Treintijden
Anvers-Est naar Haute-flone Treintijden 10 september 2024 om 10:20
10:25 | Anvers-Berchem | 3:48 2 overstappen 12 stops IC9220 IC2511 L4963 Spoor 9 | 3:48 | 2 overstappen 12 stops | IC9220 IC2511 L4963 Spoor 9 | IC9220 Spoor 9 | |
10:39 | Malines | ||||||
10:50 | Brussels airport-Zaventem | ||||||
11:17 | Brussels airport-Zaventem | IC2511 Spoor 2 | |||||
11:26 | Bordet | ||||||
11:33 | Bruxelles-Schuman | ||||||
11:38 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
11:42 | Etterbeek | ||||||
12:02 | Ottignies | ||||||
12:15 | Gembloux | ||||||
12:28 | Namur | ||||||
13:28 | Namur | L4963 Spoor 4 | |||||
13:49 | Andenne | ||||||
14:01 | Statte | ||||||
14:04 | Huy | ||||||
14:13 | Haute-Flône |
10:30 | Anvers-Berchem | 2:15 2 overstappen 6 stops IC2032 IC509 L4983 Spoor 9 | 2:15 | 2 overstappen 6 stops | IC2032 IC509 L4983 Spoor 9 | IC2032 Spoor 9 | |
10:44 | Malines | ||||||
10:59 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:07 | Bruxelles-Nord | IC509 Spoor 3 | |||||
11:26 | Louvain | ||||||
11:59 | Liège-Guillemins | ||||||
12:10 | Liège-Guillemins | L4983 Spoor 9 | |||||
12:18 | Pont-De-Seraing | ||||||
12:35 | Flémalle-Haute | ||||||
12:45 | Haute-Flône |
10:59 | Anvers-Berchem | 2:46 2 overstappen 6 stops IC4532 IC510 L4984 Spoor 9 | 2:46 | 2 overstappen 6 stops | IC4532 IC510 L4984 Spoor 9 | IC4532 Spoor 9 | |
11:14 | Malines | ||||||
11:29 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:07 | Bruxelles-Nord | IC510 Spoor 3 | |||||
12:26 | Louvain | ||||||
12:59 | Liège-Guillemins | ||||||
13:10 | Liège-Guillemins | L4984 Spoor 8 | |||||
13:18 | Pont-De-Seraing | ||||||
13:35 | Flémalle-Haute | ||||||
13:45 | Haute-Flône |
11:30 | Anvers-Berchem | 3:15 2 overstappen 11 stops IC2033 IC2412 L4985 Spoor 9 | 3:15 | 2 overstappen 11 stops | IC2033 IC2412 L4985 Spoor 9 | IC2033 Spoor 9 | |
11:44 | Malines | ||||||
11:59 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:12 | Bruxelles-Nord | IC2412 Spoor 7 | |||||
12:20 | Bruxelles-Schuman | ||||||
12:25 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
12:47 | Ottignies | ||||||
13:03 | Gembloux | ||||||
13:19 | Namur | ||||||
13:33 | Andenne | ||||||
13:41 | Statte | ||||||
13:46 | Huy | ||||||
13:59 | Flémalle-Haute | ||||||
14:35 | Flémalle-Haute | L4985 Spoor 2 | |||||
14:45 | Haute-Flône |
12:25 | Anvers-Berchem | 3:48 2 overstappen 13 stops IC9228 IC2513 L4965 Spoor 9 | 3:48 | 2 overstappen 13 stops | IC9228 IC2513 L4965 Spoor 9 | IC9228 Spoor 9 | |
12:39 | Malines | ||||||
12:50 | Brussels airport-Zaventem | ||||||
13:17 | Brussels airport-Zaventem | IC2513 Spoor 2 | |||||
13:26 | Bordet | ||||||
13:33 | Bruxelles-Schuman | ||||||
13:38 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
13:42 | Etterbeek | ||||||
14:02 | Ottignies | ||||||
14:15 | Gembloux | ||||||
14:28 | Namur | ||||||
15:26 | Namur | L4965 Spoor 4 | |||||
15:35 | Marche-Les-Dames | ||||||
15:49 | Andenne | ||||||
16:01 | Statte | ||||||
16:04 | Huy | ||||||
16:13 | Haute-Flône |
13:25 | Anvers-Berchem | 3:38 2 overstappen 12 stops IC9232 IC2414 P8482 Spoor 9 | 3:38 | 2 overstappen 12 stops | IC9232 IC2414 P8482 Spoor 9 | IC9232 Spoor 9 | |
13:39 | Malines | ||||||
13:54 | Brussels airport-Zaventem | ||||||
14:05 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:12 | Bruxelles-Nord | IC2414 Spoor 7 | |||||
14:20 | Bruxelles-Schuman | ||||||
14:25 | Bruxelles-Luxembourg | ||||||
14:47 | Ottignies | ||||||
15:03 | Gembloux | ||||||
15:19 | Namur | ||||||
15:33 | Andenne | ||||||
15:40 | Statte | ||||||
16:50 | Statte | P8482 Spoor 5 | |||||
16:53 | Huy | ||||||
16:58 | Ampsin | ||||||
17:03 | Haute-Flône |
13:59 | Anvers-Berchem | 3:15 2 overstappen 6 stops IC4535 IC513 P8461 Spoor 9 | 3:15 | 2 overstappen 6 stops | IC4535 IC513 P8461 Spoor 9 | IC4535 Spoor 9 | |
14:14 | Malines | ||||||
14:29 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:07 | Bruxelles-Nord | IC513 Spoor 3 | |||||
15:26 | Louvain | ||||||
15:59 | Liège-Guillemins | ||||||
16:40 | Liège-Guillemins | P8461 Spoor 7 | |||||
16:48 | Pont-De-Seraing | ||||||
17:04 | Flémalle-Haute | ||||||
17:14 | Haute-Flône |
14:29 | Anvers-Berchem | 2:16 2 overstappen 6 stops IC2036 IC513 L4987 Spoor 9 | 2:16 | 2 overstappen 6 stops | IC2036 IC513 L4987 Spoor 9 | IC2036 Spoor 9 | |
14:44 | Malines | ||||||
14:59 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:07 | Bruxelles-Nord | IC513 Spoor 3 | |||||
15:26 | Louvain | ||||||
15:59 | Liège-Guillemins | ||||||
16:10 | Liège-Guillemins | L4987 Spoor 6 | |||||
16:18 | Pont-De-Seraing | ||||||
16:35 | Flémalle-Haute | ||||||
16:45 | Haute-Flône |
14:54 | Anvers-Berchem | 2:51 2 overstappen 7 stops IC2614 IC414 L4988 Spoor 9 | 2:51 | 2 overstappen 7 stops | IC2614 IC414 L4988 Spoor 9 | IC2614 Spoor 9 | |
15:08 | Malines | ||||||
15:21 | Brussels airport-Zaventem | ||||||
15:33 | Louvain | ||||||
15:58 | Louvain | IC414 Spoor 3 | |||||
16:24 | Ans | ||||||
16:31 | Liège-Guillemins | ||||||
17:10 | Liège-Guillemins | L4988 Spoor 8 | |||||
17:18 | Pont-De-Seraing | ||||||
17:35 | Flémalle-Haute | ||||||
17:45 | Haute-Flône |
14:59 | Anvers-Berchem | 3:46 2 overstappen 6 stops IC4536 IC514 L4989 Spoor 9 | 3:46 | 2 overstappen 6 stops | IC4536 IC514 L4989 Spoor 9 | IC4536 Spoor 9 | |
15:14 | Malines | ||||||
15:29 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:07 | Bruxelles-Nord | IC514 Spoor 7 | |||||
16:27 | Louvain | ||||||
16:59 | Liège-Guillemins | ||||||
18:10 | Liège-Guillemins | L4989 Spoor 9 | |||||
18:18 | Pont-De-Seraing | ||||||
18:35 | Flémalle-Haute | ||||||
18:45 | Haute-Flône |
15:30 | Anvers-Berchem | 4:43 2 overstappen 14 stops IC2037 IC3816 L4969 Spoor 9 | 4:43 | 2 overstappen 14 stops | IC2037 IC3816 L4969 Spoor 9 | IC2037 Spoor 9 | |
15:44 | Malines | ||||||
16:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:07 | Bruxelles-Central | ||||||
16:15 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:31 | Braine-L'alleud | ||||||
16:43 | Nivelles | ||||||
16:53 | Luttre | ||||||
17:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
17:07 | Charleroi-Central | ||||||
17:19 | Charleroi-Central | IC3816 Spoor 7 | |||||
17:30 | Tamines | ||||||
17:52 | Namur | ||||||
18:04 | Andenne | ||||||
19:49 | Andenne | L4969 Spoor 2 | |||||
20:01 | Statte | ||||||
20:04 | Huy | ||||||
20:13 | Haute-Flône |
Duur van de reis
De reistijd tussen Anvers-Est en Haute-flone is 2:15