Hallwil naar Acla Da Fontauna Dienstregeling
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Hallwil | 07:05 | 07:39 |
Seon | 07:11 | 07:46 |
Lenzburg | 07:20 | 07:55 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Lenzburg | 07:31 | 08:02 |
Zürich Hb | 07:52 | 08:22 |
Treinnummer | 37 | |
Lijn | IR37 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:38 |
Sargans | 09:03 | 09:33 |
Landquart | 09:12 | 09:42 |
Chur | 09:22 | 09:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 09:26 | 09:55 |
Domat/Ems | - | 10:02 |
Reichenau-Tamins | - | 10:06 |
Trin | - | 10:12 |
Castrisch | - | 10:28 |
Ilanz | - | 10:33 |
Trun | - | 10:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 11:11 |
Treinnummer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Overstappen | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 12:17 |
Treinnummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reistijd | 4:12 | 4:38 |
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Hallwil | 07:05 |
Seon | 07:11 |
Lenzburg | 07:20 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Lenzburg | 07:31 |
Zürich Hb | 07:52 |
Lijn | IR37 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 4:26 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Hallwil | 07:05 | 07:39 | 08:05 |
Seon | 07:11 | 07:46 | 08:11 |
Lenzburg | 07:20 | 07:55 | 08:20 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S9 | S9 | S9 |
Overstappen | |||
Lenzburg | 07:31 | 08:02 | 08:31 |
Zürich Hb | 07:52 | 08:22 | 08:52 |
Treinnummer | 37 | ||
Lijn | IR37 | IR37 | |
RE | |||
Overstappen | |||
Zürich Hb | 08:07 | 08:38 | 09:12 |
Pfäffikon Sz | - | - | 09:41 |
Ziegelbrücke | - | - | 10:00 |
Sargans | 09:03 | 09:33 | - |
Landquart | 09:12 | 09:42 | 10:34 |
Chur | 09:22 | 09:52 | 10:43 |
Lijn | IC3 | IC3 | IR35 |
Overstappen | |||
Chur | 09:26 | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | - | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | - | 10:06 | 11:06 |
Trin | - | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | - | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | - | 10:33 | 11:33 |
Trun | - | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 11:11 | 12:11 |
Treinnummer | GEX | 7 | 7 |
PE | RE | RE | |
Overstappen | |||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 12:17 | 13:17 |
Treinnummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reistijd | 4:12 | 4:38 | 5:12 |
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Hallwil | 08:39 |
Seon | 08:46 |
Lenzburg | 08:55 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Lenzburg | 09:02 |
Zürich Hb | 09:22 |
Treinnummer | 37 |
RE | |
Overstappen | |
Zürich Hb | 10:05 |
Zug | 10:30 |
Arth-Goldau | 10:54 |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 12:28 |
Oberalppass | 12:50 |
Acla da Fontauna | 13:31 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 4:52 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Hallwil | 07:05 | 07:39 |
Seon | 07:11 | 07:46 |
Lenzburg | 07:20 | 07:55 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Lenzburg | 07:31 | 08:02 |
Zürich Hb | 07:52 | 08:22 |
Treinnummer | 37 | |
Lijn | IR37 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:38 |
Sargans | 09:03 | 09:33 |
Landquart | 09:12 | 09:42 |
Chur | 09:22 | 09:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 09:26 | 09:55 |
Domat/Ems | - | 10:02 |
Reichenau-Tamins | - | 10:06 |
Trin | - | 10:12 |
Castrisch | - | 10:28 |
Ilanz | - | 10:33 |
Trun | - | 10:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 11:11 |
Treinnummer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Overstappen | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 12:17 |
Treinnummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reistijd | 4:12 | 4:38 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Hallwil | 07:05 | 07:39 |
Seon | 07:11 | 07:46 |
Lenzburg | 07:20 | 07:55 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Lenzburg | 07:31 | 08:02 |
Zürich Hb | 07:52 | 08:22 |
Treinnummer | 37 | |
Lijn | IR37 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:38 |
Sargans | 09:03 | 09:33 |
Landquart | 09:12 | 09:42 |
Chur | 09:22 | 09:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 09:26 | 09:55 |
Domat/Ems | - | 10:02 |
Reichenau-Tamins | - | 10:06 |
Trin | - | 10:12 |
Castrisch | - | 10:28 |
Ilanz | - | 10:33 |
Trun | - | 10:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 11:11 |
Treinnummer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Overstappen | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 12:17 |
Treinnummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reistijd | 4:12 | 4:38 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Hallwil | 07:05 | 07:39 |
Seon | 07:11 | 07:46 |
Lenzburg | 07:20 | 07:55 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Lenzburg | 07:31 | 08:02 |
Zürich Hb | 07:52 | 08:22 |
Treinnummer | 37 | |
Lijn | IR37 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:38 |
Sargans | 09:03 | 09:33 |
Landquart | 09:12 | 09:42 |
Chur | 09:22 | 09:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 09:26 | 09:55 |
Domat/Ems | - | 10:02 |
Reichenau-Tamins | - | 10:06 |
Trin | - | 10:12 |
Castrisch | - | 10:28 |
Ilanz | - | 10:33 |
Trun | - | 10:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 11:11 |
Treinnummer | GEX | 7 |
PE | RE | |
Overstappen | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 12:17 |
Treinnummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reistijd | 4:12 | 4:38 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Hallwil Luzern Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Hallwil | 07:49 |
Beinwil am See | 08:02 |
Hitzkirch | 08:13 |
Hochdorf | 08:28 |
Eschenbach Lu | 08:37 |
Waldibrücke | 08:43 |
Luzern | 08:58 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 4:42 |
Hallwil Lenzburg Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Hallwil | 07:39 |
Seon | 07:46 |
Lenzburg | 07:55 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Lenzburg | 07:58 |
Wohlen Ag | 08:08 |
Muri Ag | 08:15 |
Rotkreuz | 08:27 |
Arth-Goldau | 08:41 |
Treinnummer | 6 |
RE | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:52 |
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Hallwil | 07:05 |
Seon | 07:11 |
Lenzburg | 07:20 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Lenzburg | 07:31 |
Zürich Hb | 07:52 |
Lijn | IR37 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Lijn | IC3 |
Overstappen | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Treinnummer | GEX |
PE | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 4:12 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Hallwil Luzern Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Hallwil | 07:49 |
Beinwil am See | 08:02 |
Hitzkirch | 08:13 |
Hochdorf | 08:28 |
Eschenbach Lu | 08:37 |
Waldibrücke | 08:43 |
Luzern | 08:58 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 4:42 |
Hallwil Lenzburg Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Hallwil | 07:39 |
Seon | 07:46 |
Lenzburg | 07:55 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S9 |
Overstappen | |
Lenzburg | 07:58 |
Wohlen Ag | 08:08 |
Muri Ag | 08:15 |
Rotkreuz | 08:27 |
Arth-Goldau | 08:41 |
Treinnummer | 6 |
RE | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:52 |
Hallwil Lenzburg Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Hallwil | 07:05 | 08:05 |
Seon | 07:11 | 08:11 |
Lenzburg | 07:20 | 08:20 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S9 | S9 |
Overstappen | ||
Lenzburg | 07:31 | 08:31 |
Zürich Hb | 07:52 | 08:52 |
Lijn | IR37 | IR37 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 09:07 |
Sargans | 09:03 | 10:03 |
Landquart | 09:12 | 10:12 |
Chur | 09:22 | 10:22 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 09:26 | 11:05 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 12:18 |
Treinnummer | GEX | GEX |
PE | PE | |
Overstappen | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 13:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 13:17 |
Treinnummer | 45 | 45 |
R | R | |
Reistijd | 4:12 | 5:12 |