Etterbeek naar Grupont Dienstregeling
Zondag 4 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Bruxelles-Luxembourg Libramont Grupont
Etterbeek | 09:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:51 |
Treinnummer | 6581 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 10:56 |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:03 |
Marloie | 12:22 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 |
Libramont | 12:52 |
Treinnummer | 2110 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 14:56 |
Grupont | 15:16 |
Treinnummer | 985 |
Lijn | L |
Reistijd | 5:28 |
Etterbeek Bruxelles-Luxembourg Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 08:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:37 |
Treinnummer | 4007 |
Lijn | S19 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:03 |
Marloie | 10:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:27 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Rochefort-Jemelle | 10:34 |
Forrières | 10:38 |
Grupont | 10:43 |
Treinnummer | 960 |
Lijn | L |
Reistijd | 2:09 |
Etterbeek Bruxelles-Nord Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:55 |
Bruxelles-Nord | 09:02 |
Treinnummer | 6580 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:43 |
Bruxelles-Schuman | 09:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:03 |
Marloie | 11:22 |
Rochefort-Jemelle | 11:27 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Rochefort-Jemelle | 12:34 |
Forrières | 12:38 |
Grupont | 12:43 |
Treinnummer | 962 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:55 |
Etterbeek Ottignies Namur Ciney Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 09:12 | 11:12 |
Watermael | 09:15 | 11:15 |
Genval | 09:31 | 11:31 |
Ottignies | 09:41 | 11:41 |
Treinnummer | 6557 | 6559 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Overstappen | ||
Ottignies | 09:48 | 11:48 |
Gembloux | 10:02 | 12:02 |
Namur | 10:14 | 12:14 |
Treinnummer | 2509 | 2511 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 10:22 | 12:22 |
Sart-Bernard | 10:36 | 12:36 |
Ciney | 10:52 | 12:52 |
Treinnummer | 5760 | 5762 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Ciney | 12:16 | 14:16 |
Marloie | 12:42 | 14:42 |
Rochefort-Jemelle | 12:48 | 14:48 |
Treinnummer | 6162 | 6164 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Rochefort-Jemelle | 14:34 | 16:34 |
Forrières | 14:38 | 16:38 |
Grupont | 14:43 | 16:43 |
Treinnummer | 964 | 966 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 5:31 | 5:31 |
Maandag 5 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:28 |
Treinnummer | 2508 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 11:56 |
Grupont | 12:16 |
Treinnummer | 982 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:34 |
Etterbeek Namur Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 07:42 | 11:42 | 13:42 |
Ottignies | 08:02 | 12:02 | 14:02 |
Gembloux | 08:15 | 12:15 | 14:15 |
Namur | 08:28 | 12:28 | 14:28 |
Treinnummer | 2507 | 2511 | 2513 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Namur | 08:47 | 12:47 | 14:47 |
Ciney | 09:04 | 13:04 | 15:04 |
Marloie | 09:23 | 13:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:28 | 13:28 | 15:28 |
Treinnummer | 2107 | 2111 | 2113 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Rochefort-Jemelle | 09:35 | 13:35 | 15:35 |
Grupont | 09:43 | 13:43 | 15:43 |
Treinnummer | 959 | 963 | 965 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
Etterbeek Ottignies Gembloux Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 17:14 |
Watermael | 17:17 |
Boitsfort | 17:20 |
Genval | 17:33 |
Ottignies | 17:42 |
Treinnummer | 6566 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 18:05 |
Mont-Saint-Guibert | 18:12 |
Ernage | 18:22 |
Gembloux | 18:25 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Gembloux | 18:34 |
Namur | 18:55 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 19:52 |
Jambes | 19:57 |
Lustin | 20:06 |
Dinant | 20:23 |
Anseremme | 20:28 |
Gendron-Celles | 20:35 |
Houyet | 20:41 |
Beauraing | 20:49 |
Gedinne | 21:04 |
Graide | 21:10 |
Bertrix | 21:36 |
Libramont | 21:46 |
Treinnummer | 6069 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Libramont | 05:56 |
Grupont | 06:16 |
Treinnummer | 976 |
Lijn | L |
Reistijd | 13:02 |
Dinsdag 6 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:28 |
Treinnummer | 2508 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 11:56 |
Grupont | 12:16 |
Treinnummer | 982 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:34 |
Etterbeek Namur Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 07:42 | 11:42 | 13:42 |
Ottignies | 08:02 | 12:02 | 14:02 |
Gembloux | 08:15 | 12:15 | 14:15 |
Namur | 08:28 | 12:28 | 14:28 |
Treinnummer | 2507 | 2511 | 2513 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Namur | 08:47 | 12:47 | 14:47 |
Ciney | 09:04 | 13:04 | 15:04 |
Marloie | 09:23 | 13:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:28 | 13:28 | 15:28 |
Treinnummer | 2107 | 2111 | 2113 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Rochefort-Jemelle | 09:35 | 13:35 | 15:35 |
Grupont | 09:43 | 13:43 | 15:43 |
Treinnummer | 959 | 963 | 965 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
Etterbeek Ottignies Gembloux Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 17:14 |
Watermael | 17:17 |
Boitsfort | 17:20 |
Genval | 17:33 |
Ottignies | 17:42 |
Treinnummer | 6566 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 18:05 |
Mont-Saint-Guibert | 18:12 |
Ernage | 18:22 |
Gembloux | 18:25 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Gembloux | 18:34 |
Namur | 18:55 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 19:52 |
Jambes | 19:57 |
Lustin | 20:06 |
Dinant | 20:23 |
Anseremme | 20:28 |
Gendron-Celles | 20:35 |
Houyet | 20:41 |
Beauraing | 20:49 |
Gedinne | 21:04 |
Graide | 21:10 |
Bertrix | 21:36 |
Libramont | 21:46 |
Treinnummer | 6069 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Libramont | 05:56 |
Grupont | 06:16 |
Treinnummer | 976 |
Lijn | L |
Reistijd | 13:02 |
Woensdag 7 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:28 |
Treinnummer | 2508 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 11:56 |
Grupont | 12:16 |
Treinnummer | 982 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:34 |
Etterbeek Namur Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 07:42 | 11:42 | 13:42 |
Ottignies | 08:02 | 12:02 | 14:02 |
Gembloux | 08:15 | 12:15 | 14:15 |
Namur | 08:28 | 12:28 | 14:28 |
Treinnummer | 2507 | 2511 | 2513 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Namur | 08:47 | 12:47 | 14:47 |
Ciney | 09:04 | 13:04 | 15:04 |
Marloie | 09:23 | 13:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:28 | 13:28 | 15:28 |
Treinnummer | 2107 | 2111 | 2113 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Rochefort-Jemelle | 09:35 | 13:35 | 15:35 |
Grupont | 09:43 | 13:43 | 15:43 |
Treinnummer | 959 | 963 | 965 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
Etterbeek Ottignies Gembloux Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 17:14 |
Watermael | 17:17 |
Boitsfort | 17:20 |
Genval | 17:33 |
Ottignies | 17:42 |
Treinnummer | 6566 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 18:05 |
Mont-Saint-Guibert | 18:12 |
Ernage | 18:22 |
Gembloux | 18:25 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Gembloux | 18:34 |
Namur | 18:55 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 19:52 |
Jambes | 19:57 |
Lustin | 20:06 |
Dinant | 20:23 |
Anseremme | 20:28 |
Gendron-Celles | 20:35 |
Houyet | 20:41 |
Beauraing | 20:49 |
Gedinne | 21:04 |
Graide | 21:10 |
Bertrix | 21:36 |
Libramont | 21:46 |
Treinnummer | 6069 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Libramont | 05:56 |
Grupont | 06:16 |
Treinnummer | 976 |
Lijn | L |
Reistijd | 13:02 |
Donderdag 8 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:28 |
Treinnummer | 2508 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 11:56 |
Grupont | 12:16 |
Treinnummer | 982 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:34 |
Etterbeek Namur Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 07:42 | 11:42 | 13:42 |
Ottignies | 08:02 | 12:02 | 14:02 |
Gembloux | 08:15 | 12:15 | 14:15 |
Namur | 08:28 | 12:28 | 14:28 |
Treinnummer | 2507 | 2511 | 2513 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Namur | 08:47 | 12:47 | 14:47 |
Ciney | 09:04 | 13:04 | 15:04 |
Marloie | 09:23 | 13:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:28 | 13:28 | 15:28 |
Treinnummer | 2107 | 2111 | 2113 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Rochefort-Jemelle | 09:35 | 13:35 | 15:35 |
Grupont | 09:43 | 13:43 | 15:43 |
Treinnummer | 959 | 963 | 965 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
Etterbeek Ottignies Gembloux Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 17:14 |
Watermael | 17:17 |
Boitsfort | 17:20 |
Genval | 17:33 |
Ottignies | 17:42 |
Treinnummer | 6566 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 18:05 |
Mont-Saint-Guibert | 18:12 |
Ernage | 18:22 |
Gembloux | 18:25 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Gembloux | 18:34 |
Namur | 18:55 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 19:52 |
Jambes | 19:57 |
Lustin | 20:06 |
Dinant | 20:23 |
Anseremme | 20:28 |
Gendron-Celles | 20:35 |
Houyet | 20:41 |
Beauraing | 20:49 |
Gedinne | 21:04 |
Graide | 21:10 |
Bertrix | 21:36 |
Libramont | 21:46 |
Treinnummer | 6069 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Libramont | 05:56 |
Grupont | 06:16 |
Treinnummer | 976 |
Lijn | L |
Reistijd | 13:02 |
Vrijdag 9 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 08:42 |
Ottignies | 09:02 |
Gembloux | 09:15 |
Namur | 09:28 |
Treinnummer | 2508 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Libramont | 11:56 |
Grupont | 12:16 |
Treinnummer | 982 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:34 |
Etterbeek Namur Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 07:42 | 11:42 | 13:42 |
Ottignies | 08:02 | 12:02 | 14:02 |
Gembloux | 08:15 | 12:15 | 14:15 |
Namur | 08:28 | 12:28 | 14:28 |
Treinnummer | 2507 | 2511 | 2513 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Namur | 08:47 | 12:47 | 14:47 |
Ciney | 09:04 | 13:04 | 15:04 |
Marloie | 09:23 | 13:23 | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:28 | 13:28 | 15:28 |
Treinnummer | 2107 | 2111 | 2113 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Rochefort-Jemelle | 09:35 | 13:35 | 15:35 |
Grupont | 09:43 | 13:43 | 15:43 |
Treinnummer | 959 | 963 | 965 |
Lijn | L | L | L |
Reistijd | 2:01 | 2:01 | 2:01 |
Etterbeek Ottignies Gembloux Namur Libramont Grupont
Etterbeek | 17:14 |
Watermael | 17:17 |
Boitsfort | 17:20 |
Genval | 17:33 |
Ottignies | 17:42 |
Treinnummer | 6566 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 18:05 |
Mont-Saint-Guibert | 18:12 |
Ernage | 18:22 |
Gembloux | 18:25 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Gembloux | 18:34 |
Namur | 18:55 |
Treinnummer | 6268 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 19:52 |
Jambes | 19:57 |
Lustin | 20:06 |
Dinant | 20:23 |
Anseremme | 20:28 |
Gendron-Celles | 20:35 |
Houyet | 20:41 |
Beauraing | 20:49 |
Gedinne | 21:04 |
Graide | 21:10 |
Bertrix | 21:36 |
Libramont | 21:46 |
Treinnummer | 6069 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Libramont | 06:54 |
Grupont | 07:14 |
Treinnummer | 977 |
Lijn | L |
Reistijd | 14:00 |
Zaterdag 10 augustus 2024 om 07:00
Etterbeek Bruxelles-Luxembourg Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 08:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:37 |
Treinnummer | 4007 |
Lijn | S19 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:58 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:03 |
Marloie | 10:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:27 |
Treinnummer | 2108 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Rochefort-Jemelle | 10:34 |
Forrières | 10:38 |
Grupont | 10:43 |
Treinnummer | 960 |
Lijn | L |
Reistijd | 2:09 |
Etterbeek Bruxelles-Schuman Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 08:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:52 |
Bruxelles-Schuman | 08:54 |
Treinnummer | 6580 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Bruxelles-Schuman | 09:53 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:58 |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:03 |
Marloie | 11:22 |
Rochefort-Jemelle | 11:27 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Rochefort-Jemelle | 12:34 |
Forrières | 12:38 |
Grupont | 12:43 |
Treinnummer | 962 |
Lijn | L |
Reistijd | 3:55 |
Etterbeek Ottignies Libramont Grupont
Etterbeek | 12:12 | 14:12 |
Watermael | 12:15 | 14:15 |
Genval | 12:31 | 14:31 |
Ottignies | 12:41 | 14:41 |
Treinnummer | 6560 | 6562 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Overstappen | ||
Ottignies | 13:17 | 15:17 |
Gembloux | 13:31 | 15:31 |
Namur | 13:47 | 15:47 |
Ciney | 14:03 | 16:03 |
Marloie | 14:22 | 16:22 |
Rochefort-Jemelle | 14:29 | 16:29 |
Libramont | 14:52 | 16:52 |
Treinnummer | 2112 | 2114 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Libramont | 14:56 | 16:56 |
Grupont | 15:16 | 17:16 |
Treinnummer | 985 | 987 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 3:04 | 3:04 |
Etterbeek Ottignies Rochefort-Jemelle Grupont
Etterbeek | 10:12 |
Watermael | 10:15 |
Genval | 10:31 |
Ottignies | 10:41 |
Treinnummer | 6558 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Ottignies | 11:17 |
Gembloux | 11:31 |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:03 |
Marloie | 12:22 |
Rochefort-Jemelle | 12:27 |
Treinnummer | 2110 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Rochefort-Jemelle | 14:34 |
Forrières | 14:38 |
Grupont | 14:43 |
Treinnummer | 964 |
Lijn | L |
Reistijd | 4:31 |