Tenero naar Malters Dienstregeling
Woensdag 10 juli 2024 om 07:00
Tenero Luzern Malters
Tenero | 07:38 | 09:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Lijn | IR26 | IR26 | IR26 |
Overstappen | |||
Luzern | 10:57 | 12:57 | 14:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 | 15:06 |
Treinnummer | 4468 | 4472 | 4476 |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 | 3:28 |
Tenero Altdorf UR Luzern Malters
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 10:39 | 12:39 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Overstappen | ||
Altdorf UR | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Treinnummer | 178 | |
Lijn | IC21 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Luzern | 11:57 | 13:57 |
Malters | 12:06 | 14:06 |
Treinnummer | 4470 | 4474 |
RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |
Donderdag 11 juli 2024 om 07:00
Tenero Luzern Malters
Tenero | 07:38 | 09:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Lijn | IR26 | IR26 | IR26 |
Overstappen | |||
Luzern | 10:57 | 12:57 | 14:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 | 15:06 |
Treinnummer | 4468 | 4472 | 4476 |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 | 3:28 |
Tenero Altdorf UR Luzern Malters
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 10:39 | 12:39 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Overstappen | ||
Altdorf UR | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Treinnummer | 178 | |
Lijn | IC21 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Luzern | 11:57 | 13:57 |
Malters | 12:06 | 14:06 |
Treinnummer | 4470 | 4474 |
RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |
Vrijdag 12 juli 2024 om 07:00
Tenero Luzern Malters
Tenero | 07:38 | 09:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Lijn | IR26 | IR26 | IR26 |
Overstappen | |||
Luzern | 10:57 | 12:57 | 14:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 | 15:06 |
Treinnummer | 4468 | 4472 | 4476 |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 | 3:28 |
Tenero Altdorf UR Luzern Malters
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 10:39 | 12:39 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Overstappen | ||
Altdorf UR | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Treinnummer | 178 | |
Lijn | IC21 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Luzern | 11:57 | 13:57 |
Malters | 12:06 | 14:06 |
Treinnummer | 4470 | 4474 |
RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |
Zaterdag 13 juli 2024 om 07:00
Tenero Luzern Malters
Tenero | 07:38 | 09:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Lijn | IR26 | IR26 | IR26 |
Overstappen | |||
Luzern | 10:57 | 13:16 | 14:57 |
Malters | 11:06 | 13:28 | 15:06 |
Treinnummer | 4468 | 91 | 4476 |
Lijn | S6 | ||
RE7 | RE7 | ||
Reistijd | 3:28 | 3:50 | 3:28 |
Tenero Altdorf UR Luzern Malters
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 10:39 | 12:39 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Overstappen | ||
Altdorf UR | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Treinnummer | 178 | |
Lijn | IC21 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Luzern | 11:57 | 13:57 |
Malters | 12:06 | 14:06 |
Treinnummer | 4470 | 4474 |
RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |
Zondag 14 juli 2024 om 07:00
Tenero Luzern Malters
Tenero | 07:38 | 09:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Lijn | IR26 | IR26 | IR26 |
Overstappen | |||
Luzern | 10:57 | 13:16 | 14:57 |
Malters | 11:06 | 13:28 | 15:06 |
Treinnummer | 4468 | 91 | 4476 |
Lijn | S6 | ||
RE7 | RE7 | ||
Reistijd | 3:28 | 3:50 | 3:28 |
Tenero Altdorf UR Luzern Malters
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 10:39 | 12:39 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Overstappen | ||
Altdorf UR | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Treinnummer | 178 | |
Lijn | IC21 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Luzern | 11:57 | 13:57 |
Malters | 12:06 | 14:06 |
Treinnummer | 4470 | 4474 |
RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |
Maandag 15 juli 2024 om 07:00
Tenero Luzern Malters
Tenero | 07:38 | 09:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Lijn | IR26 | IR26 | IR26 |
Overstappen | |||
Luzern | 10:57 | 12:57 | 14:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 | 15:06 |
Treinnummer | 4468 | 4472 | 4476 |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 | 3:28 |
Tenero Altdorf UR Luzern Malters
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 10:39 | 12:39 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Overstappen | ||
Altdorf UR | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Treinnummer | 178 | |
Lijn | IC21 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Luzern | 11:57 | 13:57 |
Malters | 12:06 | 14:06 |
Treinnummer | 4470 | 4474 |
RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |
Dinsdag 16 juli 2024 om 07:00
Tenero Luzern Malters
Tenero | 07:38 | 09:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
Lijn | IR26 | IR26 | IR26 |
Overstappen | |||
Luzern | 10:57 | 12:57 | 14:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 | 15:06 |
Treinnummer | 4468 | 4472 | 4476 |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 | 3:28 |
Tenero Altdorf UR Luzern Malters
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 10:39 | 12:39 |
Lijn | IR46 | IR46 |
Overstappen | ||
Altdorf UR | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
Treinnummer | 178 | |
Lijn | IC21 | |
EC | ||
Overstappen | ||
Luzern | 11:57 | 13:57 |
Malters | 12:06 | 14:06 |
Treinnummer | 4470 | 4474 |
RE7 | RE7 | |
Reistijd | 3:28 | 3:28 |