Treintijden
Köln Hbf naar Radebeul-Naundorf Treintijden 8 september 2024 om 12:30
12:55 | Köln Hbf | 5:57 4 overstappen 14 stops ICE 2407 InterCityExpress ICE 29 InterCityExpress ICE 74 InterCityExpress IC 2049 InterCity S1 Spoor 6 | 5:57 | 4 overstappen 14 stops | ICE 2407 InterCityExpress ICE 29 InterCityExpress ICE 74 InterCityExpress IC 2049 InterCity S1 Spoor 6 | ICE 2407 InterCityExpress Spoor 6 | |
13:50 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
14:01 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ICE 29 InterCityExpress Spoor Fern 5 | |||||
14:13 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
14:14 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 74 InterCityExpress Spoor 8 | |||||
15:09 | Fulda Bahnhof | ||||||
16:01 | Eisenach | ||||||
16:28 | Erfurt Hbf | ||||||
17:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
17:31 | Leipzig, Hauptbahnhof | IC 2049 InterCity Spoor 15 | |||||
18:02 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
18:31 | Dresden Bahnhof Neustadt | ||||||
18:37 | Dresden Bahnhof Neustadt | S1 Spoor 1 | |||||
18:39 | Dresden S-Bahnhof Bischofsplatz | ||||||
18:41 | Dresden S-Bahnhof Pieschen | ||||||
18:43 | Dresden S-Bahnhof Trachau | ||||||
18:46 | Radebeul S-Bahnhof Ost | ||||||
18:48 | Radebeul S-Bahnhof Weintraube | ||||||
18:50 | Radebeul S-Bf. Kötzschenbroda | ||||||
18:52 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
12:55 | Köln Hbf | 6:37 4 overstappen 19 stops ICE 2407 InterCityExpress ICE 29 InterCityExpress ICE 74 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 6 | 6:37 | 4 overstappen 19 stops | ICE 2407 InterCityExpress ICE 29 InterCityExpress ICE 74 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 6 | ICE 2407 InterCityExpress Spoor 6 | |
13:50 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
14:01 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ICE 29 InterCityExpress Spoor Fern 5 | |||||
14:13 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
14:14 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 74 InterCityExpress Spoor 8 | |||||
15:09 | Fulda Bahnhof | ||||||
16:01 | Eisenach | ||||||
16:28 | Erfurt Hbf | ||||||
17:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
18:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | RE50 Spoor 21 | |||||
18:05 | Leipzig-Engelsdorf | ||||||
18:09 | Borsdorf, Bahnhof | ||||||
18:18 | Wurzen, Bahnhof | ||||||
18:23 | Kühren, Bahnhof | ||||||
18:29 | Dahlen, Bahnhof | ||||||
18:36 | Oschatz, Bahnhof | ||||||
18:53 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
19:00 | Glaubitz Bahnhof | ||||||
19:02 | Nünchritz Bahnhof | ||||||
19:11 | Priestewitz Bahnhof | ||||||
19:19 | Niederau Bahnhof | ||||||
19:21 | Weinböhla Haltepunkt | ||||||
19:25 | Coswig Bahnhof | ||||||
19:30 | Coswig Bahnhof | S1 Spoor 4 | |||||
19:32 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
13:55 | Köln Hbf | 6:29 3 overstappen 24 stops ICE 1909 InterCityExpress ICE 1653 InterCityExpress RB45 RB31 Spoor 6 | 6:29 | 3 overstappen 24 stops | ICE 1909 InterCityExpress ICE 1653 InterCityExpress RB45 RB31 Spoor 6 | ICE 1909 InterCityExpress Spoor 6 | |
14:53 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
15:03 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
15:18 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 1653 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
16:15 | Fulda Bahnhof | ||||||
16:40 | Bad Hersfeld Bahnhof | ||||||
17:08 | Eisenach | ||||||
17:22 | Gotha | ||||||
17:40 | Erfurt Hbf | ||||||
18:31 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
19:01 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
19:15 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | RB45 Spoor 1 | |||||
19:19 | Zeithain Bahnhof | ||||||
19:23 | Wülknitz Bahnhof | ||||||
19:26 | Tiefenau Bahnhof | ||||||
19:29 | Gröditz Bahnhof | ||||||
19:31 | Prösen, West Bhf | ||||||
19:34 | Prösen, Bahnhof | ||||||
19:37 | Elsterwerda, Bahnhof | ||||||
19:43 | Elsterwerda, Bahnhof | RB31 Spoor 2 | |||||
19:46 | Prösen, Ost Bhf | ||||||
19:50 | Frauenhain Bahnhof | ||||||
19:54 | Zabeltitz Bahnhof | ||||||
20:01 | Großenhain Cottbuser Bahnhof | ||||||
20:06 | Priestewitz Bahnhof | ||||||
20:14 | Niederau Bahnhof | ||||||
20:16 | Weinböhla Haltepunkt | ||||||
20:22 | Coswig Bahnhof | ||||||
20:24 | Radebeul Bahnhof Naundorf |
13:55 | Köln Hbf | 6:27 2 overstappen 19 stops ICE 1909 InterCityExpress ICE 1653 InterCityExpress S1 Spoor 6 | 6:27 | 2 overstappen 19 stops | ICE 1909 InterCityExpress ICE 1653 InterCityExpress S1 Spoor 6 | ICE 1909 InterCityExpress Spoor 6 | |
14:53 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
15:03 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
15:18 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 1653 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
16:15 | Fulda Bahnhof | ||||||
16:40 | Bad Hersfeld Bahnhof | ||||||
17:08 | Eisenach | ||||||
17:22 | Gotha | ||||||
17:40 | Erfurt Hbf | ||||||
18:31 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
19:02 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
19:39 | Dresden Hauptbahnhof | ||||||
20:00 | Dresden Hauptbahnhof | S1 Spoor 14 | |||||
20:02 | Dresden S-Bf. Freiberger Straße | ||||||
20:04 | Dresden Bahnhof Mitte | ||||||
20:07 | Dresden Bahnhof Neustadt | ||||||
20:09 | Dresden S-Bahnhof Bischofsplatz | ||||||
20:11 | Dresden S-Bahnhof Pieschen | ||||||
20:13 | Dresden S-Bahnhof Trachau | ||||||
20:16 | Radebeul S-Bahnhof Ost | ||||||
20:18 | Radebeul S-Bahnhof Weintraube | ||||||
20:20 | Radebeul S-Bf. Kötzschenbroda | ||||||
20:22 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
14:20 | Köln Hbf | 6:32 3 overstappen 15 stops ICE 315 ICE International ICE 72 InterCityExpress IC 2047 InterCity S1 Spoor 4 A-C | 6:32 | 3 overstappen 15 stops | ICE 315 ICE International ICE 72 InterCityExpress IC 2047 InterCity S1 Spoor 4 A-C | ICE 315 ICE International Spoor 4 A-C | |
14:42 | Siegburg Bf | ||||||
15:29 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
15:40 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
16:14 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 72 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
17:09 | Fulda Bahnhof | ||||||
18:01 | Eisenach | ||||||
18:28 | Erfurt Hbf | ||||||
19:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
19:31 | Leipzig, Hauptbahnhof | IC 2047 InterCity Spoor 15 | |||||
20:02 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
20:31 | Dresden Bahnhof Neustadt | ||||||
20:37 | Dresden Bahnhof Neustadt | S1 Spoor 1 | |||||
20:39 | Dresden S-Bahnhof Bischofsplatz | ||||||
20:41 | Dresden S-Bahnhof Pieschen | ||||||
20:43 | Dresden S-Bahnhof Trachau | ||||||
20:46 | Radebeul S-Bahnhof Ost | ||||||
20:48 | Radebeul S-Bahnhof Weintraube | ||||||
20:50 | Radebeul S-Bf. Kötzschenbroda | ||||||
20:52 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
14:20 | Köln Hbf | 7:12 3 overstappen 20 stops ICE 315 ICE International ICE 72 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 4 A-C | 7:12 | 3 overstappen 20 stops | ICE 315 ICE International ICE 72 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 4 A-C | ICE 315 ICE International Spoor 4 A-C | |
14:42 | Siegburg Bf | ||||||
15:29 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
15:40 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
16:14 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 72 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
17:09 | Fulda Bahnhof | ||||||
18:01 | Eisenach | ||||||
18:28 | Erfurt Hbf | ||||||
19:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
20:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | RE50 Spoor 21 | |||||
20:05 | Leipzig-Engelsdorf | ||||||
20:09 | Borsdorf, Bahnhof | ||||||
20:18 | Wurzen, Bahnhof | ||||||
20:23 | Kühren, Bahnhof | ||||||
20:29 | Dahlen, Bahnhof | ||||||
20:36 | Oschatz, Bahnhof | ||||||
20:53 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
21:00 | Glaubitz Bahnhof | ||||||
21:02 | Nünchritz Bahnhof | ||||||
21:11 | Priestewitz Bahnhof | ||||||
21:19 | Niederau Bahnhof | ||||||
21:21 | Weinböhla Haltepunkt | ||||||
21:25 | Coswig Bahnhof | ||||||
21:30 | Coswig Bahnhof | S1 Spoor 4 | |||||
21:32 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
14:55 | Köln Hbf | 5:57 4 overstappen 14 stops ICE 2409 InterCityExpress ICE 229 InterCityExpress ICE 72 InterCityExpress IC 2047 InterCity S1 Spoor 6 | 5:57 | 4 overstappen 14 stops | ICE 2409 InterCityExpress ICE 229 InterCityExpress ICE 72 InterCityExpress IC 2047 InterCity S1 Spoor 6 | ICE 2409 InterCityExpress Spoor 6 | |
15:50 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
16:01 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ICE 229 InterCityExpress Spoor Fern 5 | |||||
16:13 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
16:14 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 72 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
17:09 | Fulda Bahnhof | ||||||
18:01 | Eisenach | ||||||
18:28 | Erfurt Hbf | ||||||
19:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
19:31 | Leipzig, Hauptbahnhof | IC 2047 InterCity Spoor 15 | |||||
20:02 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
20:31 | Dresden Bahnhof Neustadt | ||||||
20:37 | Dresden Bahnhof Neustadt | S1 Spoor 1 | |||||
20:39 | Dresden S-Bahnhof Bischofsplatz | ||||||
20:41 | Dresden S-Bahnhof Pieschen | ||||||
20:43 | Dresden S-Bahnhof Trachau | ||||||
20:46 | Radebeul S-Bahnhof Ost | ||||||
20:48 | Radebeul S-Bahnhof Weintraube | ||||||
20:50 | Radebeul S-Bf. Kötzschenbroda | ||||||
20:52 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
14:55 | Köln Hbf | 6:37 4 overstappen 19 stops ICE 2409 InterCityExpress ICE 229 InterCityExpress ICE 72 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 6 | 6:37 | 4 overstappen 19 stops | ICE 2409 InterCityExpress ICE 229 InterCityExpress ICE 72 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 6 | ICE 2409 InterCityExpress Spoor 6 | |
15:50 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
16:01 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ICE 229 InterCityExpress Spoor Fern 5 | |||||
16:13 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
16:14 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 72 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
17:09 | Fulda Bahnhof | ||||||
18:01 | Eisenach | ||||||
18:28 | Erfurt Hbf | ||||||
19:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
20:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | RE50 Spoor 21 | |||||
20:05 | Leipzig-Engelsdorf | ||||||
20:09 | Borsdorf, Bahnhof | ||||||
20:18 | Wurzen, Bahnhof | ||||||
20:23 | Kühren, Bahnhof | ||||||
20:29 | Dahlen, Bahnhof | ||||||
20:36 | Oschatz, Bahnhof | ||||||
20:53 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
21:00 | Glaubitz Bahnhof | ||||||
21:02 | Nünchritz Bahnhof | ||||||
21:11 | Priestewitz Bahnhof | ||||||
21:19 | Niederau Bahnhof | ||||||
21:21 | Weinböhla Haltepunkt | ||||||
21:25 | Coswig Bahnhof | ||||||
21:30 | Coswig Bahnhof | S1 Spoor 4 | |||||
21:32 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
15:31 | Köln Hbf | 7:01 6 overstappen 20 stops RE5 (RRX) ICE 723 InterCityExpress RB58 FLX 1244 FlixTrain ICE 502 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 1 A-C | 7:01 | 6 overstappen 20 stops | RE5 (RRX) ICE 723 InterCityExpress RB58 FLX 1244 FlixTrain ICE 502 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 1 A-C | RE5 (RRX) Spoor 1 A-C | |
15:33 | Köln Messe/Deutz Bf | ||||||
15:45 | Köln Messe/Deutz Bf | ICE 723 InterCityExpress Spoor 11 | |||||
16:33 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
16:44 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | RB58 Spoor Fern 4 | |||||
17:00 | Frankfurt (Main) Südbahnhof | ||||||
17:13 | Frankfurt (Main) Südbahnhof | FLX 1244 FlixTrain Spoor 7 | |||||
18:08 | Fulda Bahnhof | ||||||
18:58 | Eisenach | ||||||
19:21 | Erfurt Hbf | ||||||
19:28 | Erfurt Hbf | ICE 502 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
20:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
21:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | RE50 Spoor 21 | |||||
21:05 | Leipzig-Engelsdorf | ||||||
21:09 | Borsdorf, Bahnhof | ||||||
21:18 | Wurzen, Bahnhof | ||||||
21:23 | Kühren, Bahnhof | ||||||
21:29 | Dahlen, Bahnhof | ||||||
21:36 | Oschatz, Bahnhof | ||||||
21:53 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
22:00 | Glaubitz Bahnhof | ||||||
22:02 | Nünchritz Bahnhof | ||||||
22:11 | Priestewitz Bahnhof | ||||||
22:19 | Niederau Bahnhof | ||||||
22:21 | Weinböhla Haltepunkt | ||||||
22:25 | Coswig Bahnhof | ||||||
22:30 | Coswig Bahnhof | S1 Spoor 4 | |||||
22:32 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
16:20 | Köln Hbf | 7:12 3 overstappen 20 stops ICE 17 ICE International ICE 70 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 4 | 7:12 | 3 overstappen 20 stops | ICE 17 ICE International ICE 70 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 4 | ICE 17 ICE International Spoor 4 | |
16:46 | Siegburg Bf | ||||||
17:27 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
17:38 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
18:14 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 70 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
19:09 | Fulda Bahnhof | ||||||
20:01 | Eisenach | ||||||
20:28 | Erfurt Hbf | ||||||
21:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
22:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | RE50 Spoor 21 | |||||
22:05 | Leipzig-Engelsdorf | ||||||
22:09 | Borsdorf, Bahnhof | ||||||
22:18 | Wurzen, Bahnhof | ||||||
22:23 | Kühren, Bahnhof | ||||||
22:29 | Dahlen, Bahnhof | ||||||
22:36 | Oschatz, Bahnhof | ||||||
22:53 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
23:00 | Glaubitz Bahnhof | ||||||
23:02 | Nünchritz Bahnhof | ||||||
23:11 | Priestewitz Bahnhof | ||||||
23:19 | Niederau Bahnhof | ||||||
23:21 | Weinböhla Haltepunkt | ||||||
23:25 | Coswig Bahnhof | ||||||
23:30 | Coswig Bahnhof | S1 Spoor 4 | |||||
23:32 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
16:31 | Köln Hbf | 7:01 4 overstappen 20 stops RE5 (RRX) ICE 725 InterCityExpress ICE 70 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 1 A-C | 7:01 | 4 overstappen 20 stops | RE5 (RRX) ICE 725 InterCityExpress ICE 70 InterCityExpress RE50 S1 Spoor 1 A-C | RE5 (RRX) Spoor 1 A-C | |
16:33 | Köln Messe/Deutz Bf | ||||||
16:44 | Köln Messe/Deutz Bf | ICE 725 InterCityExpress Spoor 11 | |||||
17:34 | Frankfurt (Main) Flughafen Fernbahnhof | ||||||
17:48 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ||||||
18:14 | Frankfurt (Main) Hauptbahnhof | ICE 70 InterCityExpress Spoor 9 | |||||
19:09 | Fulda Bahnhof | ||||||
20:01 | Eisenach | ||||||
20:28 | Erfurt Hbf | ||||||
21:10 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
22:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | RE50 Spoor 21 | |||||
22:05 | Leipzig-Engelsdorf | ||||||
22:09 | Borsdorf, Bahnhof | ||||||
22:18 | Wurzen, Bahnhof | ||||||
22:23 | Kühren, Bahnhof | ||||||
22:29 | Dahlen, Bahnhof | ||||||
22:36 | Oschatz, Bahnhof | ||||||
22:53 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
23:00 | Glaubitz Bahnhof | ||||||
23:02 | Nünchritz Bahnhof | ||||||
23:11 | Priestewitz Bahnhof | ||||||
23:19 | Niederau Bahnhof | ||||||
23:21 | Weinböhla Haltepunkt | ||||||
23:25 | Coswig Bahnhof | ||||||
23:30 | Coswig Bahnhof | S1 Spoor 4 | |||||
23:32 | Radebeul S-Bahnhof Zitzschewig |
Duur van de reis
De reistijd tussen Köln Hbf en Radebeul-Naundorf is 5:57