Langnau naar Airolo Dienstregeling
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Airolo
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:01 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 3:55 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Airolo
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:01 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 3:25 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Airolo
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:01 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 2:55 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Bellinzona Airolo
Langnau i.E. | 09:06 |
Trubschachen | 09:14 |
Schüpfheim | 09:29 |
Entlebuch | 09:35 |
Wolhusen | 09:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 09:45 |
Luzern | 10:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 10:18 |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 11:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:59 |
Biasca | 12:14 |
Faido | 12:39 |
Airolo | 12:57 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 3:51 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Airolo
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:39 |
Schwyz | 09:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:51 |
Airolo | 12:01 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:55 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Airolo
Langnau i.E. | 07:36 | 11:36 |
Trubschachen | 07:43 | 11:43 |
Schüpfheim | 07:59 | 11:59 |
Wolhusen | 08:14 | 12:14 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S6 | S6 |
Overstappen | ||
Wolhusen | 08:20 | 12:20 |
Malters | 08:31 | 12:31 |
Luzern | 08:43 | 12:43 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S6 | S6 |
Overstappen | ||
Luzern | 09:18 | 13:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 13:54 |
Schwyz | 10:02 | 14:02 |
Brunnen | 10:06 | 14:06 |
Flüelen | 10:15 | 14:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 14:18 |
Erstfeld | 10:25 | 14:25 |
Göschenen | 10:51 | 14:51 |
Airolo | 11:01 | 15:01 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 3:25 | 3:25 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Airolo
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:01 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 2:55 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Bellinzona Airolo
Langnau i.E. | 09:06 |
Trubschachen | 09:14 |
Schüpfheim | 09:29 |
Entlebuch | 09:35 |
Wolhusen | 09:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 09:45 |
Luzern | 10:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 10:18 |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 11:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:59 |
Biasca | 12:14 |
Faido | 12:39 |
Airolo | 12:57 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 3:51 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Airolo
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:39 |
Schwyz | 09:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:51 |
Airolo | 12:01 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:55 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Airolo
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:01 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 3:25 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Airolo
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:01 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 2:55 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Bellinzona Airolo
Langnau i.E. | 09:06 |
Trubschachen | 09:14 |
Schüpfheim | 09:29 |
Entlebuch | 09:35 |
Wolhusen | 09:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 09:45 |
Luzern | 10:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 10:18 |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 11:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:59 |
Biasca | 12:14 |
Faido | 12:39 |
Airolo | 12:57 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 3:51 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Airolo
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:39 |
Schwyz | 09:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:51 |
Airolo | 12:01 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:55 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Airolo
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:51 |
Airolo | 11:01 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 3:25 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Airolo
Langnau i.E. | 07:06 | 08:36 |
Trubschachen | 07:14 | 08:43 |
Schüpfheim | 07:29 | 08:59 |
Entlebuch | 07:35 | - |
Wolhusen | 07:43 | 09:14 |
Treinnummer | 7 | 102778 |
Lijn | S6 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Wolhusen | 07:45 | 09:20 |
Malters | - | 09:31 |
Luzern | 08:03 | 09:43 |
Treinnummer | 7 | 102778 |
Lijn | S6 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Luzern | 08:18 | 09:46 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:20 |
Altdorf Ur | 09:08 | 10:40 |
Treinnummer | 10365 | |
Lijn | IC21 | |
IC | ||
Overstappen | ||
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:01 | 12:01 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 2:55 | 3:25 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Bellinzona Airolo
Langnau i.E. | 08:06 | 09:06 |
Trubschachen | 08:14 | 09:14 |
Schüpfheim | 08:29 | 09:29 |
Entlebuch | 08:35 | 09:35 |
Wolhusen | 08:43 | 09:43 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Overstappen | ||
Wolhusen | 08:45 | 09:45 |
Luzern | 09:03 | 10:03 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Overstappen | ||
Luzern | 09:20 | 10:18 |
Arth-Goldau | - | 10:49 |
Bellinzona | 10:37 | 11:42 |
Treinnummer | 1455 | |
Lijn | IC21 | |
IC | ||
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:59 | 11:59 |
Biasca | 11:14 | 12:14 |
Faido | 11:39 | 12:39 |
Airolo | 11:57 | 12:57 |
Lijn | IR46 | IR26 |
Reistijd | 3:51 | 3:51 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Airolo
Langnau i.E. | 07:36 | 09:36 |
Trubschachen | 07:43 | 09:43 |
Schüpfheim | 07:59 | 09:59 |
Wolhusen | 08:14 | 10:14 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S6 | S6 |
Overstappen | ||
Wolhusen | 08:20 | 10:20 |
Malters | 08:31 | 10:31 |
Luzern | 08:43 | 10:43 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S6 | S6 |
Overstappen | ||
Luzern | 09:18 | 11:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:01 | 13:01 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 3:25 | 3:25 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Airolo
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:01 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 2:55 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Airolo
Langnau i.E. | 09:06 |
Trubschachen | 09:14 |
Schüpfheim | 09:29 |
Entlebuch | 09:35 |
Wolhusen | 09:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 09:45 |
Luzern | 10:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 10:26 |
Immensee | 10:30 |
Arth-Goldau | 10:39 |
Schwyz | 10:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:51 |
Airolo | 12:01 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 2:55 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Arth-Goldau Bellinzona Airolo
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:49 |
Bellinzona | 10:42 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 10:59 |
Biasca | 11:14 |
Faido | 11:39 |
Airolo | 11:57 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:51 |
Maandag 16 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Airolo
Langnau i.E. | 07:36 | 09:06 |
Trubschachen | 07:43 | 09:14 |
Schüpfheim | 07:59 | 09:29 |
Entlebuch | - | 09:35 |
Wolhusen | 08:14 | 09:43 |
Treinnummer | 102778 | 7 |
Lijn | S6 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Wolhusen | 08:20 | 09:45 |
Malters | 08:31 | - |
Luzern | 08:43 | 10:03 |
Treinnummer | 102778 | 7 |
Lijn | S6 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Luzern | 09:18 | 11:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:01 | 13:01 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 3:25 | 3:55 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Airolo
Langnau i.E. | 07:06 | 08:36 |
Trubschachen | 07:14 | 08:43 |
Schüpfheim | 07:29 | 08:59 |
Entlebuch | 07:35 | - |
Wolhusen | 07:43 | 09:14 |
Treinnummer | 7 | 102778 |
Lijn | S6 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Wolhusen | 07:45 | 09:20 |
Malters | - | 09:31 |
Luzern | 08:03 | 09:43 |
Treinnummer | 7 | 102778 |
Lijn | S6 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Luzern | 08:18 | 10:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:49 |
Altdorf Ur | 09:08 | 11:08 |
Lijn | IC21 | IC21 |
Overstappen | ||
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:01 | 12:01 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 2:55 | 3:25 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Bellinzona Airolo
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:19 |
Arth-Goldau | 09:51 |
Bellinzona | 10:51 |
Treinnummer | 10465 |
EXT | |
Overstappen | |
Bellinzona | 10:59 |
Biasca | 11:14 |
Faido | 11:39 |
Airolo | 11:57 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:51 |