Etterbeek naar Gedinne Dienstregeling
Zondag 4 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Bruxelles-Luxembourg Dinant Gedinne
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:51 |
Treinnummer | 6580 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:27 |
Ottignies | 09:48 |
Gembloux | 10:02 |
Namur | 10:15 |
Jambes | 10:20 |
Lustin | 10:30 |
Godinne | 10:35 |
Yvoir | 10:41 |
Dinant | 10:48 |
Treinnummer | 2509 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Dinant | 12:23 |
Anseremme | 12:28 |
Gendron-Celles | 12:35 |
Houyet | 12:41 |
Beauraing | 12:49 |
Gedinne | 13:03 |
Treinnummer | 6061 |
Lijn | L |
Reistijd | 4:15 |
Etterbeek Ottignies Dinant Gedinne
Etterbeek | 08:12 | 12:12 | 14:12 | 16:12 |
Watermael | 08:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
Genval | 08:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 |
Ottignies | 08:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 |
Treinnummer | 6556 | 6560 | 6562 | 6564 |
Lijn | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | |
Overstappen | ||||
Ottignies | 08:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 |
Gembloux | 09:02 | 13:02 | 15:02 | 17:02 |
Namur | 09:15 | 13:15 | 15:16 | 17:16 |
Jambes | 09:20 | 13:20 | 15:21 | 17:21 |
Lustin | 09:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 |
Godinne | 09:35 | 13:35 | 15:35 | 17:35 |
Yvoir | 09:41 | 13:41 | 15:41 | 17:41 |
Dinant | 09:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 |
Treinnummer | 2508 | 2512 | 2514 | 2516 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Dinant | 10:23 | 14:23 | 16:23 | 18:23 |
Anseremme | 10:28 | 14:28 | 16:28 | 18:28 |
Gendron-Celles | 10:35 | 14:35 | 16:35 | 18:35 |
Houyet | 10:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 |
Beauraing | 10:49 | 14:49 | 16:49 | 18:49 |
Gedinne | 11:03 | 15:03 | 17:03 | 19:03 |
Treinnummer | 6059 | 6063 | 6065 | 6067 |
Lijn | L | L | L | L |
Reistijd | 2:51 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Maandag 5 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Dinant Gedinne
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Dinant | 09:03 | 10:03 | 11:03 |
Treinnummer | 2507 | 2508 | 2509 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Dinant | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Anseremme | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Houyet | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Beauraing | 09:49 | 10:49 | 11:49 |
Gedinne | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Treinnummer | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:21 | 2:21 | 2:21 |
Etterbeek Ottignies Libramont Gedinne
Etterbeek | 07:46 | 08:46 |
Boitsfort | 07:50 | 08:50 |
La Hulpe | 08:00 | 09:00 |
Genval | 08:03 | 09:03 |
Ottignies | 08:11 | 09:11 |
Treinnummer | 3956 | 3957 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Overstappen | ||
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 |
Namur | 08:47 | 09:47 |
Ciney | 09:04 | 10:04 |
Marloie | 09:23 | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 10:29 |
Libramont | 09:52 | 10:52 |
Treinnummer | 2107 | 2108 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Libramont | 10:15 | 11:15 |
Bertrix | 10:32 | 11:32 |
Gedinne | 10:56 | 11:56 |
Treinnummer | 6082 | 6083 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 3:10 | 3:10 |
Dinsdag 6 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Dinant Gedinne
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Dinant | 09:03 | 10:03 | 11:03 |
Treinnummer | 2507 | 2508 | 2509 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Dinant | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Anseremme | 09:22 | 10:22 | 11:22 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Houyet | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Beauraing | 09:49 | 10:49 | 11:49 |
Gedinne | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Treinnummer | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:21 | 2:21 | 2:21 |
Etterbeek Ottignies Libramont Gedinne
Etterbeek | 07:46 | 08:46 |
Boitsfort | 07:50 | 08:50 |
La Hulpe | 08:00 | 09:00 |
Genval | 08:03 | 09:03 |
Ottignies | 08:11 | 09:11 |
Treinnummer | 3956 | 3957 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Overstappen | ||
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 |
Namur | 08:47 | 09:47 |
Ciney | 09:04 | 10:04 |
Marloie | 09:23 | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 10:29 |
Libramont | 09:52 | 10:52 |
Treinnummer | 2107 | 2108 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Libramont | 10:15 | 11:15 |
Bertrix | 10:32 | 11:32 |
Gedinne | 10:56 | 11:56 |
Treinnummer | 6082 | 6083 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 3:10 | 3:10 |
Woensdag 7 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Dinant Gedinne
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Dinant | 09:03 | 10:03 | 11:03 |
Treinnummer | 2507 | 2508 | 2509 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Houyet | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Beauraing | 09:49 | 10:49 | 11:49 |
Gedinne | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Treinnummer | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:21 | 2:21 | 2:21 |
Etterbeek Ottignies Libramont Gedinne
Etterbeek | 07:46 |
Boitsfort | 07:50 |
La Hulpe | 08:00 |
Genval | 08:03 |
Ottignies | 08:11 |
Treinnummer | 3956 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:52 |
Treinnummer | 2107 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 10:15 |
Bertrix | 10:32 |
Gedinne | 10:56 |
Treinnummer | 6082 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:10 |
Etterbeek Ottignies Libramont Bertrix Gedinne
Etterbeek | 08:46 |
Boitsfort | 08:50 |
La Hulpe | 09:00 |
Genval | 09:03 |
Ottignies | 09:11 |
Treinnummer | 3957 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 10:58 |
Bertrix | 11:07 |
Treinnummer | 5960 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Bertrix | 11:32 |
Gedinne | 11:56 |
Treinnummer | 6083 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:10 |
Donderdag 8 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Dinant Gedinne
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:56 | 10:02 | 11:02 |
Dinant | 09:03 | 10:09 | 11:09 |
Treinnummer | 2507 | 2508 | 2509 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Houyet | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Beauraing | 09:49 | 10:49 | 11:49 |
Gedinne | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Treinnummer | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:21 | 2:21 | 2:21 |
Etterbeek Ottignies Libramont Gedinne
Etterbeek | 07:46 |
Boitsfort | 07:50 |
La Hulpe | 08:00 |
Genval | 08:03 |
Ottignies | 08:11 |
Treinnummer | 3956 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:52 |
Treinnummer | 2107 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 10:15 |
Bertrix | 10:32 |
Gedinne | 10:56 |
Treinnummer | 6082 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:10 |
Etterbeek Ottignies Libramont Bertrix Gedinne
Etterbeek | 08:46 |
Boitsfort | 08:50 |
La Hulpe | 09:00 |
Genval | 09:03 |
Ottignies | 09:11 |
Treinnummer | 3957 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 10:58 |
Bertrix | 11:07 |
Treinnummer | 5960 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Bertrix | 11:32 |
Gedinne | 11:56 |
Treinnummer | 6083 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:10 |
Vrijdag 9 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Dinant Gedinne
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:56 | 09:56 | 10:56 |
Dinant | 09:03 | 10:03 | 11:03 |
Treinnummer | 2507 | 2508 | 2509 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 09:35 | 10:35 | 11:35 |
Houyet | 09:41 | 10:41 | 11:41 |
Beauraing | 09:49 | 10:49 | 11:49 |
Gedinne | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Treinnummer | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:21 | 2:21 | 2:21 |
Etterbeek Ottignies Libramont Gedinne
Etterbeek | 07:46 |
Boitsfort | 07:50 |
La Hulpe | 08:00 |
Genval | 08:03 |
Ottignies | 08:11 |
Treinnummer | 3956 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:52 |
Treinnummer | 2107 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 10:15 |
Bertrix | 10:32 |
Gedinne | 10:56 |
Treinnummer | 6082 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:10 |
Etterbeek Ottignies Libramont Bertrix Gedinne
Etterbeek | 08:46 |
Boitsfort | 08:50 |
La Hulpe | 09:00 |
Genval | 09:03 |
Ottignies | 09:11 |
Treinnummer | 3957 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 10:58 |
Bertrix | 11:07 |
Treinnummer | 5960 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Bertrix | 11:32 |
Gedinne | 11:56 |
Treinnummer | 6083 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:10 |
Zaterdag 10 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Ottignies Dinant Gedinne
Etterbeek | 07:12 | 10:12 | 12:12 | 14:12 | 16:12 |
Watermael | 07:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
Genval | 07:31 | 10:31 | 12:31 | 14:31 | 16:31 |
Ottignies | 07:41 | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 |
Treinnummer | 6555 | 6558 | 6560 | 6562 | 6564 |
Lijn | S8 | S8 | S8 | S8 | S8 |
S | S | S | S | S | |
Overstappen | |||||
Ottignies | 07:48 | 10:48 | 12:48 | 14:48 | 16:48 |
Gembloux | 08:01 | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 |
Namur | 08:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 | 17:16 |
Jambes | 08:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 |
Lustin | 08:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 |
Godinne | 08:35 | 11:35 | 13:35 | 15:35 | 17:35 |
Yvoir | 08:48 | 11:41 | 13:41 | 15:41 | 17:41 |
Dinant | 08:55 | 11:48 | 13:48 | 15:48 | 17:48 |
Treinnummer | 2507 | 2510 | 2512 | 2514 | 2516 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Dinant | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 | 18:23 |
Anseremme | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:28 | 18:28 |
Gendron-Celles | 10:35 | 12:35 | 14:35 | 16:35 | 18:35 |
Houyet | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 |
Beauraing | 10:49 | 12:49 | 14:49 | 16:49 | 18:49 |
Gedinne | 11:03 | 13:03 | 15:03 | 17:03 | 19:03 |
Treinnummer | 6059 | 6061 | 6063 | 6065 | 6067 |
Lijn | L | L | L | L | L |
Reistijd | 3:51 | 2:51 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |