Etterbeek naar Floreffe Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Etterbeek Jambes Floreffe
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Treinnummer | 2507 | 2508 | 2509 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Jambes | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Namur | 08:49 | 09:47 | 10:49 |
Ronet | 08:55 | - | 10:55 |
Floreffe | 09:02 | 09:59 | 11:02 |
Treinnummer | 4580 | 4581 | 4582 |
Lijn | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Reistijd | 1:20 | 1:17 | 1:20 |
Etterbeek Ottignies Namur Floreffe
Etterbeek | 07:46 |
Boitsfort | 07:50 |
La Hulpe | 08:00 |
Genval | 08:03 |
Ottignies | 08:11 |
Treinnummer | 3956 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:44 |
Treinnummer | 2107 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 09:15 |
Floreffe | 09:26 |
Treinnummer | 4180 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:40 |
Etterbeek Ottignies Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Floreffe
Etterbeek | 07:07 |
Watermael | 07:10 |
Boitsfort | 07:13 |
Groenendaal | 07:18 |
Hoeilaart | 07:21 |
La Hulpe | 07:26 |
Genval | 07:29 |
Rixensart | 07:32 |
Profondsart | 07:35 |
Ottignies | 07:40 |
Treinnummer | 6556 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Treinnummer | 2407 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Treinnummer | 7693 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:58 |
Treinnummer | 4557 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:51 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Etterbeek Jambes Floreffe
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Treinnummer | 2507 | 2508 | 2509 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Jambes | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Namur | 08:49 | 09:47 | 10:49 |
Ronet | 08:55 | - | 10:55 |
Floreffe | 09:02 | 09:59 | 11:02 |
Treinnummer | 4580 | 4581 | 4582 |
Lijn | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Reistijd | 1:20 | 1:17 | 1:20 |
Etterbeek Ottignies Namur Floreffe
Etterbeek | 07:46 |
Boitsfort | 07:50 |
La Hulpe | 08:00 |
Genval | 08:03 |
Ottignies | 08:11 |
Treinnummer | 3956 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:44 |
Treinnummer | 2107 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 09:15 |
Floreffe | 09:26 |
Treinnummer | 4180 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:40 |
Etterbeek Ottignies Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Floreffe
Etterbeek | 07:07 |
Watermael | 07:10 |
Boitsfort | 07:13 |
Groenendaal | 07:18 |
Hoeilaart | 07:21 |
La Hulpe | 07:26 |
Genval | 07:29 |
Rixensart | 07:32 |
Profondsart | 07:35 |
Ottignies | 07:40 |
Treinnummer | 6556 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Treinnummer | 2407 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Treinnummer | 7693 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:58 |
Treinnummer | 4557 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:51 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Etterbeek Jambes Floreffe
Etterbeek | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Ottignies | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Gembloux | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Namur | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Jambes | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Treinnummer | 2508 | 2509 | 2510 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Jambes | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Namur | 09:47 | 10:49 | 11:47 |
Ronet | - | 10:55 | - |
Floreffe | 09:59 | 11:02 | 11:59 |
Treinnummer | 4581 | 4582 | 4583 |
Lijn | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Reistijd | 1:17 | 1:20 | 1:17 |
Etterbeek Namur Floreffe
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:02 |
Gembloux | 08:15 |
Namur | 08:28 |
Treinnummer | 2507 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 08:49 |
Ronet | 08:55 |
Floreffe | 09:02 |
Treinnummer | 4580 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:20 |
Etterbeek Bruxelles-Luxembourg Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Floreffe
Etterbeek | 07:09 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:12 |
Treinnummer | 7659 |
Lijn | S81 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:25 |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Treinnummer | 2407 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Treinnummer | 7693 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:58 |
Treinnummer | 4557 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:49 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Etterbeek Jambes Floreffe
Etterbeek | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Ottignies | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Gembloux | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Namur | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Jambes | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Treinnummer | 2508 | 2509 | 2510 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Jambes | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Namur | 09:47 | 10:49 | 11:47 |
Ronet | - | 10:55 | - |
Floreffe | 09:59 | 11:02 | 11:59 |
Treinnummer | 4581 | 4582 | 4583 |
Lijn | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Reistijd | 1:17 | 1:20 | 1:17 |
Etterbeek Namur Floreffe
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:02 |
Gembloux | 08:15 |
Namur | 08:28 |
Treinnummer | 2507 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 08:49 |
Ronet | 08:55 |
Floreffe | 09:02 |
Treinnummer | 4580 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:20 |
Etterbeek Bruxelles-Luxembourg Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Floreffe
Etterbeek | 07:09 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:12 |
Treinnummer | 7659 |
Lijn | S81 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:25 |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Treinnummer | 2407 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Treinnummer | 7693 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:58 |
Treinnummer | 4557 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:49 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Etterbeek Jambes Floreffe
Etterbeek | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Ottignies | 09:02 | 10:02 | 11:02 |
Gembloux | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Namur | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Jambes | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Treinnummer | 2508 | 2509 | 2510 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Jambes | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Namur | 09:47 | 10:49 | 11:47 |
Ronet | - | 10:55 | - |
Floreffe | 09:59 | 11:02 | 11:59 |
Treinnummer | 4581 | 4582 | 4583 |
Lijn | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Reistijd | 1:17 | 1:20 | 1:17 |
Etterbeek Namur Floreffe
Etterbeek | 07:42 |
Ottignies | 08:02 |
Gembloux | 08:15 |
Namur | 08:28 |
Treinnummer | 2507 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 08:49 |
Ronet | 08:55 |
Floreffe | 09:02 |
Treinnummer | 4580 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:20 |
Etterbeek Bruxelles-Luxembourg Gembloux Jemeppe-Sur-Sambre Floreffe
Etterbeek | 07:09 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:12 |
Treinnummer | 7659 |
Lijn | S81 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:25 |
Ottignies | 07:47 |
Gembloux | 08:00 |
Treinnummer | 2407 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Gembloux | 08:09 |
Chapelle-Dieu | 08:13 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:25 |
Treinnummer | 7693 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Jemeppe-Sur-Sambre | 08:47 |
Floreffe | 08:58 |
Treinnummer | 4557 |
Lijn | S61 |
S | |
Reistijd | 1:49 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Etterbeek Braine-L'alleud Charleroi-Central Floreffe
Etterbeek | 07:28 | 08:28 | 09:28 |
Boondael | 07:32 | 08:32 | 09:32 |
Saint-Job | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Linkebeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Rhode-Saint-Genèse | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
Waterloo | 07:51 | 08:51 | 09:51 |
Braine-L'alleud | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
Treinnummer | 4028 | 4029 | 4030 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Overstappen | |||
Braine-L'alleud | 08:22 | 09:22 | 10:22 |
Nivelles | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Luttre | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Marchienne-Au-Pont | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Charleroi-Central | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
Treinnummer | 3128 | 3129 | 3130 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Charleroi-Central | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Châtelet | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Tamines | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 09:45 | 10:45 | 11:45 |
Floreffe | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Treinnummer | 4558 | 4559 | 4560 |
Lijn | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Reistijd | 2:28 | 2:28 | 2:28 |
Etterbeek Ottignies Namur Floreffe
Etterbeek | 07:32 | 09:32 |
Ottignies | 08:47 | 10:47 |
Treinnummer | 11760 | 11762 |
Lijn | BUS | BUS |
Overstappen | ||
Ottignies | 09:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 11:31 |
Namur | 09:44 | 11:44 |
Treinnummer | 2108 | 2110 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 09:53 | 11:53 |
Flawinne | 10:00 | 12:00 |
Floreffe | 10:04 | 12:04 |
Treinnummer | 4581 | 4583 |
Lijn | S61 | S61 |
S | S | |
Reistijd | 2:32 | 2:32 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Etterbeek Braine-L'alleud Charleroi-Central Floreffe
Etterbeek | 07:28 | 08:28 | 09:28 |
Boondael | 07:32 | 08:32 | 09:32 |
Saint-Job | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Linkebeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Rhode-Saint-Genèse | 07:46 | 08:46 | 09:46 |
Waterloo | 07:51 | 08:51 | 09:51 |
Braine-L'alleud | 07:54 | 08:54 | 09:54 |
Treinnummer | 4028 | 4029 | 4030 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Overstappen | |||
Braine-L'alleud | 08:22 | 09:22 | 10:22 |
Nivelles | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Luttre | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Marchienne-Au-Pont | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Charleroi-Central | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
Treinnummer | 3128 | 3129 | 3130 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Charleroi-Central | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Châtelet | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Tamines | 09:37 | 10:37 | 11:37 |
Jemeppe-Sur-Sambre | 09:45 | 10:45 | 11:45 |
Floreffe | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Treinnummer | 4558 | 4559 | 4560 |
Lijn | S61 | S61 | S61 |
S | S | S | |
Reistijd | 2:28 | 2:28 | 2:28 |
Etterbeek Ottignies Namur Floreffe
Etterbeek | 07:32 | 09:32 |
Ottignies | 08:47 | 10:47 |
Treinnummer | 11760 | 11762 |
Lijn | BUS | BUS |
Overstappen | ||
Ottignies | 09:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 11:31 |
Namur | 09:44 | 11:44 |
Treinnummer | 2108 | 2110 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 09:53 | 12:53 |
Flawinne | 10:00 | 13:00 |
Floreffe | 10:04 | 13:04 |
Treinnummer | 4581 | 4584 |
Lijn | S61 | S61 |
S | S | |
Reistijd | 2:32 | 3:32 |