Treintijden
Andermatt naar Bernina Diavolezza Treintijden 9 september 2024 om 05:40
06:28 | Andermatt | 4:54 4 overstappen 15 stops R45 RE7 IR38 R15 RE9 Spoor 2 | 4:54 | 4 overstappen 15 stops | R45 RE7 IR38 R15 RE9 Spoor 2 | R45 Spoor 2 | |
06:50 | Oberalppass | ||||||
07:39 | Disentis/Mustér | ||||||
07:44 | Disentis/Mustér | RE7 Spoor 3 | |||||
07:57 | Rabius-Surrein | ||||||
08:02 | Trun | ||||||
08:09 | Tavanasa-Breil/Brigels | ||||||
08:24 | Ilanz | ||||||
08:38 | Versam-Safien | ||||||
08:49 | Reichenau-Tamins | ||||||
09:08 | Reichenau-Tamins | IR38 Spoor 3 | |||||
09:29 | Thusis | ||||||
09:46 | Tiefencastel | ||||||
10:01 | Filisur | ||||||
10:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
10:32 | Preda | ||||||
10:45 | Samedan | ||||||
10:48 | Samedan | R15 Spoor 3 | |||||
10:57 | Pontresina | ||||||
11:04 | Pontresina | RE9 Spoor 4 | |||||
11:22 | Bernina Diavolezza |
07:28 | Andermatt | 5:00 4 overstappen 15 stops R45 RE7 IR38 R15 R19 Spoor 2 | 5:00 | 4 overstappen 15 stops | R45 RE7 IR38 R15 R19 Spoor 2 | R45 Spoor 2 | |
07:50 | Oberalppass | ||||||
08:39 | Disentis/Mustér | ||||||
08:44 | Disentis/Mustér | RE7 Spoor 3 | |||||
08:57 | Rabius-Surrein | ||||||
09:02 | Trun | ||||||
09:09 | Tavanasa-Breil/Brigels | ||||||
09:24 | Ilanz | ||||||
09:38 | Versam-Safien | ||||||
09:49 | Reichenau-Tamins | ||||||
10:08 | Reichenau-Tamins | IR38 Spoor 3 | |||||
10:29 | Thusis | ||||||
10:46 | Tiefencastel | ||||||
11:01 | Filisur | ||||||
11:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
11:32 | Preda | ||||||
11:45 | Samedan | ||||||
11:48 | Samedan | R15 Spoor 3 | |||||
11:57 | Pontresina | ||||||
12:08 | Pontresina | R19 Spoor 4 | |||||
12:28 | Bernina Diavolezza |
08:28 | Andermatt | 4:54 4 overstappen 15 stops R45 RE7 IR38 R15 RE9 Spoor 2 | 4:54 | 4 overstappen 15 stops | R45 RE7 IR38 R15 RE9 Spoor 2 | R45 Spoor 2 | |
08:50 | Oberalppass | ||||||
09:39 | Disentis/Mustér | ||||||
09:44 | Disentis/Mustér | RE7 Spoor 3 | |||||
09:57 | Rabius-Surrein | ||||||
10:02 | Trun | ||||||
10:09 | Tavanasa-Breil/Brigels | ||||||
10:24 | Ilanz | ||||||
10:38 | Versam-Safien | ||||||
10:49 | Reichenau-Tamins | ||||||
11:08 | Reichenau-Tamins | IR38 Spoor 3 | |||||
11:29 | Thusis | ||||||
11:46 | Tiefencastel | ||||||
12:01 | Filisur | ||||||
12:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
12:32 | Preda | ||||||
12:45 | Samedan | ||||||
12:48 | Samedan | R15 Spoor 3 | |||||
12:57 | Pontresina | ||||||
13:04 | Pontresina | RE9 Spoor 4 | |||||
13:22 | Bernina Diavolezza |
09:28 | Andermatt | 5:00 4 overstappen 15 stops R45 RE7 IR38 R15 R19 Spoor 2 | 5:00 | 4 overstappen 15 stops | R45 RE7 IR38 R15 R19 Spoor 2 | R45 Spoor 2 | |
09:50 | Oberalppass | ||||||
10:39 | Disentis/Mustér | ||||||
10:44 | Disentis/Mustér | RE7 Spoor 3 | |||||
10:57 | Rabius-Surrein | ||||||
11:02 | Trun | ||||||
11:09 | Tavanasa-Breil/Brigels | ||||||
11:24 | Ilanz | ||||||
11:38 | Versam-Safien | ||||||
11:49 | Reichenau-Tamins | ||||||
12:08 | Reichenau-Tamins | IR38 Spoor 3 | |||||
12:29 | Thusis | ||||||
12:46 | Tiefencastel | ||||||
13:01 | Filisur | ||||||
13:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
13:32 | Preda | ||||||
13:45 | Samedan | ||||||
13:48 | Samedan | R15 Spoor 3 | |||||
13:57 | Pontresina | ||||||
14:08 | Pontresina | R19 Spoor 4 | |||||
14:28 | Bernina Diavolezza |
10:28 | Andermatt | 4:54 4 overstappen 15 stops R45 RE7 IR38 R15 RE9 Spoor 2 | 4:54 | 4 overstappen 15 stops | R45 RE7 IR38 R15 RE9 Spoor 2 | R45 Spoor 2 | |
10:50 | Oberalppass | ||||||
11:39 | Disentis/Mustér | ||||||
11:44 | Disentis/Mustér | RE7 Spoor 3 | |||||
11:57 | Rabius-Surrein | ||||||
12:02 | Trun | ||||||
12:09 | Tavanasa-Breil/Brigels | ||||||
12:24 | Ilanz | ||||||
12:38 | Versam-Safien | ||||||
12:49 | Reichenau-Tamins | ||||||
13:08 | Reichenau-Tamins | IR38 Spoor 3 | |||||
13:29 | Thusis | ||||||
13:46 | Tiefencastel | ||||||
14:01 | Filisur | ||||||
14:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
14:32 | Preda | ||||||
14:45 | Samedan | ||||||
14:48 | Samedan | R15 Spoor 3 | |||||
14:57 | Pontresina | ||||||
15:04 | Pontresina | RE9 Spoor 4 | |||||
15:22 | Bernina Diavolezza |
10:54 | Andermatt | 5:12 2 overstappen 6 stops PEGEX PEGEX PEBEX Spoor 2 | 5:12 | 2 overstappen 6 stops | PEGEX PEGEX PEBEX Spoor 2 | PEGEX Spoor 2 | |
11:56 | Disentis/Mustér | ||||||
12:19 | Disentis/Mustér | PEGEX Spoor 2AB | |||||
13:25 | Chur | ||||||
13:34 | Chur | PEBEX Spoor 13 | |||||
14:11 | Thusis | ||||||
14:28 | Tiefencastel | ||||||
14:57 | Bergün/Bravuogn | ||||||
15:41 | Pontresina | ||||||
16:06 | Bernina Diavolezza |
11:28 | Andermatt | 5:10 3 overstappen 17 stops R45 RE7 IR38 PEBEX Spoor 2 | 5:10 | 3 overstappen 17 stops | R45 RE7 IR38 PEBEX Spoor 2 | R45 Spoor 2 | |
11:50 | Oberalppass | ||||||
12:39 | Disentis/Mustér | ||||||
12:44 | Disentis/Mustér | RE7 Spoor 3 | |||||
12:57 | Rabius-Surrein | ||||||
13:02 | Trun | ||||||
13:09 | Tavanasa-Breil/Brigels | ||||||
13:24 | Ilanz | ||||||
13:38 | Versam-Safien | ||||||
13:49 | Reichenau-Tamins | ||||||
14:08 | Reichenau-Tamins | IR38 Spoor 3 | |||||
14:29 | Thusis | ||||||
14:46 | Tiefencastel | ||||||
15:01 | Filisur | ||||||
15:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
15:32 | Preda | ||||||
15:49 | Samedan | ||||||
15:53 | Celerina | ||||||
16:00 | St. Moritz | ||||||
16:14 | St. Moritz | PEBEX Spoor 6 | |||||
16:23 | Pontresina | ||||||
16:38 | Bernina Diavolezza |
11:54 | Andermatt | 5:28 2 overstappen 7 stops PEGEX PEGEX RE9 Spoor 2 | 5:28 | 2 overstappen 7 stops | PEGEX PEGEX RE9 Spoor 2 | PEGEX Spoor 2 | |
12:56 | Disentis/Mustér | ||||||
13:11 | Disentis/Mustér | PEGEX Spoor 1 | |||||
14:34 | Chur | ||||||
15:28 | Tiefencastel | ||||||
15:43 | Filisur | ||||||
16:31 | Samedan | ||||||
16:37 | St. Moritz | ||||||
16:48 | St. Moritz | RE9 Spoor 7 | |||||
17:04 | Pontresina | ||||||
17:22 | Bernina Diavolezza |
12:28 | Andermatt | 6:00 3 overstappen 17 stops R45 RE7 IR38 R19 Spoor 2 | 6:00 | 3 overstappen 17 stops | R45 RE7 IR38 R19 Spoor 2 | R45 Spoor 2 | |
12:50 | Oberalppass | ||||||
13:39 | Disentis/Mustér | ||||||
13:44 | Disentis/Mustér | RE7 Spoor 3 | |||||
13:57 | Rabius-Surrein | ||||||
14:02 | Trun | ||||||
14:09 | Tavanasa-Breil/Brigels | ||||||
14:24 | Ilanz | ||||||
14:38 | Versam-Safien | ||||||
14:49 | Reichenau-Tamins | ||||||
15:08 | Reichenau-Tamins | IR38 Spoor 3 | |||||
15:29 | Thusis | ||||||
15:46 | Tiefencastel | ||||||
16:01 | Filisur | ||||||
16:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
16:32 | Preda | ||||||
16:49 | Samedan | ||||||
16:53 | Celerina | ||||||
17:00 | St. Moritz | ||||||
17:48 | St. Moritz | R19 Spoor 7 | |||||
18:08 | Pontresina | ||||||
18:28 | Bernina Diavolezza |
Duur van de reis
De reistijd tussen Andermatt en Bernina Diavolezza is 4:54