Treintijden
Ruisbroek-sauvegarde naar Le Campinaire Treintijden 9 september 2024 om 07:00
07:10 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:58 2 overstappen 13 stops S322557 IC4529 S614159 Spoor 1 | 2:58 | 2 overstappen 13 stops | S322557 IC4529 S614159 Spoor 1 | S322557 Spoor 1 | |
07:16 | Boom | ||||||
07:37 | Anvers-Sud | ||||||
07:42 | Anvers-Berchem | ||||||
07:59 | Anvers-Berchem | IC4529 Spoor 9 | |||||
08:14 | Malines | ||||||
08:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:37 | Bruxelles-Central | ||||||
08:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:00 | Braine-L'alleud | ||||||
09:12 | Nivelles | ||||||
09:22 | Luttre | ||||||
09:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
09:36 | Charleroi-Central | ||||||
09:54 | Charleroi-Central | S614159 Spoor 10 | |||||
10:03 | Châtelet | ||||||
10:08 | Farciennes |
07:40 | Ruisbroek-Sauvegarde | 3:13 3 overstappen 13 stops S322357 IC2030 IC3809 S614181 Spoor 1 | 3:13 | 3 overstappen 13 stops | S322357 IC2030 IC3809 S614181 Spoor 1 | S322357 Spoor 1 | |
07:46 | Boom | ||||||
08:07 | Anvers-Sud | ||||||
08:12 | Anvers-Berchem | ||||||
08:30 | Anvers-Berchem | IC2030 Spoor 9 | |||||
08:44 | Malines | ||||||
09:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:07 | Bruxelles-Central | ||||||
09:15 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:31 | Braine-L'alleud | ||||||
09:43 | Nivelles | ||||||
09:53 | Luttre | ||||||
10:01 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
10:10 | Marchienne-Au-Pont | IC3809 Spoor 2 | |||||
10:19 | Charleroi-Central | ||||||
10:29 | Tamines | ||||||
10:47 | Tamines | S614181 Spoor 1 | |||||
10:53 | Farciennes |
08:10 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:58 2 overstappen 13 stops S322558 IC4530 S614160 Spoor 1 | 2:58 | 2 overstappen 13 stops | S322558 IC4530 S614160 Spoor 1 | S322558 Spoor 1 | |
08:16 | Boom | ||||||
08:37 | Anvers-Sud | ||||||
08:42 | Anvers-Berchem | ||||||
09:00 | Anvers-Berchem | IC4530 Spoor 9 | |||||
09:14 | Malines | ||||||
09:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:37 | Bruxelles-Central | ||||||
09:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:00 | Braine-L'alleud | ||||||
10:12 | Nivelles | ||||||
10:22 | Luttre | ||||||
10:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
10:36 | Charleroi-Central | ||||||
10:54 | Charleroi-Central | S614160 Spoor 6 | |||||
11:03 | Châtelet | ||||||
11:08 | Farciennes |
08:40 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:53 2 overstappen 13 stops S322358 IC2031 S614560 Spoor 1 | 2:53 | 2 overstappen 13 stops | S322358 IC2031 S614560 Spoor 1 | S322358 Spoor 1 | |
08:46 | Boom | ||||||
09:07 | Anvers-Sud | ||||||
09:12 | Anvers-Berchem | ||||||
09:30 | Anvers-Berchem | IC2031 Spoor 9 | |||||
09:44 | Malines | ||||||
10:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:07 | Bruxelles-Central | ||||||
10:15 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:31 | Braine-L'alleud | ||||||
10:43 | Nivelles | ||||||
10:53 | Luttre | ||||||
11:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
11:07 | Charleroi-Central | ||||||
11:16 | Charleroi-Central | S614560 Spoor 3 | |||||
11:27 | Châtelet | ||||||
11:33 | Farciennes |
09:10 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:58 2 overstappen 13 stops S322559 IC4531 S614161 Spoor 1 | 2:58 | 2 overstappen 13 stops | S322559 IC4531 S614161 Spoor 1 | S322559 Spoor 1 | |
09:16 | Boom | ||||||
09:37 | Anvers-Sud | ||||||
09:42 | Anvers-Berchem | ||||||
09:59 | Anvers-Berchem | IC4531 Spoor 9 | |||||
10:14 | Malines | ||||||
10:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:37 | Bruxelles-Central | ||||||
10:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:00 | Braine-L'alleud | ||||||
11:12 | Nivelles | ||||||
11:22 | Luttre | ||||||
11:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
11:36 | Charleroi-Central | ||||||
11:54 | Charleroi-Central | S614161 Spoor 6 | |||||
12:03 | Châtelet | ||||||
12:08 | Farciennes |
09:40 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:53 2 overstappen 13 stops S322359 IC2032 S614561 Spoor 1 | 2:53 | 2 overstappen 13 stops | S322359 IC2032 S614561 Spoor 1 | S322359 Spoor 1 | |
09:46 | Boom | ||||||
10:07 | Anvers-Sud | ||||||
10:12 | Anvers-Berchem | ||||||
10:30 | Anvers-Berchem | IC2032 Spoor 9 | |||||
10:44 | Malines | ||||||
11:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:07 | Bruxelles-Central | ||||||
11:15 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:31 | Braine-L'alleud | ||||||
11:43 | Nivelles | ||||||
11:53 | Luttre | ||||||
12:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
12:07 | Charleroi-Central | ||||||
12:16 | Charleroi-Central | S614561 Spoor 3 | |||||
12:27 | Châtelet | ||||||
12:33 | Farciennes |
10:10 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:58 2 overstappen 13 stops S322560 IC4532 S614162 Spoor 1 | 2:58 | 2 overstappen 13 stops | S322560 IC4532 S614162 Spoor 1 | S322560 Spoor 1 | |
10:16 | Boom | ||||||
10:37 | Anvers-Sud | ||||||
10:42 | Anvers-Berchem | ||||||
10:59 | Anvers-Berchem | IC4532 Spoor 9 | |||||
11:14 | Malines | ||||||
11:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:37 | Bruxelles-Central | ||||||
11:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:00 | Braine-L'alleud | ||||||
12:12 | Nivelles | ||||||
12:22 | Luttre | ||||||
12:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
12:36 | Charleroi-Central | ||||||
12:54 | Charleroi-Central | S614162 Spoor 11 | |||||
13:03 | Châtelet | ||||||
13:08 | Farciennes |
10:40 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:53 2 overstappen 13 stops S322360 IC2033 S614562 Spoor 1 | 2:53 | 2 overstappen 13 stops | S322360 IC2033 S614562 Spoor 1 | S322360 Spoor 1 | |
10:46 | Boom | ||||||
11:07 | Anvers-Sud | ||||||
11:12 | Anvers-Berchem | ||||||
11:30 | Anvers-Berchem | IC2033 Spoor 9 | |||||
11:44 | Malines | ||||||
12:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:07 | Bruxelles-Central | ||||||
12:15 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:31 | Braine-L'alleud | ||||||
12:43 | Nivelles | ||||||
12:53 | Luttre | ||||||
13:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
13:07 | Charleroi-Central | ||||||
13:16 | Charleroi-Central | S614562 Spoor 3 | |||||
13:27 | Châtelet | ||||||
13:33 | Farciennes |
11:10 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:58 2 overstappen 13 stops S322561 IC4533 S614163 Spoor 1 | 2:58 | 2 overstappen 13 stops | S322561 IC4533 S614163 Spoor 1 | S322561 Spoor 1 | |
11:16 | Boom | ||||||
11:37 | Anvers-Sud | ||||||
11:42 | Anvers-Berchem | ||||||
11:59 | Anvers-Berchem | IC4533 Spoor 9 | |||||
12:14 | Malines | ||||||
12:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:37 | Bruxelles-Central | ||||||
12:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:00 | Braine-L'alleud | ||||||
13:12 | Nivelles | ||||||
13:22 | Luttre | ||||||
13:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
13:36 | Charleroi-Central | ||||||
13:54 | Charleroi-Central | S614163 Spoor 2 | |||||
14:03 | Châtelet | ||||||
14:08 | Farciennes |
11:40 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:53 2 overstappen 13 stops S322361 IC2034 S614563 Spoor 1 | 2:53 | 2 overstappen 13 stops | S322361 IC2034 S614563 Spoor 1 | S322361 Spoor 1 | |
11:46 | Boom | ||||||
12:07 | Anvers-Sud | ||||||
12:12 | Anvers-Berchem | ||||||
12:30 | Anvers-Berchem | IC2034 Spoor 9 | |||||
12:44 | Malines | ||||||
13:02 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:07 | Bruxelles-Central | ||||||
13:15 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:31 | Braine-L'alleud | ||||||
13:43 | Nivelles | ||||||
13:53 | Luttre | ||||||
14:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
14:07 | Charleroi-Central | ||||||
14:16 | Charleroi-Central | S614563 Spoor 3 | |||||
14:27 | Châtelet | ||||||
14:33 | Farciennes |
12:10 | Ruisbroek-Sauvegarde | 2:58 2 overstappen 13 stops S322562 IC4534 S614164 Spoor 1 | 2:58 | 2 overstappen 13 stops | S322562 IC4534 S614164 Spoor 1 | S322562 Spoor 1 | |
12:16 | Boom | ||||||
12:37 | Anvers-Sud | ||||||
12:42 | Anvers-Berchem | ||||||
12:59 | Anvers-Berchem | IC4534 Spoor 9 | |||||
13:14 | Malines | ||||||
13:32 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:37 | Bruxelles-Central | ||||||
13:45 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:00 | Braine-L'alleud | ||||||
14:12 | Nivelles | ||||||
14:22 | Luttre | ||||||
14:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
14:36 | Charleroi-Central | ||||||
14:54 | Charleroi-Central | S614164 Spoor 3 | |||||
15:03 | Châtelet | ||||||
15:08 | Farciennes |
Duur van de reis
De reistijd tussen Ruisbroek-sauvegarde en Le Campinaire is 2:40