Cour-sur-Heure naar Etterbeek Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:46 | 16:50 | 17:38 |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | 16:54 | 17:42 |
Jamioulx | - | - | 17:50 |
Charleroi-Central | 08:10 | 17:13 | 18:05 |
Treinnummer | 7765 | 3937 | 8761 |
Lijn | P | S64 | P |
S | |||
Overstappen | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 17:38 | 18:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 17:43 | 18:43 |
Roux | 08:47 | 17:47 | 18:47 |
Luttre | 08:56 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles | 09:07 | 18:07 | 19:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 18:18 | 19:18 |
Waterloo | 09:22 | 18:22 | 19:22 |
Linkebeek | 09:32 | 18:32 | 19:32 |
Saint-Job | 09:36 | 18:36 | 19:36 |
Boondael | 09:41 | 18:41 | 19:41 |
Etterbeek | 09:46 | 18:46 | 19:46 |
Treinnummer | 4008 | 4017 | 4018 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reistijd | 2:00 | 1:56 | 2:08 |
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:20 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Treinnummer | 7764 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Treinnummer | 4578 |
Lijn | S61 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
Treinnummer | 3980 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 1:53 |
Cour-Sur-Heure Yves-Gomezée Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 18:06 |
Walcourt | 18:15 |
Yves-Gomezée | 18:22 |
Treinnummer | 8764 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Yves-Gomezée | 20:34 |
Walcourt | 20:42 |
Charleroi-Central | 21:08 |
Treinnummer | 3941 |
Lijn | S64 |
S | |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 21:38 |
Marchienne-Au-Pont | 21:43 |
Roux | 21:47 |
Luttre | 21:56 |
Nivelles | 22:07 |
Braine-L'alleud | 22:18 |
Waterloo | 22:22 |
Linkebeek | 22:32 |
Saint-Job | 22:36 |
Boondael | 22:41 |
Etterbeek | 22:46 |
Treinnummer | 4021 |
Lijn | S19 |
S | |
Reistijd | 4:40 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:46 | 16:50 | 17:38 |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | 16:54 | 17:42 |
Jamioulx | - | - | 17:50 |
Charleroi-Central | 08:10 | 17:13 | 18:05 |
Treinnummer | 7765 | 3937 | 8761 |
Lijn | P | S64 | P |
S | |||
Overstappen | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 17:38 | 18:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 17:43 | 18:43 |
Roux | 08:47 | 17:47 | 18:47 |
Luttre | 08:56 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles | 09:07 | 18:07 | 19:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 18:18 | 19:18 |
Waterloo | 09:22 | 18:22 | 19:22 |
Linkebeek | 09:32 | 18:32 | 19:32 |
Saint-Job | 09:36 | 18:36 | 19:36 |
Boondael | 09:41 | 18:41 | 19:41 |
Etterbeek | 09:46 | 18:46 | 19:46 |
Treinnummer | 4008 | 4017 | 4018 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reistijd | 2:00 | 1:56 | 2:08 |
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:20 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Treinnummer | 7764 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Treinnummer | 4578 |
Lijn | S61 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
Treinnummer | 3980 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 1:53 |
Cour-Sur-Heure Yves-Gomezée Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 18:06 |
Walcourt | 18:15 |
Yves-Gomezée | 18:22 |
Treinnummer | 8764 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Yves-Gomezée | 20:34 |
Walcourt | 20:42 |
Charleroi-Central | 21:08 |
Treinnummer | 3941 |
Lijn | S64 |
S | |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 21:38 |
Marchienne-Au-Pont | 21:43 |
Roux | 21:47 |
Luttre | 21:56 |
Nivelles | 22:07 |
Braine-L'alleud | 22:18 |
Waterloo | 22:22 |
Linkebeek | 22:32 |
Saint-Job | 22:36 |
Boondael | 22:41 |
Etterbeek | 22:46 |
Treinnummer | 4021 |
Lijn | S19 |
S | |
Reistijd | 4:40 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:46 | 13:01 | 16:50 |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | 13:05 | 16:54 |
Charleroi-Central | 08:10 | 13:25 | 17:13 |
Treinnummer | 7765 | 7769 | 3937 |
Lijn | P | P | S64 |
S | |||
Overstappen | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 13:38 | 17:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 13:43 | 17:43 |
Roux | 08:47 | 13:47 | 17:47 |
Luttre | 08:56 | 13:56 | 17:56 |
Nivelles | 09:07 | 14:07 | 18:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 14:18 | 18:18 |
Waterloo | 09:22 | 14:22 | 18:22 |
Linkebeek | 09:32 | 14:32 | 18:32 |
Saint-Job | 09:36 | 14:36 | 18:36 |
Boondael | 09:41 | 14:41 | 18:41 |
Etterbeek | 09:46 | 14:46 | 18:46 |
Treinnummer | 4008 | 4013 | 4017 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reistijd | 2:00 | 1:45 | 1:56 |
Cour-Sur-Heure Berzée Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 13:26 |
Berzée | 13:29 |
Treinnummer | 7768 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Berzée | 13:47 |
Charleroi-Central | 14:08 |
Treinnummer | 3934 |
Lijn | S64 |
S | |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 14:38 |
Marchienne-Au-Pont | 14:43 |
Roux | 14:47 |
Luttre | 14:56 |
Nivelles | 15:07 |
Braine-L'alleud | 15:18 |
Waterloo | 15:22 |
Linkebeek | 15:32 |
Saint-Job | 15:36 |
Boondael | 15:41 |
Etterbeek | 15:46 |
Treinnummer | 4014 |
Lijn | S19 |
S | |
Reistijd | 2:20 |
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:20 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Treinnummer | 7764 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Treinnummer | 4578 |
Lijn | S61 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
Treinnummer | 3980 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 1:53 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:46 | 16:50 | 17:38 |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | 16:54 | 17:42 |
Jamioulx | - | - | 17:50 |
Charleroi-Central | 08:10 | 17:13 | 18:05 |
Treinnummer | 7765 | 3937 | 8761 |
Lijn | P | S64 | P |
S | |||
Overstappen | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 17:38 | 18:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 17:43 | 18:43 |
Roux | 08:47 | 17:47 | 18:47 |
Luttre | 08:56 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles | 09:07 | 18:07 | 19:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 18:18 | 19:18 |
Waterloo | 09:22 | 18:22 | 19:22 |
Linkebeek | 09:32 | 18:32 | 19:32 |
Saint-Job | 09:36 | 18:36 | 19:36 |
Boondael | 09:41 | 18:41 | 19:41 |
Etterbeek | 09:46 | 18:46 | 19:46 |
Treinnummer | 4008 | 4017 | 4018 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reistijd | 2:00 | 1:56 | 2:08 |
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:20 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Treinnummer | 7764 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Treinnummer | 4578 |
Lijn | S61 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
Treinnummer | 3980 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 1:53 |
Cour-Sur-Heure Yves-Gomezée Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 18:06 |
Walcourt | 18:15 |
Yves-Gomezée | 18:22 |
Treinnummer | 8764 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Yves-Gomezée | 20:34 |
Walcourt | 20:42 |
Charleroi-Central | 21:08 |
Treinnummer | 3941 |
Lijn | S64 |
S | |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 21:38 |
Marchienne-Au-Pont | 21:43 |
Roux | 21:47 |
Luttre | 21:56 |
Nivelles | 22:07 |
Braine-L'alleud | 22:18 |
Waterloo | 22:22 |
Linkebeek | 22:32 |
Saint-Job | 22:36 |
Boondael | 22:41 |
Etterbeek | 22:46 |
Treinnummer | 4021 |
Lijn | S19 |
S | |
Reistijd | 4:40 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:46 | 16:50 | 17:38 |
Ham-Sur-Heure | 07:50 | 16:54 | 17:42 |
Jamioulx | - | - | 17:50 |
Charleroi-Central | 08:10 | 17:13 | 18:05 |
Treinnummer | 7765 | 3937 | 8761 |
Lijn | P | S64 | P |
S | |||
Overstappen | |||
Charleroi-Central | 08:38 | 17:38 | 18:38 |
Marchienne-Au-Pont | 08:43 | 17:43 | 18:43 |
Roux | 08:47 | 17:47 | 18:47 |
Luttre | 08:56 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles | 09:07 | 18:07 | 19:07 |
Braine-L'alleud | 09:18 | 18:18 | 19:18 |
Waterloo | 09:22 | 18:22 | 19:22 |
Linkebeek | 09:32 | 18:32 | 19:32 |
Saint-Job | 09:36 | 18:36 | 19:36 |
Boondael | 09:41 | 18:41 | 19:41 |
Etterbeek | 09:46 | 18:46 | 19:46 |
Treinnummer | 4008 | 4017 | 4018 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reistijd | 2:00 | 1:56 | 2:08 |
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Ottignies Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:20 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
Treinnummer | 7764 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
Treinnummer | 4578 |
Lijn | S61 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
Treinnummer | 3980 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 1:53 |
Cour-Sur-Heure Yves-Gomezée Charleroi-Central Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 18:06 |
Walcourt | 18:15 |
Yves-Gomezée | 18:22 |
Treinnummer | 8764 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Yves-Gomezée | 20:34 |
Walcourt | 20:42 |
Charleroi-Central | 21:08 |
Treinnummer | 3941 |
Lijn | S64 |
S | |
Overstappen | |
Charleroi-Central | 21:38 |
Marchienne-Au-Pont | 21:43 |
Roux | 21:47 |
Luttre | 21:56 |
Nivelles | 22:07 |
Braine-L'alleud | 22:18 |
Waterloo | 22:22 |
Linkebeek | 22:32 |
Saint-Job | 22:36 |
Boondael | 22:41 |
Etterbeek | 22:46 |
Treinnummer | 4021 |
Lijn | S19 |
S | |
Reistijd | 4:40 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Braine-L'alleud Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:26 | 09:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 |
Charleroi-Central | 07:46 | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 |
Treinnummer | 3927 | 3929 | 3931 | 3933 | 3935 |
Lijn | S64 | S64 | S64 | S64 | S64 |
S | S | S | S | S | |
Overstappen | |||||
Charleroi-Central | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 |
Luttre | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 |
Nivelles | 08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 |
Braine-L'alleud | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 | 16:39 |
Treinnummer | 3108 | 3110 | 3112 | 3114 | 3116 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Braine-L'alleud | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 |
Waterloo | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 |
Linkebeek | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 |
Saint-Job | 09:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 | 17:23 |
Boondael | 09:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | 17:28 |
Etterbeek | 09:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 |
Treinnummer | 4008 | 4010 | 4012 | 4014 | 4016 |
Lijn | S19 | S19 | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | S | S | |
Reistijd | 2:06 | 2:06 | 2:06 | 2:06 | 2:06 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Cour-Sur-Heure Charleroi-Central Braine-L'alleud Etterbeek
Cour-Sur-Heure | 07:26 | 09:26 | 11:26 | 13:26 | 15:26 |
Charleroi-Central | 07:46 | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 |
Treinnummer | 3927 | 3929 | 3931 | 3933 | 3935 |
Lijn | S64 | S64 | S64 | S64 | S64 |
S | S | S | S | S | |
Overstappen | |||||
Charleroi-Central | 08:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 |
Marchienne-Au-Pont | 08:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 |
Luttre | 08:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 |
Nivelles | 08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 |
Braine-L'alleud | 08:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 | 16:39 |
Treinnummer | 3108 | 3110 | 3112 | 3114 | 3116 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Braine-L'alleud | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 |
Waterloo | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 |
Linkebeek | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 |
Saint-Job | 09:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 | 17:23 |
Boondael | 09:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | 17:28 |
Etterbeek | 09:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 | 17:32 |
Treinnummer | 4008 | 4010 | 4012 | 4014 | 4016 |
Lijn | S19 | S19 | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | S | S | |
Reistijd | 2:06 | 2:06 | 2:06 | 2:06 | 2:06 |