Treintijden
Tongres naar Saint-Ghislain Treintijden 9 september 2024 om 09:40
10:00 | Tongres | 2:53 3 overstappen 15 stops S415380 IC1533 IC3732 IC933 Spoor 3 | 2:53 | 3 overstappen 15 stops | S415380 IC1533 IC3732 IC933 Spoor 3 | S415380 Spoor 3 | |
10:09 | Bilzen | ||||||
10:16 | Diepenbeek | ||||||
10:23 | Hasselt | ||||||
10:28 | Hasselt | IC1533 Spoor 4 | |||||
10:35 | Alken | ||||||
10:44 | Saint-Trond | ||||||
10:54 | Landen | ||||||
11:05 | Tirlemont | ||||||
11:21 | Louvain | ||||||
11:40 | Bruxelles-Nord | ||||||
11:45 | Bruxelles-Central | ||||||
11:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
11:56 | Bruxelles-Midi | IC3732 Spoor 8 | |||||
12:17 | Braine-Le-Comte | ||||||
12:24 | Soignies | ||||||
12:34 | Jurbise | ||||||
12:43 | Mons | ||||||
12:46 | Mons | IC933 Spoor 4 | |||||
12:53 | Saint-Ghislain |
10:38 | Tongres | 2:52 1 overstap 15 stops IC2233 IC1733 Spoor 2 | 2:52 | 1 overstap 15 stops | IC2233 IC1733 Spoor 2 | IC2233 Spoor 2 | |
10:48 | Bilzen | ||||||
10:56 | Diepenbeek | ||||||
11:11 | Hasselt | ||||||
11:27 | Diest | ||||||
11:41 | Aarschot | ||||||
12:07 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:12 | Bruxelles-Central | ||||||
12:16 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:25 | Bruxelles-Midi | IC1733 Spoor 19 | |||||
12:35 | Hal | ||||||
12:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
12:54 | Soignies | ||||||
13:03 | Jurbise | ||||||
13:16 | Mons | ||||||
13:22 | Jemappes | ||||||
13:26 | Quaregnon | ||||||
13:30 | Saint-Ghislain |
11:00 | Tongres | 3:02 3 overstappen 16 stops S415381 IC1534 IC3733 L4663 Spoor 3 | 3:02 | 3 overstappen 16 stops | S415381 IC1534 IC3733 L4663 Spoor 3 | S415381 Spoor 3 | |
11:09 | Bilzen | ||||||
11:16 | Diepenbeek | ||||||
11:23 | Hasselt | ||||||
11:28 | Hasselt | IC1534 Spoor 4 | |||||
11:35 | Alken | ||||||
11:44 | Saint-Trond | ||||||
11:54 | Landen | ||||||
12:05 | Tirlemont | ||||||
12:21 | Louvain | ||||||
12:40 | Bruxelles-Nord | ||||||
12:45 | Bruxelles-Central | ||||||
12:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
12:55 | Bruxelles-Midi | IC3733 Spoor 10 | |||||
13:17 | Braine-Le-Comte | ||||||
13:24 | Soignies | ||||||
13:34 | Jurbise | ||||||
13:43 | Mons | ||||||
13:50 | Mons | L4663 Spoor 3 | |||||
13:55 | Jemappes | ||||||
14:02 | Saint-Ghislain |
11:38 | Tongres | 2:52 1 overstap 15 stops IC2234 IC1734 Spoor 2 | 2:52 | 1 overstap 15 stops | IC2234 IC1734 Spoor 2 | IC2234 Spoor 2 | |
11:48 | Bilzen | ||||||
11:56 | Diepenbeek | ||||||
12:11 | Hasselt | ||||||
12:27 | Diest | ||||||
12:41 | Aarschot | ||||||
13:07 | Bruxelles-Nord | ||||||
13:12 | Bruxelles-Central | ||||||
13:16 | Bruxelles-Midi | ||||||
13:25 | Bruxelles-Midi | IC1734 Spoor 18 | |||||
13:35 | Hal | ||||||
13:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
13:54 | Soignies | ||||||
14:03 | Jurbise | ||||||
14:16 | Mons | ||||||
14:22 | Jemappes | ||||||
14:26 | Quaregnon | ||||||
14:30 | Saint-Ghislain |
12:00 | Tongres | 3:29 2 overstappen 18 stops S415382 IC1535 IC1735 Spoor 3 | 3:29 | 2 overstappen 18 stops | S415382 IC1535 IC1735 Spoor 3 | S415382 Spoor 3 | |
12:09 | Bilzen | ||||||
12:16 | Diepenbeek | ||||||
12:23 | Hasselt | ||||||
12:28 | Hasselt | IC1535 Spoor 4 | |||||
12:35 | Alken | ||||||
12:44 | Saint-Trond | ||||||
12:54 | Landen | ||||||
13:04 | Tirlemont | ||||||
13:38 | Tirlemont | IC1735 Spoor 4 | |||||
13:53 | Louvain | ||||||
14:13 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:18 | Bruxelles-Central | ||||||
14:25 | Bruxelles-Midi | ||||||
14:35 | Hal | ||||||
14:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
14:54 | Soignies | ||||||
15:03 | Jurbise | ||||||
15:14 | Mons | ||||||
15:20 | Jemappes | ||||||
15:24 | Quaregnon | ||||||
15:29 | Saint-Ghislain |
12:38 | Tongres | 3:15 2 overstappen 12 stops IC2235 IC3735 IC936 Spoor 2 | 3:15 | 2 overstappen 12 stops | IC2235 IC3735 IC936 Spoor 2 | IC2235 Spoor 2 | |
12:48 | Bilzen | ||||||
12:56 | Diepenbeek | ||||||
13:11 | Hasselt | ||||||
13:27 | Diest | ||||||
13:41 | Aarschot | ||||||
14:07 | Bruxelles-Nord | ||||||
14:11 | Bruxelles-Central | ||||||
14:48 | Bruxelles-Central | IC3735 Spoor 2 | |||||
14:56 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:17 | Braine-Le-Comte | ||||||
15:24 | Soignies | ||||||
15:34 | Jurbise | ||||||
15:43 | Mons | ||||||
15:46 | Mons | IC936 Spoor 1 | |||||
15:53 | Saint-Ghislain |
13:00 | Tongres | 3:28 2 overstappen 17 stops S415383 IC1536 IC1736 Spoor 3 | 3:28 | 2 overstappen 17 stops | S415383 IC1536 IC1736 Spoor 3 | S415383 Spoor 3 | |
13:09 | Bilzen | ||||||
13:16 | Diepenbeek | ||||||
13:23 | Hasselt | ||||||
13:28 | Hasselt | IC1536 Spoor 4 | |||||
13:35 | Alken | ||||||
13:44 | Saint-Trond | ||||||
13:54 | Landen | ||||||
14:04 | Tirlemont | ||||||
14:38 | Tirlemont | IC1736 Spoor 4 | |||||
14:53 | Louvain | ||||||
15:13 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:18 | Bruxelles-Central | ||||||
15:25 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:35 | Hal | ||||||
15:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
15:54 | Soignies | ||||||
16:03 | Jurbise | ||||||
16:14 | Mons | ||||||
16:20 | Jemappes | ||||||
16:28 | Saint-Ghislain |
13:38 | Tongres | 3:15 2 overstappen 12 stops IC2236 IC3736 IC937 Spoor 2 | 3:15 | 2 overstappen 12 stops | IC2236 IC3736 IC937 Spoor 2 | IC2236 Spoor 2 | |
13:48 | Bilzen | ||||||
13:56 | Diepenbeek | ||||||
14:11 | Hasselt | ||||||
14:27 | Diest | ||||||
14:41 | Aarschot | ||||||
15:07 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:11 | Bruxelles-Central | ||||||
15:48 | Bruxelles-Central | IC3736 Spoor 2 | |||||
15:58 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:17 | Braine-Le-Comte | ||||||
16:24 | Soignies | ||||||
16:34 | Jurbise | ||||||
16:43 | Mons | ||||||
16:46 | Mons | IC937 Spoor 2 | |||||
16:53 | Saint-Ghislain |
14:00 | Tongres | 2:53 3 overstappen 15 stops S415384 IC1537 IC3736 IC937 Spoor 3 | 2:53 | 3 overstappen 15 stops | S415384 IC1537 IC3736 IC937 Spoor 3 | S415384 Spoor 3 | |
14:09 | Bilzen | ||||||
14:16 | Diepenbeek | ||||||
14:23 | Hasselt | ||||||
14:28 | Hasselt | IC1537 Spoor 4 | |||||
14:35 | Alken | ||||||
14:44 | Saint-Trond | ||||||
14:54 | Landen | ||||||
15:05 | Tirlemont | ||||||
15:20 | Louvain | ||||||
15:40 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:45 | Bruxelles-Central | ||||||
15:49 | Bruxelles-Midi | ||||||
15:58 | Bruxelles-Midi | IC3736 Spoor 5 | |||||
16:17 | Braine-Le-Comte | ||||||
16:24 | Soignies | ||||||
16:34 | Jurbise | ||||||
16:43 | Mons | ||||||
16:46 | Mons | IC937 Spoor 2 | |||||
16:53 | Saint-Ghislain |
14:00 | Tongres | 3:13 2 overstappen 16 stops S415363 IC537 P8800 Spoor 4 | 3:13 | 2 overstappen 16 stops | S415363 IC537 P8800 Spoor 4 | S415363 Spoor 4 | |
14:07 | Glons | ||||||
14:16 | Liers | ||||||
14:25 | Herstal | ||||||
14:31 | Liège-Saint-Lambert | ||||||
14:34 | Liège-Carré | ||||||
14:38 | Liège-Guillemins | ||||||
15:01 | Liège-Guillemins | IC537 Spoor 3 | |||||
15:34 | Louvain | ||||||
15:51 | Bruxelles-Nord | ||||||
15:56 | Bruxelles-Central | ||||||
16:00 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:07 | Bruxelles-Midi | P8800 Spoor 21 | |||||
16:28 | Braine-Le-Comte | ||||||
16:35 | Soignies | ||||||
16:46 | Jurbise | ||||||
16:58 | Mons | ||||||
17:04 | Jemappes | ||||||
17:08 | Quaregnon | ||||||
17:13 | Saint-Ghislain |
14:38 | Tongres | 2:52 1 overstap 15 stops IC2237 IC1737 Spoor 2 | 2:52 | 1 overstap 15 stops | IC2237 IC1737 Spoor 2 | IC2237 Spoor 2 | |
14:48 | Bilzen | ||||||
14:56 | Diepenbeek | ||||||
15:11 | Hasselt | ||||||
15:27 | Diest | ||||||
15:41 | Aarschot | ||||||
16:08 | Bruxelles-Nord | ||||||
16:13 | Bruxelles-Central | ||||||
16:17 | Bruxelles-Midi | ||||||
16:24 | Bruxelles-Midi | IC1737 Spoor 19 | |||||
16:35 | Hal | ||||||
16:47 | Braine-Le-Comte | ||||||
16:54 | Soignies | ||||||
17:03 | Jurbise | ||||||
17:16 | Mons | ||||||
17:22 | Jemappes | ||||||
17:26 | Quaregnon | ||||||
17:30 | Saint-Ghislain |
Duur van de reis
De reistijd tussen Tongres en Saint-Ghislain is 2:50