Oberriet naar Ambrì-piotta Dienstregeling
Dinsdag 30 juli 2024 om 07:00
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 07:25 | 10:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 10:47 |
Sargans | 08:01 | 11:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 08:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 09:22 | 12:22 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:05 | 14:05 |
Zug | 10:30 | 14:30 |
Arth-Goldau | 10:54 | 14:54 |
Schwyz | 11:02 | 15:02 |
Brunnen | 11:06 | 15:06 |
Flüelen | 11:15 | 15:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 15:18 |
Erstfeld | 11:25 | 15:25 |
Göschenen | 11:51 | 15:51 |
Airolo | 12:02 | 16:02 |
Ambrì-Piotta | 12:09 | 16:09 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 09:01 | 10:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 09:27 | 10:23 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:20 |
Treinnummer | 366 | |
Lijn | IC3 | |
RJX | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:33 | 11:33 |
Zug | 11:00 | 12:00 |
Arth-Goldau | 11:16 | 12:16 |
Treinnummer | 317 | 2671 |
EC | IR | |
Overstappen | ||
Arth-Goldau | 11:54 | 13:54 |
Schwyz | 12:02 | 14:02 |
Brunnen | 12:06 | 14:06 |
Flüelen | 12:15 | 14:15 |
Altdorf Ur | 12:18 | 14:18 |
Erstfeld | 12:25 | 14:25 |
Göschenen | 12:51 | 14:51 |
Airolo | 13:02 | 15:02 |
Ambrì-Piotta | 13:09 | 15:09 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Treinnummer | 198 |
EC | |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 13:33 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:59 |
Biasca | 14:14 |
Faido | 14:39 |
Ambrì-Piotta | 14:49 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 6:16 |
Woensdag 31 juli 2024 om 07:00
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 07:25 | 10:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 10:47 |
Sargans | 08:01 | 11:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 08:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 09:22 | 12:22 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:05 | 14:05 |
Zug | 10:30 | 14:30 |
Arth-Goldau | 10:54 | 14:54 |
Schwyz | 11:02 | 15:02 |
Brunnen | 11:06 | 15:06 |
Flüelen | 11:15 | 15:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 15:18 |
Erstfeld | 11:25 | 15:25 |
Göschenen | 11:51 | 15:51 |
Airolo | 12:02 | 16:02 |
Ambrì-Piotta | 12:09 | 16:09 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 09:01 | 10:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 09:27 | 10:23 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:20 |
Treinnummer | 366 | |
Lijn | IC3 | |
RJX | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:33 | 11:33 |
Zug | 11:00 | 12:00 |
Arth-Goldau | 11:16 | 12:16 |
Treinnummer | 317 | 2671 |
EC | IR | |
Overstappen | ||
Arth-Goldau | 11:54 | 13:54 |
Schwyz | 12:02 | 14:02 |
Brunnen | 12:06 | 14:06 |
Flüelen | 12:15 | 14:15 |
Altdorf Ur | 12:18 | 14:18 |
Erstfeld | 12:25 | 14:25 |
Göschenen | 12:51 | 14:51 |
Airolo | 13:02 | 15:02 |
Ambrì-Piotta | 13:09 | 15:09 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Treinnummer | 198 |
EC | |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 13:33 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:59 |
Biasca | 14:14 |
Faido | 14:39 |
Ambrì-Piotta | 14:49 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 6:16 |
Donderdag 1 augustus 2024 om 07:00
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 07:25 | 10:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 10:47 |
Sargans | 08:01 | 11:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 08:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 09:22 | 12:22 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:05 | 14:05 |
Zug | 10:30 | 14:30 |
Arth-Goldau | 10:54 | 14:54 |
Schwyz | 11:02 | 15:02 |
Brunnen | 11:06 | 15:06 |
Flüelen | 11:15 | 15:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 15:18 |
Erstfeld | 11:25 | 15:25 |
Göschenen | 11:51 | 15:51 |
Airolo | 12:02 | 16:02 |
Ambrì-Piotta | 12:09 | 16:09 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 09:01 | 10:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 09:27 | 10:23 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:20 |
Treinnummer | 366 | |
Lijn | IC3 | |
RJX | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:33 | 11:33 |
Zug | 11:00 | 12:00 |
Arth-Goldau | 11:16 | 12:16 |
Treinnummer | 317 | 2671 |
EC | IR | |
Overstappen | ||
Arth-Goldau | 11:54 | 13:54 |
Schwyz | 12:02 | 14:02 |
Brunnen | 12:06 | 14:06 |
Flüelen | 12:15 | 14:15 |
Altdorf Ur | 12:18 | 14:18 |
Erstfeld | 12:25 | 14:25 |
Göschenen | 12:51 | 14:51 |
Airolo | 13:02 | 15:02 |
Ambrì-Piotta | 13:09 | 15:09 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Treinnummer | 198 |
EC | |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 13:33 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:59 |
Biasca | 14:14 |
Faido | 14:39 |
Ambrì-Piotta | 14:49 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 6:16 |
Vrijdag 2 augustus 2024 om 07:00
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 07:25 | 10:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 10:47 |
Sargans | 08:01 | 11:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 08:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 09:22 | 12:22 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:05 | 14:05 |
Zug | 10:30 | 14:30 |
Arth-Goldau | 10:54 | 14:54 |
Schwyz | 11:02 | 15:02 |
Brunnen | 11:06 | 15:06 |
Flüelen | 11:15 | 15:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 15:18 |
Erstfeld | 11:25 | 15:25 |
Göschenen | 11:51 | 15:51 |
Airolo | 12:02 | 16:02 |
Ambrì-Piotta | 12:09 | 16:09 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 09:01 | 10:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 09:27 | 10:23 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:20 |
Treinnummer | 366 | |
Lijn | IC3 | |
RJX | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:33 | 11:33 |
Zug | 11:00 | 12:00 |
Arth-Goldau | 11:16 | 12:16 |
Treinnummer | 317 | 2671 |
EC | IR | |
Overstappen | ||
Arth-Goldau | 11:54 | 13:54 |
Schwyz | 12:02 | 14:02 |
Brunnen | 12:06 | 14:06 |
Flüelen | 12:15 | 14:15 |
Altdorf Ur | 12:18 | 14:18 |
Erstfeld | 12:25 | 14:25 |
Göschenen | 12:51 | 14:51 |
Airolo | 13:02 | 15:02 |
Ambrì-Piotta | 13:09 | 15:09 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Treinnummer | 198 |
EC | |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 13:33 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:59 |
Biasca | 14:14 |
Faido | 14:39 |
Ambrì-Piotta | 14:49 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 6:16 |
Zaterdag 3 augustus 2024 om 07:00
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 07:25 |
Buchs Sg | 07:47 |
Sargans | 08:01 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
Sargans | 08:27 |
Zürich Hb | 09:22 |
Lijn | IC3 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 10:05 |
Zug | 10:30 |
Arth-Goldau | 10:54 |
Schwyz | 11:02 |
Brunnen | 11:06 |
Flüelen | 11:15 |
Altdorf Ur | 11:18 |
Erstfeld | 11:25 |
Göschenen | 11:51 |
Airolo | 12:02 |
Ambrì-Piotta | 12:09 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 4:44 |
Oberriet SG St. Gallen Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Gallen | 09:25 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Treinnummer | 198 |
EC | |
Overstappen | |
Zürich Hb | 12:05 |
Zug | 12:30 |
Arth-Goldau | 12:54 |
Schwyz | 13:02 |
Brunnen | 13:06 |
Flüelen | 13:15 |
Altdorf Ur | 13:18 |
Erstfeld | 13:25 |
Göschenen | 13:51 |
Airolo | 14:02 |
Ambrì-Piotta | 14:09 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 5:36 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:25 | 10:25 |
Buchs Sg | 08:47 | 10:47 |
Sargans | 09:01 | 11:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 09:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 10:22 | 12:22 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:33 | 12:33 |
Zug | 11:00 | 13:00 |
Arth-Goldau | 11:16 | 13:16 |
Treinnummer | 10387 | 319 |
EC | EC | |
Overstappen | ||
Arth-Goldau | 11:54 | 13:54 |
Schwyz | 12:02 | 14:02 |
Brunnen | 12:06 | 14:06 |
Flüelen | 12:15 | 14:15 |
Altdorf Ur | 12:18 | 14:18 |
Erstfeld | 12:25 | 14:25 |
Göschenen | 12:51 | 14:51 |
Airolo | 13:02 | 15:02 |
Ambrì-Piotta | 13:09 | 15:09 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 4:44 | 4:44 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 09:25 |
Buchs Sg | 09:47 |
Sargans | 10:01 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
Sargans | 10:23 |
Zürich Hb | 11:20 |
Treinnummer | 366 |
RJX | |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:33 |
Zug | 12:00 |
Arth-Goldau | 12:18 |
Bellinzona | 13:12 |
Treinnummer | 10317 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:59 |
Biasca | 14:14 |
Faido | 14:39 |
Ambrì-Piotta | 14:49 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 5:24 |
Zondag 4 augustus 2024 om 07:00
Oberriet SG Rorschach Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 09:33 |
Heerbrugg | 09:45 |
Rorschach | 10:02 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
Rorschach | 10:21 |
St. Gallen | 10:37 |
Uzwil | 10:55 |
Wil Sg | 11:04 |
Winterthur | 11:24 |
Zürich Flughafen | 11:38 |
Zürich Oerlikon | 11:44 |
Zürich Hb | 11:51 |
Lijn | IR13 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 12:05 |
Zug | 12:30 |
Arth-Goldau | 12:54 |
Schwyz | 13:02 |
Brunnen | 13:06 |
Flüelen | 13:15 |
Altdorf Ur | 13:18 |
Erstfeld | 13:25 |
Göschenen | 13:51 |
Airolo | 14:02 |
Ambrì-Piotta | 14:09 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 4:36 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 07:25 | 11:25 | 12:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 11:47 | 12:47 |
Sargans | 08:01 | 12:01 | 13:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 | S4 |
Overstappen | |||
Sargans | 08:27 | 12:23 | 13:27 |
Zürich Hb | 09:22 | 13:20 | 14:22 |
Treinnummer | 368 | 902 | |
Lijn | IC3 | ||
RJX | IC | ||
Overstappen | |||
Zürich Hb | 10:05 | 14:05 | 16:05 |
Zug | 10:30 | 14:30 | 16:30 |
Arth-Goldau | 10:54 | 14:54 | 16:54 |
Schwyz | 11:02 | 15:02 | 17:02 |
Brunnen | 11:06 | 15:06 | 17:06 |
Flüelen | 11:15 | 15:15 | 17:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 15:18 | 17:18 |
Erstfeld | 11:25 | 15:25 | 17:25 |
Göschenen | 11:51 | 15:51 | 17:51 |
Airolo | 12:02 | 16:02 | 18:02 |
Ambrì-Piotta | 12:09 | 16:09 | 18:09 |
Lijn | IR46 | IR46 | IR46 |
Reistijd | 4:44 | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:25 |
Buchs Sg | 08:47 |
Sargans | 09:01 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
Sargans | 09:27 |
Zürich Hb | 10:22 |
Lijn | IC3 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:16 |
Treinnummer | 317 |
EC | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:51 |
Airolo | 13:02 |
Ambrì-Piotta | 13:09 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 4:44 |
Maandag 5 augustus 2024 om 07:00
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 07:25 | 10:25 |
Buchs Sg | 07:47 | 10:47 |
Sargans | 08:01 | 11:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 08:27 | 11:27 |
Zürich Hb | 09:22 | 12:22 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:05 | 14:05 |
Zug | 10:30 | 14:30 |
Arth-Goldau | 10:54 | 14:54 |
Schwyz | 11:02 | 15:02 |
Brunnen | 11:06 | 15:06 |
Flüelen | 11:15 | 15:15 |
Altdorf Ur | 11:18 | 15:18 |
Erstfeld | 11:25 | 15:25 |
Göschenen | 11:51 | 15:51 |
Airolo | 12:02 | 16:02 |
Ambrì-Piotta | 12:09 | 16:09 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG Sargans Zürich Hb Arth-Goldau Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:25 | 09:25 |
Buchs Sg | 08:47 | 09:47 |
Sargans | 09:01 | 10:01 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S4 | S4 |
Overstappen | ||
Sargans | 09:27 | 10:23 |
Zürich Hb | 10:22 | 11:20 |
Treinnummer | 366 | |
Lijn | IC3 | |
RJX | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 10:33 | 11:33 |
Zug | 11:00 | 12:00 |
Arth-Goldau | 11:16 | 12:16 |
Treinnummer | 317 | 2671 |
EC | IR | |
Overstappen | ||
Arth-Goldau | 11:54 | 13:54 |
Schwyz | 12:02 | 14:02 |
Brunnen | 12:06 | 14:06 |
Flüelen | 12:15 | 14:15 |
Altdorf Ur | 12:18 | 14:18 |
Erstfeld | 12:25 | 14:25 |
Göschenen | 12:51 | 14:51 |
Airolo | 13:02 | 15:02 |
Ambrì-Piotta | 13:09 | 15:09 |
Lijn | IR26 | IR26 |
Reistijd | 4:44 | 5:44 |
Oberriet SG St. Margrethen Sg Zürich Hb Bellinzona Ambrì-Piotta
Oberriet SG | 08:33 |
Heerbrugg | 08:45 |
St. Margrethen Sg | 08:52 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S4 |
Overstappen | |
St. Margrethen Sg | 09:10 |
St. Gallen | 09:29 |
Winterthur | 10:03 |
Zürich Flughafen | 10:18 |
Zürich Hb | 10:27 |
Treinnummer | 198 |
EC | |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 13:33 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:59 |
Biasca | 14:14 |
Faido | 14:39 |
Ambrì-Piotta | 14:49 |
Lijn | IR26 |
Reistijd | 6:16 |