Malters naar Tenero Dienstregeling
Zondag 28 juli 2024 om 07:00
Malters Luzern Bellinzona Tenero
Malters | 07:31 | 09:31 |
Luzern | 07:43 | 09:43 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S6 | S6 |
Overstappen | ||
Luzern | 08:18 | 10:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:49 |
Bellinzona | 10:33 | 12:33 |
Lijn | IC21 | IC21 |
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:49 | 12:49 |
Tenero | 11:08 | 13:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 3:37 | 3:37 |
Malters Luzern Schwyz Tenero
Malters | 07:52 | 09:52 |
Luzern | 08:03 | 10:03 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Overstappen | ||
Luzern | 08:06 | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 10:26 |
Immensee | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:39 | 10:39 |
Schwyz | 08:48 | 10:48 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S3 | S3 |
Overstappen | ||
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Biasca | 10:45 | 12:45 |
Bellinzona | 11:04 | 13:04 |
Giubiasco | 11:08 | 13:08 |
Cadenazzo | 11:13 | 13:13 |
Tenero | 11:20 | 13:20 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |
Malters Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Malters | 08:52 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:49 |
Bellinzona | 11:33 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:49 |
Tenero | 12:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:16 |
Maandag 29 juli 2024 om 07:00
Malters Luzern Bellinzona Tenero
Malters | 07:31 |
Luzern | 07:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 10:33 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 10:49 |
Tenero | 11:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:37 |
Malters Luzern Schwyz Tenero
Malters | 07:52 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 |
Immensee | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:39 |
Schwyz | 08:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:02 |
Faido | 10:21 |
Biasca | 10:45 |
Bellinzona | 11:04 |
Giubiasco | 11:08 |
Cadenazzo | 11:13 |
Tenero | 11:20 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:28 |
Malters Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Malters | 07:06 | 08:06 | 08:52 |
Luzern | 07:18 | 08:18 | 09:03 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 7 |
Lijn | S77 | S77 | |
RE | |||
Overstappen | |||
Luzern | 07:39 | 08:39 | 09:06 |
Luzern Verkehrshaus | 07:46 | 08:46 | - |
Immensee | - | - | 09:30 |
Meggen Zentrum | 07:51 | 08:51 | - |
Küssnacht am Rigi | 08:00 | 09:00 | 09:26 |
Arth-Goldau | 08:11 | 09:11 | 09:38 |
Treinnummer | VAE | VAE | 102778 |
Lijn | S3 | ||
IR | IR | ||
Overstappen | |||
Arth-Goldau | 08:18 | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 11:12 | 11:33 |
Treinnummer | 311 | 315 | |
Lijn | IC2 | ||
EC | EC | ||
Overstappen | |||
Bellinzona | 10:19 | 11:19 | 11:49 |
Tenero | 10:38 | 11:38 | 12:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 | S20 |
Reistijd | 3:32 | 3:32 | 3:16 |
Dinsdag 30 juli 2024 om 07:00
Malters Luzern Bellinzona Tenero
Malters | 07:31 |
Luzern | 07:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 10:33 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 10:49 |
Tenero | 11:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:37 |
Malters Luzern Schwyz Tenero
Malters | 07:52 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 |
Immensee | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:39 |
Schwyz | 08:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:02 |
Faido | 10:21 |
Biasca | 10:45 |
Bellinzona | 11:04 |
Giubiasco | 11:08 |
Cadenazzo | 11:13 |
Tenero | 11:20 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:28 |
Malters Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Malters | 07:06 | 08:06 | 08:52 |
Luzern | 07:18 | 08:18 | 09:03 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 7 |
Lijn | S77 | S77 | |
RE | |||
Overstappen | |||
Luzern | 07:39 | 08:39 | 09:06 |
Luzern Verkehrshaus | 07:46 | 08:46 | - |
Immensee | - | - | 09:30 |
Meggen Zentrum | 07:51 | 08:51 | - |
Küssnacht am Rigi | 08:00 | 09:00 | 09:26 |
Arth-Goldau | 08:11 | 09:11 | 09:38 |
Treinnummer | VAE | VAE | 102778 |
Lijn | S3 | ||
IR | IR | ||
Overstappen | |||
Arth-Goldau | 08:18 | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 11:12 | 11:33 |
Treinnummer | 311 | 315 | |
Lijn | IC2 | ||
EC | EC | ||
Overstappen | |||
Bellinzona | 10:19 | 11:19 | 11:49 |
Tenero | 10:38 | 11:38 | 12:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 | S20 |
Reistijd | 3:32 | 3:32 | 3:16 |
Woensdag 31 juli 2024 om 07:00
Malters Luzern Bellinzona Tenero
Malters | 07:31 |
Luzern | 07:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 10:33 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 10:49 |
Tenero | 11:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:37 |
Malters Luzern Schwyz Tenero
Malters | 07:52 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 |
Immensee | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:39 |
Schwyz | 08:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:02 |
Faido | 10:21 |
Biasca | 10:45 |
Bellinzona | 11:04 |
Giubiasco | 11:08 |
Cadenazzo | 11:13 |
Tenero | 11:20 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:28 |
Malters Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Malters | 07:06 | 08:06 | 08:52 |
Luzern | 07:18 | 08:18 | 09:03 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 7 |
Lijn | S77 | S77 | |
RE | |||
Overstappen | |||
Luzern | 07:39 | 08:39 | 09:06 |
Luzern Verkehrshaus | 07:46 | 08:46 | - |
Immensee | - | - | 09:30 |
Meggen Zentrum | 07:51 | 08:51 | - |
Küssnacht am Rigi | 08:00 | 09:00 | 09:26 |
Arth-Goldau | 08:11 | 09:11 | 09:38 |
Treinnummer | VAE | VAE | 102778 |
Lijn | S3 | ||
IR | IR | ||
Overstappen | |||
Arth-Goldau | 08:18 | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 11:12 | 11:33 |
Treinnummer | 311 | 315 | |
Lijn | IC2 | ||
EC | EC | ||
Overstappen | |||
Bellinzona | 10:19 | 11:19 | 11:49 |
Tenero | 10:38 | 11:38 | 12:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 | S20 |
Reistijd | 3:32 | 3:32 | 3:16 |
Donderdag 1 augustus 2024 om 07:00
Malters Luzern Bellinzona Tenero
Malters | 07:31 | 09:31 |
Luzern | 07:43 | 09:43 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S6 | S6 |
Overstappen | ||
Luzern | 08:18 | 10:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:49 |
Bellinzona | 10:33 | 12:33 |
Lijn | IC21 | IC21 |
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:49 | 12:49 |
Tenero | 11:08 | 13:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 3:37 | 3:37 |
Malters Luzern Schwyz Tenero
Malters | 07:52 | 09:52 |
Luzern | 08:03 | 10:03 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Overstappen | ||
Luzern | 08:06 | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 10:26 |
Immensee | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:39 | 10:39 |
Schwyz | 08:48 | 10:48 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S3 | S3 |
Overstappen | ||
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Biasca | 10:45 | 12:45 |
Bellinzona | 11:04 | 13:04 |
Giubiasco | 11:08 | 13:08 |
Cadenazzo | 11:13 | 13:13 |
Tenero | 11:20 | 13:20 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |
Malters Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Malters | 08:52 |
Luzern | 09:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 09:26 |
Immensee | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:49 |
Bellinzona | 11:33 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:49 |
Tenero | 12:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:16 |
Vrijdag 2 augustus 2024 om 07:00
Malters Luzern Bellinzona Tenero
Malters | 07:31 |
Luzern | 07:43 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Luzern | 08:18 |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 10:33 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 10:49 |
Tenero | 11:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:37 |
Malters Luzern Schwyz Tenero
Malters | 07:52 |
Luzern | 08:03 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Luzern | 08:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 |
Immensee | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:39 |
Schwyz | 08:48 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:02 |
Faido | 10:21 |
Biasca | 10:45 |
Bellinzona | 11:04 |
Giubiasco | 11:08 |
Cadenazzo | 11:13 |
Tenero | 11:20 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 3:28 |
Malters Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Malters | 07:06 | 08:06 | 08:52 |
Luzern | 07:18 | 08:18 | 09:03 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 7 |
Lijn | S77 | S77 | |
RE | |||
Overstappen | |||
Luzern | 07:39 | 08:39 | 09:06 |
Luzern Verkehrshaus | 07:46 | 08:46 | - |
Immensee | - | - | 09:30 |
Meggen Zentrum | 07:51 | 08:51 | - |
Küssnacht am Rigi | 08:00 | 09:00 | 09:26 |
Arth-Goldau | 08:11 | 09:11 | 09:38 |
Treinnummer | VAE | VAE | 102778 |
Lijn | S3 | ||
IR | IR | ||
Overstappen | |||
Arth-Goldau | 08:18 | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 11:12 | 11:33 |
Treinnummer | 311 | 315 | |
Lijn | IC2 | ||
EC | EC | ||
Overstappen | |||
Bellinzona | 10:19 | 11:19 | 11:49 |
Tenero | 10:38 | 11:38 | 12:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 | S20 |
Reistijd | 3:32 | 3:32 | 3:16 |
Zaterdag 3 augustus 2024 om 07:00
Malters Luzern Bellinzona Tenero
Malters | 07:31 | 09:31 | 09:52 |
Luzern | 07:43 | 09:43 | 10:03 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 7 |
Lijn | S6 | S6 | |
RE | |||
Overstappen | |||
Luzern | 08:18 | 09:46 | 10:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:20 | 10:49 |
Bellinzona | 09:42 | 11:22 | 11:42 |
Treinnummer | 10365 | ||
Lijn | IC21 | IC21 | |
IC | |||
Overstappen | |||
Bellinzona | 09:49 | 11:49 | 12:04 |
Giubiasco | - | - | 12:08 |
Cadenazzo | - | - | 12:13 |
Tenero | 10:08 | 12:08 | 12:20 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | |
Lijn | S20 | S20 | IR26 |
Reistijd | 2:37 | 2:37 | 2:28 |
Malters Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Malters | 07:52 | 08:52 |
Luzern | 08:03 | 09:03 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Overstappen | ||
Luzern | 08:06 | 09:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 09:26 |
Immensee | 08:30 | 09:30 |
Arth-Goldau | 08:38 | 09:38 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S3 | S3 |
Overstappen | ||
Arth-Goldau | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 10:42 |
Treinnummer | 10341 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:19 | 10:49 |
Tenero | 10:38 | 11:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 2:46 | 2:16 |