Treintijden
Areuse Les Isles Littorail naar Samedan Treintijden 5 augustus 2024 om 23:20
23:39 | Boudry | 10:06 4 overstappen 21 stops R14 S5102778 S5102778 IR35 IR38 Spoor 3 | 10:06 | 4 overstappen 21 stops | R14 S5102778 S5102778 IR35 IR38 Spoor 3 | R14 Spoor 3 | |
23:50 | Neuchâtel | ||||||
00:09 | Neuchâtel | S5102778 Spoor 1 | |||||
00:32 | Kerzers | ||||||
00:38 | Kerzers | S5102778 Spoor 4 | |||||
00:55 | Bern Brünnen Westside | ||||||
00:57 | Bern Bümpliz Nord | ||||||
01:03 | Bern | ||||||
04:38 | Bern | IR35 Spoor 2 | |||||
04:53 | Burgdorf | ||||||
05:05 | Herzogenbuchsee | ||||||
05:12 | Langenthal | ||||||
05:26 | Olten | ||||||
05:36 | Aarau | ||||||
05:42 | Lenzburg | ||||||
06:12 | Zürich Hb | ||||||
06:41 | Pfäffikon Sz | ||||||
07:00 | Ziegelbrücke | ||||||
07:34 | Landquart | ||||||
07:43 | Chur | ||||||
07:58 | Chur | IR38 Spoor 10 | |||||
08:29 | Thusis | ||||||
08:46 | Tiefencastel | ||||||
09:01 | Filisur | ||||||
09:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
09:32 | Preda | ||||||
09:45 | Samedan |
23:59 | Areuse Littorail | 10:46 4 overstappen 18 stops R15 IC5 IC5 IC3 IR38 | 10:46 | 4 overstappen 18 stops | R15 IC5 IC5 IC3 IR38 | R15 | |
00:00 | Colombier NE Les Chézards | ||||||
00:02 | Colombier NE Littorail | ||||||
00:04 | Auvernier Littorail | ||||||
00:08 | Neuchâtel Port-de-Serrières | ||||||
00:13 | Neuchâtel Place Pury Littorail | ||||||
01:00 | Neuchâtel | IC5 Spoor 5 | |||||
01:18 | Biel/Bienne | ||||||
05:16 | Biel/Bienne | IC5 Spoor 4 | |||||
05:34 | Solothurn | ||||||
05:46 | Oensingen | ||||||
05:59 | Olten | ||||||
06:30 | Zürich Hb | ||||||
06:38 | Zürich Hb | IC3 Spoor 8 | |||||
07:33 | Sargans | ||||||
07:42 | Landquart | ||||||
07:52 | Chur | ||||||
08:58 | Chur | IR38 Spoor 10 | |||||
09:29 | Thusis | ||||||
09:46 | Tiefencastel | ||||||
10:01 | Filisur | ||||||
10:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
10:32 | Preda | ||||||
10:45 | Samedan |
06:17 Dag+1 | Boudry | 6:28 3 overstappen 18 stops R13 IC5 IR35 IR38 Spoor 2 | 6:28 | 3 overstappen 18 stops | R13 IC5 IR35 IR38 Spoor 2 | R13 Spoor 2 | |
06:25 | Gorgier-St-Aubin | ||||||
06:32 | Concise | ||||||
06:41 | Yverdon-les-Bains | ||||||
07:06 Dag+1 | Yverdon-les-Bains | IC5 Spoor 1 | |||||
07:26 | Neuchâtel | ||||||
07:46 | Biel/Bienne | ||||||
08:01 | Solothurn | ||||||
08:20 | Olten | ||||||
08:31 | Aarau | ||||||
08:56 | Zürich Hb | ||||||
09:12 Dag+1 | Zürich Hb | IR35 Spoor 9 | |||||
09:41 | Pfäffikon Sz | ||||||
10:00 | Ziegelbrücke | ||||||
10:34 | Landquart | ||||||
10:43 | Chur | ||||||
10:58 Dag+1 | Chur | IR38 Spoor 10 | |||||
11:29 | Thusis | ||||||
11:46 | Tiefencastel | ||||||
12:01 | Filisur | ||||||
12:14 | Bergün/Bravuogn | ||||||
12:32 | Preda | ||||||
12:45 | Samedan |
07:18 Dag+1 | Boudry | 5:39 4 overstappen 18 stops R13 IC5 ICE271 RE13 RE3 Spoor 2 | 5:39 | 4 overstappen 18 stops | R13 IC5 ICE271 RE13 RE3 Spoor 2 | R13 Spoor 2 | |
07:26 | Gorgier-St-Aubin | ||||||
07:33 | Concise | ||||||
07:42 | Yverdon-les-Bains | ||||||
08:06 Dag+1 | Yverdon-les-Bains | IC5 Spoor 1 | |||||
08:26 | Neuchâtel | ||||||
08:46 | Biel/Bienne | ||||||
09:01 | Solothurn | ||||||
09:20 | Olten | ||||||
09:31 | Aarau | ||||||
09:56 | Zürich Hb | ||||||
10:07 Dag+1 | Zürich Hb | ICE271 Spoor 9 | |||||
11:03 | Sargans | ||||||
11:11 | Landquart | ||||||
11:17 Dag+1 | Landquart | RE13 Spoor 5 | |||||
11:20 | Malans GR | ||||||
11:31 | Schiers | ||||||
11:41 | Küblis | ||||||
11:58 | Klosters Platz | ||||||
12:00 Dag+1 | Klosters Platz | RE3 Spoor 3CD | |||||
12:28 | Zernez | ||||||
12:47 | Zuoz | ||||||
12:55 | Bever | ||||||
12:57 | Samedan |
Duur van de reis
De reistijd tussen Areuse Les Isles Littorail en Samedan is 5:01