Audenarde naar Aubange-frontiere-luxembourg Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon Athus
Audenarde | 07:02 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
Zottegem | 07:17 | 08:17 | 08:45 | 09:17 |
Burst | 07:25 | 08:25 | - | 09:25 |
Anderlecht | - | - | 09:14 | - |
Denderleeuw | 07:36 | 08:36 | 09:01 | 09:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:56 | 09:23 | 09:57 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 09:00 | 09:27 | 10:01 |
Treinnummer | 5106 | 5107 | 2306 | 5108 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Central | 10:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 10:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 11:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 11:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 11:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Ciney | 12:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Marloie | 12:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Libramont | 12:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Marbehan | 13:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Arlon | 13:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Treinnummer | 2110 | 2109 | 2110 | 2111 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Arlon | 13:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 |
Messancy | 13:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 |
Athus | 13:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 |
Treinnummer | 5985 | 5984 | 5985 | 5986 |
Lijn | L | L | L | L |
Reistijd | 6:55 | 4:55 | 5:25 | 5:55 |
Audenarde Brussels airport-Zaventem Yvoir Bertrix Athus
Audenarde | 07:32 |
Zottegem | 07:45 |
Denderleeuw | 08:01 |
Anderlecht | 08:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
Bruxelles-Nord | 08:34 |
Brussels airport-Zaventem | 08:47 |
Treinnummer | 2305 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Brussels airport-Zaventem | 09:17 |
Bordet | 09:26 |
Bruxelles-Schuman | 09:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:38 |
Etterbeek | 09:42 |
Ottignies | 10:02 |
Gembloux | 10:15 |
Namur | 10:31 |
Jambes | 10:36 |
Lustin | 10:45 |
Godinne | 10:50 |
Yvoir | 10:55 |
Treinnummer | 2509 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Yvoir | 11:15 |
Dinant | 11:23 |
Anseremme | 11:28 |
Gendron-Celles | 11:36 |
Houyet | 11:42 |
Beauraing | 11:51 |
Bertrix | 12:28 |
Treinnummer | 6060 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Bertrix | 14:06 |
Virton | 14:36 |
Athus | 14:59 |
Treinnummer | 5963 |
Lijn | L |
Reistijd | 7:27 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon Athus
Audenarde | 07:02 | 08:02 | 08:32 | 09:02 |
Zottegem | 07:17 | 08:17 | 08:45 | 09:17 |
Burst | 07:25 | 08:25 | - | 09:25 |
Anderlecht | - | - | 09:14 | - |
Denderleeuw | 07:36 | 08:36 | 09:01 | 09:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:56 | 09:23 | 09:57 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 09:00 | 09:27 | 10:01 |
Treinnummer | 5106 | 5107 | 2306 | 5108 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Central | 10:38 | 09:38 | 10:38 | 11:38 |
Bruxelles-Nord | 10:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 10:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 11:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 11:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 11:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Ciney | 12:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Marloie | 12:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Libramont | 12:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Marbehan | 13:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 |
Arlon | 13:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Treinnummer | 2110 | 2109 | 2110 | 2111 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Arlon | 13:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 |
Messancy | 13:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 |
Athus | 13:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 |
Treinnummer | 5985 | 5984 | 5985 | 5986 |
Lijn | L | L | L | L |
Reistijd | 6:55 | 4:55 | 5:25 | 5:55 |
Audenarde Brussels airport-Zaventem Yvoir Bertrix Athus
Audenarde | 07:32 |
Zottegem | 07:45 |
Denderleeuw | 08:01 |
Anderlecht | 08:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
Bruxelles-Nord | 08:34 |
Brussels airport-Zaventem | 08:47 |
Treinnummer | 2305 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Brussels airport-Zaventem | 09:17 |
Bordet | 09:26 |
Bruxelles-Schuman | 09:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:38 |
Etterbeek | 09:42 |
Ottignies | 10:02 |
Gembloux | 10:15 |
Namur | 10:31 |
Jambes | 10:36 |
Lustin | 10:45 |
Godinne | 10:50 |
Yvoir | 10:55 |
Treinnummer | 2509 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Yvoir | 11:15 |
Dinant | 11:23 |
Anseremme | 11:28 |
Gendron-Celles | 11:36 |
Houyet | 11:42 |
Beauraing | 11:51 |
Bertrix | 12:28 |
Treinnummer | 6060 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Bertrix | 14:06 |
Virton | 14:36 |
Athus | 14:59 |
Treinnummer | 5963 |
Lijn | L |
Reistijd | 7:27 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon Athus
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:02 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:17 |
Burst | 07:25 | - | 08:25 |
Anderlecht | - | 08:14 | - |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 08:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 08:56 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 08:26 | 09:00 |
Treinnummer | 5106 | 2305 | 5107 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Treinnummer | 2108 | 2109 | 2110 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Arlon | 11:40 | 12:40 | 13:40 |
Messancy | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Athus | 11:57 | 12:57 | 13:57 |
Treinnummer | 5983 | 5984 | 5985 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 4:55 | 5:25 | 5:55 |
Audenarde Brussels airport-Zaventem Yvoir Bertrix Athus
Audenarde | 08:32 | 09:32 |
Zottegem | 08:45 | 09:45 |
Denderleeuw | 09:01 | 10:01 |
Anderlecht | 09:14 | 10:14 |
Bruxelles-Midi | 09:23 | 10:23 |
Bruxelles-Central | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 09:34 | 10:34 |
Brussels airport-Zaventem | 09:47 | 10:47 |
Treinnummer | 2306 | 2307 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Brussels airport-Zaventem | 10:17 | 11:17 |
Bordet | 10:26 | 11:26 |
Bruxelles-Schuman | 10:33 | 11:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 | 11:38 |
Etterbeek | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 11:15 | 12:15 |
Namur | 11:31 | 12:31 |
Jambes | 11:36 | 12:36 |
Lustin | 11:45 | 12:45 |
Godinne | 11:50 | 12:50 |
Yvoir | 11:55 | 12:55 |
Treinnummer | 2510 | 2511 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Yvoir | 12:15 | 13:15 |
Dinant | 12:23 | 13:23 |
Anseremme | 12:28 | 13:28 |
Gendron-Celles | 12:36 | 13:36 |
Houyet | 12:42 | 13:42 |
Beauraing | 12:51 | 13:51 |
Bertrix | 13:28 | 14:28 |
Treinnummer | 6061 | 6062 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Bertrix | 14:06 | 15:06 |
Virton | 14:36 | 15:36 |
Athus | 14:59 | 15:59 |
Treinnummer | 5963 | 5964 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 6:27 | 6:27 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon Athus
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:02 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:17 |
Burst | 07:25 | - | 08:25 |
Anderlecht | - | 08:14 | - |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 08:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 08:56 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 08:26 | 09:00 |
Treinnummer | 5106 | 2305 | 5107 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Treinnummer | 2108 | 2109 | 2110 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Arlon | 11:40 | 12:40 | 13:40 |
Messancy | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Athus | 11:57 | 12:57 | 13:57 |
Treinnummer | 5983 | 5984 | 5985 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 4:55 | 5:25 | 5:55 |
Audenarde Brussels airport-Zaventem Yvoir Bertrix Athus
Audenarde | 08:32 | 09:32 |
Zottegem | 08:45 | 09:45 |
Denderleeuw | 09:01 | 10:01 |
Anderlecht | 09:14 | 10:14 |
Bruxelles-Midi | 09:23 | 10:23 |
Bruxelles-Central | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 09:34 | 10:34 |
Brussels airport-Zaventem | 09:47 | 10:47 |
Treinnummer | 2306 | 2307 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Brussels airport-Zaventem | 10:17 | 11:17 |
Bordet | 10:26 | 11:26 |
Bruxelles-Schuman | 10:33 | 11:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 | 11:38 |
Etterbeek | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 11:15 | 12:15 |
Namur | 11:31 | 12:31 |
Jambes | 11:36 | 12:36 |
Lustin | 11:45 | 12:45 |
Godinne | 11:50 | 12:50 |
Yvoir | 11:55 | 12:55 |
Treinnummer | 2510 | 2511 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Yvoir | 12:15 | 13:15 |
Dinant | 12:23 | 13:23 |
Anseremme | 12:28 | 13:28 |
Gendron-Celles | 12:36 | 13:36 |
Houyet | 12:42 | 13:42 |
Beauraing | 12:51 | 13:51 |
Bertrix | 13:28 | 14:28 |
Treinnummer | 6061 | 6062 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Bertrix | 14:06 | 15:06 |
Virton | 14:36 | 15:36 |
Athus | 14:59 | 15:59 |
Treinnummer | 5963 | 5964 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 6:27 | 6:27 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Audenarde Bruxelles-Central Arlon Athus
Audenarde | 07:02 | 07:32 | 08:02 |
Zottegem | 07:17 | 07:45 | 08:17 |
Burst | 07:25 | - | 08:25 |
Anderlecht | - | 08:14 | - |
Denderleeuw | 07:36 | 08:01 | 08:36 |
Bruxelles-Midi | 07:55 | 08:22 | 08:56 |
Bruxelles-Central | 07:59 | 08:26 | 09:00 |
Treinnummer | 5106 | 2305 | 5107 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Bruxelles-Central | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 | 11:47 |
Ciney | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Marloie | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
Libramont | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Treinnummer | 2108 | 2109 | 2110 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Arlon | 11:40 | 12:40 | 13:40 |
Messancy | 11:52 | 12:52 | 13:52 |
Athus | 11:57 | 12:57 | 13:57 |
Treinnummer | 5983 | 5984 | 5985 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 4:55 | 5:25 | 5:55 |
Audenarde Brussels airport-Zaventem Yvoir Bertrix Athus
Audenarde | 08:32 | 09:32 |
Zottegem | 08:45 | 09:45 |
Denderleeuw | 09:01 | 10:01 |
Anderlecht | 09:14 | 10:14 |
Bruxelles-Midi | 09:23 | 10:23 |
Bruxelles-Central | 09:28 | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 09:34 | 10:34 |
Brussels airport-Zaventem | 09:47 | 10:47 |
Treinnummer | 2306 | 2307 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Brussels airport-Zaventem | 10:17 | 11:17 |
Bordet | 10:26 | 11:26 |
Bruxelles-Schuman | 10:33 | 11:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 | 11:38 |
Etterbeek | 10:42 | 11:42 |
Ottignies | 11:02 | 12:02 |
Gembloux | 11:15 | 12:15 |
Namur | 11:31 | 12:31 |
Jambes | 11:36 | 12:36 |
Lustin | 11:45 | 12:45 |
Godinne | 11:50 | 12:50 |
Yvoir | 11:55 | 12:55 |
Treinnummer | 2510 | 2511 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Yvoir | 12:15 | 13:15 |
Dinant | 12:23 | 13:23 |
Anseremme | 12:28 | 13:28 |
Gendron-Celles | 12:36 | 13:36 |
Houyet | 12:42 | 13:42 |
Beauraing | 12:51 | 13:51 |
Bertrix | 13:28 | 14:28 |
Treinnummer | 6061 | 6062 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Bertrix | 14:06 | 15:08 |
Virton | 14:36 | 15:38 |
Athus | 14:59 | 15:59 |
Treinnummer | 5963 | 5964 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 6:27 | 6:27 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Audenarde Bruxelles-Nord Arlon Athus
Audenarde | 08:29 | 12:29 |
Munkzwalm | 08:37 | 12:37 |
Zottegem | 08:45 | 12:45 |
Denderleeuw | 09:01 | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 09:23 | 13:23 |
Bruxelles-Central | 09:28 | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 09:32 | 13:32 |
Treinnummer | 2306 | 2310 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Bruxelles-Nord | 10:28 | 14:28 |
Ottignies | 11:17 | 15:17 |
Gembloux | 11:31 | 15:31 |
Namur | 11:47 | 15:47 |
Ciney | 12:03 | 16:03 |
Marloie | 12:22 | 16:22 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 | 16:29 |
Libramont | 12:56 | 16:56 |
Marbehan | 13:10 | 17:10 |
Arlon | 13:22 | 17:22 |
Treinnummer | 2110 | 2114 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Arlon | 13:40 | 17:40 |
Messancy | 13:52 | 17:52 |
Athus | 13:57 | 17:57 |
Treinnummer | 5985 | 5989 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 5:28 | 5:28 |
Audenarde Bruxelles-Nord Libramont Athus
Audenarde | 07:29 |
Munkzwalm | 07:37 |
Zottegem | 07:45 |
Denderleeuw | 08:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 |
Treinnummer | 2305 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:28 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:03 |
Marloie | 11:22 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:52 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 11:58 |
Bertrix | 12:08 |
Virton | 12:38 |
Athus | 12:59 |
Treinnummer | 5961 |
Lijn | L |
Reistijd | 5:30 |
Audenarde Bruxelles-Nord Luxembourg (Lu) Rodange (Lu)
Audenarde | 09:29 |
Munkzwalm | 09:37 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 10:01 |
Bruxelles-Midi | 10:23 |
Bruxelles-Central | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 10:32 |
Treinnummer | 2307 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 11:28 |
Ottignies | 12:17 |
Gembloux | 12:31 |
Namur | 12:47 |
Ciney | 13:03 |
Marloie | 13:22 |
Rochefort-Jemelle | 13:29 |
Libramont | 13:56 |
Marbehan | 14:10 |
Arlon | 14:29 |
Luxembourg (Lu) | 14:49 |
Treinnummer | 2111 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Luxembourg (Lu) | 15:20 |
Hollerich (Lu) | 15:23 |
Leudelange (Lu) | 15:27 |
Dippach-Reckange (lu) | 15:32 |
Schouweiler (Lu) | 15:35 |
Bascharage-Sanem (lu) | 15:39 |
Pétange (Lu) | 15:44 |
Lamadeleine (Lu) | 15:47 |
Rodange (Lu) | 15:49 |
Treinnummer | 4715 |
Lijn | L |
Reistijd | 6:20 |
Audenarde Gand-Saint-Pierre Liège-Guillemins Marloie Libramont Athus
Audenarde | 09:33 |
Zingem | 09:42 |
Gavere-Asper | 09:46 |
De Pinte | 09:55 |
Gand-Saint-Pierre | 10:03 |
Treinnummer | 759 |
Lijn | S51 |
S | |
Overstappen | |
Gand-Saint-Pierre | 10:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 |
Bruxelles-Nord | 11:07 |
Louvain | 11:27 |
Liège-Guillemins | 12:00 |
Treinnummer | 509 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Liège-Guillemins | 12:13 |
Angleur | 12:18 |
Méry | 12:28 |
Hony | 12:31 |
Rivage | 12:42 |
Comblain-La-Tour | 12:47 |
Sy | 12:57 |
Bomal | 13:02 |
Barvaux | 13:06 |
Marche-En-Famenne | 13:20 |
Marloie | 13:24 |
Treinnummer | 5561 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Marloie | 14:28 |
Rochefort-Jemelle | 14:34 |
Forrières | 14:38 |
Libramont | 15:02 |
Treinnummer | 964 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Libramont | 15:58 |
Bertrix | 16:08 |
Virton | 16:38 |
Athus | 16:59 |
Treinnummer | 5965 |
Lijn | L |
Reistijd | 7:26 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Audenarde Bruxelles-Central Libramont Athus
Audenarde | 07:29 |
Munkzwalm | 07:37 |
Zottegem | 07:45 |
Denderleeuw | 08:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 |
Treinnummer | 2305 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Central | 09:21 |
Bruxelles-Nord | 09:27 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:03 |
Marloie | 11:22 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:52 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 11:58 |
Bertrix | 12:08 |
Virton | 12:38 |
Athus | 12:59 |
Treinnummer | 5961 |
Lijn | L |
Reistijd | 5:30 |
Audenarde Bruxelles-Nord Arlon Athus
Audenarde | 08:29 |
Munkzwalm | 08:37 |
Zottegem | 08:45 |
Denderleeuw | 09:01 |
Bruxelles-Midi | 09:23 |
Bruxelles-Central | 09:28 |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Treinnummer | 2306 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 10:27 |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:04 |
Marloie | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 |
Libramont | 12:56 |
Marbehan | 13:10 |
Arlon | 13:22 |
Treinnummer | 2110 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Arlon | 13:40 |
Messancy | 13:52 |
Athus | 13:57 |
Treinnummer | 5985 |
Lijn | L |
Reistijd | 5:28 |
Audenarde Bruxelles-Nord Libramont Athus
Audenarde | 11:29 |
Munkzwalm | 11:37 |
Zottegem | 11:45 |
Denderleeuw | 12:01 |
Bruxelles-Midi | 12:23 |
Bruxelles-Central | 12:28 |
Bruxelles-Nord | 12:32 |
Treinnummer | 2309 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 13:27 |
Ottignies | 14:17 |
Gembloux | 14:31 |
Namur | 14:47 |
Ciney | 15:04 |
Marloie | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 15:29 |
Libramont | 15:53 |
Treinnummer | 2113 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 15:58 |
Bertrix | 16:08 |
Virton | 16:38 |
Athus | 16:59 |
Treinnummer | 5965 |
Lijn | L |
Reistijd | 5:30 |
Audenarde Bruxelles-Nord Luxembourg (Lu) Rodange (Lu)
Audenarde | 09:29 |
Munkzwalm | 09:37 |
Zottegem | 09:45 |
Denderleeuw | 10:01 |
Bruxelles-Midi | 10:23 |
Bruxelles-Central | 10:28 |
Bruxelles-Nord | 10:32 |
Treinnummer | 2307 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 11:27 |
Ottignies | 12:17 |
Gembloux | 12:31 |
Namur | 12:47 |
Ciney | 13:03 |
Marloie | 13:22 |
Rochefort-Jemelle | 13:29 |
Libramont | 13:56 |
Marbehan | 14:10 |
Arlon | 14:29 |
Luxembourg (Lu) | 14:49 |
Treinnummer | 2111 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Luxembourg (Lu) | 15:20 |
Hollerich (Lu) | 15:23 |
Leudelange (Lu) | 15:27 |
Dippach-Reckange (lu) | 15:32 |
Schouweiler (Lu) | 15:35 |
Bascharage-Sanem (lu) | 15:39 |
Pétange (Lu) | 15:44 |
Lamadeleine (Lu) | 15:47 |
Rodange (Lu) | 15:49 |
Treinnummer | 4715 |
Lijn | L |
Reistijd | 6:20 |
Audenarde Bruxelles-Nord Arlon Luxembourg (Lu) Rodange (Lu)
Audenarde | 12:29 |
Munkzwalm | 12:37 |
Zottegem | 12:45 |
Denderleeuw | 13:01 |
Bruxelles-Midi | 13:23 |
Bruxelles-Central | 13:28 |
Bruxelles-Nord | 13:32 |
Treinnummer | 2310 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 14:27 |
Ottignies | 15:17 |
Gembloux | 15:31 |
Namur | 15:47 |
Ciney | 16:03 |
Marloie | 16:22 |
Rochefort-Jemelle | 16:29 |
Libramont | 16:56 |
Marbehan | 17:10 |
Arlon | 17:22 |
Treinnummer | 2114 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Arlon | 17:29 |
Luxembourg (Lu) | 17:49 |
Treinnummer | 4614 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Luxembourg (Lu) | 18:20 |
Hollerich (Lu) | 18:23 |
Leudelange (Lu) | 18:27 |
Dippach-Reckange (lu) | 18:32 |
Schouweiler (Lu) | 18:35 |
Bascharage-Sanem (lu) | 18:39 |
Pétange (Lu) | 18:44 |
Lamadeleine (Lu) | 18:47 |
Rodange (Lu) | 18:49 |
Treinnummer | 4718 |
Lijn | L |
Reistijd | 6:20 |