Treintijden
Saint-Ghislain naar Pepinster Treintijden 9 september 2024 om 02:00
05:31 | Saint-Ghislain | 3:15 1 overstap 19 stops IC1705 S415008 Spoor 4 | 3:15 | 1 overstap 19 stops | IC1705 S415008 Spoor 4 | IC1705 Spoor 4 | |
05:36 | Quaregnon | ||||||
05:40 | Jemappes | ||||||
05:50 | Mons | ||||||
06:00 | Jurbise | ||||||
06:09 | Soignies | ||||||
06:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
06:26 | Hal | ||||||
06:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
06:43 | Bruxelles-Central | ||||||
06:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:10 | Louvain | ||||||
07:24 | Tirlemont | ||||||
07:35 | Landen | ||||||
07:45 | Waremme | ||||||
08:01 | Ans | ||||||
08:09 | Liège-Guillemins | ||||||
08:18 | Liège-Guillemins | S415008 Spoor 6 | |||||
08:23 | Angleur | ||||||
08:30 | Chaudfontaine | ||||||
08:41 | Nessonvaux | ||||||
08:46 | Pepinster |
05:45 | Saint-Ghislain | 3:10 1 overstap 13 stops P7800 IC406 Spoor 5 | 3:10 | 1 overstap 13 stops | P7800 IC406 Spoor 5 | P7800 Spoor 5 | |
05:50 | Quaregnon | ||||||
05:54 | Jemappes | ||||||
06:05 | Mons | ||||||
06:16 | Jurbise | ||||||
06:26 | Soignies | ||||||
06:34 | Braine-Le-Comte | ||||||
06:55 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:00 | Bruxelles-Central | ||||||
07:04 | Bruxelles-Nord | ||||||
07:40 | Bruxelles-Nord | IC406 Spoor 3 | |||||
07:58 | Louvain | ||||||
08:24 | Ans | ||||||
08:36 | Liège-Guillemins | ||||||
08:41 | Angleur | ||||||
08:55 | Pepinster |
06:05 | Saint-Ghislain | 3:05 2 overstappen 11 stops IC905 IC3806 S415357 Spoor 1 | 3:05 | 2 overstappen 11 stops | IC905 IC3806 S415357 Spoor 1 | IC905 Spoor 1 | |
06:15 | Mons | ||||||
06:31 | La louvière-Sud | ||||||
06:50 | Charleroi-Central | ||||||
07:02 | Tamines | ||||||
07:22 | Namur | ||||||
07:52 | Namur | IC3806 Spoor 4 | |||||
08:05 | Andenne | ||||||
08:16 | Huy | ||||||
08:28 | Flémalle-Haute | ||||||
08:36 | Liège-Guillemins | ||||||
08:41 | Liège-Guillemins | S415357 Spoor 2 | |||||
08:46 | Angleur | ||||||
09:04 | Nessonvaux | ||||||
09:10 | Pepinster |
06:31 | Saint-Ghislain | 3:15 1 overstap 19 stops IC1706 S415009 Spoor 3 | 3:15 | 1 overstap 19 stops | IC1706 S415009 Spoor 3 | IC1706 Spoor 3 | |
06:36 | Quaregnon | ||||||
06:40 | Jemappes | ||||||
06:50 | Mons | ||||||
07:00 | Jurbise | ||||||
07:09 | Soignies | ||||||
07:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
07:27 | Hal | ||||||
07:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
07:43 | Bruxelles-Central | ||||||
07:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
08:10 | Louvain | ||||||
08:24 | Tirlemont | ||||||
08:35 | Landen | ||||||
08:45 | Waremme | ||||||
08:58 | Ans | ||||||
09:06 | Liège-Guillemins | ||||||
09:18 | Liège-Guillemins | S415009 Spoor 5 | |||||
09:23 | Angleur | ||||||
09:30 | Chaudfontaine | ||||||
09:41 | Nessonvaux | ||||||
09:46 | Pepinster |
07:05 | Saint-Ghislain | 3:05 2 overstappen 11 stops IC906 IC3807 S415358 Spoor 1 | 3:05 | 2 overstappen 11 stops | IC906 IC3807 S415358 Spoor 1 | IC906 Spoor 1 | |
07:15 | Mons | ||||||
07:31 | La louvière-Sud | ||||||
07:50 | Charleroi-Central | ||||||
08:01 | Tamines | ||||||
08:30 | Tamines | IC3807 Spoor 2 | |||||
08:52 | Namur | ||||||
09:05 | Andenne | ||||||
09:16 | Huy | ||||||
09:28 | Flémalle-Haute | ||||||
09:36 | Liège-Guillemins | ||||||
09:41 | Liège-Guillemins | S415358 Spoor 2 | |||||
09:46 | Angleur | ||||||
10:04 | Nessonvaux | ||||||
10:10 | Pepinster |
07:31 | Saint-Ghislain | 3:15 1 overstap 19 stops IC1707 S415010 Spoor 3 | 3:15 | 1 overstap 19 stops | IC1707 S415010 Spoor 3 | IC1707 Spoor 3 | |
07:36 | Quaregnon | ||||||
07:40 | Jemappes | ||||||
07:50 | Mons | ||||||
08:00 | Jurbise | ||||||
08:09 | Soignies | ||||||
08:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
08:27 | Hal | ||||||
08:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
08:43 | Bruxelles-Central | ||||||
08:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
09:10 | Louvain | ||||||
09:24 | Tirlemont | ||||||
09:35 | Landen | ||||||
09:45 | Waremme | ||||||
09:58 | Ans | ||||||
10:06 | Liège-Guillemins | ||||||
10:18 | Liège-Guillemins | S415010 Spoor 6 | |||||
10:23 | Angleur | ||||||
10:30 | Chaudfontaine | ||||||
10:41 | Nessonvaux | ||||||
10:46 | Pepinster |
08:05 | Saint-Ghislain | 3:05 2 overstappen 11 stops IC907 IC3808 S415359 Spoor 1 | 3:05 | 2 overstappen 11 stops | IC907 IC3808 S415359 Spoor 1 | IC907 Spoor 1 | |
08:15 | Mons | ||||||
08:31 | La louvière-Sud | ||||||
08:50 | Charleroi-Central | ||||||
09:01 | Tamines | ||||||
09:30 | Tamines | IC3808 Spoor 2 | |||||
09:52 | Namur | ||||||
10:05 | Andenne | ||||||
10:16 | Huy | ||||||
10:28 | Flémalle-Haute | ||||||
10:36 | Liège-Guillemins | ||||||
10:41 | Liège-Guillemins | S415359 Spoor 2 | |||||
10:46 | Angleur | ||||||
11:04 | Nessonvaux | ||||||
11:10 | Pepinster |
08:31 | Saint-Ghislain | 3:15 1 overstap 19 stops IC1708 S415011 Spoor 3 | 3:15 | 1 overstap 19 stops | IC1708 S415011 Spoor 3 | IC1708 Spoor 3 | |
08:36 | Quaregnon | ||||||
08:40 | Jemappes | ||||||
08:50 | Mons | ||||||
09:00 | Jurbise | ||||||
09:09 | Soignies | ||||||
09:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
09:26 | Hal | ||||||
09:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
09:43 | Bruxelles-Central | ||||||
09:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
10:10 | Louvain | ||||||
10:24 | Tirlemont | ||||||
10:35 | Landen | ||||||
10:45 | Waremme | ||||||
10:58 | Ans | ||||||
11:06 | Liège-Guillemins | ||||||
11:18 | Liège-Guillemins | S415011 Spoor 6 | |||||
11:23 | Angleur | ||||||
11:30 | Chaudfontaine | ||||||
11:41 | Nessonvaux | ||||||
11:46 | Pepinster |
09:05 | Saint-Ghislain | 3:05 2 overstappen 11 stops IC908 IC3809 S415360 Spoor 1 | 3:05 | 2 overstappen 11 stops | IC908 IC3809 S415360 Spoor 1 | IC908 Spoor 1 | |
09:15 | Mons | ||||||
09:32 | La louvière-Sud | ||||||
09:50 | Charleroi-Central | ||||||
10:01 | Tamines | ||||||
10:30 | Tamines | IC3809 Spoor 2 | |||||
10:52 | Namur | ||||||
11:05 | Andenne | ||||||
11:16 | Huy | ||||||
11:28 | Flémalle-Haute | ||||||
11:36 | Liège-Guillemins | ||||||
11:41 | Liège-Guillemins | S415360 Spoor 2 | |||||
11:46 | Angleur | ||||||
12:04 | Nessonvaux | ||||||
12:10 | Pepinster |
09:31 | Saint-Ghislain | 3:15 1 overstap 19 stops IC1709 S415012 Spoor 3 | 3:15 | 1 overstap 19 stops | IC1709 S415012 Spoor 3 | IC1709 Spoor 3 | |
09:36 | Quaregnon | ||||||
09:40 | Jemappes | ||||||
09:50 | Mons | ||||||
10:00 | Jurbise | ||||||
10:09 | Soignies | ||||||
10:16 | Braine-Le-Comte | ||||||
10:26 | Hal | ||||||
10:38 | Bruxelles-Midi | ||||||
10:43 | Bruxelles-Central | ||||||
10:49 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:10 | Louvain | ||||||
11:24 | Tirlemont | ||||||
11:35 | Landen | ||||||
11:45 | Waremme | ||||||
11:58 | Ans | ||||||
12:06 | Liège-Guillemins | ||||||
12:18 | Liège-Guillemins | S415012 Spoor 6 | |||||
12:23 | Angleur | ||||||
12:30 | Chaudfontaine | ||||||
12:41 | Nessonvaux | ||||||
12:46 | Pepinster |
10:05 | Saint-Ghislain | 3:05 2 overstappen 11 stops IC909 IC3810 S415361 Spoor 1 | 3:05 | 2 overstappen 11 stops | IC909 IC3810 S415361 Spoor 1 | IC909 Spoor 1 | |
10:15 | Mons | ||||||
10:32 | La louvière-Sud | ||||||
10:50 | Charleroi-Central | ||||||
11:01 | Tamines | ||||||
11:30 | Tamines | IC3810 Spoor 2 | |||||
11:53 | Namur | ||||||
12:06 | Andenne | ||||||
12:15 | Huy | ||||||
12:27 | Flémalle-Haute | ||||||
12:35 | Liège-Guillemins | ||||||
12:41 | Liège-Guillemins | S415361 Spoor 2 | |||||
12:46 | Angleur | ||||||
13:04 | Nessonvaux | ||||||
13:10 | Pepinster |
Duur van de reis
De reistijd tussen Saint-Ghislain en Pepinster is 2:46