Treintijden
Sint-denijs-boekel naar Le Campinaire Treintijden 9 september 2024 om 10:10
10:25 | Sint-Denijs-Boekel | 2:43 3 overstappen 10 stops L1659 IC2308 IC4532 S614162 Spoor 1 | 2:43 | 3 overstappen 10 stops | L1659 IC2308 IC4532 S614162 Spoor 1 | L1659 Spoor 1 | |
10:34 | Zottegem | ||||||
10:45 | Zottegem | IC2308 Spoor 3 | |||||
11:01 | Denderleeuw | ||||||
11:14 | Anderlecht | ||||||
11:20 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:45 | Bruxelles-Midi | IC4532 Spoor 21 | |||||
12:00 | Braine-L'alleud | ||||||
12:12 | Nivelles | ||||||
12:22 | Luttre | ||||||
12:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
12:36 | Charleroi-Central | ||||||
12:54 | Charleroi-Central | S614162 Spoor 11 | |||||
13:03 | Châtelet | ||||||
13:08 | Farciennes |
10:36 | Sint-Denijs-Boekel | 2:57 3 overstappen 11 stops L1681 IC5110 IC2033 S614562 Spoor 2 | 2:57 | 3 overstappen 11 stops | L1681 IC5110 IC2033 S614562 Spoor 2 | L1681 Spoor 2 | |
10:41 | Audenarde | ||||||
11:02 | Audenarde | IC5110 Spoor 2 | |||||
11:17 | Zottegem | ||||||
11:25 | Burst | ||||||
11:36 | Denderleeuw | ||||||
11:52 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:15 | Bruxelles-Midi | IC2033 Spoor 21 | |||||
12:31 | Braine-L'alleud | ||||||
12:43 | Nivelles | ||||||
12:53 | Luttre | ||||||
13:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
13:07 | Charleroi-Central | ||||||
13:16 | Charleroi-Central | S614562 Spoor 3 | |||||
13:27 | Châtelet | ||||||
13:33 | Farciennes |
11:25 | Sint-Denijs-Boekel | 2:43 3 overstappen 10 stops L1660 IC2309 IC4533 S614163 Spoor 1 | 2:43 | 3 overstappen 10 stops | L1660 IC2309 IC4533 S614163 Spoor 1 | L1660 Spoor 1 | |
11:34 | Zottegem | ||||||
11:45 | Zottegem | IC2309 Spoor 3 | |||||
12:01 | Denderleeuw | ||||||
12:14 | Anderlecht | ||||||
12:20 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:45 | Bruxelles-Midi | IC4533 Spoor 21 | |||||
13:00 | Braine-L'alleud | ||||||
13:12 | Nivelles | ||||||
13:22 | Luttre | ||||||
13:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
13:36 | Charleroi-Central | ||||||
13:54 | Charleroi-Central | S614163 Spoor 2 | |||||
14:03 | Châtelet | ||||||
14:08 | Farciennes |
11:36 | Sint-Denijs-Boekel | 2:57 3 overstappen 11 stops L1682 IC5111 IC2034 S614563 Spoor 2 | 2:57 | 3 overstappen 11 stops | L1682 IC5111 IC2034 S614563 Spoor 2 | L1682 Spoor 2 | |
11:41 | Audenarde | ||||||
12:02 | Audenarde | IC5111 Spoor 2 | |||||
12:17 | Zottegem | ||||||
12:25 | Burst | ||||||
12:36 | Denderleeuw | ||||||
12:52 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:15 | Bruxelles-Midi | IC2034 Spoor 21 | |||||
13:31 | Braine-L'alleud | ||||||
13:43 | Nivelles | ||||||
13:53 | Luttre | ||||||
14:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
14:07 | Charleroi-Central | ||||||
14:16 | Charleroi-Central | S614563 Spoor 3 | |||||
14:27 | Châtelet | ||||||
14:33 | Farciennes |
12:25 | Sint-Denijs-Boekel | 2:43 3 overstappen 10 stops L1661 IC2310 IC4534 S614164 Spoor 1 | 2:43 | 3 overstappen 10 stops | L1661 IC2310 IC4534 S614164 Spoor 1 | L1661 Spoor 1 | |
12:34 | Zottegem | ||||||
12:45 | Zottegem | IC2310 Spoor 3 | |||||
13:01 | Denderleeuw | ||||||
13:14 | Anderlecht | ||||||
13:20 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:45 | Bruxelles-Midi | IC4534 Spoor 21 | |||||
14:00 | Braine-L'alleud | ||||||
14:12 | Nivelles | ||||||
14:22 | Luttre | ||||||
14:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
14:36 | Charleroi-Central | ||||||
14:54 | Charleroi-Central | S614164 Spoor 3 | |||||
15:03 | Châtelet | ||||||
15:08 | Farciennes |
12:36 | Sint-Denijs-Boekel | 2:57 3 overstappen 11 stops L1683 IC5112 IC2035 S614564 Spoor 2 | 2:57 | 3 overstappen 11 stops | L1683 IC5112 IC2035 S614564 Spoor 2 | L1683 Spoor 2 | |
12:41 | Audenarde | ||||||
13:02 | Audenarde | IC5112 Spoor 2 | |||||
13:17 | Zottegem | ||||||
13:25 | Burst | ||||||
13:36 | Denderleeuw | ||||||
13:52 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:15 | Bruxelles-Midi | IC2035 Spoor 21 | |||||
14:31 | Braine-L'alleud | ||||||
14:43 | Nivelles | ||||||
14:53 | Luttre | ||||||
15:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
15:07 | Charleroi-Central | ||||||
15:16 | Charleroi-Central | S614564 Spoor 3 | |||||
15:27 | Châtelet | ||||||
15:33 | Farciennes |
13:25 | Sint-Denijs-Boekel | 2:43 3 overstappen 10 stops L1662 IC2311 IC4535 S614165 Spoor 1 | 2:43 | 3 overstappen 10 stops | L1662 IC2311 IC4535 S614165 Spoor 1 | L1662 Spoor 1 | |
13:34 | Zottegem | ||||||
13:45 | Zottegem | IC2311 Spoor 3 | |||||
14:01 | Denderleeuw | ||||||
14:14 | Anderlecht | ||||||
14:20 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:45 | Bruxelles-Midi | IC4535 Spoor 21 | |||||
15:00 | Braine-L'alleud | ||||||
15:12 | Nivelles | ||||||
15:22 | Luttre | ||||||
15:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
15:36 | Charleroi-Central | ||||||
15:54 | Charleroi-Central | S614165 Spoor 6 | |||||
16:03 | Châtelet | ||||||
16:08 | Farciennes |
13:36 | Sint-Denijs-Boekel | 2:57 4 overstappen 12 stops L1684 S53664 IC1513 IC2036 S614565 Spoor 2 | 2:57 | 4 overstappen 12 stops | L1684 S53664 IC1513 IC2036 S614565 Spoor 2 | L1684 Spoor 2 | |
13:41 | Audenarde | ||||||
14:07 | Audenarde | S53664 Spoor 4 | |||||
14:16 | Zingem | ||||||
14:20 | Gavere-Asper | ||||||
14:29 | De Pinte | ||||||
14:37 | Gand-Saint-Pierre | ||||||
14:39 | Gand-Saint-Pierre | IC1513 Spoor 10 | |||||
15:07 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:15 | Bruxelles-Midi | IC2036 Spoor 21 | |||||
15:31 | Braine-L'alleud | ||||||
15:43 | Nivelles | ||||||
15:53 | Luttre | ||||||
16:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
16:07 | Charleroi-Central | ||||||
16:16 | Charleroi-Central | S614565 Spoor 3 | |||||
16:27 | Châtelet | ||||||
16:33 | Farciennes |
14:25 | Sint-Denijs-Boekel | 2:43 3 overstappen 10 stops L1663 IC2312 IC4536 S614166 Spoor 1 | 2:43 | 3 overstappen 10 stops | L1663 IC2312 IC4536 S614166 Spoor 1 | L1663 Spoor 1 | |
14:34 | Zottegem | ||||||
14:45 | Zottegem | IC2312 Spoor 3 | |||||
15:01 | Denderleeuw | ||||||
15:14 | Anderlecht | ||||||
15:20 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:45 | Bruxelles-Midi | IC4536 Spoor 21 | |||||
16:00 | Braine-L'alleud | ||||||
16:12 | Nivelles | ||||||
16:22 | Luttre | ||||||
16:31 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
16:36 | Charleroi-Central | ||||||
16:54 | Charleroi-Central | S614166 Spoor 6 | |||||
17:03 | Châtelet | ||||||
17:08 | Farciennes |
14:36 | Sint-Denijs-Boekel | 2:57 3 overstappen 11 stops L1685 IC5114 IC2037 S614566 Spoor 2 | 2:57 | 3 overstappen 11 stops | L1685 IC5114 IC2037 S614566 Spoor 2 | L1685 Spoor 2 | |
14:41 | Audenarde | ||||||
15:02 | Audenarde | IC5114 Spoor 2 | |||||
15:18 | Zottegem | ||||||
15:26 | Burst | ||||||
15:43 | Denderleeuw | ||||||
15:58 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:15 | Bruxelles-Midi | IC2037 Spoor 21 | |||||
16:31 | Braine-L'alleud | ||||||
16:43 | Nivelles | ||||||
16:53 | Luttre | ||||||
17:02 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
17:07 | Charleroi-Central | ||||||
17:16 | Charleroi-Central | S614566 Spoor 3 | |||||
17:27 | Châtelet | ||||||
17:33 | Farciennes |
15:25 | Sint-Denijs-Boekel | 2:46 3 overstappen 11 stops L1664 IC2313 P8722 S614167 Spoor 1 | 2:46 | 3 overstappen 11 stops | L1664 IC2313 P8722 S614167 Spoor 1 | L1664 Spoor 1 | |
15:34 | Zottegem | ||||||
15:45 | Zottegem | IC2313 Spoor 3 | |||||
16:01 | Denderleeuw | ||||||
16:14 | Anderlecht | ||||||
16:20 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:56 | Bruxelles-Midi | P8722 Spoor 20 | |||||
17:13 | Braine-L'alleud | ||||||
17:24 | Nivelles | ||||||
17:32 | Obaix-Buzet | ||||||
17:38 | Luttre | ||||||
17:47 | Marchienne-Au-Pont | ||||||
17:54 | Charleroi-Central | ||||||
18:00 | Châtelet | ||||||
18:06 | Châtelet | S614167 Spoor 4 | |||||
18:11 | Farciennes |
Duur van de reis
De reistijd tussen Sint-denijs-boekel en Le Campinaire is 2:27