Treintijden
Frameries naar Dolhain-Gileppe Treintijden 9 september 2024 om 11:10
11:32 | Frameries | 3:30 2 overstappen 19 stops L4661 IC1711 S415014 Spoor 1 | 3:30 | 2 overstappen 19 stops | L4661 IC1711 S415014 Spoor 1 | L4661 Spoor 1 | |
11:38 | Mons | ||||||
11:50 | Mons | IC1711 Spoor 6 | |||||
12:00 | Jurbise | ||||||
12:09 | Soignies | ||||||
12:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
12:26 | Hal | ||||||
12:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:43 | Bruxelles-Central | ||||||
12:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:10 | Louvain | ||||||
13:24 | Tirlemont | ||||||
13:35 | Landen | ||||||
13:45 | Waremme | ||||||
13:58 | Ans | ||||||
14:06 | Liège-Guillemins | ||||||
14:18 | Liège-Guillemins | S415014 Spoor 3 | |||||
14:23 | Angleur | ||||||
14:30 | Chaudfontaine | ||||||
14:41 | Nessonvaux | ||||||
14:47 | Pepinster | ||||||
14:53 | Verviers-Central | ||||||
15:02 | Dolhain-Gileppe |
12:32 | Frameries | 3:30 2 overstappen 19 stops L4662 IC1712 S415015 Spoor 1 | 3:30 | 2 overstappen 19 stops | L4662 IC1712 S415015 Spoor 1 | L4662 Spoor 1 | |
12:38 | Mons | ||||||
12:50 | Mons | IC1712 Spoor 7 | |||||
13:00 | Jurbise | ||||||
13:09 | Soignies | ||||||
13:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
13:26 | Hal | ||||||
13:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:43 | Bruxelles-Central | ||||||
13:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:10 | Louvain | ||||||
14:24 | Tirlemont | ||||||
14:35 | Landen | ||||||
14:45 | Waremme | ||||||
14:58 | Ans | ||||||
15:06 | Liège-Guillemins | ||||||
15:18 | Liège-Guillemins | S415015 Spoor 6 | |||||
15:23 | Angleur | ||||||
15:30 | Chaudfontaine | ||||||
15:41 | Nessonvaux | ||||||
15:47 | Pepinster | ||||||
15:53 | Verviers-Central | ||||||
16:02 | Dolhain-Gileppe |
13:32 | Frameries | 3:30 2 overstappen 19 stops L4663 IC1713 S415016 Spoor 1 | 3:30 | 2 overstappen 19 stops | L4663 IC1713 S415016 Spoor 1 | L4663 Spoor 1 | |
13:38 | Mons | ||||||
13:50 | Mons | IC1713 Spoor 6 | |||||
14:00 | Jurbise | ||||||
14:09 | Soignies | ||||||
14:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
14:26 | Hal | ||||||
14:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:43 | Bruxelles-Central | ||||||
14:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:10 | Louvain | ||||||
15:24 | Tirlemont | ||||||
15:35 | Landen | ||||||
15:45 | Waremme | ||||||
15:58 | Ans | ||||||
16:06 | Liège-Guillemins | ||||||
16:18 | Liège-Guillemins | S415016 Spoor 6 | |||||
16:23 | Angleur | ||||||
16:30 | Chaudfontaine | ||||||
16:41 | Nessonvaux | ||||||
16:47 | Pepinster | ||||||
16:53 | Verviers-Central | ||||||
17:02 | Dolhain-Gileppe |
14:32 | Frameries | 3:10 3 overstappen 12 stops L4664 IC1714 IC514 L6888 Spoor 1 | 3:10 | 3 overstappen 12 stops | L4664 IC1714 IC514 L6888 Spoor 1 | L4664 Spoor 1 | |
14:38 | Mons | ||||||
14:50 | Mons | IC1714 Spoor 6 | |||||
15:00 | Jurbise | ||||||
15:09 | Soignies | ||||||
15:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
15:26 | Hal | ||||||
15:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:43 | Bruxelles-Central | ||||||
15:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:07 | Louvain | ||||||
16:27 | Louvain | IC514 Spoor 3 | |||||
17:02 | Liège-Guillemins | ||||||
17:23 | Verviers-Central | ||||||
17:34 | Welkenraedt | ||||||
17:37 | Welkenraedt | L6888 Spoor 2 | |||||
17:42 | Dolhain-Gileppe |
15:32 | Frameries | 3:26 3 overstappen 12 stops L4665 IC1715 IC515 S415039 Spoor 1 | 3:26 | 3 overstappen 12 stops | L4665 IC1715 IC515 S415039 Spoor 1 | L4665 Spoor 1 | |
15:38 | Mons | ||||||
15:50 | Mons | IC1715 Spoor 7 | |||||
16:00 | Jurbise | ||||||
16:09 | Soignies | ||||||
16:15 | Braine-Le-Comte | ||||||
16:25 | Hal | ||||||
16:37 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:42 | Bruxelles-Central | ||||||
16:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
17:07 | Louvain | ||||||
17:27 | Louvain | IC515 Spoor 3 | |||||
18:02 | Liège-Guillemins | ||||||
18:23 | Verviers-Central | ||||||
18:34 | Welkenraedt | ||||||
18:53 | Welkenraedt | S415039 Spoor 5 | |||||
18:58 | Dolhain-Gileppe |
16:32 | Frameries | 3:26 3 overstappen 12 stops L4666 IC1716 IC516 S415040 Spoor 1 | 3:26 | 3 overstappen 12 stops | L4666 IC1716 IC516 S415040 Spoor 1 | L4666 Spoor 1 | |
16:38 | Mons | ||||||
16:50 | Mons | IC1716 Spoor 6 | |||||
17:00 | Jurbise | ||||||
17:09 | Soignies | ||||||
17:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
17:26 | Hal | ||||||
17:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
17:43 | Bruxelles-Central | ||||||
17:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
18:07 | Louvain | ||||||
18:26 | Louvain | IC516 Spoor 3 | |||||
19:02 | Liège-Guillemins | ||||||
19:23 | Verviers-Central | ||||||
19:34 | Welkenraedt | ||||||
19:53 | Welkenraedt | S415040 Spoor 5 | |||||
19:58 | Dolhain-Gileppe |
17:32 | Frameries | 3:31 2 overstappen 18 stops L4667 IC1717 S415020 Spoor 1 | 3:31 | 2 overstappen 18 stops | L4667 IC1717 S415020 Spoor 1 | L4667 Spoor 1 | |
17:38 | Mons | ||||||
17:50 | Mons | IC1717 Spoor 4 | |||||
18:00 | Jurbise | ||||||
18:09 | Soignies | ||||||
18:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
18:26 | Hal | ||||||
18:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
18:43 | Bruxelles-Central | ||||||
18:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
19:10 | Louvain | ||||||
19:24 | Tirlemont | ||||||
19:35 | Landen | ||||||
19:45 | Waremme | ||||||
19:58 | Ans | ||||||
20:06 | Liège-Guillemins | ||||||
20:22 | Liège-Guillemins | S415020 Spoor 2 | |||||
20:27 | Angleur | ||||||
20:34 | Chaudfontaine | ||||||
20:50 | Pepinster | ||||||
20:55 | Verviers-Central | ||||||
21:03 | Dolhain-Gileppe |
18:32 | Frameries | 3:30 2 overstappen 19 stops L4668 IC1718 S415021 Spoor 1 | 3:30 | 2 overstappen 19 stops | L4668 IC1718 S415021 Spoor 1 | L4668 Spoor 1 | |
18:38 | Mons | ||||||
18:50 | Mons | IC1718 Spoor 5 | |||||
19:00 | Jurbise | ||||||
19:09 | Soignies | ||||||
19:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
19:26 | Hal | ||||||
19:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
19:43 | Bruxelles-Central | ||||||
19:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
20:10 | Louvain | ||||||
20:24 | Tirlemont | ||||||
20:35 | Landen | ||||||
20:45 | Waremme | ||||||
20:58 | Ans | ||||||
21:06 | Liège-Guillemins | ||||||
21:18 | Liège-Guillemins | S415021 Spoor 5 | |||||
21:23 | Angleur | ||||||
21:30 | Chaudfontaine | ||||||
21:41 | Nessonvaux | ||||||
21:47 | Pepinster | ||||||
21:53 | Verviers-Central | ||||||
22:02 | Dolhain-Gileppe |
19:32 | Frameries | 3:30 2 overstappen 19 stops L4669 IC1719 S415022 Spoor 1 | 3:30 | 2 overstappen 19 stops | L4669 IC1719 S415022 Spoor 1 | L4669 Spoor 1 | |
19:38 | Mons | ||||||
19:50 | Mons | IC1719 Spoor 4 | |||||
20:00 | Jurbise | ||||||
20:09 | Soignies | ||||||
20:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
20:26 | Hal | ||||||
20:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
20:43 | Bruxelles-Central | ||||||
20:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
21:10 | Louvain | ||||||
21:24 | Tirlemont | ||||||
21:35 | Landen | ||||||
21:45 | Waremme | ||||||
21:58 | Ans | ||||||
22:06 | Liège-Guillemins | ||||||
22:18 | Liège-Guillemins | S415022 Spoor 7 | |||||
22:23 | Angleur | ||||||
22:30 | Chaudfontaine | ||||||
22:41 | Nessonvaux | ||||||
22:47 | Pepinster | ||||||
22:53 | Verviers-Central | ||||||
23:02 | Dolhain-Gileppe |
20:32 | Frameries | 4:16 3 overstappen 15 stops L4670 IC1720 BUS12300 L13600 Spoor 1 | 4:16 | 3 overstappen 15 stops | L4670 IC1720 BUS12300 L13600 Spoor 1 | L4670 Spoor 1 | |
20:38 | Mons | ||||||
20:50 | Mons | IC1720 Spoor 6 | |||||
21:00 | Jurbise | ||||||
21:09 | Soignies | ||||||
21:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
21:26 | Hal | ||||||
21:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
21:43 | Bruxelles-Central | ||||||
21:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
22:10 | Louvain | ||||||
22:24 | Tirlemont | ||||||
22:35 | Landen | ||||||
22:45 | Waremme | ||||||
23:00 | Ans | ||||||
23:08 | Liège-Guillemins | ||||||
23:25 | Liège-Guillemins | BUS12300 | |||||
00:29 | Verviers-Central | ||||||
00:39 | Verviers-Central | L13600 Spoor 4 | |||||
00:48 | Dolhain-Gileppe |
Duur van de reis
De reistijd tussen Frameries en Dolhain-Gileppe is 2:42