Langnau naar Andermatt Dienstregeling
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Bern Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Treinnummer | 102778 | 7 |
Lijn | S2 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Bern | 08:07 | 09:07 |
Thun | 08:26 | 09:26 |
Visp | 09:03 | 10:03 |
Brig | 09:11 | 10:11 |
Lijn | IC8 | IC6 |
Overstappen | ||
Brig Bahnhofplatz | 09:18 | 10:18 |
Andermatt | 10:46 | 11:46 |
Treinnummer | GEX | GEX |
PE | PE | |
Reistijd | 3:39 | 3:52 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:30 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:00 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:39 |
Schwyz | 09:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 4:00 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Bern Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Treinnummer | 102778 | 7 |
Lijn | S2 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Bern | 08:07 | 09:07 |
Thun | 08:26 | 09:26 |
Visp | 09:03 | 10:03 |
Brig | 09:11 | 10:11 |
Lijn | IC8 | IC6 |
Overstappen | ||
Brig Bahnhofplatz | 09:18 | 10:18 |
Andermatt | 10:46 | 11:46 |
Treinnummer | GEX | GEX |
PE | PE | |
Reistijd | 3:39 | 3:52 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:30 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:00 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:39 |
Schwyz | 09:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 4:00 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Bern Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Treinnummer | 102778 | 7 |
Lijn | S2 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Bern | 08:07 | 09:07 |
Thun | 08:26 | 09:26 |
Visp | 09:03 | 10:03 |
Brig | 09:11 | 10:11 |
Lijn | IC8 | IC6 |
Overstappen | ||
Brig Bahnhofplatz | 09:18 | 10:18 |
Andermatt | 10:46 | 11:46 |
Treinnummer | GEX | GEX |
PE | PE | |
Reistijd | 3:39 | 3:52 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:30 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:00 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:39 |
Schwyz | 09:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 4:00 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Bern Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Treinnummer | 102778 | 7 |
Lijn | S2 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Bern | 08:07 | 09:07 |
Thun | 08:26 | 09:26 |
Visp | 09:03 | 10:03 |
Brig | 09:11 | 10:11 |
Lijn | IC8 | IC6 |
Overstappen | ||
Brig Bahnhofplatz | 09:18 | 10:18 |
Andermatt | 10:46 | 11:46 |
Treinnummer | GEX | GEX |
PE | PE | |
Reistijd | 3:39 | 3:52 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:30 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:00 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:39 |
Schwyz | 09:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 4:00 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Bern Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Langnau i.E. | 07:07 |
Konolfingen | 07:26 |
Bern | 07:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Bern | 08:07 |
Thun | 08:26 |
Visp | 09:03 |
Brig | 09:11 |
Lijn | IC8 |
Overstappen | |
Brig Bahnhofplatz | 09:18 |
Andermatt | 10:46 |
Treinnummer | GEX |
PE | |
Reistijd | 3:39 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:54 |
Konolfingen | 08:07 |
Bern | 08:26 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Bern | 08:31 |
Zürich Hb | 09:44 |
Lijn | IC1 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 10:05 |
Zug | 10:30 |
Arth-Goldau | 10:54 |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 4:12 |
Langnau i.E. Konolfingen Thun Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Langnau i.E. | 07:36 |
Konolfingen | 07:54 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Konolfingen | 08:01 |
Thun | 08:19 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S41 |
Overstappen | |
Thun | 08:50 |
Spiez | 09:00 |
Frutigen | 09:12 |
Visp | 09:29 |
Brig | 09:38 |
Treinnummer | 1304 |
IC | |
Overstappen | |
Brig Bahnhofplatz | 10:18 |
Andermatt | 11:46 |
Treinnummer | GEX |
PE | |
Reistijd | 4:10 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:30 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:00 |
Zondag 15 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Bern Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Treinnummer | 102778 | 7 |
Lijn | S2 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Bern | 08:07 | 09:07 |
Thun | 08:26 | 09:26 |
Visp | 09:03 | 10:03 |
Brig | 09:11 | 10:11 |
Lijn | IC8 | IC6 |
Overstappen | ||
Brig Bahnhofplatz | 09:18 | 10:18 |
Andermatt | 10:46 | 11:46 |
Treinnummer | GEX | GEX |
PE | PE | |
Reistijd | 3:39 | 3:52 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:30 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:00 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 09:06 |
Trubschachen | 09:14 |
Schüpfheim | 09:29 |
Entlebuch | 09:35 |
Wolhusen | 09:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 09:45 |
Luzern | 10:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 10:26 |
Immensee | 10:30 |
Arth-Goldau | 10:39 |
Schwyz | 10:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:00 |
Maandag 16 september 2024 om 07:00
Langnau i.E. Bern Brig Brig Bahnhofplatz Andermatt
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 |
Treinnummer | 102778 | 7 |
Lijn | S2 | |
RE | ||
Overstappen | ||
Bern | 08:07 | 09:07 |
Thun | 08:26 | 09:26 |
Visp | 09:03 | 10:03 |
Brig | 09:11 | 10:11 |
Lijn | IC8 | IC6 |
Overstappen | ||
Brig Bahnhofplatz | 09:18 | 10:18 |
Andermatt | 10:46 | 11:46 |
Treinnummer | GEX | GEX |
PE | PE | |
Reistijd | 3:39 | 3:52 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:36 |
Trubschachen | 07:43 |
Schüpfheim | 07:59 |
Wolhusen | 08:14 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:20 |
Malters | 08:31 |
Luzern | 08:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:30 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Altdorf Ur Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Altdorf Ur | 09:08 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 3:00 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Schwyz Göschenen Andermatt
Langnau i.E. | 08:06 |
Trubschachen | 08:14 |
Schüpfheim | 08:29 |
Entlebuch | 08:35 |
Wolhusen | 08:43 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Wolhusen | 08:45 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:39 |
Schwyz | 09:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 11:54 |
Andermatt | 12:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Reistijd | 4:00 |