Talamone Varese Casbeno Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Talamone Albinia Pisa C.Le Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Varese Casbeno
Talamone | 14:57 |
Albinia | 15:02 |
19435 | |
Vaihto | |
Albinia | 16:07 |
Grosseto | 16:26 |
Montepescali | 16:34 |
Follonica | 16:50 |
Campiglia M.Ma | 17:01 |
S.Vincenzo | 17:10 |
Cecina | 17:24 |
Rosignano | 17:32 |
Livorno C.Le | 17:58 |
Pisa C.Le | 18:15 |
4134 | |
Vaihto | |
Pisa C.Le | 18:57 |
Pisa S.Rossore | 19:02 |
Viareggio | 19:13 |
Pietrasanta | 19:19 |
Forte Dei Marmi | 19:23 |
Massa Centro | 19:29 |
Carrara Avenza | 19:36 |
Sarzana | 19:44 |
S.Stefano Magra | 20:00 |
Aulla Lunigiana | 20:07 |
Villafranca-Bagn | 20:22 |
Filattiera | 20:32 |
Pontremoli | 20:40 |
Borgo Val Taro | 20:59 |
Berceto | 21:16 |
Solignano | 21:23 |
Fornovo | 21:36 |
Medesano | 21:43 |
Fidenza | 21:58 |
Piacenza | 22:25 |
Lodi | 22:50 |
Milano Rogoredo | 23:10 |
2596 | |
Vaihto | |
Milano Rogoredo | 23:38 |
Milano Porta Vittoria | 23:45 |
Milano Dateo | 23:48 |
Milano Porta Venezia | 23:51 |
Milano Repubblica | 23:53 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 23:56 |
Milano Lancetti | 23:59 |
Milano Bovisa Politecnico | 00:05 |
24384 | |
S13 | |
Vaihto | |
Milano Bovisa Politecnico | 06:16 |
Saronno | 06:29 |
Gerenzano - turate | 06:34 |
Cislago | 06:38 |
Mozzate | 06:41 |
Locate varesino - carbonate | 06:44 |
Abbiate Guazzone | 06:46 |
Tradate | 06:49 |
Venegono Inferiore | 06:53 |
Venegono superiore - castiglione olona | 06:56 |
Vedano Olona | 07:00 |
Malnate | 07:03 |
Varese Nord | 07:17 |
Varese Casbeno | 07:21 |
901011 | |
R22 | |
Matka-aika | 16:24 |
Talamone Grosseto Pisa C.Le Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Varese Casbeno
Talamone | 19:29 |
Grosseto | 19:44 |
19426 | |
Vaihto | |
Grosseto | 20:33 |
Montepescali | 20:41 |
Follonica | 20:57 |
Campiglia M.Ma | 21:08 |
S.Vincenzo | 21:15 |
Cecina | 21:28 |
Rosignano | 21:36 |
Livorno C.Le | 21:58 |
Pisa C.Le | 22:15 |
4138 | |
Vaihto | |
Pisa C.Le | 06:00 |
Pisa S.Rossore | 06:05 |
Viareggio | 06:18 |
Pietrasanta | 06:25 |
Forte Dei Marmi | 06:29 |
Massa Centro | 06:35 |
Carrara Avenza | 06:41 |
Sarzana | 06:50 |
S.Stefano Magra | 07:05 |
Aulla Lunigiana | 07:12 |
Villafranca-Bagn | 07:21 |
Pontremoli | 07:34 |
Borgo Val Taro | 07:54 |
Berceto | 08:11 |
Solignano | 08:18 |
Fornovo | 08:41 |
Medesano | 08:51 |
Fidenza | 09:05 |
Fiorenzuola | 09:13 |
Piacenza | 09:30 |
Lodi | 09:57 |
Milano Rogoredo | 10:15 |
2594 | |
Vaihto | |
Milano Rogoredo | 10:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 |
Milano Dateo | 10:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 |
Milano Repubblica | 10:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 |
Milano Lancetti | 10:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 |
24230 | |
S2 | |
Vaihto | |
Milano Bovisa Politecnico | 11:46 |
Saronno | 11:59 |
Gerenzano - turate | 12:04 |
Cislago | 12:08 |
Mozzate | 12:11 |
Locate varesino - carbonate | 12:14 |
Abbiate Guazzone | 12:16 |
Tradate | 12:19 |
Venegono Inferiore | 12:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 12:26 |
Vedano Olona | 12:30 |
Malnate | 12:33 |
Varese Nord | 12:47 |
Varese Casbeno | 12:51 |
900035 | |
R22 | |
Matka-aika | 17:22 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Talamone Grosseto Pisa C.Le Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Varese Casbeno
Talamone | 19:29 |
Grosseto | 19:44 |
19426 | |
Vaihto | |
Grosseto | 20:33 |
Montepescali | 20:41 |
Follonica | 20:57 |
Campiglia M.Ma | 21:08 |
S.Vincenzo | 21:15 |
Cecina | 21:28 |
Rosignano | 21:36 |
Livorno C.Le | 21:58 |
Pisa C.Le | 22:15 |
4138 | |
Vaihto | |
Pisa C.Le | 06:00 |
Pisa S.Rossore | 06:05 |
Viareggio | 06:18 |
Pietrasanta | 06:25 |
Forte Dei Marmi | 06:29 |
Massa Centro | 06:35 |
Carrara Avenza | 06:41 |
Sarzana | 06:50 |
S.Stefano Magra | 07:05 |
Aulla Lunigiana | 07:12 |
Villafranca-Bagn | 07:21 |
Pontremoli | 07:34 |
Borgo Val Taro | 07:54 |
Berceto | 08:11 |
Solignano | 08:18 |
Fornovo | 08:41 |
Medesano | 08:51 |
Fidenza | 09:05 |
Fiorenzuola | 09:13 |
Piacenza | 09:30 |
Lodi | 09:57 |
Milano Rogoredo | 10:15 |
2594 | |
Vaihto | |
Milano Rogoredo | 10:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 |
Milano Dateo | 10:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 |
Milano Repubblica | 10:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 |
Milano Lancetti | 10:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 |
24230 | |
S2 | |
Vaihto | |
Milano Bovisa Politecnico | 11:46 |
Saronno | 11:59 |
Gerenzano - turate | 12:04 |
Cislago | 12:08 |
Mozzate | 12:11 |
Locate varesino - carbonate | 12:14 |
Abbiate Guazzone | 12:16 |
Tradate | 12:19 |
Venegono Inferiore | 12:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 12:26 |
Vedano Olona | 12:30 |
Malnate | 12:33 |
Varese Nord | 12:47 |
Varese Casbeno | 12:51 |
900035 | |
R22 | |
Matka-aika | 17:22 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Talamone Grosseto Pisa C.Le Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Varese Casbeno
Talamone | 19:29 |
Grosseto | 19:44 |
19426 | |
Vaihto | |
Grosseto | 20:33 |
Montepescali | 20:41 |
Follonica | 20:57 |
Campiglia M.Ma | 21:08 |
S.Vincenzo | 21:15 |
Cecina | 21:28 |
Rosignano | 21:36 |
Livorno C.Le | 21:58 |
Pisa C.Le | 22:15 |
4138 | |
Vaihto | |
Pisa C.Le | 06:00 |
Pisa S.Rossore | 06:05 |
Viareggio | 06:18 |
Pietrasanta | 06:25 |
Forte Dei Marmi | 06:29 |
Massa Centro | 06:35 |
Carrara Avenza | 06:41 |
Sarzana | 06:50 |
S.Stefano Magra | 07:05 |
Aulla Lunigiana | 07:12 |
Villafranca-Bagn | 07:21 |
Pontremoli | 07:34 |
Borgo Val Taro | 07:54 |
Berceto | 08:11 |
Solignano | 08:18 |
Fornovo | 08:41 |
Medesano | 08:51 |
Fidenza | 09:05 |
Fiorenzuola | 09:13 |
Piacenza | 09:30 |
Lodi | 09:57 |
Milano Rogoredo | 10:15 |
2594 | |
Vaihto | |
Milano Rogoredo | 10:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 |
Milano Dateo | 10:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 |
Milano Repubblica | 10:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 |
Milano Lancetti | 10:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 |
24230 | |
S2 | |
Vaihto | |
Milano Bovisa Politecnico | 11:46 |
Saronno | 11:59 |
Gerenzano - turate | 12:04 |
Cislago | 12:08 |
Mozzate | 12:11 |
Locate varesino - carbonate | 12:14 |
Abbiate Guazzone | 12:16 |
Tradate | 12:19 |
Venegono Inferiore | 12:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 12:26 |
Vedano Olona | 12:30 |
Malnate | 12:33 |
Varese Nord | 12:47 |
Varese Casbeno | 12:51 |
900035 | |
R22 | |
Matka-aika | 17:22 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Talamone Grosseto Pisa C.Le Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Varese Casbeno
Talamone | 19:29 |
Grosseto | 19:44 |
19426 | |
Vaihto | |
Grosseto | 20:33 |
Montepescali | 20:41 |
Follonica | 20:57 |
Campiglia M.Ma | 21:08 |
S.Vincenzo | 21:15 |
Cecina | 21:28 |
Rosignano | 21:36 |
Livorno C.Le | 21:58 |
Pisa C.Le | 22:15 |
4138 | |
Vaihto | |
Pisa C.Le | 06:00 |
Pisa S.Rossore | 06:05 |
Viareggio | 06:18 |
Pietrasanta | 06:25 |
Forte Dei Marmi | 06:29 |
Massa Centro | 06:35 |
Carrara Avenza | 06:41 |
Sarzana | 06:50 |
S.Stefano Magra | 07:05 |
Aulla Lunigiana | 07:12 |
Villafranca-Bagn | 07:21 |
Pontremoli | 07:34 |
Borgo Val Taro | 07:54 |
Berceto | 08:11 |
Solignano | 08:18 |
Fornovo | 08:41 |
Medesano | 08:51 |
Fidenza | 09:05 |
Fiorenzuola | 09:13 |
Piacenza | 09:30 |
Lodi | 09:57 |
Milano Rogoredo | 10:15 |
2594 | |
Vaihto | |
Milano Rogoredo | 10:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 |
Milano Dateo | 10:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 |
Milano Repubblica | 10:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 |
Milano Lancetti | 10:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 |
24230 | |
S2 | |
Vaihto | |
Milano Bovisa Politecnico | 11:46 |
Saronno | 11:59 |
Gerenzano - turate | 12:04 |
Cislago | 12:08 |
Mozzate | 12:11 |
Locate varesino - carbonate | 12:14 |
Abbiate Guazzone | 12:16 |
Tradate | 12:19 |
Venegono Inferiore | 12:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 12:26 |
Vedano Olona | 12:30 |
Malnate | 12:33 |
Varese Nord | 12:47 |
Varese Casbeno | 12:51 |
900035 | |
R22 | |
Matka-aika | 17:22 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Talamone Grosseto Pisa C.Le Milano Rogoredo Milano Bovisa Politecnico Varese Casbeno
Talamone | 19:29 |
Grosseto | 19:44 |
19426 | |
Vaihto | |
Grosseto | 20:33 |
Montepescali | 20:41 |
Follonica | 20:57 |
Campiglia M.Ma | 21:08 |
S.Vincenzo | 21:15 |
Cecina | 21:28 |
Rosignano | 21:36 |
Livorno C.Le | 21:58 |
Pisa C.Le | 22:15 |
4138 | |
Vaihto | |
Pisa C.Le | 06:00 |
Pisa S.Rossore | 06:05 |
Viareggio | 06:18 |
Pietrasanta | 06:25 |
Forte Dei Marmi | 06:29 |
Massa Centro | 06:35 |
Carrara Avenza | 06:41 |
Sarzana | 06:50 |
S.Stefano Magra | 07:05 |
Aulla Lunigiana | 07:12 |
Villafranca-Bagn | 07:21 |
Pontremoli | 07:34 |
Borgo Val Taro | 07:54 |
Berceto | 08:11 |
Solignano | 08:18 |
Fornovo | 08:41 |
Medesano | 08:51 |
Fidenza | 09:05 |
Fiorenzuola | 09:13 |
Piacenza | 09:30 |
Lodi | 09:57 |
Milano Rogoredo | 10:15 |
2594 | |
Vaihto | |
Milano Rogoredo | 10:23 |
Milano Porta Vittoria | 10:30 |
Milano Dateo | 10:33 |
Milano Porta Venezia | 10:36 |
Milano Repubblica | 10:38 |
Milano Porta Garibaldi Sotterranea | 10:41 |
Milano Lancetti | 10:44 |
Milano Bovisa Politecnico | 10:50 |
24230 | |
S2 | |
Vaihto | |
Milano Bovisa Politecnico | 11:46 |
Saronno | 11:59 |
Gerenzano - turate | 12:04 |
Cislago | 12:08 |
Mozzate | 12:11 |
Locate varesino - carbonate | 12:14 |
Abbiate Guazzone | 12:16 |
Tradate | 12:19 |
Venegono Inferiore | 12:23 |
Venegono superiore - castiglione olona | 12:26 |
Vedano Olona | 12:30 |
Malnate | 12:33 |
Varese Nord | 12:47 |
Varese Casbeno | 12:51 |
900035 | |
R22 | |
Matka-aika | 17:22 |