Treintijden
Aiseau naar Sint-martens-bodegem Treintijden 9 september 2024 om 05:10
06:12 | Aiseau | 1:46 3 overstappen 10 stops S614155 P7690 P7600 S42156 Spoor 2 | 1:46 | 3 overstappen 10 stops | S614155 P7690 P7600 S42156 Spoor 2 | S614155 Spoor 2 | |
06:15 | Tamines | ||||||
06:18 | Auvelais | ||||||
06:25 | Auvelais | P7690 Spoor 2 | |||||
06:30 | Jemeppe-Sur-Sambre | ||||||
06:46 | Gembloux | ||||||
06:51 | Gembloux | P7600 Spoor 3 | |||||
07:05 | Ottignies | ||||||
07:27 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
07:29 | Bruxelles-Schuman | ||||||
07:35 | Bruxelles-Schuman | S42156 Spoor 1 | |||||
07:44 | Bockstael | ||||||
07:47 | Jette | ||||||
07:55 | Dilbeek | ||||||
07:58 | Sint-Martens-Bodegem |
06:25 | Aiseau | 2:02 2 overstappen 11 stops S614577 IC2006 S102057 Spoor 1 | 2:02 | 2 overstappen 11 stops | S614577 IC2006 S102057 Spoor 1 | S614577 Spoor 1 | |
06:34 | Châtelet | ||||||
06:44 | Charleroi-Central | ||||||
06:53 | Charleroi-Central | IC2006 Spoor 4 | |||||
06:59 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
07:10 | Luttre | ||||||
07:19 | Nivelles | ||||||
07:30 | Braine-L'alleud | ||||||
07:47 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:52 | Bruxelles-Central | ||||||
07:56 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:09 | Bruxelles-Nord | S102057 Spoor 1 | |||||
08:16 | Jette | ||||||
08:24 | Dilbeek | ||||||
08:27 | Sint-Martens-Bodegem |
06:44 | Aiseau | 2:14 3 overstappen 14 stops S614177 P7723 S32279 S42180 Spoor 1 | 2:14 | 3 overstappen 14 stops | S614177 P7723 S32279 S42180 Spoor 1 | S614177 Spoor 1 | |
06:52 | Châtelet | ||||||
06:57 | Châtelet | P7723 Spoor 3 | |||||
07:06 | Charleroi-Central | ||||||
07:12 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
07:22 | Luttre | ||||||
07:27 | Obaix-Buzet | ||||||
07:35 | Nivelles | ||||||
07:45 | Braine-L'alleud | ||||||
07:50 | Waterloo | ||||||
07:55 | Rhode-Saint-Genèse | ||||||
08:04 | Uccle-Calevoet | ||||||
08:11 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:23 | Bruxelles-Midi | S32279 Spoor 9 | |||||
08:29 | Anderlecht | ||||||
08:38 | Liedekerke | ||||||
08:49 | Liedekerke | S42180 Spoor 1 | |||||
08:55 | Ternat | ||||||
08:58 | Sint-Martens-Bodegem |
07:25 | Aiseau | 2:02 2 overstappen 11 stops S614578 IC2007 S102058 Spoor 1 | 2:02 | 2 overstappen 11 stops | S614578 IC2007 S102058 Spoor 1 | S614578 Spoor 1 | |
07:34 | Châtelet | ||||||
07:44 | Charleroi-Central | ||||||
07:53 | Charleroi-Central | IC2007 Spoor 4 | |||||
07:59 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
08:10 | Luttre | ||||||
08:19 | Nivelles | ||||||
08:30 | Braine-L'alleud | ||||||
08:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:54 | Bruxelles-Central | ||||||
08:58 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:09 | Bruxelles-Nord | S102058 Spoor 1 | |||||
09:16 | Jette | ||||||
09:24 | Dilbeek | ||||||
09:27 | Sint-Martens-Bodegem |
07:50 | Aiseau | 2:08 3 overstappen 10 stops S614178 IC4508 S32280 S42181 Spoor 1 | 2:08 | 3 overstappen 10 stops | S614178 IC4508 S32280 S42181 Spoor 1 | S614178 Spoor 1 | |
07:59 | Châtelet | ||||||
08:07 | Charleroi-Central | ||||||
08:24 | Charleroi-Central | IC4508 Spoor 5 | |||||
08:30 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
08:40 | Luttre | ||||||
08:50 | Nivelles | ||||||
09:01 | Braine-L'alleud | ||||||
09:16 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:23 | Bruxelles-Midi | S32280 Spoor 9 | |||||
09:29 | Anderlecht | ||||||
09:38 | Liedekerke | ||||||
09:49 | Liedekerke | S42181 Spoor 1 | |||||
09:55 | Ternat | ||||||
09:58 | Sint-Martens-Bodegem |
08:25 | Aiseau | 2:02 2 overstappen 11 stops S614579 IC2008 S102059 Spoor 1 | 2:02 | 2 overstappen 11 stops | S614579 IC2008 S102059 Spoor 1 | S614579 Spoor 1 | |
08:34 | Châtelet | ||||||
08:44 | Charleroi-Central | ||||||
08:50 | Charleroi-Central | IC2008 Spoor 5 | |||||
08:56 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
09:10 | Luttre | ||||||
09:19 | Nivelles | ||||||
09:30 | Braine-L'alleud | ||||||
09:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:59 | Bruxelles-Midi | S102059 Spoor 7 | |||||
10:03 | Bruxelles-Central | ||||||
10:09 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:16 | Jette | ||||||
10:24 | Dilbeek | ||||||
10:27 | Sint-Martens-Bodegem |
08:50 | Aiseau | 2:08 3 overstappen 10 stops S614179 IC4509 S32281 S42182 Spoor 1 | 2:08 | 3 overstappen 10 stops | S614179 IC4509 S32281 S42182 Spoor 1 | S614179 Spoor 1 | |
08:59 | Châtelet | ||||||
09:07 | Charleroi-Central | ||||||
09:24 | Charleroi-Central | IC4509 Spoor 5 | |||||
09:30 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
09:40 | Luttre | ||||||
09:50 | Nivelles | ||||||
10:01 | Braine-L'alleud | ||||||
10:16 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:23 | Bruxelles-Midi | S32281 Spoor 11 | |||||
10:29 | Anderlecht | ||||||
10:38 | Liedekerke | ||||||
10:49 | Liedekerke | S42182 Spoor 1 | |||||
10:55 | Ternat | ||||||
10:58 | Sint-Martens-Bodegem |
09:25 | Aiseau | 2:02 2 overstappen 11 stops S614580 IC2009 S102060 Spoor 1 | 2:02 | 2 overstappen 11 stops | S614580 IC2009 S102060 Spoor 1 | S614580 Spoor 1 | |
09:34 | Châtelet | ||||||
09:44 | Charleroi-Central | ||||||
09:50 | Charleroi-Central | IC2009 Spoor 4 | |||||
09:56 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
10:10 | Luttre | ||||||
10:19 | Nivelles | ||||||
10:30 | Braine-L'alleud | ||||||
10:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:54 | Bruxelles-Central | ||||||
10:58 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:09 | Bruxelles-Nord | S102060 Spoor 1 | |||||
11:16 | Jette | ||||||
11:24 | Dilbeek | ||||||
11:27 | Sint-Martens-Bodegem |
09:50 | Aiseau | 2:08 3 overstappen 10 stops S614180 IC4510 S32282 S42183 Spoor 1 | 2:08 | 3 overstappen 10 stops | S614180 IC4510 S32282 S42183 Spoor 1 | S614180 Spoor 1 | |
09:59 | Châtelet | ||||||
10:07 | Charleroi-Central | ||||||
10:24 | Charleroi-Central | IC4510 Spoor 5 | |||||
10:30 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
10:40 | Luttre | ||||||
10:50 | Nivelles | ||||||
11:01 | Braine-L'alleud | ||||||
11:16 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:23 | Bruxelles-Midi | S32282 Spoor 9 | |||||
11:29 | Anderlecht | ||||||
11:38 | Liedekerke | ||||||
11:49 | Liedekerke | S42183 Spoor 1 | |||||
11:55 | Ternat | ||||||
11:58 | Sint-Martens-Bodegem |
10:25 | Aiseau | 2:02 2 overstappen 11 stops S614581 IC2010 S102061 Spoor 1 | 2:02 | 2 overstappen 11 stops | S614581 IC2010 S102061 Spoor 1 | S614581 Spoor 1 | |
10:34 | Châtelet | ||||||
10:44 | Charleroi-Central | ||||||
10:50 | Charleroi-Central | IC2010 Spoor 5 | |||||
10:56 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
11:10 | Luttre | ||||||
11:19 | Nivelles | ||||||
11:30 | Braine-L'alleud | ||||||
11:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:54 | Bruxelles-Central | ||||||
11:58 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:09 | Bruxelles-Nord | S102061 Spoor 1 | |||||
12:16 | Jette | ||||||
12:24 | Dilbeek | ||||||
12:27 | Sint-Martens-Bodegem |
10:50 | Aiseau | 2:08 3 overstappen 10 stops S614181 IC4511 S32283 S42184 Spoor 1 | 2:08 | 3 overstappen 10 stops | S614181 IC4511 S32283 S42184 Spoor 1 | S614181 Spoor 1 | |
10:59 | Châtelet | ||||||
11:07 | Charleroi-Central | ||||||
11:24 | Charleroi-Central | IC4511 Spoor 4 | |||||
11:30 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
11:40 | Luttre | ||||||
11:50 | Nivelles | ||||||
12:01 | Braine-L'alleud | ||||||
12:16 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:23 | Bruxelles-Midi | S32283 Spoor 10 | |||||
12:29 | Anderlecht | ||||||
12:38 | Liedekerke | ||||||
12:49 | Liedekerke | S42184 Spoor 1 | |||||
12:55 | Ternat | ||||||
12:58 | Sint-Martens-Bodegem |
Duur van de reis
De reistijd tussen Aiseau en Sint-martens-bodegem is 1:46