Rosult | 18:24 | - | - |
Landas | 18:29 | - | - |
Orchies | 18:33 | 20:08 | 20:08 |
Templeuve | 18:39 | - | - |
Fretin | 18:43 | - | - |
Lesquin | 18:48 | 20:18 | 20:18 |
Lille Flandres | 18:55 | 20:25 | 20:25 |
841850 | 841926 | 841926 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Lille Flandres | 19:39 | 21:39 | 21:39 |
Armentières | 19:53 | 21:52 | 21:52 |
Bailleul | 20:01 | 22:00 | 22:00 |
Hazebrouck | 20:12 | 22:11 | 22:11 |
Cassel | 20:19 | 22:18 | 22:18 |
Arnèke | 20:25 | 22:24 | 22:24 |
Esquelbecq | 20:30 | 22:29 | 22:29 |
Bergues | 20:36 | 22:35 | 22:35 |
Dunkerque | 20:43 | 22:42 | 22:42 |
844943 | 844945 | 844945 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Dunkerque | 06:00 | 06:00 | 06:27 |
Coudekerque-Branche | 06:02 | 06:02 | 06:29 |
844601 | 844601 | 846412 | |
TER | TER | TER | |
Matka-aika | 13:10 | 11:00 | 11:27 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lourches Cambrai Lille Flandres Hazebrouck Coudekerque-Branche
Lourches | 10:14 |
Bouchain | 10:18 |
Iwuy | 10:24 |
Escaudoeuvres | 10:29 |
Cambrai | 10:36 |
841424 | |
TER | |
Vaihto | |
Cambrai | 10:38 |
Somain | 11:01 |
Montigny-en-Ostrevent | 11:07 |
Douai | 11:16 |
Lille Flandres | 11:38 |
843858 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 12:13 |
Armentières | 12:28 |
Bailleul | 12:37 |
Hazebrouck | 12:46 |
844821 | |
TER | |
Vaihto | |
Hazebrouck | 12:58 |
Cassel | 13:08 |
Arnèke | 13:14 |
Esquelbecq | 13:20 |
Bergues | 13:27 |
Coudekerque-Branche | 13:32 |
846417 | |
TER | |
Matka-aika | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Bergues Coudekerque-Branche
Lourches | 12:15 | 17:15 |
Denain | 12:20 | 17:20 |
Prouvy - Thiant | 12:27 | 17:27 |
Trith-Saint-Léger | 12:30 | 17:30 |
Valenciennes | 12:36 | 17:36 |
841406 | 841410 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 12:50 | 17:50 |
Saint-Amand-les-Eaux | 13:00 | 18:00 |
Orchies | 13:09 | 18:09 |
Lille Flandres | 13:25 | 18:25 |
841812 | 841818 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 13:40 | 18:40 |
Armentières | 13:54 | 18:54 |
Bailleul | 14:03 | 19:03 |
Hazebrouck | 14:16 | 19:16 |
Cassel | 14:23 | 19:23 |
Arnèke | 14:29 | 19:29 |
Esquelbecq | 14:34 | 19:34 |
Bergues | 14:40 | 19:40 |
844911 | 844919 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Bergues | 15:24 | 20:28 |
Coudekerque-Branche | 15:28 | 20:33 |
844703 | 846425 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 3:13 | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Dunkerque Coudekerque-Branche
Lourches | 08:15 | 13:15 |
Denain | 08:20 | 13:20 |
Prouvy - Thiant | 08:27 | 13:27 |
Trith-Saint-Léger | 08:30 | 13:30 |
Valenciennes | 08:36 | 13:36 |
841404 | 841408 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 08:50 | 14:05 |
Saint-Amand-les-Eaux | 09:00 | 14:17 |
Rosult | - | 14:22 |
Landas | - | 14:26 |
Orchies | 09:09 | 14:30 |
Templeuve | - | 14:36 |
Fretin | - | 14:40 |
Lesquin | - | 14:44 |
Lille Flandres | 09:25 | 14:51 |
841806 | 841226 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 09:40 | 15:40 |
Armentières | 09:54 | 15:54 |
Bailleul | 10:03 | 16:03 |
Hazebrouck | 10:16 | 16:16 |
Cassel | 10:23 | 16:23 |
Arnèke | 10:29 | 16:29 |
Esquelbecq | 10:34 | 16:34 |
Bergues | 10:41 | 16:41 |
Dunkerque | 10:48 | 16:48 |
844907 | 844913 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Dunkerque | 12:32 | 17:30 |
Coudekerque-Branche | 12:34 | 17:32 |
844700 | 844617 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 4:19 | 4:17 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lourches Cambrai Lille Flandres Hazebrouck Coudekerque-Branche
Lourches | 10:14 |
Bouchain | 10:18 |
Iwuy | 10:24 |
Escaudoeuvres | 10:29 |
Cambrai | 10:36 |
841424 | |
TER | |
Vaihto | |
Cambrai | 10:38 |
Somain | 11:01 |
Montigny-en-Ostrevent | 11:07 |
Douai | 11:16 |
Lille Flandres | 11:38 |
843858 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 12:13 |
Armentières | 12:28 |
Bailleul | 12:37 |
Hazebrouck | 12:46 |
844821 | |
TER | |
Vaihto | |
Hazebrouck | 12:58 |
Cassel | 13:08 |
Arnèke | 13:14 |
Esquelbecq | 13:20 |
Bergues | 13:27 |
Coudekerque-Branche | 13:32 |
846417 | |
TER | |
Matka-aika | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Bergues Coudekerque-Branche
Lourches | 12:15 | 17:15 |
Denain | 12:20 | 17:20 |
Prouvy - Thiant | 12:27 | 17:27 |
Trith-Saint-Léger | 12:30 | 17:30 |
Valenciennes | 12:36 | 17:36 |
841406 | 841410 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 12:50 | 17:50 |
Saint-Amand-les-Eaux | 13:00 | 18:00 |
Orchies | 13:09 | 18:09 |
Lille Flandres | 13:25 | 18:25 |
841812 | 841818 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 13:40 | 18:40 |
Armentières | 13:54 | 18:54 |
Bailleul | 14:03 | 19:03 |
Hazebrouck | 14:16 | 19:16 |
Cassel | 14:23 | 19:23 |
Arnèke | 14:29 | 19:29 |
Esquelbecq | 14:34 | 19:34 |
Bergues | 14:40 | 19:40 |
844911 | 844919 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Bergues | 15:24 | 20:28 |
Coudekerque-Branche | 15:28 | 20:33 |
844703 | 846425 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 3:13 | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Dunkerque Coudekerque-Branche
Lourches | 08:15 | 13:15 |
Denain | 08:20 | 13:20 |
Prouvy - Thiant | 08:27 | 13:27 |
Trith-Saint-Léger | 08:30 | 13:30 |
Valenciennes | 08:36 | 13:36 |
841404 | 841408 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 08:50 | 14:05 |
Saint-Amand-les-Eaux | 09:00 | 14:17 |
Rosult | - | 14:22 |
Landas | - | 14:26 |
Orchies | 09:09 | 14:30 |
Templeuve | - | 14:36 |
Fretin | - | 14:40 |
Lesquin | - | 14:44 |
Lille Flandres | 09:25 | 14:51 |
841806 | 841226 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 09:40 | 15:40 |
Armentières | 09:54 | 15:54 |
Bailleul | 10:03 | 16:03 |
Hazebrouck | 10:16 | 16:16 |
Cassel | 10:23 | 16:23 |
Arnèke | 10:29 | 16:29 |
Esquelbecq | 10:34 | 16:34 |
Bergues | 10:41 | 16:41 |
Dunkerque | 10:48 | 16:48 |
844907 | 844913 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Dunkerque | 12:32 | 17:30 |
Coudekerque-Branche | 12:34 | 17:32 |
844700 | 844617 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 4:19 | 4:17 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lourches Cambrai Lille Flandres Hazebrouck Coudekerque-Branche
Lourches | 10:14 |
Bouchain | 10:18 |
Iwuy | 10:24 |
Escaudoeuvres | 10:29 |
Cambrai | 10:36 |
841424 | |
TER | |
Vaihto | |
Cambrai | 10:38 |
Somain | 11:01 |
Montigny-en-Ostrevent | 11:07 |
Douai | 11:16 |
Lille Flandres | 11:38 |
843858 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 12:13 |
Armentières | 12:28 |
Bailleul | 12:37 |
Hazebrouck | 12:46 |
844821 | |
TER | |
Vaihto | |
Hazebrouck | 12:58 |
Cassel | 13:08 |
Arnèke | 13:14 |
Esquelbecq | 13:20 |
Bergues | 13:27 |
Coudekerque-Branche | 13:32 |
846417 | |
TER | |
Matka-aika | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Bergues Coudekerque-Branche
Lourches | 12:15 | 17:15 |
Denain | 12:20 | 17:20 |
Prouvy - Thiant | 12:27 | 17:27 |
Trith-Saint-Léger | 12:30 | 17:30 |
Valenciennes | 12:36 | 17:36 |
841406 | 841410 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 12:50 | 17:50 |
Saint-Amand-les-Eaux | 13:00 | 18:00 |
Orchies | 13:09 | 18:09 |
Lille Flandres | 13:25 | 18:25 |
841812 | 841818 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 13:40 | 18:40 |
Armentières | 13:54 | 18:54 |
Bailleul | 14:03 | 19:03 |
Hazebrouck | 14:16 | 19:16 |
Cassel | 14:23 | 19:23 |
Arnèke | 14:29 | 19:29 |
Esquelbecq | 14:34 | 19:34 |
Bergues | 14:40 | 19:40 |
844911 | 844919 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Bergues | 15:24 | 20:28 |
Coudekerque-Branche | 15:28 | 20:33 |
844703 | 846425 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 3:13 | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Dunkerque Coudekerque-Branche
Lourches | 08:15 | 13:15 |
Denain | 08:20 | 13:20 |
Prouvy - Thiant | 08:27 | 13:27 |
Trith-Saint-Léger | 08:30 | 13:30 |
Valenciennes | 08:36 | 13:36 |
841404 | 841408 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 08:50 | 14:05 |
Saint-Amand-les-Eaux | 09:00 | 14:17 |
Rosult | - | 14:22 |
Landas | - | 14:26 |
Orchies | 09:09 | 14:30 |
Templeuve | - | 14:36 |
Fretin | - | 14:40 |
Lesquin | - | 14:44 |
Lille Flandres | 09:25 | 14:51 |
841806 | 841226 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 09:40 | 15:40 |
Armentières | 09:54 | 15:54 |
Bailleul | 10:03 | 16:03 |
Hazebrouck | 10:16 | 16:16 |
Cassel | 10:23 | 16:23 |
Arnèke | 10:29 | 16:29 |
Esquelbecq | 10:34 | 16:34 |
Bergues | 10:41 | 16:41 |
Dunkerque | 10:48 | 16:48 |
844907 | 844913 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Dunkerque | 12:32 | 17:30 |
Coudekerque-Branche | 12:34 | 17:32 |
844700 | 844617 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 4:19 | 4:17 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lourches Cambrai Lille Flandres Hazebrouck Coudekerque-Branche
Lourches | 10:14 |
Bouchain | 10:18 |
Iwuy | 10:24 |
Escaudoeuvres | 10:29 |
Cambrai | 10:36 |
841424 | |
TER | |
Vaihto | |
Cambrai | 10:38 |
Somain | 11:01 |
Montigny-en-Ostrevent | 11:07 |
Douai | 11:16 |
Lille Flandres | 11:38 |
843858 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 12:13 |
Armentières | 12:28 |
Bailleul | 12:37 |
Hazebrouck | 12:46 |
844821 | |
TER | |
Vaihto | |
Hazebrouck | 12:58 |
Cassel | 13:08 |
Arnèke | 13:14 |
Esquelbecq | 13:20 |
Bergues | 13:27 |
Coudekerque-Branche | 13:32 |
846417 | |
TER | |
Matka-aika | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Bergues Coudekerque-Branche
Lourches | 12:15 | 17:15 |
Denain | 12:20 | 17:20 |
Prouvy - Thiant | 12:27 | 17:27 |
Trith-Saint-Léger | 12:30 | 17:30 |
Valenciennes | 12:36 | 17:36 |
841406 | 841410 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 12:50 | 17:50 |
Saint-Amand-les-Eaux | 13:00 | 18:00 |
Orchies | 13:09 | 18:09 |
Lille Flandres | 13:25 | 18:25 |
841812 | 841818 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 13:40 | 18:40 |
Armentières | 13:54 | 18:54 |
Bailleul | 14:03 | 19:03 |
Hazebrouck | 14:16 | 19:16 |
Cassel | 14:23 | 19:23 |
Arnèke | 14:29 | 19:29 |
Esquelbecq | 14:34 | 19:34 |
Bergues | 14:40 | 19:40 |
844911 | 844919 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Bergues | 15:24 | 20:28 |
Coudekerque-Branche | 15:28 | 20:33 |
844703 | 846425 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 3:13 | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Dunkerque Coudekerque-Branche
Lourches | 08:15 | 13:15 |
Denain | 08:20 | 13:20 |
Prouvy - Thiant | 08:27 | 13:27 |
Trith-Saint-Léger | 08:30 | 13:30 |
Valenciennes | 08:36 | 13:36 |
841404 | 841408 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 08:50 | 14:05 |
Saint-Amand-les-Eaux | 09:00 | 14:17 |
Rosult | - | 14:22 |
Landas | - | 14:26 |
Orchies | 09:09 | 14:30 |
Templeuve | - | 14:36 |
Fretin | - | 14:40 |
Lesquin | - | 14:44 |
Lille Flandres | 09:25 | 14:51 |
841806 | 841226 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 09:40 | 15:40 |
Armentières | 09:54 | 15:54 |
Bailleul | 10:03 | 16:03 |
Hazebrouck | 10:16 | 16:16 |
Cassel | 10:23 | 16:23 |
Arnèke | 10:29 | 16:29 |
Esquelbecq | 10:34 | 16:34 |
Bergues | 10:41 | 16:41 |
Dunkerque | 10:48 | 16:48 |
844907 | 844913 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Dunkerque | 12:32 | 17:30 |
Coudekerque-Branche | 12:34 | 17:32 |
844700 | 844617 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 4:19 | 4:17 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lourches Cambrai Lille Flandres Hazebrouck Coudekerque-Branche
Lourches | 10:14 |
Bouchain | 10:18 |
Iwuy | 10:24 |
Escaudoeuvres | 10:29 |
Cambrai | 10:36 |
841424 | |
TER | |
Vaihto | |
Cambrai | 10:38 |
Somain | 11:01 |
Montigny-en-Ostrevent | 11:07 |
Douai | 11:16 |
Lille Flandres | 11:38 |
843858 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 12:13 |
Armentières | 12:28 |
Bailleul | 12:37 |
Hazebrouck | 12:46 |
844821 | |
TER | |
Vaihto | |
Hazebrouck | 12:58 |
Cassel | 13:08 |
Arnèke | 13:14 |
Esquelbecq | 13:20 |
Bergues | 13:27 |
Coudekerque-Branche | 13:32 |
846417 | |
TER | |
Matka-aika | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Bergues Coudekerque-Branche
Lourches | 12:15 | 17:15 |
Denain | 12:20 | 17:20 |
Prouvy - Thiant | 12:27 | 17:27 |
Trith-Saint-Léger | 12:30 | 17:30 |
Valenciennes | 12:36 | 17:36 |
841406 | 841410 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 12:50 | 17:50 |
Saint-Amand-les-Eaux | 13:00 | 18:00 |
Orchies | 13:09 | 18:09 |
Lille Flandres | 13:25 | 18:25 |
841812 | 841818 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 13:40 | 18:40 |
Armentières | 13:54 | 18:54 |
Bailleul | 14:03 | 19:03 |
Hazebrouck | 14:16 | 19:16 |
Cassel | 14:23 | 19:23 |
Arnèke | 14:29 | 19:29 |
Esquelbecq | 14:34 | 19:34 |
Bergues | 14:40 | 19:40 |
844911 | 844919 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Bergues | 15:24 | 20:28 |
Coudekerque-Branche | 15:28 | 20:33 |
844703 | 846425 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 3:13 | 3:18 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Dunkerque Coudekerque-Branche
Lourches | 08:15 | 13:15 |
Denain | 08:20 | 13:20 |
Prouvy - Thiant | 08:27 | 13:27 |
Trith-Saint-Léger | 08:30 | 13:30 |
Valenciennes | 08:36 | 13:36 |
841404 | 841408 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Valenciennes | 08:50 | 14:05 |
Saint-Amand-les-Eaux | 09:00 | 14:17 |
Rosult | - | 14:22 |
Landas | - | 14:26 |
Orchies | 09:09 | 14:30 |
Templeuve | - | 14:36 |
Fretin | - | 14:40 |
Lesquin | - | 14:44 |
Lille Flandres | 09:25 | 14:51 |
841806 | 841226 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lille Flandres | 09:40 | 15:40 |
Armentières | 09:54 | 15:54 |
Bailleul | 10:03 | 16:03 |
Hazebrouck | 10:16 | 16:16 |
Cassel | 10:23 | 16:23 |
Arnèke | 10:29 | 16:29 |
Esquelbecq | 10:34 | 16:34 |
Bergues | 10:41 | 16:41 |
Dunkerque | 10:48 | 16:48 |
844907 | 844913 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Dunkerque | 12:32 | 17:30 |
Coudekerque-Branche | 12:34 | 17:32 |
844700 | 844617 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 4:19 | 4:17 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lourches Valenciennes Lille Flandres Dunkerque Coudekerque-Branche
Lourches | 08:11 |
Denain | 08:17 |
Prouvy - Thiant | 08:24 |
Trith-Saint-Léger | 08:27 |
Valenciennes | 08:33 |
841472 | |
TER | |
Vaihto | |
Valenciennes | 08:48 |
Saint-Amand-les-Eaux | 08:57 |
Orchies | 09:06 |
Templeuve | 09:12 |
Lesquin | 09:18 |
Lille Flandres | 09:25 |
841258 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 09:39 |
Armentières | 09:53 |
Bailleul | 10:01 |
Hazebrouck | 10:12 |
Cassel | 10:19 |
Arnèke | 10:25 |
Esquelbecq | 10:30 |
Bergues | 10:36 |
Dunkerque | 10:43 |
844929 | |
TER | |
Vaihto | |
Dunkerque | 13:00 |
Coudekerque-Branche | 13:02 |
844637 | |
TER | |
Matka-aika | 4:51 |
Lourches Valenciennes Lille Flandres Les Fontinettes Coudekerque-Branche
Lourches | 07:14 |
Denain | 07:20 |
Prouvy - Thiant | 07:27 |
Trith-Saint-Léger | 07:30 |
Valenciennes | 07:36 |
841470 | |
TER | |
Vaihto | |
Valenciennes | 07:48 |
Saint-Amand-les-Eaux | 07:57 |
Orchies | 08:06 |
Templeuve | 08:12 |
Lesquin | 08:18 |
Lille Flandres | 08:25 |
841832 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 08:39 |
Armentières | 08:53 |
Bailleul | 09:01 |
Hazebrouck | 09:12 |
Saint-Omer | 09:24 |
Watten - Éperlecques | 09:31 |
Audruicq | 09:39 |
Les Fontinettes | 09:49 |
844839 | |
TER | |
Vaihto | |
Les Fontinettes | 12:06 |
Beau Marais | 12:11 |
Gravelines | 12:24 |
Bourbourg | 12:30 |
Grande-Synthe | 12:39 |
Coudekerque-Branche | 12:43 |
844632 | |
TER | |
Matka-aika | 5:29 |