Ziegelbrücke naar Dieni Dienstregeling
Zondag 8 september 2024 om 07:00
Ziegelbrücke Chur Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 07:00 | 08:00 | 10:00 | 13:00 |
Landquart | 07:34 | 08:34 | 10:34 | 13:34 |
Chur | 07:43 | 08:43 | 10:43 | 13:43 |
Lijn | IR35 | IR35 | IR35 | IR35 |
Overstappen | ||||
Chur | 07:55 | 08:55 | 10:55 | 13:55 |
Domat/Ems | 08:02 | 09:02 | 11:02 | 14:02 |
Reichenau-Tamins | 08:06 | 09:06 | 11:06 | 14:06 |
Trin | 08:12 | 09:12 | 11:12 | 14:12 |
Castrisch | 08:28 | 09:28 | 11:28 | 14:28 |
Ilanz | 08:33 | 09:33 | 11:33 | 14:33 |
Trun | 08:54 | 09:54 | 11:54 | 14:54 |
Disentis/Mustér | 09:11 | 10:11 | 12:11 | 15:11 |
Treinnummer | 7 | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | RE | |
Overstappen | ||||
Disentis/Mustér | 09:14 | 10:14 | 13:14 | 15:14 |
Dieni | 09:36 | 10:36 | 13:36 | 15:36 |
Treinnummer | 45 | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | R | |
Reistijd | 2:36 | 2:36 | 3:36 | 2:36 |
Ziegelbrücke Sargans Chur Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 08:28 |
Sargans | 08:58 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S17 |
Overstappen | |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
Lijn | IC3 |
Overstappen | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Treinnummer | GEX |
PE | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Dieni | 11:36 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:08 |
Maandag 9 september 2024 om 07:00
Ziegelbrücke Chur Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 07:00 | 08:00 | 09:00 |
Landquart | 07:34 | 08:34 | 09:34 |
Chur | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Lijn | IR35 | IR35 | IR35 |
Overstappen | |||
Chur | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Domat/Ems | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 08:06 | 09:06 | 10:06 |
Trin | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Castrisch | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Ilanz | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Trun | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Disentis/Mustér | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
Treinnummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Overstappen | |||
Disentis/Mustér | 09:14 | 10:14 | 12:14 |
Dieni | 09:36 | 10:36 | 12:36 |
Treinnummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reistijd | 2:36 | 2:36 | 3:36 |
Ziegelbrücke Pfäffikon Sz Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Ziegelbrücke | 08:19 |
Pfäffikon Sz | 08:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:51 |
Dinsdag 10 september 2024 om 07:00
Ziegelbrücke Chur Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 07:00 | 08:00 | 09:00 |
Landquart | 07:34 | 08:34 | 09:34 |
Chur | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Lijn | IR35 | IR35 | IR35 |
Overstappen | |||
Chur | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Domat/Ems | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 08:06 | 09:06 | 10:06 |
Trin | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Castrisch | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Ilanz | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Trun | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Disentis/Mustér | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
Treinnummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Overstappen | |||
Disentis/Mustér | 09:14 | 10:14 | 12:14 |
Dieni | 09:36 | 10:36 | 12:36 |
Treinnummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reistijd | 2:36 | 2:36 | 3:36 |
Woensdag 11 september 2024 om 07:00
Ziegelbrücke Chur Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 07:00 | 08:00 | 09:00 |
Landquart | 07:34 | 08:34 | 09:34 |
Chur | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Lijn | IR35 | IR35 | IR35 |
Overstappen | |||
Chur | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Domat/Ems | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 08:06 | 09:06 | 10:06 |
Trin | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Castrisch | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Ilanz | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Trun | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Disentis/Mustér | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
Treinnummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Overstappen | |||
Disentis/Mustér | 09:14 | 10:14 | 12:14 |
Dieni | 09:36 | 10:36 | 12:36 |
Treinnummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reistijd | 2:36 | 2:36 | 3:36 |
Ziegelbrücke Pfäffikon Sz Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Ziegelbrücke | 08:19 |
Pfäffikon Sz | 08:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:51 |
Donderdag 12 september 2024 om 07:00
Ziegelbrücke Chur Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 07:00 | 08:00 | 09:00 |
Landquart | 07:34 | 08:34 | 09:34 |
Chur | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Lijn | IR35 | IR35 | IR35 |
Overstappen | |||
Chur | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Domat/Ems | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 08:06 | 09:06 | 10:06 |
Trin | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Castrisch | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Ilanz | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Trun | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Disentis/Mustér | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
Treinnummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Overstappen | |||
Disentis/Mustér | 09:14 | 10:14 | 12:14 |
Dieni | 09:36 | 10:36 | 12:36 |
Treinnummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reistijd | 2:36 | 2:36 | 3:36 |
Ziegelbrücke Pfäffikon Sz Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Ziegelbrücke | 08:19 |
Pfäffikon Sz | 08:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:51 |
Vrijdag 13 september 2024 om 07:00
Ziegelbrücke Chur Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 07:00 | 08:00 | 09:00 |
Landquart | 07:34 | 08:34 | 09:34 |
Chur | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
Lijn | IR35 | IR35 | IR35 |
Overstappen | |||
Chur | 07:55 | 08:55 | 09:55 |
Domat/Ems | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 08:06 | 09:06 | 10:06 |
Trin | 08:12 | 09:12 | 10:12 |
Castrisch | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Ilanz | 08:33 | 09:33 | 10:33 |
Trun | 08:54 | 09:54 | 10:54 |
Disentis/Mustér | 09:11 | 10:11 | 11:11 |
Treinnummer | 7 | 7 | 7 |
RE | RE | RE | |
Overstappen | |||
Disentis/Mustér | 09:14 | 10:14 | 12:14 |
Dieni | 09:36 | 10:36 | 12:36 |
Treinnummer | 45 | 45 | 45 |
R | R | R | |
Reistijd | 2:36 | 2:36 | 3:36 |
Ziegelbrücke Pfäffikon Sz Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Ziegelbrücke | 08:19 |
Pfäffikon Sz | 08:38 |
Treinnummer | 102778 |
Lijn | S2 |
Overstappen | |
Pfäffikon Sz | 09:02 |
Biberbrugg | 09:20 |
Rothenthurm | 09:29 |
Arth-Goldau | 09:45 |
Treinnummer | VAE |
IR | |
Overstappen | |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
Lijn | IR26 |
Overstappen | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:51 |
Zaterdag 14 september 2024 om 07:00
Ziegelbrücke Chur Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 08:00 |
Landquart | 08:34 |
Chur | 08:43 |
Lijn | IR35 |
Overstappen | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
Treinnummer | GEX |
PE | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Dieni | 11:36 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:36 |
Ziegelbrücke Chur Reichenau-Tamins Disentis/Mustér Dieni
Ziegelbrücke | 07:00 |
Landquart | 07:34 |
Chur | 07:43 |
Lijn | IR35 |
Overstappen | |
Chur | 07:55 |
Domat/Ems | 08:02 |
Reichenau-Tamins | 08:05 |
Lijn | IR38 |
Overstappen | |
Reichenau-Tamins | 09:06 |
Trin | 09:12 |
Castrisch | 09:28 |
Ilanz | 09:33 |
Trun | 09:54 |
Disentis/Mustér | 10:11 |
Treinnummer | 7 |
RE | |
Overstappen | |
Disentis/Mustér | 10:14 |
Dieni | 10:36 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 3:36 |
Ziegelbrücke Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Ziegelbrücke | 07:00 |
Siebnen-Wangen | 07:10 |
Pfäffikon Sz | 07:19 |
Wädenswil | 07:29 |
Thalwil | 07:39 |
Zürich Hb | 07:48 |
Lijn | IR35 |
Overstappen | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
Lijn | IR46 |
Overstappen | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
Treinnummer | 44 |
R | |
Overstappen | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
Treinnummer | 45 |
R | |
Reistijd | 4:10 |