Treintijden
Chaudfontaine naar La Panne Treintijden 27 augustus 2024 om 03:30
05:30 | Chaudfontaine | 3:38 2 overstappen 14 stops S415025 IC528 IC3006 Spoor 1 | 3:38 | 2 overstappen 14 stops | S415025 IC528 IC3006 Spoor 1 | S415025 Spoor 1 | |
05:37 | Angleur | ||||||
05:40 | Liège-Guillemins | ||||||
06:00 | Liège-Guillemins | IC528 Spoor 2 | |||||
06:36 | Louvain | ||||||
06:55 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:00 | Bruxelles-Central | ||||||
07:08 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:36 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
07:53 | Gand-Saint-Pierre | IC3006 Spoor 7 | |||||
08:01 | De Pinte | ||||||
08:09 | Deinze | ||||||
08:19 | Tielt | ||||||
08:32 | Lichtervelde | ||||||
08:38 | Kortemark | ||||||
08:49 | Dixmude | ||||||
09:01 | Furnes | ||||||
09:08 | La Panne |
05:30 | Chaudfontaine | 4:04 2 overstappen 17 stops S415005 IC428 EXP18161 Spoor 2 | 4:04 | 2 overstappen 17 stops | S415005 IC428 EXP18161 Spoor 2 | S415005 Spoor 2 | |
05:41 | Nessonvaux | ||||||
05:46 | Pepinster | ||||||
06:07 | Pepinster | IC428 Spoor 1 | |||||
06:22 | Angleur | ||||||
06:28 | Liège-Guillemins | ||||||
06:35 | Ans | ||||||
07:05 | Louvain | ||||||
07:23 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:28 | Bruxelles-Central | ||||||
07:36 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:09 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
08:15 | De Pinte | ||||||
08:28 | De Pinte | EXP18161 Spoor 3 | |||||
08:36 | Deinze | ||||||
08:47 | Tielt | ||||||
09:00 | Lichtervelde | ||||||
09:06 | Kortemark | ||||||
09:16 | Dixmude | ||||||
09:27 | Furnes | ||||||
09:34 | La Panne |
06:30 | Chaudfontaine | 3:38 2 overstappen 14 stops S415026 IC529 IC3007 Spoor 1 | 3:38 | 2 overstappen 14 stops | S415026 IC529 IC3007 Spoor 1 | S415026 Spoor 1 | |
06:37 | Angleur | ||||||
06:40 | Liège-Guillemins | ||||||
07:01 | Liège-Guillemins | IC529 Spoor 3 | |||||
07:36 | Louvain | ||||||
07:56 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:01 | Bruxelles-Central | ||||||
08:08 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:36 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
08:53 | Gand-Saint-Pierre | IC3007 Spoor 7 | |||||
09:01 | De Pinte | ||||||
09:09 | Deinze | ||||||
09:19 | Tielt | ||||||
09:32 | Lichtervelde | ||||||
09:38 | Kortemark | ||||||
09:49 | Dixmude | ||||||
10:01 | Furnes | ||||||
10:08 | La Panne |
07:30 | Chaudfontaine | 3:38 2 overstappen 14 stops S415027 IC530 IC3008 Spoor 1 | 3:38 | 2 overstappen 14 stops | S415027 IC530 IC3008 Spoor 1 | S415027 Spoor 1 | |
07:37 | Angleur | ||||||
07:40 | Liège-Guillemins | ||||||
08:01 | Liège-Guillemins | IC530 Spoor 3 | |||||
08:36 | Louvain | ||||||
08:56 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:01 | Bruxelles-Central | ||||||
09:08 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:36 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
09:53 | Gand-Saint-Pierre | IC3008 Spoor 8 | |||||
10:01 | De Pinte | ||||||
10:09 | Deinze | ||||||
10:19 | Tielt | ||||||
10:32 | Lichtervelde | ||||||
10:38 | Kortemark | ||||||
10:49 | Dixmude | ||||||
11:01 | Furnes | ||||||
11:08 | La Panne |
08:30 | Chaudfontaine | 4:38 2 overstappen 14 stops S415028 IC531 IC3010 Spoor 1 | 4:38 | 2 overstappen 14 stops | S415028 IC531 IC3010 Spoor 1 | S415028 Spoor 1 | |
08:37 | Angleur | ||||||
08:40 | Liège-Guillemins | ||||||
09:01 | Liège-Guillemins | IC531 Spoor 2 | |||||
09:35 | Louvain | ||||||
09:52 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:57 | Bruxelles-Central | ||||||
10:04 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:32 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
11:53 | Gand-Saint-Pierre | IC3010 Spoor 7 | |||||
12:01 | De Pinte | ||||||
12:09 | Deinze | ||||||
12:19 | Tielt | ||||||
12:32 | Lichtervelde | ||||||
12:38 | Kortemark | ||||||
12:49 | Dixmude | ||||||
13:01 | Furnes | ||||||
13:08 | La Panne |
10:30 | Chaudfontaine | 4:38 2 overstappen 14 stops S415030 IC534 IC3012 Spoor 1 | 4:38 | 2 overstappen 14 stops | S415030 IC534 IC3012 Spoor 1 | S415030 Spoor 1 | |
10:37 | Angleur | ||||||
10:40 | Liège-Guillemins | ||||||
12:01 | Liège-Guillemins | IC534 Spoor 3 | |||||
12:34 | Louvain | ||||||
12:51 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:56 | Bruxelles-Central | ||||||
13:04 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:32 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
13:53 | Gand-Saint-Pierre | IC3012 Spoor 8 | |||||
14:01 | De Pinte | ||||||
14:09 | Deinze | ||||||
14:19 | Tielt | ||||||
14:32 | Lichtervelde | ||||||
14:38 | Kortemark | ||||||
14:49 | Dixmude | ||||||
15:01 | Furnes | ||||||
15:08 | La Panne |
12:30 | Chaudfontaine | 4:38 2 overstappen 17 stops S415012 IC435 IC3014 Spoor 2 | 4:38 | 2 overstappen 17 stops | S415012 IC435 IC3014 Spoor 2 | S415012 Spoor 2 | |
12:41 | Nessonvaux | ||||||
12:46 | Pepinster | ||||||
13:07 | Pepinster | IC435 Spoor 1 | |||||
13:22 | Angleur | ||||||
13:28 | Liège-Guillemins | ||||||
13:35 | Ans | ||||||
14:04 | Louvain | ||||||
14:21 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:26 | Bruxelles-Central | ||||||
14:37 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:09 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
15:15 | De Pinte | ||||||
16:01 | De Pinte | IC3014 Spoor 3 | |||||
16:09 | Deinze | ||||||
16:19 | Tielt | ||||||
16:32 | Lichtervelde | ||||||
16:38 | Kortemark | ||||||
16:49 | Dixmude | ||||||
17:01 | Furnes | ||||||
17:08 | La Panne |
13:30 | Chaudfontaine | 5:04 2 overstappen 18 stops S415013 IC437 P8006 Spoor 2 | 5:04 | 2 overstappen 18 stops | S415013 IC437 P8006 Spoor 2 | S415013 Spoor 2 | |
13:41 | Nessonvaux | ||||||
13:46 | Pepinster | ||||||
15:07 | Pepinster | IC437 Spoor 1 | |||||
15:22 | Angleur | ||||||
15:28 | Liège-Guillemins | ||||||
15:35 | Ans | ||||||
16:05 | Louvain | ||||||
16:23 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:28 | Bruxelles-Central | ||||||
16:35 | Bruxelles-Midi | ||||||
17:07 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
17:13 | De Pinte | ||||||
17:26 | De Pinte | P8006 Spoor 3 | |||||
17:34 | Deinze | ||||||
17:41 | Aarsele | ||||||
17:47 | Tielt | ||||||
18:00 | Lichtervelde | ||||||
18:06 | Kortemark | ||||||
18:16 | Dixmude | ||||||
18:27 | Furnes | ||||||
18:34 | La Panne |
Duur van de reis
De reistijd tussen Chaudfontaine en La Panne is 3:20