Coxyde naar Ottignies Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Ottignies
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Treinnummer | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Gand-Saint-Pierre | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Treinnummer | 508 | 509 | 510 | 511 | 512 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Bruxelles-Central | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 |
Bruxelles-Nord | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Bruxelles-Schuman | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 |
Treinnummer | 2510 | 2511 | 2512 | 2513 | 2514 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:49 | 2:49 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:46 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Treinnummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Treinnummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:49 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:46 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Treinnummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Treinnummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:49 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:46 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Treinnummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Treinnummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:49 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:46 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Treinnummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Treinnummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:49 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Coxyde De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:29 |
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:46 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 07:56 | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Furnes | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Treinnummer | 3030 | 3031 | 3032 | 3033 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
Bruxelles-Central | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Bruxelles-Nord | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Treinnummer | 508 | 509 | 510 | 511 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 |
Bruxelles-Schuman | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Ottignies | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 2410 | 2411 | 2412 | 2413 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:49 | 2:49 | 2:49 | 2:49 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Ottignies
Coxyde | 07:56 |
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
Treinnummer | 3607 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Gand-Saint-Pierre | 09:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Bruxelles-Central | 10:00 |
Treinnummer | 508 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Central | 10:10 |
Bruxelles-Nord | 10:18 |
Louvain | 10:37 |
Wavre | 10:56 |
Bierges-Walibi | 11:00 |
Ottignies | 11:05 |
Treinnummer | 18024 |
Lijn | T |
Reistijd | 3:09 |
Coxyde Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Coxyde | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Furnes | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Dixmude | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Kortemark | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Lichtervelde | 09:30 | 10:30 | 11:30 | 12:30 |
Tielt | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Deinze | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
De Pinte | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 |
Treinnummer | 3608 | 3609 | 3610 | 3611 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Bruxelles-Nord | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 |
Treinnummer | 509 | 510 | 511 | 512 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 |
Ottignies | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 |
Treinnummer | 2111 | 2112 | 2113 | 2114 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 3:19 | 3:19 | 3:19 | 3:19 |