Tannay naar Tenero Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Tannay Genève Zürich Hb Bellinzona Tenero
Tannay | 07:06 | 08:06 | 13:06 |
Mies | 07:08 | 08:08 | 13:08 |
Creux-de-Genthod | 07:15 | 08:15 | 13:15 |
Chambésy | 07:22 | 08:22 | 13:22 |
Genève-Sécheron | 07:25 | 08:25 | 13:25 |
Genève | 07:29 | 08:29 | 13:29 |
Lijn | L1 | L4 | L1 |
R | R | R | |
Overstappen | |||
Genève | 07:42 | 08:42 | 13:42 |
Lausanne | 08:19 | 09:19 | 14:19 |
Fribourg/Freiburg | 09:04 | 10:04 | 15:04 |
Bern | 09:31 | 10:31 | 15:31 |
Zürich Hb | 10:28 | 11:28 | 16:28 |
Treinnummer | 903 | 909 | |
Lijn | IC1 | ||
IC | IC | ||
Overstappen | |||
Zürich Hb | 10:33 | 11:33 | 16:33 |
Zug | 11:00 | 12:00 | 17:00 |
Arth-Goldau | 11:18 | 12:18 | 17:18 |
Bellinzona | 12:12 | 13:12 | 18:12 |
Treinnummer | 327 | 317 | |
Lijn | IC2 | ||
EC | EC | ||
Overstappen | |||
Bellinzona | 12:19 | 13:19 | 18:19 |
Tenero | 12:38 | 13:38 | 18:38 |
Treinnummer | 102778 | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 | S20 |
Reistijd | 5:32 | 5:32 | 5:32 |
Tannay Coppet Morges Luzern Bellinzona Tenero
Tannay | 12:54 |
Coppet | 12:56 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Coppet | 13:00 |
Nyon | 13:06 |
Gland | 13:10 |
Rolle | 13:15 |
Allaman | 13:19 |
Morges | 13:24 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Morges | 13:30 |
Lausanne | 13:44 |
Romont Fr | 14:15 |
Fribourg/Freiburg | 14:34 |
Bern | 15:00 |
Zofingen | 15:29 |
Sursee | 15:42 |
Luzern | 16:01 |
Lijn | IR15 |
Overstappen | |
Luzern | 16:18 |
Arth-Goldau | 16:49 |
Altdorf Ur | 17:08 |
Bellinzona | 17:42 |
Treinnummer | 173 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 17:49 |
Tenero | 18:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:14 |
Tannay Genève Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Tannay | 07:21 |
Mies | 07:23 |
Creux-de-Genthod | 07:30 |
Chambésy | 07:37 |
Genève-Sécheron | 07:40 |
Genève | 07:44 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Genève | 07:59 |
Lausanne | 08:44 |
Romont Fr | 09:15 |
Fribourg/Freiburg | 09:34 |
Bern | 10:00 |
Zofingen | 10:29 |
Sursee | 10:42 |
Luzern | 11:01 |
Lijn | IR15 |
Overstappen | |
Luzern | 11:06 |
Küssnacht am Rigi | 11:26 |
Immensee | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 12:42 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 12:49 |
Tenero | 13:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:47 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Tannay Genève Zürich Hb Bellinzona Tenero
Tannay | 07:21 |
Mies | 07:23 |
Creux-de-Genthod | 07:30 |
Chambésy | 07:37 |
Genève-Sécheron | 07:40 |
Genève | 07:44 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:20 |
Aarau | 10:31 |
Zürich Hb | 10:56 |
Lijn | IC5 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 12:42 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 12:49 |
Tenero | 13:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:47 |
Tannay Coppet Montreux Domodossola (I) Locarno FART Locarno Tenero
Tannay | 07:09 |
Coppet | 07:11 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Coppet | 07:30 |
Nyon | 07:36 |
Gland | 07:40 |
Rolle | 07:45 |
Allaman | 07:49 |
Morges | 07:55 |
Renens Vd | 08:02 |
Lausanne | 08:11 |
Vevey | 08:26 |
Montreux | 08:31 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Montreux | 08:37 |
Sion | 09:13 |
Brig | 09:44 |
Domodossola (I) | 10:12 |
Treinnummer | 37 |
EC | |
Overstappen | |
Domodossola (I) | 10:26 |
Masera | 10:34 |
Trontano | 10:45 |
Druogno | 11:07 |
S. Maria Maggiore | 11:12 |
Malesco | 11:18 |
Re | 11:24 |
Intragna | 11:58 |
Ponte Brolla | 12:09 |
Locarno FART | 12:20 |
Treinnummer | 72 |
PE | |
Overstappen | |
Locarno | 12:33 |
Tenero | 12:38 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 5:29 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Tannay Genève Zürich Hb Bellinzona Tenero
Tannay | 07:21 |
Mies | 07:23 |
Creux-de-Genthod | 07:30 |
Chambésy | 07:37 |
Genève-Sécheron | 07:40 |
Genève | 07:44 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:20 |
Aarau | 10:31 |
Zürich Hb | 10:56 |
Lijn | IC5 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 12:42 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 12:49 |
Tenero | 13:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:47 |
Coppet Morges Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Coppet | 08:00 |
Nyon | 08:06 |
Gland | 08:10 |
Rolle | 08:15 |
Allaman | 08:19 |
Morges | 08:24 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Morges | 08:30 |
Lausanne | 08:44 |
Romont Fr | 09:15 |
Fribourg/Freiburg | 09:34 |
Bern | 10:00 |
Zofingen | 10:29 |
Sursee | 10:42 |
Luzern | 11:01 |
Lijn | IR15 |
Overstappen | |
Luzern | 11:06 |
Küssnacht am Rigi | 11:26 |
Immensee | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 12:18 |
Bellinzona | 13:12 |
Treinnummer | 317 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:19 |
Tenero | 13:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:38 |
Tannay Coppet Montreux Domodossola (I) Locarno FART Locarno Tenero
Tannay | 07:09 |
Coppet | 07:11 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Coppet | 07:30 |
Nyon | 07:36 |
Gland | 07:40 |
Rolle | 07:45 |
Allaman | 07:49 |
Morges | 07:55 |
Renens Vd | 08:02 |
Lausanne | 08:11 |
Vevey | 08:26 |
Montreux | 08:31 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Montreux | 08:37 |
Sion | 09:13 |
Brig | 09:44 |
Domodossola (I) | 10:12 |
Treinnummer | 37 |
EC | |
Overstappen | |
Domodossola (I) | 10:26 |
Masera | 10:34 |
Trontano | 10:45 |
Druogno | 11:07 |
S. Maria Maggiore | 11:12 |
Malesco | 11:18 |
Re | 11:24 |
Intragna | 11:58 |
Ponte Brolla | 12:09 |
Locarno FART | 12:20 |
Treinnummer | 72 |
PE | |
Overstappen | |
Locarno | 12:33 |
Tenero | 12:38 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 5:29 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Coppet Lausanne Luzern Bellinzona Tenero
Coppet | 08:30 |
Nyon | 08:36 |
Gland | 08:40 |
Rolle | 08:45 |
Allaman | 08:49 |
Morges | 08:55 |
Renens Vd | 09:02 |
Lausanne | 09:08 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Lausanne | 09:44 |
Romont Fr | 10:15 |
Fribourg/Freiburg | 10:34 |
Bern | 11:00 |
Zofingen | 11:29 |
Sursee | 11:42 |
Luzern | 12:01 |
Lijn | IR15 |
Overstappen | |
Luzern | 12:18 |
Arth-Goldau | 12:49 |
Bellinzona | 13:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:49 |
Tenero | 14:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:38 |
Tannay Genève Zürich Hb Bellinzona Tenero
Tannay | 07:21 |
Mies | 07:23 |
Creux-de-Genthod | 07:30 |
Chambésy | 07:37 |
Genève-Sécheron | 07:40 |
Genève | 07:44 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:20 |
Aarau | 10:31 |
Zürich Hb | 10:56 |
Lijn | IC5 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 12:42 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 12:49 |
Tenero | 13:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:47 |
Coppet Morges Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Coppet | 08:00 |
Nyon | 08:06 |
Gland | 08:10 |
Rolle | 08:15 |
Allaman | 08:19 |
Morges | 08:24 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Morges | 08:30 |
Lausanne | 08:44 |
Romont Fr | 09:15 |
Fribourg/Freiburg | 09:34 |
Bern | 10:00 |
Zofingen | 10:29 |
Sursee | 10:42 |
Luzern | 11:01 |
Lijn | IR15 |
Overstappen | |
Luzern | 11:06 |
Küssnacht am Rigi | 11:26 |
Immensee | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 12:18 |
Bellinzona | 13:12 |
Treinnummer | 317 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:19 |
Tenero | 13:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:38 |
Tannay Coppet Montreux Domodossola (I) Locarno FART Locarno Tenero
Tannay | 07:09 |
Coppet | 07:11 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Coppet | 07:30 |
Nyon | 07:36 |
Gland | 07:40 |
Rolle | 07:45 |
Allaman | 07:49 |
Morges | 07:55 |
Renens Vd | 08:02 |
Lausanne | 08:11 |
Vevey | 08:26 |
Montreux | 08:31 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Montreux | 08:37 |
Sion | 09:13 |
Brig | 09:44 |
Domodossola (I) | 10:12 |
Treinnummer | 37 |
EC | |
Overstappen | |
Domodossola (I) | 10:26 |
Masera | 10:34 |
Trontano | 10:45 |
Druogno | 11:07 |
S. Maria Maggiore | 11:12 |
Malesco | 11:18 |
Re | 11:24 |
Intragna | 11:58 |
Ponte Brolla | 12:09 |
Locarno FART | 12:20 |
Treinnummer | 72 |
PE | |
Overstappen | |
Locarno | 12:33 |
Tenero | 12:38 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 5:29 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Tannay Genève Zürich Hb Bellinzona Tenero
Tannay | 07:21 |
Mies | 07:23 |
Creux-de-Genthod | 07:30 |
Chambésy | 07:37 |
Genève-Sécheron | 07:40 |
Genève | 07:44 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:20 |
Aarau | 10:31 |
Zürich Hb | 10:56 |
Lijn | IC5 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 12:42 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 12:49 |
Tenero | 13:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:47 |
Coppet Morges Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Coppet | 08:00 |
Nyon | 08:06 |
Gland | 08:10 |
Rolle | 08:15 |
Allaman | 08:19 |
Morges | 08:24 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Morges | 08:30 |
Lausanne | 08:44 |
Romont Fr | 09:15 |
Fribourg/Freiburg | 09:34 |
Bern | 10:00 |
Zofingen | 10:29 |
Sursee | 10:42 |
Luzern | 11:01 |
Lijn | IR15 |
Overstappen | |
Luzern | 11:06 |
Küssnacht am Rigi | 11:26 |
Immensee | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 12:18 |
Bellinzona | 13:12 |
Treinnummer | 317 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:19 |
Tenero | 13:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:38 |
Tannay Coppet Montreux Domodossola (I) Locarno FART Locarno Tenero
Tannay | 07:09 |
Coppet | 07:11 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Coppet | 07:30 |
Nyon | 07:36 |
Gland | 07:40 |
Rolle | 07:45 |
Allaman | 07:49 |
Morges | 07:55 |
Renens Vd | 08:02 |
Lausanne | 08:11 |
Vevey | 08:26 |
Montreux | 08:31 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Montreux | 08:37 |
Sion | 09:13 |
Brig | 09:44 |
Domodossola (I) | 10:12 |
Treinnummer | 37 |
EC | |
Overstappen | |
Domodossola (I) | 10:26 |
Masera | 10:34 |
Trontano | 10:45 |
Druogno | 11:07 |
S. Maria Maggiore | 11:12 |
Malesco | 11:18 |
Re | 11:24 |
Intragna | 11:58 |
Ponte Brolla | 12:09 |
Locarno FART | 12:20 |
Treinnummer | 72 |
PE | |
Overstappen | |
Locarno | 12:33 |
Tenero | 12:38 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 5:29 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Tannay Genève Zürich Hb Bellinzona Tenero
Tannay | 07:21 |
Mies | 07:23 |
Creux-de-Genthod | 07:30 |
Chambésy | 07:37 |
Genève-Sécheron | 07:40 |
Genève | 07:44 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:20 |
Aarau | 10:31 |
Zürich Hb | 10:56 |
Lijn | IC5 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:05 |
Zug | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:49 |
Bellinzona | 12:42 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Bellinzona | 12:49 |
Tenero | 13:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:47 |
Coppet Morges Luzern Arth-Goldau Bellinzona Tenero
Coppet | 08:00 |
Nyon | 08:06 |
Gland | 08:10 |
Rolle | 08:15 |
Allaman | 08:19 |
Morges | 08:24 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Morges | 08:30 |
Lausanne | 08:44 |
Romont Fr | 09:15 |
Fribourg/Freiburg | 09:34 |
Bern | 10:00 |
Zofingen | 10:29 |
Sursee | 10:42 |
Luzern | 11:01 |
Lijn | IR15 |
Overstappen | |
Luzern | 11:06 |
Küssnacht am Rigi | 11:26 |
Immensee | 11:30 |
Arth-Goldau | 11:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S3 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 12:18 |
Bellinzona | 13:12 |
Treinnummer | 317 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:19 |
Tenero | 13:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:38 |
Tannay Coppet Montreux Domodossola (I) Locarno FART Locarno Tenero
Tannay | 07:09 |
Coppet | 07:11 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Coppet | 07:30 |
Nyon | 07:36 |
Gland | 07:40 |
Rolle | 07:45 |
Allaman | 07:49 |
Morges | 07:55 |
Renens Vd | 08:02 |
Lausanne | 08:11 |
Vevey | 08:26 |
Montreux | 08:31 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Montreux | 08:37 |
Sion | 09:13 |
Brig | 09:44 |
Domodossola (I) | 10:12 |
Treinnummer | 37 |
EC | |
Overstappen | |
Domodossola (I) | 10:26 |
Masera | 10:34 |
Trontano | 10:45 |
Druogno | 11:07 |
S. Maria Maggiore | 11:12 |
Malesco | 11:18 |
Re | 11:24 |
Intragna | 11:58 |
Ponte Brolla | 12:09 |
Locarno FART | 12:20 |
Treinnummer | 72 |
PE | |
Overstappen | |
Locarno | 12:33 |
Tenero | 12:38 |
Lijn | IR46 |
Reistijd | 5:29 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Coppet Morges Luzern Bellinzona Tenero
Coppet | 08:00 |
Nyon | 08:06 |
Gland | 08:10 |
Rolle | 08:15 |
Allaman | 08:19 |
Morges | 08:24 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Morges | 08:30 |
Lausanne | 08:44 |
Romont Fr | 09:15 |
Fribourg/Freiburg | 09:34 |
Bern | 10:00 |
Zofingen | 10:41 |
Sursee | 10:55 |
Luzern | 11:17 |
Lijn | IR15 |
Overstappen | |
Luzern | 12:18 |
Arth-Goldau | 12:49 |
Bellinzona | 13:42 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:49 |
Tenero | 14:08 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 6:08 |
Tannay Genève Zürich Hb Bellinzona Tenero
Tannay | 07:21 |
Mies | 07:23 |
Creux-de-Genthod | 07:30 |
Chambésy | 07:37 |
Genève-Sécheron | 07:40 |
Genève | 07:44 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Genève | 08:15 |
Morges | 08:42 |
Yverdon-les-Bains | 09:06 |
Neuchâtel | 09:26 |
Biel/Bienne | 09:46 |
Solothurn | 10:01 |
Olten | 10:26 |
Zürich Hb | 10:56 |
Lijn | IC5 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 11:33 |
Zug | 12:00 |
Arth-Goldau | 12:18 |
Bellinzona | 13:12 |
Treinnummer | 317 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 13:19 |
Tenero | 13:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 6:17 |
Tannay Coppet Lausanne Zürich Hb Bellinzona Tenero
Tannay | 07:09 |
Coppet | 07:11 |
Lijn | L4 |
R | |
Overstappen | |
Coppet | 07:30 |
Nyon | 07:36 |
Gland | 07:40 |
Rolle | 07:45 |
Allaman | 07:49 |
Morges | 07:55 |
Renens Vd | 08:02 |
Lausanne | 08:08 |
Treinnummer | 33 |
RE | |
Overstappen | |
Lausanne | 08:15 |
Yverdon-les-Bains | 08:37 |
Neuchâtel | 08:58 |
Biel/Bienne | 09:17 |
Grenchen Süd | 09:26 |
Solothurn | 09:34 |
Oensingen | 09:46 |
Olten | 09:59 |
Zürich Hb | 10:30 |
Lijn | IC5 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 10:33 |
Zug | 11:00 |
Arth-Goldau | 11:18 |
Bellinzona | 12:12 |
Treinnummer | 327 |
EC | |
Overstappen | |
Bellinzona | 12:19 |
Tenero | 12:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Reistijd | 5:29 |