Treintijden
Langnau naar Airolo Treintijden 10 september 2024 om 01:50
04:36 | Langnau i.E. | 3:25 3 overstappen 9 stops S6102778 S6102778 IC21 IR46 Spoor 3A | 3:25 | 3 overstappen 9 stops | S6102778 S6102778 IC21 IR46 Spoor 3A | S6102778 Spoor 3A | |
04:43 | Trubschachen | ||||||
04:59 | Schüpfheim | ||||||
05:14 | Wolhusen | ||||||
05:20 | Wolhusen | S6102778 Spoor 2 | |||||
05:31 | Malters | ||||||
05:43 | Luzern | ||||||
06:18 | Luzern | IC21 Spoor 7 | |||||
06:49 | Arth-Goldau | ||||||
07:08 | Altdorf Ur | ||||||
07:18 | Altdorf Ur | IR46 Spoor 1 | |||||
07:25 | Erstfeld | ||||||
07:51 | Göschenen | ||||||
08:01 | Airolo |
05:08 | Langnau i.E. | 3:53 2 overstappen 9 stops RE7 RE7 IR26 Spoor 3BC | 3:53 | 2 overstappen 9 stops | RE7 RE7 IR26 Spoor 3BC | RE7 Spoor 3BC | |
05:43 | Wolhusen | ||||||
05:45 | Wolhusen | RE7 Spoor 3 | |||||
06:03 | Luzern | ||||||
07:18 | Luzern | IR26 Spoor 6 | |||||
07:54 | Arth-Goldau | ||||||
08:02 | Schwyz | ||||||
08:06 | Brunnen | ||||||
08:15 | Flüelen | ||||||
08:18 | Altdorf Ur | ||||||
08:25 | Erstfeld | ||||||
08:51 | Göschenen | ||||||
09:01 | Airolo |
05:36 | Langnau i.E. | 4:21 4 overstappen 11 stops S6102778 S6102778 S3102778 IC2 IR46 Spoor 3 | 4:21 | 4 overstappen 11 stops | S6102778 S6102778 S3102778 IC2 IR46 Spoor 3 | S6102778 Spoor 3 | |
05:43 | Trubschachen | ||||||
05:59 | Schüpfheim | ||||||
06:14 | Wolhusen | ||||||
06:20 | Wolhusen | S6102778 Spoor 2 | |||||
06:31 | Malters | ||||||
06:43 | Luzern | ||||||
07:06 | Luzern | S3102778 Spoor 11 | |||||
07:26 | Küssnacht am Rigi | ||||||
07:30 | Immensee | ||||||
07:38 | Arth-Goldau | ||||||
07:49 | Arth-Goldau | IC2 Spoor 4 | |||||
08:42 | Bellinzona | ||||||
08:59 | Bellinzona | IR46 Spoor 2 | |||||
09:14 | Biasca | ||||||
09:39 | Faido | ||||||
09:57 | Airolo |
06:36 | Langnau i.E. | 3:25 3 overstappen 14 stops S6102778 S6102778 S3102778 IR46 Spoor 3 | 3:25 | 3 overstappen 14 stops | S6102778 S6102778 S3102778 IR46 Spoor 3 | S6102778 Spoor 3 | |
06:43 | Trubschachen | ||||||
06:59 | Schüpfheim | ||||||
07:14 | Wolhusen | ||||||
07:20 | Wolhusen | S6102778 Spoor 2 | |||||
07:31 | Malters | ||||||
07:43 | Luzern | ||||||
08:06 | Luzern | S3102778 Spoor 11 | |||||
08:26 | Küssnacht am Rigi | ||||||
08:30 | Immensee | ||||||
08:39 | Arth-Goldau | ||||||
08:48 | Schwyz | ||||||
09:02 | Schwyz | IR46 Spoor 2 | |||||
09:06 | Brunnen | ||||||
09:15 | Flüelen | ||||||
09:18 | Altdorf Ur | ||||||
09:25 | Erstfeld | ||||||
09:51 | Göschenen | ||||||
10:01 | Airolo |
07:06 | Langnau i.E. | 3:55 2 overstappen 12 stops RE7 RE7 IR26 Spoor 1 | 3:55 | 2 overstappen 12 stops | RE7 RE7 IR26 Spoor 1 | RE7 Spoor 1 | |
07:14 | Trubschachen | ||||||
07:29 | Schüpfheim | ||||||
07:35 | Entlebuch | ||||||
07:43 | Wolhusen | ||||||
07:45 | Wolhusen | RE7 Spoor 3 | |||||
08:03 | Luzern | ||||||
09:18 | Luzern | IR26 Spoor 7CD | |||||
09:54 | Arth-Goldau | ||||||
10:02 | Schwyz | ||||||
10:06 | Brunnen | ||||||
10:15 | Flüelen | ||||||
10:18 | Altdorf Ur | ||||||
10:25 | Erstfeld | ||||||
10:51 | Göschenen | ||||||
11:01 | Airolo |
Duur van de reis
De reistijd tussen Langnau en Airolo is 2:53