Paris Saint-Lazare Chaponval Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Paris Saint Lazare Pontoise Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:36 | 07:57 |
Argenteuil | 07:47 | 08:07 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:10 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 08:15 |
Herblay | 07:57 | 08:18 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 08:23 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 08:27 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 08:30 |
Pontoise | 08:13 | 08:32 |
TANS | YECU | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:45 | 09:15 |
TRIA | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:09 | 1:18 |
Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:03 | 07:33 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:09 | 07:39 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:11 | 07:41 | 08:01 |
Colombes | 07:14 | 07:44 | 08:04 |
Le Stade | 07:17 | 07:47 | 08:07 |
Argenteuil | 07:21 | 07:51 | 08:11 |
Sannois | 07:26 | 07:56 | 08:16 |
Ermont - Eaubonne | 07:28 | 07:58 | 08:18 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 07:35 | 08:05 | 08:20 |
Ermont Halte | 07:37 | 08:07 | 08:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:39 | 08:09 | 08:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:43 | 08:13 | 08:27 |
Vaucelles | - | - | 08:30 |
Taverny | - | - | 08:32 |
Bessancourt | - | - | 08:34 |
Frépillon | - | - | 08:37 |
Méry-sur-Oise | - | - | 08:39 |
Mériel | - | - | 08:43 |
Valmondois | 07:58 | 08:28 | 08:45 |
VEVI | VEVI | POVA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Valmondois | 08:01 | 08:32 | 09:01 |
Auvers-sur-Oise | 08:05 | 08:35 | 09:05 |
Chaponval | 08:08 | 08:38 | 09:08 |
TOLI | TOLI | TIMA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:05 | 1:05 | 1:15 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Paris Saint Lazare Pontoise Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:36 | 07:57 |
Argenteuil | 07:47 | 08:07 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:10 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 08:15 |
Herblay | 07:57 | 08:18 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 08:23 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 08:27 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 08:30 |
Pontoise | 08:13 | 08:32 |
TANS | YECU | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:45 | 09:15 |
TRIA | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:09 | 1:18 |
Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:03 | 07:33 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:09 | 07:39 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:11 | 07:41 | 08:01 |
Colombes | 07:14 | 07:44 | 08:04 |
Le Stade | 07:17 | 07:47 | 08:07 |
Argenteuil | 07:21 | 07:51 | 08:11 |
Sannois | 07:26 | 07:56 | 08:16 |
Ermont - Eaubonne | 07:28 | 07:58 | 08:18 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 07:35 | 08:05 | 08:20 |
Ermont Halte | 07:37 | 08:07 | 08:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:39 | 08:09 | 08:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:43 | 08:13 | 08:27 |
Vaucelles | - | - | 08:30 |
Taverny | - | - | 08:32 |
Bessancourt | - | - | 08:34 |
Frépillon | - | - | 08:37 |
Méry-sur-Oise | - | - | 08:39 |
Mériel | - | - | 08:43 |
Valmondois | 07:58 | 08:28 | 08:45 |
VEVI | VEVI | POVA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Valmondois | 08:01 | 08:32 | 09:01 |
Auvers-sur-Oise | 08:05 | 08:35 | 09:05 |
Chaponval | 08:08 | 08:38 | 09:08 |
TOLI | TOLI | TIMA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:05 | 1:05 | 1:15 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Paris Saint Lazare Pontoise Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:36 | 07:57 |
Argenteuil | 07:47 | 08:07 |
Val d'Argenteuil | 07:50 | 08:10 |
La Frette - Montigny | 07:55 | 08:15 |
Herblay | 07:57 | 08:18 |
Conflans-Sainte-Honorine | 08:02 | 08:23 |
Éragny - Neuville | 08:06 | 08:27 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 08:09 | 08:30 |
Pontoise | 08:13 | 08:32 |
TANS | YECU | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Pontoise | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:45 | 09:15 |
TRIA | TSOL | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:09 | 1:18 |
Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:03 | 07:33 | 07:53 |
Asnières-sur-Seine | 07:09 | 07:39 | 07:59 |
Bois-Colombes | 07:11 | 07:41 | 08:01 |
Colombes | 07:14 | 07:44 | 08:04 |
Le Stade | 07:17 | 07:47 | 08:07 |
Argenteuil | 07:21 | 07:51 | 08:11 |
Sannois | 07:26 | 07:56 | 08:16 |
Ermont - Eaubonne | 07:28 | 07:58 | 08:18 |
EAPE | EAPE | EAPE | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Ermont - Eaubonne | 07:35 | 08:05 | 08:20 |
Ermont Halte | 07:37 | 08:07 | 08:22 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:39 | 08:09 | 08:24 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:43 | 08:13 | 08:27 |
Vaucelles | - | - | 08:30 |
Taverny | - | - | 08:32 |
Bessancourt | - | - | 08:34 |
Frépillon | - | - | 08:37 |
Méry-sur-Oise | - | - | 08:39 |
Mériel | - | - | 08:43 |
Valmondois | 07:58 | 08:28 | 08:45 |
VEVI | VEVI | POVA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Valmondois | 08:01 | 08:32 | 09:01 |
Auvers-sur-Oise | 08:05 | 08:35 | 09:05 |
Chaponval | 08:08 | 08:38 | 09:08 |
TOLI | TOLI | TIMA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:05 | 1:05 | 1:15 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Paris Saint Lazare Pontoise Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:17 | 07:36 | 07:57 |
Argenteuil | 07:27 | 07:47 | 08:07 |
Val d'Argenteuil | 07:30 | 07:50 | 08:10 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:34 | - | - |
La Frette - Montigny | 07:37 | 07:55 | 08:15 |
Herblay | 07:39 | 07:57 | 08:18 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:44 | 08:02 | 08:23 |
Éragny - Neuville | 07:48 | 08:06 | 08:27 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 07:51 | 08:09 | 08:30 |
Pontoise | 07:53 | 08:13 | 08:32 |
GOCA | TANS | YECU | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Pontoise | 08:05 | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:07 | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:10 | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:13 | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:15 | 08:45 | 09:15 |
TSOL | TRIA | TSOL | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 58 min | 1:09 | 1:18 |
Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:03 | 07:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:09 | 07:29 |
Bois-Colombes | 07:11 | 07:31 |
Colombes | 07:14 | 07:34 |
Le Stade | 07:17 | 07:37 |
Argenteuil | 07:21 | 07:41 |
Sannois | 07:26 | 07:46 |
Ermont - Eaubonne | 07:28 | 07:48 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 07:35 | 07:50 |
Ermont Halte | 07:37 | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:39 | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:43 | 07:57 |
Vaucelles | - | 08:00 |
Taverny | - | 08:02 |
Bessancourt | - | 08:04 |
Frépillon | - | 08:07 |
Méry-sur-Oise | - | 08:09 |
Mériel | - | 08:13 |
Valmondois | 07:58 | 08:15 |
VEVI | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Valmondois | 08:01 | 08:32 |
Auvers-sur-Oise | 08:05 | 08:35 |
Chaponval | 08:08 | 08:38 |
TOLI | TOLI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:05 | 1:15 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Paris Saint Lazare Pontoise Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:17 | 07:36 | 07:57 |
Argenteuil | 07:27 | 07:47 | 08:07 |
Val d'Argenteuil | 07:30 | 07:50 | 08:10 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:34 | - | - |
La Frette - Montigny | 07:37 | 07:55 | 08:15 |
Herblay | 07:39 | 07:57 | 08:18 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:44 | 08:02 | 08:23 |
Éragny - Neuville | 07:48 | 08:06 | 08:27 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 07:51 | 08:09 | 08:30 |
Pontoise | 07:53 | 08:13 | 08:32 |
GOCA | TANS | YECU | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Pontoise | 08:05 | 08:35 | 09:05 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:07 | 08:37 | 09:07 |
Gare Épluches | 08:10 | 08:40 | 09:11 |
Pont Petit | 08:13 | 08:43 | 09:13 |
Chaponval | 08:15 | 08:45 | 09:15 |
TSOL | TRIA | TSOL | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 58 min | 1:09 | 1:18 |
Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:03 | 07:23 |
Asnières-sur-Seine | 07:09 | 07:29 |
Bois-Colombes | 07:11 | 07:31 |
Colombes | 07:14 | 07:34 |
Le Stade | 07:17 | 07:37 |
Argenteuil | 07:21 | 07:41 |
Sannois | 07:26 | 07:46 |
Ermont - Eaubonne | 07:28 | 07:48 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 07:35 | 07:50 |
Ermont Halte | 07:37 | 07:52 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:39 | 07:54 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:43 | 07:57 |
Vaucelles | - | 08:00 |
Taverny | - | 08:02 |
Bessancourt | - | 08:04 |
Frépillon | - | 08:07 |
Méry-sur-Oise | - | 08:09 |
Mériel | - | 08:13 |
Valmondois | 07:58 | 08:15 |
VEVI | POVA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Valmondois | 08:01 | 08:32 |
Auvers-sur-Oise | 08:05 | 08:35 |
Chaponval | 08:08 | 08:38 |
TOLI | TOLI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:05 | 1:15 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Paris Saint Lazare Pontoise Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:07 | 07:37 | 08:07 |
Argenteuil | 07:17 | 07:47 | 08:17 |
Val d'Argenteuil | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:25 | 07:56 | 08:25 |
La Frette - Montigny | 07:27 | 07:59 | 08:28 |
Herblay | 07:30 | 08:02 | 08:30 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:35 | 08:07 | 08:35 |
Éragny - Neuville | 07:39 | 08:12 | 08:39 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 07:42 | 08:16 | 08:43 |
Pontoise | 07:44 | 08:18 | 08:45 |
GULE | YOLA | GOCA | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Pontoise | 08:01 | 08:33 | 09:02 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:03 | 08:36 | 09:04 |
Gare Épluches | 08:06 | 08:39 | 09:07 |
Pont Petit | 08:09 | 08:41 | 09:09 |
Chaponval | 08:11 | 08:43 | 09:11 |
TSOL | TRIA | TSOL | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:04 | 1:06 | 1:04 |
Saint-Ouen Saint-Ouen-l'Aumône Chaponval
Saint-Ouen | 09:24 |
Les Grésillons | 09:28 |
Gennevilliers | 09:30 |
Épinay-sur-Seine | 09:33 |
Saint-Gratien | 09:36 |
Ermont - Eaubonne | 09:40 |
Cernay | 09:43 |
Franconville - Le Plessis-Bouchard | 09:45 |
Montigny - Beauchamp | 09:49 |
Pierrelaye | 09:53 |
Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | 09:56 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 09:59 |
NORA | |
C | |
RER | |
Vaihto | |
Saint-Ouen-l'Aumône | 10:04 |
Gare Épluches | 10:07 |
Pont Petit | 10:10 |
Chaponval | 10:11 |
TRIA | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 47 min |
Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:14 |
Asnières-sur-Seine | 07:20 |
Bois-Colombes | 07:22 |
Colombes | 07:24 |
Le Stade | 07:27 |
Argenteuil | 07:30 |
Sannois | 07:34 |
Ermont - Eaubonne | 07:37 |
EAPE | |
J | |
Transilien | |
Vaihto | |
Ermont - Eaubonne | 07:46 |
Ermont Halte | 07:49 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:54 |
Vaucelles | 07:56 |
Taverny | 07:58 |
Bessancourt | 08:00 |
Frépillon | 08:03 |
Méry-sur-Oise | 08:05 |
Mériel | 08:09 |
Valmondois | 08:12 |
VOBA | |
H | |
Transilien | |
Vaihto | |
Valmondois | 08:36 |
Auvers-sur-Oise | 08:40 |
Chaponval | 08:43 |
TIMA | |
H | |
Transilien | |
Matka-aika | 1:29 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Paris Saint Lazare Pontoise Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:07 | 07:37 | 08:07 |
Argenteuil | 07:17 | 07:47 | 08:17 |
Val d'Argenteuil | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Cormeilles-en-Parisis | 07:26 | 07:56 | 08:25 |
La Frette - Montigny | 07:29 | 07:59 | 08:28 |
Herblay | 07:32 | 08:02 | 08:30 |
Conflans-Sainte-Honorine | 07:37 | 08:07 | 08:35 |
Éragny - Neuville | 07:42 | 08:12 | 08:39 |
Saint-Ouen-l'Aumône Quartier de l'Église | 07:46 | 08:16 | 08:43 |
Pontoise | 07:48 | 08:18 | 08:45 |
YOLA | YOLA | GOCA | |
J | J | J | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Vaihto | |||
Pontoise | 08:01 | 09:02 | 10:03 |
Saint-Ouen-l'Aumône | 08:03 | 09:04 | 10:04 |
Gare Épluches | 08:06 | 09:07 | 10:07 |
Pont Petit | 08:09 | 09:09 | 10:10 |
Chaponval | 08:11 | 09:11 | 10:11 |
TSOL | TSOL | TRIA | |
H | H | H | |
Transilien | Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:04 | 1:34 | 2:04 |
Paris Saint Lazare Ermont - Eaubonne Valmondois Chaponval
Paris Saint Lazare | 07:14 | 09:14 |
Asnières-sur-Seine | 07:20 | 09:20 |
Bois-Colombes | 07:22 | 09:22 |
Colombes | 07:24 | 09:24 |
Le Stade | 07:27 | 09:27 |
Argenteuil | 07:30 | 09:30 |
Sannois | 07:34 | 09:34 |
Ermont - Eaubonne | 07:37 | 09:37 |
EAPE | EAPE | |
J | J | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Ermont - Eaubonne | 07:46 | 09:46 |
Ermont Halte | 07:49 | 09:48 |
Gros Noyer Saint-Prix | 07:50 | 09:50 |
Saint-Leu-la-Forêt | 07:54 | 09:53 |
Vaucelles | 07:56 | 09:56 |
Taverny | 07:58 | 09:58 |
Bessancourt | 08:00 | 10:00 |
Frépillon | 08:03 | 10:03 |
Méry-sur-Oise | 08:05 | 10:05 |
Mériel | 08:09 | 10:09 |
Valmondois | 08:12 | 10:12 |
VOBA | VOBA | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Vaihto | ||
Valmondois | 08:36 | 10:38 |
Auvers-sur-Oise | 08:40 | 10:41 |
Chaponval | 08:43 | 10:44 |
TIMA | TOLI | |
H | H | |
Transilien | Transilien | |
Matka-aika | 1:29 | 1:30 |