Tenero naar Alp Grüm Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Tenero Bellinzona Zürich Hb Chur St. Moritz Alp Grüm
Tenero | 07:21 | 07:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Overstappen | ||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 |
Treinnummer | 312 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 10:58 | 11:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 |
Celerina | 12:53 | 13:53 |
St. Moritz | 13:00 | 14:00 |
Lijn | IR38 | IR38 |
Overstappen | ||
St. Moritz | 13:17 | 14:48 |
Pontresina | 13:28 | 15:04 |
Bernina Diavolezza | - | 15:23 |
Alp Grüm | 14:07 | 15:42 |
Treinnummer | BEX | 9 |
PE | RE | |
Reistijd | 6:46 | 7:51 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Tenero Bellinzona Zürich Hb Chur St. Moritz Alp Grüm
Tenero | 07:21 | 07:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Overstappen | ||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 |
Treinnummer | 312 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 10:58 | 11:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 |
Celerina | 12:53 | 13:53 |
St. Moritz | 13:00 | 14:00 |
Lijn | IR38 | IR38 |
Overstappen | ||
St. Moritz | 13:17 | 14:48 |
Pontresina | 13:28 | 15:04 |
Bernina Diavolezza | - | 15:23 |
Alp Grüm | 14:07 | 15:42 |
Treinnummer | BEX | 9 |
PE | RE | |
Reistijd | 6:46 | 7:51 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Tenero Bellinzona Zürich Hb Chur St. Moritz Alp Grüm
Tenero | 07:21 | 07:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Overstappen | ||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 |
Treinnummer | 312 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 10:58 | 11:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 |
Celerina | 12:53 | 13:53 |
St. Moritz | 13:00 | 14:00 |
Lijn | IR38 | IR38 |
Overstappen | ||
St. Moritz | 13:17 | 14:48 |
Pontresina | 13:28 | 15:04 |
Bernina Diavolezza | - | 15:23 |
Alp Grüm | 14:07 | 15:42 |
Treinnummer | BEX | 9 |
PE | RE | |
Reistijd | 6:46 | 7:51 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Tenero Bellinzona Arth-Goldau Zürich Hb Chur Alp Grüm
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:55 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 09:11 |
Lijn | IC21 |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 10:07 |
Sargans | 11:03 |
Landquart | 11:12 |
Chur | 11:22 |
Treinnummer | 271 |
ICE | |
Overstappen | |
Chur | 13:34 |
Thusis | 14:11 |
Tiefencastel | 14:28 |
Bergün/Bravuogn | 14:57 |
Pontresina | 15:41 |
Ospizio Bernina | 16:19 |
Alp Grüm | 16:28 |
Treinnummer | BEX |
PE | |
Reistijd | 8:50 |
Tenero Bellinzona Zürich Hb Chur St. Moritz Alp Grüm
Tenero | 07:21 |
Bellinzona | 07:41 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S20 |
Overstappen | |
Bellinzona | 07:47 |
Arth-Goldau | 08:45 |
Zug | 09:01 |
Zürich Hb | 09:27 |
Lijn | IC2 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 09:38 |
Sargans | 10:33 |
Landquart | 10:42 |
Chur | 10:52 |
Lijn | IC3 |
Overstappen | |
Chur | 10:58 |
Thusis | 11:29 |
Tiefencastel | 11:46 |
Filisur | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 |
Preda | 12:32 |
Samedan | 12:49 |
Celerina | 12:53 |
St. Moritz | 13:00 |
Lijn | IR38 |
Overstappen | |
St. Moritz | 13:17 |
Pontresina | 13:28 |
Alp Grüm | 14:07 |
Treinnummer | BEX |
PE | |
Reistijd | 6:46 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Tenero Bellinzona Zürich Hb Chur St. Moritz Alp Grüm
Tenero | 07:21 | 07:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Overstappen | ||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 |
Treinnummer | 312 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 10:58 | 11:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 |
Celerina | 12:53 | 13:53 |
St. Moritz | 13:00 | 14:00 |
Lijn | IR38 | IR38 |
Overstappen | ||
St. Moritz | 13:17 | 14:48 |
Pontresina | 13:28 | 15:04 |
Bernina Diavolezza | - | 15:23 |
Alp Grüm | 14:07 | 15:42 |
Treinnummer | BEX | 9 |
PE | RE | |
Reistijd | 6:46 | 7:51 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Tenero Bellinzona Zürich Hb Chur St. Moritz Alp Grüm
Tenero | 07:21 | 07:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Overstappen | ||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 |
Treinnummer | 312 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 10:58 | 11:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 |
Celerina | 12:53 | 13:53 |
St. Moritz | 13:00 | 14:00 |
Lijn | IR38 | IR38 |
Overstappen | ||
St. Moritz | 13:17 | 14:48 |
Pontresina | 13:28 | 15:04 |
Bernina Diavolezza | - | 15:23 |
Alp Grüm | 14:07 | 15:42 |
Treinnummer | BEX | 9 |
PE | RE | |
Reistijd | 6:46 | 7:51 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Tenero Bellinzona Zürich Hb Chur St. Moritz Alp Grüm
Tenero | 07:21 | 07:51 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 |
Treinnummer | 102778 | 102778 |
Lijn | S20 | S20 |
Overstappen | ||
Bellinzona | 07:47 | 08:47 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:45 |
Zug | 09:01 | 10:01 |
Zürich Hb | 09:27 | 10:27 |
Treinnummer | 312 | |
Lijn | IC2 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Zürich Hb | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
Lijn | IC3 | IC3 |
Overstappen | ||
Chur | 10:55 | 11:58 |
Domat/Ems | 11:02 | - |
Reichenau-Tamins | 11:08 | - |
Thusis | 11:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 |
Celerina | 12:53 | 13:53 |
St. Moritz | 13:00 | 14:00 |
Lijn | IR38 | IR38 |
Overstappen | ||
St. Moritz | 13:17 | 14:48 |
Pontresina | 13:28 | 15:04 |
Bernina Diavolezza | - | 15:23 |
Alp Grüm | 14:07 | 15:42 |
Treinnummer | BEX | 9 |
PE | RE | |
Reistijd | 6:46 | 7:51 |