Wollankstraße naar Annaburg Dienstregeling
Woensdag 31 juli 2024 om 07:00
S Wollankstr. (Berlin) S Südkreuz Bhf (Berlin) Herzberg (Elster), Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 08:30 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:35 |
S Humboldthain (Berlin) | 08:36 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 08:39 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 08:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:43 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 08:45 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:47 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 08:49 |
Yorckstr. (Berlin) | 08:52 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:54 |
Lijn | S25 |
Overstappen | |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:14 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:19 |
Thyrow, Bahnhof | 09:33 |
Trebbin, Bahnhof | 09:37 |
Luckenwalde, Bahnhof | 09:46 |
Jüterbog, Bahnhof | 09:54 |
Linda (Elster), Bahnhof | 10:09 |
Holzdorf (Elster), Bahnhof | 10:16 |
Herzberg (Elster), Bahnhof | 10:24 |
Lijn | RE4 |
Reistijd | 1:53 |
S Wollankstr. (Berlin) S Wannsee Bhf (Berlin) Bad Belzig, Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 07:23 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 07:25 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 07:27 |
S Humboldthain (Berlin) | 07:29 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 07:32 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 07:34 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 07:36 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 07:37 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:39 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 07:42 |
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 08:07 |
S Nikolassee (Berlin) | 08:09 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 08:11 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 08:14 |
Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | 08:19 |
Potsdam, Rehbrücke Bhf | 08:23 |
Michendorf, Bahnhof | 08:28 |
Seddin (PM), Bahnhof | 08:32 |
Beelitz-Heilstätten, Bahnhof | 08:36 |
Borkheide, Bahnhof | 08:41 |
Brück, Bahnhof | 08:46 |
Bad Belzig, Bahnhof | 08:54 |
Lijn | RE7 |
Reistijd | 1:30 |
Donderdag 1 augustus 2024 om 07:00
S Wollankstr. (Berlin) S Südkreuz Bhf (Berlin) Herzberg (Elster), Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 08:30 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:35 |
S Humboldthain (Berlin) | 08:36 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 08:39 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 08:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:43 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 08:45 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:47 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 08:49 |
Yorckstr. (Berlin) | 08:52 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:54 |
Lijn | S25 |
Overstappen | |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:14 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:19 |
Thyrow, Bahnhof | 09:33 |
Trebbin, Bahnhof | 09:37 |
Luckenwalde, Bahnhof | 09:46 |
Jüterbog, Bahnhof | 09:54 |
Linda (Elster), Bahnhof | 10:09 |
Holzdorf (Elster), Bahnhof | 10:16 |
Herzberg (Elster), Bahnhof | 10:24 |
Lijn | RE4 |
Reistijd | 1:53 |
Vrijdag 2 augustus 2024 om 07:00
S Wollankstr. (Berlin) S Wannsee Bhf (Berlin) Bad Belzig, Bahnhof Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof Annaburg, Bhf
S Wollankstr. (Berlin) | 07:23 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 07:25 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 07:27 |
S Humboldthain (Berlin) | 07:29 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 07:32 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 07:34 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 07:36 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 07:37 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:39 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 07:42 |
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 08:07 |
S Nikolassee (Berlin) | 08:09 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 08:11 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 08:14 |
Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | 08:19 |
Potsdam, Rehbrücke Bhf | 08:23 |
Michendorf, Bahnhof | 08:28 |
Seddin (PM), Bahnhof | 08:32 |
Beelitz-Heilstätten, Bahnhof | 08:36 |
Borkheide, Bahnhof | 08:41 |
Brück, Bahnhof | 08:46 |
Bad Belzig, Bahnhof | 08:54 |
Lijn | RE7 |
Overstappen | |
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof | 10:03 |
Mühlanger, Bahnhof | 10:10 |
Elster (Elbe), Bahnhof | 10:15 |
Jessen (Elster), Bahnhof | 10:23 |
Annaburg, Bhf | 10:29 |
Lijn | RB51 |
Reistijd | 3:05 |
Zaterdag 3 augustus 2024 om 07:00
S Wollankstr. (Berlin) S Südkreuz Bhf (Berlin) Falkenberg/E., Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 08:10 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 08:13 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:15 |
S Humboldthain (Berlin) | 08:16 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 08:19 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 08:21 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:23 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 08:25 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:27 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 08:29 |
Yorckstr. (Berlin) | 08:32 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:34 |
Lijn | S25 |
Overstappen | |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:14 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:19 |
Thyrow, Bahnhof | 09:33 |
Trebbin, Bahnhof | 09:37 |
Luckenwalde, Bahnhof | 09:46 |
Jüterbog, Bahnhof | 09:54 |
Linda (Elster), Bahnhof | 10:09 |
Holzdorf (Elster), Bahnhof | 10:16 |
Herzberg (Elster), Bahnhof | 10:25 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 10:34 |
Lijn | RE4 |
Reistijd | 2:23 |
Zondag 4 augustus 2024 om 07:00
S Wollankstr. (Berlin) S Südkreuz Bhf (Berlin) Falkenberg/E., Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 07:10 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 07:13 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 07:15 |
S Humboldthain (Berlin) | 07:16 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 07:19 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 07:21 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 07:23 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 07:25 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:27 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 07:29 |
Yorckstr. (Berlin) | 07:32 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 07:34 |
Lijn | S25 |
Overstappen | |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:14 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:19 |
Thyrow, Bahnhof | 09:33 |
Trebbin, Bahnhof | 09:37 |
Luckenwalde, Bahnhof | 09:46 |
Jüterbog, Bahnhof | 09:54 |
Linda (Elster), Bahnhof | 10:09 |
Holzdorf (Elster), Bahnhof | 10:16 |
Herzberg (Elster), Bahnhof | 10:25 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 10:34 |
Lijn | RE4 |
Reistijd | 3:23 |
Maandag 5 augustus 2024 om 07:00
S Wollankstr. (Berlin) S Südkreuz Bhf (Berlin) Herzberg (Elster), Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 08:30 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:35 |
S Humboldthain (Berlin) | 08:36 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 08:39 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 08:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:43 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 08:45 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:47 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 08:49 |
Yorckstr. (Berlin) | 08:52 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:54 |
Lijn | S25 |
Overstappen | |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:14 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:19 |
Thyrow, Bahnhof | 09:33 |
Trebbin, Bahnhof | 09:37 |
Luckenwalde, Bahnhof | 09:46 |
Jüterbog, Bahnhof | 09:54 |
Linda (Elster), Bahnhof | 10:09 |
Holzdorf (Elster), Bahnhof | 10:16 |
Herzberg (Elster), Bahnhof | 10:24 |
Lijn | RE4 |
Reistijd | 1:53 |
S Wollankstr. (Berlin) S Wannsee Bhf (Berlin) Bad Belzig, Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 07:23 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 07:25 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 07:27 |
S Humboldthain (Berlin) | 07:29 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 07:32 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 07:34 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 07:36 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 07:37 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:39 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 07:42 |
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 08:07 |
S Nikolassee (Berlin) | 08:09 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 08:11 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 08:14 |
Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | 08:19 |
Potsdam, Rehbrücke Bhf | 08:23 |
Michendorf, Bahnhof | 08:28 |
Seddin (PM), Bahnhof | 08:32 |
Beelitz-Heilstätten, Bahnhof | 08:36 |
Borkheide, Bahnhof | 08:41 |
Brück, Bahnhof | 08:46 |
Bad Belzig, Bahnhof | 08:54 |
Lijn | RE7 |
Reistijd | 1:30 |
Dinsdag 6 augustus 2024 om 07:00
S Wollankstr. (Berlin) S Südkreuz Bhf (Berlin) Herzberg (Elster), Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 08:30 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 08:33 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 08:35 |
S Humboldthain (Berlin) | 08:36 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 08:39 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 08:41 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 08:43 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 08:45 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 08:47 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 08:49 |
Yorckstr. (Berlin) | 08:52 |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 08:54 |
Lijn | S25 |
Overstappen | |
S Südkreuz Bhf (Berlin) | 09:14 |
S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | 09:19 |
Thyrow, Bahnhof | 09:33 |
Trebbin, Bahnhof | 09:37 |
Luckenwalde, Bahnhof | 09:46 |
Jüterbog, Bahnhof | 09:54 |
Linda (Elster), Bahnhof | 10:09 |
Holzdorf (Elster), Bahnhof | 10:16 |
Herzberg (Elster), Bahnhof | 10:24 |
Lijn | RE4 |
Reistijd | 1:53 |
S Wollankstr. (Berlin) S Wannsee Bhf (Berlin) Bad Belzig, Bahnhof
S Wollankstr. (Berlin) | 07:23 |
S Bornholmer Str. (Berlin) | 07:25 |
Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | 07:27 |
S Humboldthain (Berlin) | 07:29 |
S Nordbahnhof (Berlin) | 07:32 |
S Oranienburger Str. (Berlin) | 07:34 |
Friedrichstr. Bhf (Berlin) | 07:36 |
Brandenburger Tor (Berlin) | 07:37 |
Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | 07:39 |
S Anhalter Bahnhof (Berlin) | 07:42 |
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 08:07 |
S Nikolassee (Berlin) | 08:09 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 08:11 |
Lijn | S1 |
Overstappen | |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 08:14 |
Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | 08:19 |
Potsdam, Rehbrücke Bhf | 08:23 |
Michendorf, Bahnhof | 08:28 |
Seddin (PM), Bahnhof | 08:32 |
Beelitz-Heilstätten, Bahnhof | 08:36 |
Borkheide, Bahnhof | 08:41 |
Brück, Bahnhof | 08:46 |
Bad Belzig, Bahnhof | 08:54 |
Lijn | RE7 |
Reistijd | 1:30 |