Palaiseau Chars Viikkoaikataulu
Torstai 18. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Palaiseau Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Chars
Palaiseau | 07:09 | 17:09 | 17:39 | 18:24 |
Massy - Palaiseau | 07:12 | 17:12 | 17:42 | 18:27 |
Les Baconnets | 07:15 | 17:15 | 17:45 | 18:30 |
Fontaine Michalon | 07:16 | 17:16 | 17:46 | 18:31 |
Antony | 07:19 | 17:19 | 17:49 | 18:34 |
La Croix de Berny | 07:20 | 17:20 | 17:50 | 18:35 |
Bourg-la-Reine | 07:23 | 17:23 | 17:53 | 18:38 |
Bagneux | 07:26 | 17:26 | 17:56 | 18:41 |
Arcueil - Cachan | 07:28 | 17:28 | 17:58 | 18:42 |
Laplace | 07:30 | 17:30 | 18:00 | 18:44 |
Gentilly | 07:31 | 17:31 | 18:01 | 18:46 |
Cité Universitaire | 07:33 | 17:33 | 18:03 | 18:48 |
Denfert-Rochereau | 07:36 | 17:36 | 18:06 | 18:51 |
Port Royal | 07:37 | 17:37 | 18:07 | 18:52 |
Luxembourg | 07:39 | 17:39 | 18:09 | 18:54 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:41 | 17:41 | 18:11 | 18:56 |
Châtelet les Halles | 07:43 | 17:43 | 18:13 | 18:58 |
EMEC | EMAL | EMAL | EMME | |
B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Saint Lazare | 08:01 | 17:58 | 18:39 | 19:19 |
Argenteuil | 08:11 | 18:09 | 18:49 | 19:29 |
Val d'Argenteuil | 08:15 | 18:13 | 18:53 | 19:33 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:19 | - | - | - |
La Frette - Montigny | 08:22 | - | - | - |
Herblay | 08:25 | 18:18 | 18:59 | 19:38 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:30 | 18:23 | 19:03 | 19:43 |
Pontoise | 08:37 | 18:32 | 19:12 | 19:51 |
Osny | 08:42 | 18:37 | 19:17 | 19:56 |
Boissy-l'Aillerie | 08:45 | 18:40 | 19:20 | 19:59 |
Montgeroult - Courcelles | 08:48 | - | 19:23 | - |
Us | 08:52 | 18:44 | 19:27 | 20:04 |
Santeuil - Le Perchay | 08:55 | - | 19:30 | - |
Chars | 08:59 | 18:50 | 19:34 | 20:09 |
GEXA | GEMA | GETA | GEMA | |
J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:49 | 1:40 | 1:54 | 1:44 |
Palaiseau Paris Gare du Nord Pontoise Chars
Palaiseau | 08:14 |
Massy - Palaiseau | 08:16 |
Antony | 08:21 |
La Croix de Berny | 08:23 |
Bourg-la-Reine | 08:26 |
Bagneux | 08:29 |
Arcueil - Cachan | 08:30 |
Laplace | 08:32 |
Gentilly | 08:34 |
Cité Universitaire | 08:36 |
Denfert-Rochereau | 08:39 |
Port Royal | 08:40 |
Luxembourg | 08:42 |
Saint-Michel Notre-Dame | 08:44 |
Châtelet les Halles | 08:47 |
Paris Gare du Nord | 08:50 |
QLAK | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:56 |
Épinay - Villetaneuse | 09:05 |
Enghien-les-Bains | 09:09 |
Ermont - Eaubonne | 09:14 |
Cernay | 09:17 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:20 |
Montigny - Beauchamp | 09:24 |
Pierrelaye | 09:28 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 09:31 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:34 |
Pontoise | 09:36 |
ODEA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Pontoise | 10:39 |
Osny | 10:44 |
Boissy-l'Aillerie | 10:47 |
Montgeroult - Courcelles | 10:50 |
Us | 10:53 |
Santeuil - Le Perchay | 10:57 |
Chars | 11:00 |
GOCA | |
J | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:46 |
Perjantai 19. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Palaiseau Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Chars
Palaiseau | 07:09 | 17:09 | 17:39 | 18:24 |
Massy - Palaiseau | 07:12 | 17:12 | 17:42 | 18:27 |
Les Baconnets | 07:15 | 17:15 | 17:45 | 18:30 |
Fontaine Michalon | 07:16 | 17:16 | 17:46 | 18:31 |
Antony | 07:19 | 17:19 | 17:49 | 18:34 |
La Croix de Berny | 07:20 | 17:20 | 17:50 | 18:35 |
Bourg-la-Reine | 07:23 | 17:23 | 17:53 | 18:38 |
Bagneux | 07:26 | 17:26 | 17:56 | 18:41 |
Arcueil - Cachan | 07:28 | 17:28 | 17:58 | 18:43 |
Laplace | 07:30 | 17:30 | 18:00 | 18:45 |
Gentilly | 07:31 | 17:31 | 18:01 | 18:46 |
Cité Universitaire | 07:33 | 17:33 | 18:03 | 18:48 |
Denfert-Rochereau | 07:36 | 17:36 | 18:06 | 18:51 |
Port Royal | 07:37 | 17:37 | 18:07 | 18:52 |
Luxembourg | 07:39 | 17:39 | 18:09 | 18:54 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:41 | 17:41 | 18:11 | 18:56 |
Châtelet les Halles | 07:43 | 17:43 | 18:13 | 18:58 |
EMEC | EMAL | EMAL | EMME | |
B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Saint Lazare | 08:01 | 17:58 | 18:39 | 19:19 |
Argenteuil | 08:11 | 18:09 | 18:49 | 19:29 |
Val d'Argenteuil | 08:15 | 18:13 | 18:53 | 19:33 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:19 | - | - | - |
La Frette - Montigny | 08:22 | - | - | - |
Herblay | 08:25 | 18:18 | 18:59 | 19:38 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:30 | 18:23 | 19:03 | 19:43 |
Pontoise | 08:37 | 18:32 | 19:12 | 19:51 |
Osny | 08:42 | 18:37 | 19:17 | 19:56 |
Boissy-l'Aillerie | 08:45 | 18:40 | 19:20 | 19:59 |
Montgeroult - Courcelles | 08:48 | - | 19:23 | - |
Us | 08:52 | 18:44 | 19:27 | 20:04 |
Santeuil - Le Perchay | 08:55 | - | 19:30 | - |
Chars | 08:59 | 18:50 | 19:34 | 20:09 |
GEXA | GEMA | GETA | GEMA | |
J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:49 | 1:40 | 1:54 | 1:44 |
Palaiseau Paris Gare du Nord Pontoise Chars
Palaiseau | 08:14 |
Massy - Palaiseau | 08:16 |
Antony | 08:21 |
La Croix de Berny | 08:23 |
Bourg-la-Reine | 08:26 |
Bagneux | 08:29 |
Arcueil - Cachan | 08:30 |
Laplace | 08:32 |
Gentilly | 08:34 |
Cité Universitaire | 08:36 |
Denfert-Rochereau | 08:39 |
Port Royal | 08:40 |
Luxembourg | 08:42 |
Saint-Michel Notre-Dame | 08:44 |
Châtelet les Halles | 08:47 |
Paris Gare du Nord | 08:50 |
QLAK | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:56 |
Épinay - Villetaneuse | 09:05 |
Enghien-les-Bains | 09:09 |
Ermont - Eaubonne | 09:14 |
Cernay | 09:17 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:20 |
Montigny - Beauchamp | 09:24 |
Pierrelaye | 09:28 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 09:31 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:34 |
Pontoise | 09:36 |
ODEA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Pontoise | 10:39 |
Osny | 10:44 |
Boissy-l'Aillerie | 10:47 |
Montgeroult - Courcelles | 10:50 |
Us | 10:53 |
Santeuil - Le Perchay | 10:57 |
Chars | 11:00 |
GOCA | |
J | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:46 |
Lauantai 20. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Palaiseau Paris Gare du Nord Pontoise Chars
Palaiseau | 07:03 | 09:51 | 10:54 | 14:03 | 16:30 |
Massy - Palaiseau | 07:07 | 09:55 | 10:58 | 14:07 | 16:34 |
Antony | 07:12 | 10:00 | 11:03 | 14:12 | 16:39 |
La Croix de Berny | 07:13 | 10:01 | 11:04 | 14:13 | 16:40 |
Bourg-la-Reine | 07:16 | 10:04 | 11:07 | 14:16 | 16:43 |
Cité Universitaire | 07:21 | 10:09 | 11:12 | 14:21 | 16:48 |
Denfert-Rochereau | 07:24 | 10:12 | 11:15 | 14:24 | 16:51 |
Port Royal | 07:26 | 10:14 | 11:17 | 14:26 | 16:53 |
Luxembourg | 07:27 | 10:15 | 11:18 | 14:27 | 16:54 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:30 | 10:18 | 11:21 | 14:30 | 16:57 |
Châtelet les Halles | 07:32 | 10:20 | 11:23 | 14:32 | 16:59 |
Paris Gare du Nord | 07:35 | 10:23 | 11:26 | 14:35 | 17:02 |
EPON | EPON | EPOC | EPOC | EPAC | |
B | B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | |||||
Paris Gare du Nord | 07:41 | 10:41 | 11:41 | 14:41 | 17:11 |
Saint-Denis | 07:47 | 10:47 | 11:47 | 14:47 | 17:17 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 | 10:51 | 11:51 | 14:51 | 17:21 |
La Barre Ormesson | 07:53 | 10:53 | 11:53 | 14:53 | 17:23 |
Enghien-les-Bains | 07:55 | 10:55 | 11:55 | 14:55 | 17:25 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:58 | 10:58 | 11:58 | 14:58 | 17:28 |
Ermont - Eaubonne | 08:01 | 11:01 | 12:01 | 15:01 | 17:31 |
Cernay | 08:03 | 11:03 | 12:03 | 15:03 | 17:33 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:06 | 11:06 | 12:06 | 15:06 | 17:36 |
Montigny - Beauchamp | 08:10 | 11:10 | 12:10 | 15:10 | 17:40 |
Pierrelaye | 08:13 | 11:13 | 12:13 | 15:13 | 17:43 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:17 | 11:17 | 12:17 | 15:17 | 17:47 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:20 | 11:20 | 12:20 | 15:20 | 17:50 |
Pontoise | 08:22 | 11:22 | 12:22 | 15:22 | 17:52 |
OPOC | OPOC | OPOC | OPOC | OPOC | |
H | H | H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||||
Pontoise | 08:44 | 11:50 | 12:50 | 15:50 | 18:19 |
Osny | 08:49 | 11:55 | 12:55 | 15:55 | 18:24 |
Boissy-l'Aillerie | 08:52 | 11:58 | 12:58 | 15:58 | 18:27 |
Montgeroult - Courcelles | 08:55 | 12:01 | 13:01 | 16:01 | 18:30 |
Us | 08:59 | 12:05 | 13:05 | 16:05 | 18:34 |
Santeuil - Le Perchay | 09:02 | 12:08 | 13:08 | 16:08 | 18:37 |
Chars | 09:06 | 12:12 | 13:12 | 16:12 | 18:41 |
GOCA | GOCA | GOCA | GOCA | GOCA | |
J | J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 2:02 | 2:20 | 2:17 | 2:08 | 2:10 |
Sunnuntai 21. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Palaiseau Paris Gare du Nord Pontoise Chars
Palaiseau | 07:03 | 09:51 | 13:00 | 16:30 | 17:54 |
Massy - Palaiseau | 07:07 | 09:55 | 13:04 | 16:34 | 17:58 |
Antony | 07:12 | 10:00 | 13:09 | 16:39 | 18:03 |
La Croix de Berny | 07:13 | 10:01 | 13:10 | 16:40 | 18:04 |
Bourg-la-Reine | 07:16 | 10:04 | 13:13 | 16:43 | 18:07 |
Cité Universitaire | 07:21 | 10:09 | 13:18 | 16:48 | 18:12 |
Denfert-Rochereau | 07:24 | 10:12 | 13:21 | 16:51 | 18:15 |
Port Royal | 07:26 | 10:14 | 13:23 | 16:53 | 18:17 |
Luxembourg | 07:27 | 10:15 | 13:24 | 16:54 | 18:18 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:30 | 10:18 | 13:27 | 16:57 | 18:21 |
Châtelet les Halles | 07:32 | 10:20 | 13:29 | 16:59 | 18:23 |
Paris Gare du Nord | 07:35 | 10:23 | 13:32 | 17:02 | 18:26 |
EPON | EPON | EPOC | EPAC | EPAC | |
B | B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | |||||
Paris Gare du Nord | 07:41 | 10:41 | 13:41 | 17:11 | 18:41 |
Saint-Denis | 07:47 | 10:47 | 13:47 | 17:17 | 18:47 |
Épinay - Villetaneuse | 07:51 | 10:51 | 13:51 | 17:21 | 18:51 |
La Barre Ormesson | 07:53 | 10:53 | 13:53 | 17:23 | 18:53 |
Enghien-les-Bains | 07:55 | 10:55 | 13:55 | 17:25 | 18:55 |
Champ de Courses d'Enghien | 07:58 | 10:58 | 13:58 | 17:28 | 18:58 |
Ermont - Eaubonne | 08:01 | 11:01 | 14:01 | 17:31 | 19:01 |
Cernay | 08:03 | 11:03 | 14:03 | 17:33 | 19:03 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 08:06 | 11:06 | 14:06 | 17:36 | 19:06 |
Montigny - Beauchamp | 08:10 | 11:10 | 14:10 | 17:40 | 19:10 |
Pierrelaye | 08:13 | 11:13 | 14:13 | 17:43 | 19:13 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 08:17 | 11:17 | 14:17 | 17:47 | 19:17 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:20 | 11:20 | 14:20 | 17:50 | 19:20 |
Pontoise | 08:22 | 11:22 | 14:22 | 17:52 | 19:22 |
OPOC | OPOC | OPOC | OPOC | OPOC | |
H | H | H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||||
Pontoise | 08:44 | 11:50 | 14:50 | 18:19 | 19:50 |
Osny | 08:49 | 11:55 | 14:54 | 18:24 | 19:55 |
Boissy-l'Aillerie | 08:52 | 11:58 | 14:57 | 18:27 | 19:58 |
Montgeroult - Courcelles | 08:55 | 12:01 | 15:00 | 18:30 | 20:01 |
Us | 08:59 | 12:05 | 15:04 | 18:34 | 20:05 |
Santeuil - Le Perchay | 09:02 | 12:08 | 15:07 | 18:37 | 20:08 |
Chars | 09:06 | 12:12 | 15:11 | 18:41 | 20:12 |
GOCA | GOCA | GOCA | GOCA | GOCA | |
J | J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 2:02 | 2:20 | 2:10 | 2:10 | 2:17 |
Maanantai 22. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Palaiseau Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Chars
Palaiseau | 07:09 | 17:09 | 17:39 | 18:24 |
Massy - Palaiseau | 07:12 | 17:12 | 17:42 | 18:27 |
Les Baconnets | 07:15 | 17:15 | 17:45 | 18:30 |
Fontaine Michalon | 07:16 | 17:16 | 17:46 | 18:31 |
Antony | 07:19 | 17:19 | 17:49 | 18:34 |
La Croix de Berny | 07:20 | 17:20 | 17:50 | 18:35 |
Bourg-la-Reine | 07:23 | 17:23 | 17:53 | 18:38 |
Bagneux | 07:26 | 17:26 | 17:56 | 18:41 |
Arcueil - Cachan | 07:28 | 17:28 | 17:58 | 18:42 |
Laplace | 07:30 | 17:30 | 18:00 | 18:44 |
Gentilly | 07:31 | 17:31 | 18:01 | 18:46 |
Cité Universitaire | 07:33 | 17:33 | 18:03 | 18:48 |
Denfert-Rochereau | 07:36 | 17:36 | 18:06 | 18:51 |
Port Royal | 07:37 | 17:37 | 18:07 | 18:52 |
Luxembourg | 07:39 | 17:39 | 18:09 | 18:54 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:41 | 17:41 | 18:11 | 18:56 |
Châtelet les Halles | 07:43 | 17:43 | 18:13 | 18:58 |
EMEC | EMAL | EMAL | EMME | |
B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Saint Lazare | 08:01 | 17:58 | 18:39 | 19:19 |
Argenteuil | 08:11 | 18:09 | 18:49 | 19:29 |
Val d'Argenteuil | 08:15 | 18:13 | 18:53 | 19:33 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:19 | - | - | - |
La Frette - Montigny | 08:22 | - | - | - |
Herblay | 08:25 | 18:18 | 18:59 | 19:38 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:30 | 18:23 | 19:03 | 19:43 |
Pontoise | 08:37 | 18:32 | 19:12 | 19:51 |
Osny | 08:42 | 18:37 | 19:17 | 19:56 |
Boissy-l'Aillerie | 08:45 | 18:40 | 19:20 | 19:59 |
Montgeroult - Courcelles | 08:48 | - | 19:23 | - |
Us | 08:52 | 18:44 | 19:27 | 20:04 |
Santeuil - Le Perchay | 08:55 | - | 19:30 | - |
Chars | 08:59 | 18:50 | 19:34 | 20:09 |
GEXA | GEMA | GETA | GEMA | |
J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:49 | 1:40 | 1:54 | 1:44 |
Palaiseau Paris Gare du Nord Pontoise Chars
Palaiseau | 08:14 |
Massy - Palaiseau | 08:16 |
Antony | 08:21 |
La Croix de Berny | 08:23 |
Bourg-la-Reine | 08:26 |
Bagneux | 08:29 |
Arcueil - Cachan | 08:30 |
Laplace | 08:32 |
Gentilly | 08:34 |
Cité Universitaire | 08:36 |
Denfert-Rochereau | 08:39 |
Port Royal | 08:40 |
Luxembourg | 08:42 |
Saint-Michel Notre-Dame | 08:44 |
Châtelet les Halles | 08:47 |
Paris Gare du Nord | 08:50 |
QLAK | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:56 |
Épinay - Villetaneuse | 09:05 |
Enghien-les-Bains | 09:09 |
Ermont - Eaubonne | 09:14 |
Cernay | 09:17 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:20 |
Montigny - Beauchamp | 09:24 |
Pierrelaye | 09:28 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 09:31 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:34 |
Pontoise | 09:36 |
ODEA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Pontoise | 10:39 |
Osny | 10:44 |
Boissy-l'Aillerie | 10:47 |
Montgeroult - Courcelles | 10:50 |
Us | 10:53 |
Santeuil - Le Perchay | 10:57 |
Chars | 11:00 |
GOCA | |
J | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:46 |
Tiistai 23. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Palaiseau Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Chars
Palaiseau | 07:09 | 17:09 | 17:39 | 18:24 |
Massy - Palaiseau | 07:12 | 17:12 | 17:42 | 18:27 |
Les Baconnets | 07:15 | 17:15 | 17:45 | 18:30 |
Fontaine Michalon | 07:16 | 17:16 | 17:46 | 18:31 |
Antony | 07:19 | 17:19 | 17:49 | 18:34 |
La Croix de Berny | 07:20 | 17:20 | 17:50 | 18:35 |
Bourg-la-Reine | 07:23 | 17:23 | 17:53 | 18:38 |
Bagneux | 07:26 | 17:26 | 17:56 | 18:41 |
Arcueil - Cachan | 07:28 | 17:28 | 17:58 | 18:42 |
Laplace | 07:30 | 17:30 | 18:00 | 18:44 |
Gentilly | 07:31 | 17:31 | 18:01 | 18:46 |
Cité Universitaire | 07:33 | 17:33 | 18:03 | 18:48 |
Denfert-Rochereau | 07:36 | 17:36 | 18:06 | 18:51 |
Port Royal | 07:37 | 17:37 | 18:07 | 18:52 |
Luxembourg | 07:39 | 17:39 | 18:09 | 18:54 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:41 | 17:41 | 18:11 | 18:56 |
Châtelet les Halles | 07:43 | 17:43 | 18:13 | 18:58 |
EMEC | EMAL | EMAL | EMME | |
B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Saint Lazare | 08:01 | 17:58 | 18:39 | 19:19 |
Argenteuil | 08:11 | 18:09 | 18:49 | 19:29 |
Val d'Argenteuil | 08:15 | 18:13 | 18:53 | 19:33 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:19 | - | - | - |
La Frette - Montigny | 08:22 | - | - | - |
Herblay | 08:25 | 18:18 | 18:59 | 19:38 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:30 | 18:23 | 19:03 | 19:43 |
Pontoise | 08:37 | 18:32 | 19:12 | 19:51 |
Osny | 08:42 | 18:37 | 19:17 | 19:56 |
Boissy-l'Aillerie | 08:45 | 18:40 | 19:20 | 19:59 |
Montgeroult - Courcelles | 08:48 | - | 19:23 | - |
Us | 08:52 | 18:44 | 19:27 | 20:04 |
Santeuil - Le Perchay | 08:55 | - | 19:30 | - |
Chars | 08:59 | 18:50 | 19:34 | 20:09 |
GEXA | GEMA | GETA | GEMA | |
J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:49 | 1:40 | 1:54 | 1:44 |
Palaiseau Paris Gare du Nord Pontoise Chars
Palaiseau | 08:14 |
Massy - Palaiseau | 08:16 |
Antony | 08:21 |
La Croix de Berny | 08:23 |
Bourg-la-Reine | 08:26 |
Bagneux | 08:29 |
Arcueil - Cachan | 08:30 |
Laplace | 08:32 |
Gentilly | 08:34 |
Cité Universitaire | 08:36 |
Denfert-Rochereau | 08:39 |
Port Royal | 08:40 |
Luxembourg | 08:42 |
Saint-Michel Notre-Dame | 08:44 |
Châtelet les Halles | 08:47 |
Paris Gare du Nord | 08:50 |
QLAK | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:56 |
Épinay - Villetaneuse | 09:05 |
Enghien-les-Bains | 09:09 |
Ermont - Eaubonne | 09:14 |
Cernay | 09:17 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:20 |
Montigny - Beauchamp | 09:24 |
Pierrelaye | 09:28 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 09:31 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:34 |
Pontoise | 09:36 |
ODEA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Pontoise | 10:39 |
Osny | 10:44 |
Boissy-l'Aillerie | 10:47 |
Montgeroult - Courcelles | 10:50 |
Us | 10:53 |
Santeuil - Le Perchay | 10:57 |
Chars | 11:00 |
GOCA | |
J | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:46 |
Keskiviikko 24. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Palaiseau Châtelet les Halles Paris Saint Lazare Chars
Palaiseau | 07:09 | 17:09 | 17:39 | 18:24 |
Massy - Palaiseau | 07:12 | 17:12 | 17:42 | 18:27 |
Les Baconnets | 07:15 | 17:15 | 17:45 | 18:30 |
Fontaine Michalon | 07:16 | 17:16 | 17:46 | 18:31 |
Antony | 07:19 | 17:19 | 17:49 | 18:34 |
La Croix de Berny | 07:20 | 17:20 | 17:50 | 18:35 |
Bourg-la-Reine | 07:23 | 17:23 | 17:53 | 18:38 |
Bagneux | 07:26 | 17:26 | 17:56 | 18:41 |
Arcueil - Cachan | 07:28 | 17:28 | 17:58 | 18:43 |
Laplace | 07:30 | 17:30 | 18:00 | 18:45 |
Gentilly | 07:31 | 17:31 | 18:01 | 18:46 |
Cité Universitaire | 07:33 | 17:33 | 18:03 | 18:48 |
Denfert-Rochereau | 07:36 | 17:36 | 18:06 | 18:51 |
Port Royal | 07:37 | 17:37 | 18:07 | 18:52 |
Luxembourg | 07:39 | 17:39 | 18:09 | 18:54 |
Saint-Michel Notre-Dame | 07:41 | 17:41 | 18:11 | 18:56 |
Châtelet les Halles | 07:43 | 17:43 | 18:13 | 18:58 |
EMEC | EMAL | EMAL | EMME | |
B | B | B | B | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Paris Saint Lazare | 08:01 | 17:58 | 18:39 | 19:19 |
Argenteuil | 08:11 | 18:09 | 18:49 | 19:29 |
Val d'Argenteuil | 08:15 | 18:13 | 18:53 | 19:33 |
Cormeilles-en-Parisis | 08:19 | - | - | - |
La Frette - Montigny | 08:22 | - | - | - |
Herblay | 08:25 | 18:18 | 18:59 | 19:38 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:30 | 18:23 | 19:03 | 19:43 |
Pontoise | 08:37 | 18:32 | 19:12 | 19:51 |
Osny | 08:42 | 18:37 | 19:17 | 19:56 |
Boissy-l'Aillerie | 08:45 | 18:40 | 19:20 | 19:59 |
Montgeroult - Courcelles | 08:48 | - | 19:23 | - |
Us | 08:52 | 18:44 | 19:27 | 20:04 |
Santeuil - Le Perchay | 08:55 | - | 19:30 | - |
Chars | 08:59 | 18:50 | 19:34 | 20:09 |
GEXA | GEMA | GETA | GEMA | |
J | J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:49 | 1:40 | 1:54 | 1:44 |
Palaiseau Paris Gare du Nord Pontoise Chars
Palaiseau | 08:14 |
Massy - Palaiseau | 08:16 |
Antony | 08:21 |
La Croix de Berny | 08:23 |
Bourg-la-Reine | 08:26 |
Bagneux | 08:29 |
Arcueil - Cachan | 08:30 |
Laplace | 08:32 |
Gentilly | 08:34 |
Cité Universitaire | 08:36 |
Denfert-Rochereau | 08:39 |
Port Royal | 08:40 |
Luxembourg | 08:42 |
Saint-Michel Notre-Dame | 08:44 |
Châtelet les Halles | 08:47 |
Paris Gare du Nord | 08:50 |
QLAK | |
B | |
RER | |
Vaihto | |
Paris Gare du Nord | 08:56 |
Saint-Denis | 09:02 |
Épinay - Villetaneuse | 09:06 |
Enghien-les-Bains | 09:09 |
Ermont - Eaubonne | 09:14 |
Cernay | 09:16 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:20 |
Montigny - Beauchamp | 09:24 |
Pierrelaye | 09:27 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 09:31 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:34 |
Pontoise | 09:36 |
ODDA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Pontoise | 10:39 |
Osny | 10:44 |
Boissy-l'Aillerie | 10:47 |
Montgeroult - Courcelles | 10:50 |
Us | 10:53 |
Santeuil - Le Perchay | 10:57 |
Chars | 11:00 |
GOCA | |
J | |
Transilien | |
Matka-aika | 2:46 |