Godinne naar Sterpenich-frontiere Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Godinne Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 07:10 | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 |
Dinant | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 07:51 | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Bertrix | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Libramont | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 6056 | 6057 | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L | L | L |
Overstappen | |||||
Libramont | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Treinnummer | 2106 | 2107 | 2108 | 2109 | 2110 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Arlon | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 5909 | 5910 | 5911 | 5912 | 5913 |
Lijn | L | L | L | L | L |
Reistijd | 2:35 | 2:35 | 2:35 | 2:35 | 2:35 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Godinne Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 07:10 | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 |
Dinant | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 07:28 | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 07:36 | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 07:51 | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Bertrix | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Libramont | 08:46 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 6056 | 6057 | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L | L | L |
Overstappen | |||||
Libramont | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Treinnummer | 2106 | 2107 | 2108 | 2109 | 2110 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Arlon | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 5909 | 5910 | 5911 | 5912 | 5913 |
Lijn | L | L | L | L | L |
Reistijd | 2:35 | 2:35 | 2:35 | 2:35 | 2:35 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Godinne Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 |
Dinant | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Bertrix | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Libramont | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 6057 | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L | L |
Overstappen | ||||
Libramont | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Treinnummer | 2107 | 2108 | 2109 | 2110 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Arlon | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 5910 | 5911 | 5912 | 5913 |
Lijn | L | L | L | L |
Reistijd | 2:35 | 2:35 | 2:35 | 2:35 |
Godinne Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 07:11 |
Lustin | 07:16 |
Jambes | 07:25 |
Namur | 07:29 |
Treinnummer | 2528 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 07:47 |
Ciney | 08:04 |
Marloie | 08:23 |
Rochefort-Jemelle | 08:29 |
Libramont | 08:56 |
Marbehan | 09:10 |
Arlon | 09:22 |
Treinnummer | 2106 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Arlon | 09:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 09:45 |
Treinnummer | 5909 |
Lijn | L |
Reistijd | 2:34 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Godinne Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 |
Dinant | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Bertrix | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Libramont | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 6057 | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L | L |
Overstappen | ||||
Libramont | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Treinnummer | 2107 | 2108 | 2109 | 2110 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Arlon | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 5910 | 5911 | 5912 | 5913 |
Lijn | L | L | L | L |
Reistijd | 2:35 | 2:35 | 2:35 | 2:35 |
Godinne Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 07:11 |
Lustin | 07:16 |
Jambes | 07:25 |
Namur | 07:29 |
Treinnummer | 2528 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 07:47 |
Ciney | 08:04 |
Marloie | 08:23 |
Rochefort-Jemelle | 08:29 |
Libramont | 08:56 |
Marbehan | 09:10 |
Arlon | 09:22 |
Treinnummer | 2106 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Arlon | 09:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 09:45 |
Treinnummer | 5909 |
Lijn | L |
Reistijd | 2:34 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Godinne Libramont Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 08:10 | 09:10 | 10:10 | 11:10 |
Dinant | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 08:28 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 08:51 | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Bertrix | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 |
Libramont | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 6057 | 6058 | 6059 | 6060 |
Lijn | L | L | L | L |
Overstappen | ||||
Libramont | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Marbehan | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Arlon | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
Treinnummer | 2107 | 2108 | 2109 | 2110 |
Lijn | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | ||||
Arlon | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 |
Treinnummer | 5910 | 5911 | 5912 | 5913 |
Lijn | L | L | L | L |
Reistijd | 2:35 | 2:35 | 2:35 | 2:35 |
Godinne Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 07:11 |
Lustin | 07:16 |
Jambes | 07:25 |
Namur | 07:29 |
Treinnummer | 2528 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 07:47 |
Ciney | 08:04 |
Marloie | 08:23 |
Rochefort-Jemelle | 08:29 |
Libramont | 08:56 |
Marbehan | 09:10 |
Arlon | 09:22 |
Treinnummer | 2106 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Arlon | 09:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 09:45 |
Treinnummer | 5909 |
Lijn | L |
Reistijd | 2:34 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Godinne Namur Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 21:26 |
Lustin | 21:31 |
Jambes | 21:40 |
Namur | 21:44 |
Treinnummer | 2542 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 21:47 |
Ciney | 22:03 |
Marloie | 22:22 |
Rochefort-Jemelle | 22:29 |
Libramont | 22:56 |
Marbehan | 23:10 |
Arlon | 23:29 |
Luxembourg (Lu) | 23:49 |
Treinnummer | 2120 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Luxembourg (Lu) | 00:00 |
Bertrange Strassen (Lu) | 00:06 |
Mamer (Lu) | 00:11 |
Capellen (Lu) | 00:15 |
Kleinbettingen (Lu) | 00:19 |
Treinnummer | 5943 |
Lijn | L |
Reistijd | 2:53 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Godinne Namur Arlon Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 08:26 | 10:26 |
Lustin | 08:31 | 10:31 |
Jambes | 08:40 | 10:40 |
Namur | 08:44 | 10:44 |
Treinnummer | 2529 | 2531 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 08:47 | 10:47 |
Ciney | 09:03 | 11:03 |
Marloie | 09:22 | 11:22 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 11:29 |
Libramont | 09:56 | 11:56 |
Marbehan | 10:10 | 12:10 |
Arlon | 10:22 | 12:22 |
Treinnummer | 2107 | 2109 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Arlon | 04:30 | 05:36 |
Kleinbettingen (Lu) | 04:39 | 05:45 |
Treinnummer | 5904 | 5905 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 20:13 | 19:19 |
Godinne Namur Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 07:26 | 08:50 |
Lustin | 07:31 | - |
Jambes | 07:40 | 09:03 |
Namur | 07:44 | 09:08 |
Treinnummer | 2528 | 13603 |
Lijn | IC | L |
Overstappen | ||
Namur | 07:47 | 09:47 |
Ciney | 08:03 | 10:03 |
Marloie | 08:22 | 10:22 |
Rochefort-Jemelle | 08:29 | 10:29 |
Libramont | 08:56 | 10:56 |
Marbehan | 09:10 | 11:10 |
Arlon | 09:29 | 11:29 |
Luxembourg (Lu) | 09:49 | 11:49 |
Treinnummer | 2106 | 2108 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Luxembourg (Lu) | 00:00 | 05:25 |
Bertrange Strassen (Lu) | 00:06 | 05:31 |
Mamer (Lu) | 00:11 | 05:36 |
Capellen (Lu) | 00:15 | 05:40 |
Kleinbettingen (Lu) | 00:19 | 05:44 |
Treinnummer | 5943 | 5825 |
Lijn | L | L |
Reistijd | 16:53 | 20:54 |
Godinne Namur Arlon Luxembourg (Lu) Kleinbettingen (Lu)
Godinne | 11:26 |
Lustin | 11:31 |
Jambes | 11:40 |
Namur | 11:44 |
Treinnummer | 2532 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Namur | 11:47 |
Ciney | 12:04 |
Marloie | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 12:29 |
Libramont | 12:56 |
Marbehan | 13:10 |
Arlon | 13:22 |
Treinnummer | 2110 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Arlon | 13:29 |
Luxembourg (Lu) | 13:49 |
Treinnummer | 4610 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Luxembourg (Lu) | 05:55 |
Bertrange Strassen (Lu) | 06:01 |
Mamer (Lu) | 06:05 |
Capellen (Lu) | 06:09 |
Kleinbettingen (Lu) | 06:13 |
Treinnummer | 5925 |
Lijn | L |
Reistijd | 18:47 |