Root D4 naar Tavanasa-breil/brigels Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Root D4 Zug Thalwil Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:32 | 08:32 |
Rotkreuz | 07:39 | 08:39 |
Zug | 07:51 | 08:51 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Zug | 07:58 | 08:58 |
Thalwil | 08:14 | 09:14 |
Lijn | IR75 | IR75 |
Overstappen | ||
Thalwil | 08:21 | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 | 09:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 10:00 |
Landquart | 09:34 | 10:34 |
Chur | 09:43 | 10:43 |
Lijn | IR35 | IR35 |
Overstappen | ||
Chur | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 | 12:06 |
Trin | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 11:33 | 12:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 4:14 | 4:14 |
Root D4 Zug Zürich Hb Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:02 | 15:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 15:09 |
Zug | 07:21 | 15:21 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Zug | 07:29 | 15:29 |
Zürich Hb | 07:50 | 15:50 |
Lijn | IR70 | IR70 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 16:07 |
Sargans | 09:03 | 17:03 |
Landquart | 09:12 | 17:12 |
Chur | 09:22 | 17:22 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 09:55 | 17:25 |
Domat/Ems | 10:02 | - |
Reichenau-Tamins | 10:06 | - |
Trin | 10:12 | 17:43 |
Waltensburg/Vuorz | - | 18:13 |
Castrisch | 10:28 | 17:57 |
Ilanz | 10:33 | 18:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 10:46 | 18:17 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 3:44 | 3:15 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:08 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:06 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Root D4 Rotkreuz Thalwil Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:34 | 08:34 |
Rotkreuz | 07:42 | 08:42 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Rotkreuz | 07:49 | 08:49 |
Zug | 07:58 | 08:58 |
Thalwil | 08:14 | 09:14 |
Lijn | IR75 | IR75 |
Overstappen | ||
Thalwil | 08:21 | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 | 09:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 10:00 |
Landquart | 09:34 | 10:34 |
Chur | 09:43 | 10:43 |
Lijn | IR35 | IR35 |
Overstappen | ||
Chur | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 | 12:06 |
Trin | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 11:33 | 12:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 4:12 | 4:12 |
Root D4 Zug Zürich Hb Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 09:09 |
Zug | 07:21 | 09:21 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Zug | 07:29 | 09:29 |
Zürich Hb | 07:50 | 09:50 |
Lijn | IR70 | IR70 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 10:07 |
Sargans | 09:03 | 11:03 |
Landquart | 09:12 | 11:12 |
Chur | 09:22 | 11:22 |
Treinnummer | 271 | |
Lijn | IC3 | |
ICE | ||
Overstappen | ||
Chur | 09:55 | 12:55 |
Domat/Ems | 10:02 | 13:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 | 13:06 |
Trin | 10:12 | 13:12 |
Castrisch | 10:28 | 13:28 |
Ilanz | 10:33 | 13:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 10:46 | 13:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 3:44 | 4:44 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:08 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:06 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Root D4 Rotkreuz Thalwil Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:34 | 08:34 |
Rotkreuz | 07:42 | 08:42 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Rotkreuz | 07:49 | 08:49 |
Zug | 07:58 | 08:58 |
Thalwil | 08:14 | 09:14 |
Lijn | IR75 | IR75 |
Overstappen | ||
Thalwil | 08:21 | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 | 09:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 10:00 |
Landquart | 09:34 | 10:34 |
Chur | 09:43 | 10:43 |
Lijn | IR35 | IR35 |
Overstappen | ||
Chur | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 | 12:06 |
Trin | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 11:33 | 12:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 4:12 | 4:12 |
Root D4 Zug Zürich Hb Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:02 |
Rotkreuz | 07:09 |
Zug | 07:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Lijn | IR70 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Lijn | IC3 |
Overstappen | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 10:46 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 3:44 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:08 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:06 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Root D4 Rotkreuz Thalwil Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:34 | 08:34 |
Rotkreuz | 07:42 | 08:42 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Rotkreuz | 07:49 | 08:49 |
Zug | 07:58 | 08:58 |
Thalwil | 08:14 | 09:14 |
Lijn | IR75 | IR75 |
Overstappen | ||
Thalwil | 08:21 | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 | 09:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 10:00 |
Landquart | 09:34 | 10:34 |
Chur | 09:43 | 10:43 |
Lijn | IR35 | IR35 |
Overstappen | ||
Chur | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 | 12:06 |
Trin | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 11:33 | 12:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 4:12 | 4:12 |
Root D4 Zug Zürich Hb Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 09:09 |
Zug | 07:21 | 09:21 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Zug | 07:29 | 09:29 |
Zürich Hb | 07:50 | 09:50 |
Lijn | IR70 | IR70 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 10:07 |
Sargans | 09:03 | 11:03 |
Landquart | 09:12 | 11:12 |
Chur | 09:22 | 11:22 |
Treinnummer | 271 | |
Lijn | IC3 | |
ICE | ||
Overstappen | ||
Chur | 09:55 | 12:55 |
Domat/Ems | 10:02 | 13:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 | 13:06 |
Trin | 10:12 | 13:12 |
Castrisch | 10:28 | 13:28 |
Ilanz | 10:33 | 13:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 10:46 | 13:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 3:44 | 4:44 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:08 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:06 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Root D4 Rotkreuz Thalwil Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:34 | 08:34 |
Rotkreuz | 07:42 | 08:42 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Rotkreuz | 07:49 | 08:49 |
Zug | 07:58 | 08:58 |
Thalwil | 08:14 | 09:14 |
Lijn | IR75 | IR75 |
Overstappen | ||
Thalwil | 08:21 | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 | 09:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 10:00 |
Landquart | 09:34 | 10:34 |
Chur | 09:43 | 10:43 |
Lijn | IR35 | IR35 |
Overstappen | ||
Chur | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 | 12:06 |
Trin | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 11:33 | 12:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 4:12 | 4:12 |
Root D4 Zug Zürich Hb Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 09:09 |
Zug | 07:21 | 09:21 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Zug | 07:29 | 09:29 |
Zürich Hb | 07:50 | 09:50 |
Lijn | IR70 | IR70 |
Overstappen | ||
Zürich Hb | 08:07 | 10:07 |
Sargans | 09:03 | 11:03 |
Landquart | 09:12 | 11:12 |
Chur | 09:22 | 11:22 |
Treinnummer | 271 | |
Lijn | IC3 | |
ICE | ||
Overstappen | ||
Chur | 09:55 | 12:55 |
Domat/Ems | 10:02 | 13:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 | 13:06 |
Trin | 10:12 | 13:12 |
Castrisch | 10:28 | 13:28 |
Ilanz | 10:33 | 13:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 10:46 | 13:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 3:44 | 4:44 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:08 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:06 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Root D4 Rotkreuz Thalwil Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:34 | 08:34 |
Rotkreuz | 07:42 | 08:42 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S1 | S1 |
Overstappen | ||
Rotkreuz | 07:49 | 08:49 |
Zug | 07:58 | 08:58 |
Thalwil | 08:14 | 09:14 |
Lijn | IR75 | IR75 |
Overstappen | ||
Thalwil | 08:21 | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 | 09:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 | 10:00 |
Landquart | 09:34 | 10:34 |
Chur | 09:43 | 10:43 |
Lijn | IR35 | IR35 |
Overstappen | ||
Chur | 10:55 | 11:55 |
Domat/Ems | 11:02 | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 | 12:06 |
Trin | 11:12 | 12:12 |
Castrisch | 11:28 | 12:28 |
Ilanz | 11:33 | 12:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:46 | 12:46 |
Treinnummer | 7 | 7 |
RE | RE | |
Reistijd | 4:12 | 4:12 |
Root D4 Zug Zürich Hb Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:02 |
Rotkreuz | 07:09 |
Zug | 07:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Lijn | IR70 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Lijn | IC3 |
Overstappen | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 10:46 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 3:44 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:08 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:06 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Root D4 Rotkreuz Thalwil Chur Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 08:34 |
Rotkreuz | 08:42 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Rotkreuz | 08:49 |
Zug | 08:58 |
Thalwil | 09:14 |
Lijn | IR75 |
Overstappen | |
Thalwil | 09:21 |
Pfäffikon Sz | 09:41 |
Ziegelbrücke | 10:00 |
Landquart | 10:34 |
Chur | 10:43 |
Lijn | IR35 |
Overstappen | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:46 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:12 |
Root D4 Rotkreuz Thalwil Chur Reichenau-Tamins Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Rotkreuz | 07:49 |
Zug | 07:58 |
Thalwil | 08:14 |
Lijn | IR75 |
Overstappen | |
Thalwil | 08:21 |
Pfäffikon Sz | 08:41 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Landquart | 09:34 |
Chur | 09:43 |
Lijn | IR35 |
Overstappen | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:05 |
Lijn | IR38 |
Overstappen | |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:46 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:12 |
Root D4 Zug Göschenen Andermatt Disentis/Mustér Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 08:02 |
Rotkreuz | 08:09 |
Zug | 08:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:08 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:06 |
Root D4 Zug Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Tavanasa-Breil/Brigels
Root D4 | 07:02 |
Rotkreuz | 07:09 |
Zug | 07:21 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
Zug | 07:29 |
Zürich Hb | 07:50 |
Lijn | IR70 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Lijn | IC3 |
Overstappen | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Treinnummer | GEX |
PE | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 10:44 |
Rabius-Surrein | 10:57 |
Trun | 11:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 11:08 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Reistijd | 4:06 |