Treintijden
Lauta (Niederlausitz) naar Leipzig-Völkerschlachtdenkmal Treintijden 9 september 2024 om 10:40
10:44 | Lauta Bahnhof | 2:26 1 overstap 16 stops RE11 S3 Spoor 1 | 2:26 | 1 overstap 16 stops | RE11 S3 Spoor 1 | RE11 Spoor 1 | |
10:49 | Hosena, Bahnhof | ||||||
11:03 | Ruhland, Bahnhof | ||||||
11:12 | Lauchhammer, Bahnhof | ||||||
11:19 | Plessa, Bahnhof | ||||||
11:25 | Elsterwerda-Biehla, Bahnhof | ||||||
11:33 | Bad Liebenwerda, Bahnhof | ||||||
12:02 | Falkenberg/E., Bahnhof | ||||||
12:10 | Beilrode, Bahnhof | ||||||
12:15 | Torgau, Bahnhof | ||||||
12:32 | Eilenburg, Bahnhof | ||||||
12:41 | Taucha | ||||||
12:50 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
13:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | S3 Spoor 1 | |||||
13:02 | Leipzig, Markt | ||||||
13:03 | Leipzig, Wilhelm-Leuschner-Platz | ||||||
13:05 | Leipzig, Bayerischer Bahnhof | ||||||
13:07 | Leipzig, S-Bahnhof MDR | ||||||
13:10 | Leipzig, Bahnhof Völkerschlachtdenkmal |
11:42 | Lauta Bahnhof | 2:28 2 overstappen 19 stops RE15 RE50 S3 Spoor 1 | 2:28 | 2 overstappen 19 stops | RE15 RE50 S3 Spoor 1 | RE15 Spoor 1 | |
11:47 | Hosena, Bahnhof | ||||||
12:02 | Ruhland, Bahnhof | ||||||
12:11 | Ortrand, Bahnhof | ||||||
12:29 | Großenhain Cottbuser Bahnhof | ||||||
12:33 | Priestewitz Bahnhof | ||||||
12:38 | Priestewitz Bahnhof | RE50 Spoor 2 | |||||
12:46 | Nünchritz Bahnhof | ||||||
12:49 | Glaubitz Bahnhof | ||||||
13:06 | Riesa Busbahnhof / Bahnhof | ||||||
13:14 | Oschatz, Bahnhof | ||||||
13:20 | Dahlen, Bahnhof | ||||||
13:26 | Kühren, Bahnhof | ||||||
13:31 | Wurzen, Bahnhof | ||||||
13:40 | Borsdorf, Bahnhof | ||||||
13:44 | Leipzig-Engelsdorf | ||||||
13:50 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
14:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | S3 Spoor 1 | |||||
14:02 | Leipzig, Markt | ||||||
14:03 | Leipzig, Wilhelm-Leuschner-Platz | ||||||
14:05 | Leipzig, Bayerischer Bahnhof | ||||||
14:07 | Leipzig, S-Bahnhof MDR | ||||||
14:10 | Leipzig, Bahnhof Völkerschlachtdenkmal |
12:42 | Lauta Bahnhof | 2:28 1 overstap 16 stops RE11 S3 Spoor 1 | 2:28 | 1 overstap 16 stops | RE11 S3 Spoor 1 | RE11 Spoor 1 | |
12:47 | Hosena, Bahnhof | ||||||
13:02 | Ruhland, Bahnhof | ||||||
13:11 | Lauchhammer, Bahnhof | ||||||
13:18 | Plessa, Bahnhof | ||||||
13:24 | Elsterwerda-Biehla, Bahnhof | ||||||
13:33 | Bad Liebenwerda, Bahnhof | ||||||
14:01 | Falkenberg/E., Bahnhof | ||||||
14:09 | Beilrode, Bahnhof | ||||||
14:14 | Torgau, Bahnhof | ||||||
14:31 | Eilenburg, Bahnhof | ||||||
14:40 | Taucha | ||||||
14:50 | Leipzig, Hauptbahnhof | ||||||
15:00 | Leipzig, Hauptbahnhof | S3 Spoor 1 | |||||
15:02 | Leipzig, Markt | ||||||
15:03 | Leipzig, Wilhelm-Leuschner-Platz | ||||||
15:05 | Leipzig, Bayerischer Bahnhof | ||||||
15:07 | Leipzig, S-Bahnhof MDR | ||||||
15:10 | Leipzig, Bahnhof Völkerschlachtdenkmal |
Duur van de reis
De reistijd tussen Lauta (Niederlausitz) en Leipzig-Völkerschlachtdenkmal is 36 minuten