Furnes naar Ottignies Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:43 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Treinnummer | 3029 | 3030 | 3031 | 3032 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Treinnummer | 7009 | 508 | 509 | 510 |
Lijn | P | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Treinnummer | 2409 | 2410 | 2411 | 2412 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:44 | 2:44 | 2:44 | 2:44 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:43 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Treinnummer | 3029 | 3030 | 3031 | 3032 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Treinnummer | 7009 | 508 | 509 | 510 |
Lijn | P | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Treinnummer | 2409 | 2410 | 2411 | 2412 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:44 | 2:44 | 2:44 | 2:44 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:43 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Treinnummer | 3029 | 3030 | 3031 | 3032 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Treinnummer | 7009 | 508 | 509 | 510 |
Lijn | P | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Treinnummer | 2409 | 2410 | 2411 | 2412 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:44 | 2:44 | 2:44 | 2:44 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:43 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Treinnummer | 3029 | 3030 | 3031 | 3032 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Treinnummer | 7009 | 508 | 509 | 510 |
Lijn | P | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Treinnummer | 2409 | 2410 | 2411 | 2412 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:44 | 2:44 | 2:44 | 2:44 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
Treinnummer | 7995 |
Lijn | P |
Overstappen | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
Treinnummer | 408 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 09:44 |
Bruxelles-Schuman | 09:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:56 |
Ottignies | 10:15 |
Treinnummer | 2109 |
Lijn | IC |
Reistijd | 2:43 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Treinnummer | 3029 | 3030 | 3031 | 3032 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Treinnummer | 7009 | 508 | 509 | 510 |
Lijn | P | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
Treinnummer | 2409 | 2410 | 2411 | 2412 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Reistijd | 2:44 | 2:44 | 2:44 | 2:44 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Ottignies
Furnes | 08:01 |
Dixmude | 08:13 |
Kortemark | 08:23 |
Lichtervelde | 08:30 |
Tielt | 08:42 |
Deinze | 08:53 |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
Treinnummer | 3607 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Gand-Saint-Pierre | 09:25 |
Bruxelles-Midi | 09:56 |
Bruxelles-Central | 10:00 |
Treinnummer | 508 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Central | 10:10 |
Bruxelles-Nord | 10:18 |
Louvain | 10:37 |
Wavre | 10:56 |
Bierges-Walibi | 11:00 |
Ottignies | 11:05 |
Treinnummer | 18024 |
Lijn | T |
Reistijd | 3:04 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies
Furnes | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Treinnummer | 3608 | 3609 | 3610 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Gand-Saint-Pierre | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Bruxelles-Nord | 11:05 | 12:05 | 13:05 |
Treinnummer | 509 | 510 | 511 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Bruxelles-Nord | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Ottignies | 12:15 | 13:15 | 14:15 |
Treinnummer | 2111 | 2112 | 2113 |
Lijn | IC | IC | IC |
Reistijd | 3:14 | 3:14 | 3:14 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Louvain Ottignies
Furnes | 07:01 |
Dixmude | 07:13 |
Kortemark | 07:23 |
Lichtervelde | 07:30 |
Tielt | 07:42 |
Deinze | 07:53 |
De Pinte | 08:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 |
Treinnummer | 3606 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Gand-Saint-Pierre | 08:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 |
Bruxelles-Nord | 09:07 |
Louvain | 09:23 |
Treinnummer | 507 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Louvain | 09:37 |
Wavre | 09:56 |
Bierges-Walibi | 10:00 |
Ottignies | 10:05 |
Treinnummer | 18022 |
Lijn | T |
Reistijd | 3:04 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Ottignies
Furnes | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Treinnummer | 3608 | 3609 | 3610 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Gand-Saint-Pierre | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Treinnummer | 509 | 510 | 511 |
Lijn | IC | IC | IC |
Overstappen | |||
Bruxelles-Central | 11:21 | 12:21 | 13:21 |
Bruxelles-Nord | 11:27 | 12:27 | 13:27 |
Ottignies | 12:15 | 13:15 | 14:15 |
Treinnummer | 2111 | 2112 | 2113 |
Lijn | IC | IC | IC |
Reistijd | 3:14 | 3:14 | 3:14 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Louvain Ottignies
Furnes | 07:01 | 08:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 |
Treinnummer | 3606 | 3607 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 | 10:01 |
Bruxelles-Nord | 09:07 | 10:07 |
Louvain | 09:23 | 10:23 |
Treinnummer | 507 | 508 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Louvain | 09:37 | 10:37 |
Wavre | 09:56 | 10:56 |
Bierges-Walibi | 10:00 | 11:00 |
Ottignies | 10:05 | 11:05 |
Treinnummer | 18022 | 18024 |
Lijn | T | T |
Reistijd | 3:04 | 3:04 |