Männedorf naar Tenero Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Männedorf Zürich Hb Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:56 | 08:26 |
Uetikon | 07:59 | 08:29 |
Meilen | 08:03 | 08:33 |
Zürich Stadelhofen | 08:15 | 08:45 |
Zürich Hb | 08:17 | 08:47 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S7 | S7 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:33 | 09:05 |
Zug | 09:00 | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 10:42 |
Treinnummer | 311 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:19 | 10:49 |
Tenero | 10:38 | 11:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 2:42 | 2:42 |
Uetikon Zürich Hb Bellinzona Tenero
Uetikon | 09:02 |
Zürich Stadelhofen | 09:27 |
Zürich Hb | 09:29 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S6 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 09:33 |
Zug | 10:00 |
Arth-Goldau | 10:18 |
Bellinzona | 11:12 |
Treinnummer | 315 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:19 |
Tenero | 11:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:36 |
Männedorf Rapperswil Sg Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 09:33 |
Stäfa | 09:38 |
Uerikon | 09:41 |
Feldbach | 09:46 |
Rapperswil Sg | 09:52 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Rapperswil Sg | 09:56 |
Pfäffikon Sz | 10:02 |
Biberbrugg | 10:20 |
Rothenthurm | 10:29 |
Arth-Goldau | 10:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 11:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:49 |
Tenero | 12:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:35 |
Männedorf Zürich Hb Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:26 |
Uetikon | 07:29 |
Meilen | 07:33 |
Zürich Stadelhofen | 07:45 |
Zürich Hb | 07:47 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:45 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 09:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 09:49 |
Tenero | 10:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:42 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Männedorf Zürich Hb Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:41 | 08:26 |
Uetikon | - | 08:29 |
Meilen | 07:46 | 08:33 |
Küsnacht Zh | 07:53 | - |
Zürich Stadelhofen | 08:00 | 08:45 |
Zürich Hb | 08:03 | 08:47 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S7 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:33 | 09:05 |
Zug | 09:00 | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 10:42 |
Treinnummer | 311 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:19 | 10:49 |
Tenero | 10:38 | 11:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 2:57 | 2:42 |
Männedorf Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Lugano Tenero
Männedorf | 08:33 |
Stäfa | 08:38 |
Uerikon | 08:41 |
Feldbach | 08:46 |
Rapperswil Sg | 08:52 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:51 |
Bellinzona | 10:54 |
Lugano | 11:09 |
Treinnummer | 10465 |
EXT | |
Overstappen | |
Lugano | 11:35 |
Tenero | 12:00 |
Treinnummer | 80 |
RE | |
Reistijd | 3:27 |
Männedorf Zürich Hb Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:26 |
Uetikon | 07:29 |
Meilen | 07:33 |
Zürich Stadelhofen | 07:45 |
Zürich Hb | 07:47 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:45 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 09:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 09:49 |
Tenero | 10:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:42 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Männedorf Zürich Hb Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:41 | 08:26 |
Uetikon | - | 08:29 |
Meilen | 07:46 | 08:33 |
Küsnacht Zh | 07:53 | - |
Zürich Stadelhofen | 08:00 | 08:45 |
Zürich Hb | 08:03 | 08:47 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S7 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:33 | 09:05 |
Zug | 09:00 | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 10:42 |
Treinnummer | 311 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:19 | 10:49 |
Tenero | 10:38 | 11:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 2:57 | 2:42 |
Männedorf Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 08:33 |
Stäfa | 08:38 |
Uerikon | 08:41 |
Feldbach | 08:46 |
Rapperswil Sg | 08:52 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 11:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:49 |
Tenero | 12:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:35 |
Männedorf Zürich Hb Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:26 |
Uetikon | 07:29 |
Meilen | 07:33 |
Zürich Stadelhofen | 07:45 |
Zürich Hb | 07:47 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:45 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 09:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 09:49 |
Tenero | 10:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:42 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Männedorf Zürich Hb Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:41 | 08:26 |
Uetikon | - | 08:29 |
Meilen | 07:46 | 08:33 |
Küsnacht Zh | 07:53 | - |
Zürich Stadelhofen | 08:00 | 08:45 |
Zürich Hb | 08:03 | 08:47 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S7 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:33 | 09:05 |
Zug | 09:00 | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 10:42 |
Treinnummer | 311 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:19 | 10:49 |
Tenero | 10:38 | 11:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 2:57 | 2:42 |
Männedorf Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 08:33 |
Stäfa | 08:38 |
Uerikon | 08:41 |
Feldbach | 08:46 |
Rapperswil Sg | 08:52 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 11:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:49 |
Tenero | 12:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:35 |
Männedorf Zürich Hb Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:26 |
Uetikon | 07:29 |
Meilen | 07:33 |
Zürich Stadelhofen | 07:45 |
Zürich Hb | 07:47 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:45 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 09:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 09:49 |
Tenero | 10:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:42 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Männedorf Zürich Hb Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:41 | 08:26 |
Uetikon | - | 08:29 |
Meilen | 07:46 | 08:33 |
Küsnacht Zh | 07:53 | - |
Zürich Stadelhofen | 08:00 | 08:45 |
Zürich Hb | 08:03 | 08:47 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S7 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:33 | 09:05 |
Zug | 09:00 | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 10:42 |
Treinnummer | 311 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:19 | 10:49 |
Tenero | 10:38 | 11:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 2:57 | 2:42 |
Männedorf Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 08:33 |
Stäfa | 08:38 |
Uerikon | 08:41 |
Feldbach | 08:46 |
Rapperswil Sg | 08:52 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 11:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:49 |
Tenero | 12:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:35 |
Männedorf Zürich Hb Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:26 |
Uetikon | 07:29 |
Meilen | 07:33 |
Zürich Stadelhofen | 07:45 |
Zürich Hb | 07:47 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:45 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 09:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 09:49 |
Tenero | 10:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:42 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Männedorf Zürich Hb Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:41 | 08:26 |
Uetikon | - | 08:29 |
Meilen | 07:46 | 08:33 |
Küsnacht Zh | 07:53 | - |
Zürich Stadelhofen | 08:00 | 08:45 |
Zürich Hb | 08:03 | 08:47 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S7 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:33 | 09:05 |
Zug | 09:00 | 09:30 |
Arth-Goldau | 09:18 | 09:49 |
Bellinzona | 10:12 | 10:42 |
Treinnummer | 311 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Bellinzona | 10:19 | 10:49 |
Tenero | 10:38 | 11:08 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Reistijd | 2:57 | 2:42 |
Männedorf Rapperswil Sg Rapperswil SG Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 08:33 |
Stäfa | 08:38 |
Uerikon | 08:41 |
Feldbach | 08:46 |
Rapperswil Sg | 08:52 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Rapperswil SG | 08:56 |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 11:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 11:49 |
Tenero | 12:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 3:35 |
Männedorf Zürich Hb Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:26 |
Uetikon | 07:29 |
Meilen | 07:33 |
Zürich Stadelhofen | 07:45 |
Zürich Hb | 07:47 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:45 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 09:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 09:49 |
Tenero | 10:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:42 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Männedorf Zürich Hb Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:56 | 08:26 | 08:56 |
Uetikon | 07:59 | 08:29 | 08:59 |
Meilen | 08:03 | 08:33 | 09:03 |
Zürich Stadelhofen | 08:15 | 08:45 | 09:15 |
Zürich Hb | 08:17 | 08:47 | 09:17 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S7 | S7 | S7 |
Overstappen | |||
Zürich Hb | 08:33 | 09:05 | 09:33 |
Zug | 09:00 | 09:30 | 10:00 |
Arth-Goldau | 09:18 | 09:49 | 10:18 |
Bellinzona | 10:12 | 10:42 | 11:12 |
Treinnummer | 311 | 315 | |
Lijn | IC2 | ||
EC | EC | ||
Overstappen | |||
Bellinzona | 10:19 | 10:49 | 11:19 |
Tenero | 10:38 | 11:08 | 11:38 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 | S20 |
Reistijd | 2:42 | 2:42 | 2:42 |
Männedorf Zürich Hb Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Männedorf | 07:26 |
Uetikon | 07:29 |
Meilen | 07:33 |
Zürich Stadelhofen | 07:45 |
Zürich Hb | 07:47 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S7 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:45 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 08:49 |
Bellinzona | 09:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 09:49 |
Tenero | 10:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 2:42 |