Luttre naar Watermael Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Luttre Arcades
Luttre | 07:55 | 08:56 | 09:55 |
Obaix-Buzet | - | - | 10:00 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 | 10:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 | 10:18 |
Waterloo | - | 09:22 | 10:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 | 10:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 | 10:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 | 10:41 |
Arcades | 08:42 | 09:43 | 10:43 |
Treinnummer | 4007 | 4008 | 4009 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reistijd | 47 min | 47 min | 48 min |
Luttre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Boondael
Luttre | 07:10 | 10:10 |
Nivelles | 07:19 | 10:19 |
Braine-L'alleud | 07:30 | 10:30 |
Bruxelles-Midi | 07:47 | 10:49 |
Bruxelles-Central | 07:51 | 10:53 |
Treinnummer | 2006 | 2009 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Bruxelles-Luxembourg | 08:15 | 11:15 |
Etterbeek | 08:22 | 11:22 |
Boondael | 08:26 | 11:26 |
Treinnummer | 3578 | 3581 |
Lijn | S5 | S5 |
S | S | |
Reistijd | 1:16 | 1:16 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Luttre Arcades
Luttre | 07:55 | 08:56 | 09:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 | 10:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 | 10:18 |
Waterloo | - | 09:22 | 10:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 | 10:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 | 10:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 | 10:41 |
Arcades | 08:42 | 09:43 | 10:43 |
Treinnummer | 4007 | 4008 | 4009 |
Lijn | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | |
Reistijd | 47 min | 47 min | 47 min |
Luttre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Boondael
Luttre | 07:10 | 10:10 |
Nivelles | 07:19 | 10:19 |
Braine-L'alleud | 07:30 | 10:30 |
Bruxelles-Midi | 07:47 | 10:49 |
Bruxelles-Central | 07:51 | 10:53 |
Treinnummer | 2006 | 2009 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Bruxelles-Luxembourg | 08:15 | 11:15 |
Etterbeek | 08:22 | 11:22 |
Boondael | 08:26 | 11:26 |
Treinnummer | 3578 | 3581 |
Lijn | S5 | S5 |
S | S | |
Reistijd | 1:16 | 1:16 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Luttre Arcades
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Arcades | 08:42 | 09:43 |
Treinnummer | 4007 | 4008 |
Lijn | S19 | S19 |
S | S | |
Reistijd | 47 min | 47 min |
Luttre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Boondael
Luttre | 08:10 |
Nivelles | 08:19 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Bruxelles-Midi | 08:49 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Treinnummer | 2007 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:15 |
Etterbeek | 09:22 |
Boondael | 09:26 |
Treinnummer | 3579 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:16 |
Luttre Bruxelles-Nord Watermael
Luttre | 07:10 |
Nivelles | 07:19 |
Braine-L'alleud | 07:30 |
Bruxelles-Midi | 07:47 |
Bruxelles-Central | 07:52 |
Bruxelles-Nord | 07:56 |
Treinnummer | 2006 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:15 |
Treinnummer | 6557 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 1:05 |
Luttre Uccle-Calevoet Moensberg Boondael
Luttre | 07:22 |
Obaix-Buzet | 07:27 |
Nivelles | 07:35 |
Braine-L'alleud | 07:45 |
Waterloo | 07:50 |
Rhode-Saint-Genèse | 07:55 |
Uccle-Calevoet | 08:02 |
Treinnummer | 7723 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Moensberg | 08:25 |
Saint-Job | 08:29 |
Boondael | 08:34 |
Treinnummer | 3558 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:12 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Luttre Arcades
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Arcades | 08:42 | 09:43 |
Treinnummer | 4007 | 4008 |
Lijn | S19 | S19 |
S | S | |
Reistijd | 47 min | 47 min |
Luttre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Boondael
Luttre | 08:10 |
Nivelles | 08:19 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Bruxelles-Midi | 08:49 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Treinnummer | 2007 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:15 |
Etterbeek | 09:22 |
Boondael | 09:26 |
Treinnummer | 3579 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:16 |
Luttre Bruxelles-Nord Watermael
Luttre | 07:10 |
Nivelles | 07:19 |
Braine-L'alleud | 07:30 |
Bruxelles-Midi | 07:47 |
Bruxelles-Central | 07:52 |
Bruxelles-Nord | 07:56 |
Treinnummer | 2006 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:15 |
Treinnummer | 6557 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 1:05 |
Luttre Uccle-Calevoet Moensberg Boondael
Luttre | 07:22 |
Obaix-Buzet | 07:27 |
Nivelles | 07:35 |
Braine-L'alleud | 07:45 |
Waterloo | 07:50 |
Rhode-Saint-Genèse | 07:55 |
Uccle-Calevoet | 08:02 |
Treinnummer | 7723 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Moensberg | 08:25 |
Saint-Job | 08:29 |
Boondael | 08:34 |
Treinnummer | 3558 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:12 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Luttre Arcades
Luttre | 07:55 | 08:56 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 |
Waterloo | - | 09:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 |
Saint-Job | 08:34 | 09:36 |
Vivier d'Oie | 08:37 | - |
Boondael | 08:40 | 09:41 |
Arcades | 08:42 | 09:43 |
Treinnummer | 4007 | 4008 |
Lijn | S19 | S19 |
S | S | |
Reistijd | 47 min | 47 min |
Luttre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Boondael
Luttre | 08:10 |
Nivelles | 08:19 |
Braine-L'alleud | 08:30 |
Bruxelles-Midi | 08:49 |
Bruxelles-Central | 08:53 |
Treinnummer | 2007 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:15 |
Etterbeek | 09:22 |
Boondael | 09:26 |
Treinnummer | 3579 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:16 |
Luttre Bruxelles-Nord Watermael
Luttre | 07:10 |
Nivelles | 07:19 |
Braine-L'alleud | 07:30 |
Bruxelles-Midi | 07:47 |
Bruxelles-Central | 07:52 |
Bruxelles-Nord | 07:56 |
Treinnummer | 2006 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Nord | 07:58 |
Bruxelles-Schuman | 08:06 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:09 |
Etterbeek | 08:13 |
Watermael | 08:15 |
Treinnummer | 6557 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 1:05 |
Luttre Uccle-Calevoet Moensberg Boondael
Luttre | 07:22 |
Obaix-Buzet | 07:27 |
Nivelles | 07:35 |
Braine-L'alleud | 07:45 |
Waterloo | 07:50 |
Rhode-Saint-Genèse | 07:55 |
Uccle-Calevoet | 08:02 |
Treinnummer | 7723 |
Lijn | P |
Overstappen | |
Moensberg | 08:25 |
Saint-Job | 08:29 |
Boondael | 08:34 |
Treinnummer | 3558 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:12 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Luttre Braine-L'alleud Boondael
Luttre | 07:20 | 08:20 | 09:20 | 10:20 | 11:20 |
Nivelles | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Braine-L'alleud | 07:39 | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Treinnummer | 3107 | 3108 | 3109 | 3110 | 3111 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Braine-L'alleud | 08:04 | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Waterloo | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Linkebeek | 08:19 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Saint-Job | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Boondael | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Treinnummer | 4007 | 4008 | 4009 | 4010 | 4011 |
Lijn | S19 | S19 | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | S | S | |
Reistijd | 1:07 | 1:07 | 1:07 | 1:07 | 1:07 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Luttre Braine-L'alleud Boondael
Luttre | 07:20 | 08:20 | 09:20 | 10:20 | 11:20 |
Nivelles | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Braine-L'alleud | 07:39 | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Treinnummer | 3107 | 3108 | 3109 | 3110 | 3111 |
Lijn | IC | IC | IC | IC | IC |
Overstappen | |||||
Braine-L'alleud | 08:04 | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
Waterloo | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Linkebeek | 08:19 | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Saint-Job | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 |
Boondael | 08:27 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 |
Treinnummer | 4007 | 4008 | 4009 | 4010 | 4011 |
Lijn | S19 | S19 | S19 | S19 | S19 |
S | S | S | S | S | |
Reistijd | 1:07 | 1:07 | 1:07 | 1:07 | 1:07 |