Treintijden
Rostock Hbf naar Eichenberg Treintijden 4 augustus 2024 om 06:00
06:34 | Rostock, Hauptbahnhof | 8:45 4 overstappen 34 stops RE5 RE7 RE13 S8 RE 9 | 8:45 | 4 overstappen 34 stops | RE5 RE7 RE13 S8 RE 9 | RE5 | |
06:56 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
07:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
08:00 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
08:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | ||||||
08:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
09:06 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
09:12 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
09:14 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 14 | |||||
09:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
09:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
09:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
09:39 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | ||||||
09:43 | Potsdam, Rehbrücke Bhf | ||||||
09:50 | Michendorf, Bahnhof | ||||||
09:59 | Beelitz-Heilstätten, Bahnhof | ||||||
10:13 | Baitz, Bahnhof | ||||||
10:19 | Bad Belzig, Bahnhof | ||||||
10:31 | Medewitz, Bahnhof | ||||||
10:38 | Jeber-Bergfrieden, Bahnhof | ||||||
10:48 | Roßlau, Bahnhof | ||||||
10:53 | Dessau, Hauptbahnhof | ||||||
11:12 | Dessau Hbf | RE13 | |||||
11:24 | Wolfen (Bitterfeld) | ||||||
11:28 | Bitterfeld | ||||||
11:47 | Bitterfeld | S8 | |||||
11:58 | Landsberg (b. Halle/Saale) | ||||||
12:07 | Halle (Saale) Hbf | ||||||
13:02 | Halle (Saale) Hbf | RE 9 | |||||
13:21 | Röblingen am See | ||||||
13:30 | Lutherstadt Eisleben | ||||||
13:34 | Wolferode | ||||||
13:43 | Blankenheim (bei Sangerhausen) | ||||||
13:52 | Sangerhausen | ||||||
13:58 | Wallhausen (Helme) | ||||||
14:04 | Bennungen | ||||||
14:11 | Berga-Kelbra | ||||||
14:26 | Nordhausen | ||||||
14:33 | Wolkramshausen | ||||||
15:19 | Eichenberg (Hessen) |
08:34 | Rostock, Hauptbahnhof | 8:45 4 overstappen 37 stops RE5 RE7 RE13 S8 RE 9 | 8:45 | 4 overstappen 37 stops | RE5 RE7 RE13 S8 RE 9 | RE5 | |
08:56 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
09:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
10:00 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
10:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | ||||||
10:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
11:06 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
11:12 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
11:14 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 13 | |||||
11:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
11:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
11:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
11:39 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | ||||||
11:43 | Potsdam, Rehbrücke Bhf | ||||||
11:50 | Michendorf, Bahnhof | ||||||
11:59 | Beelitz-Heilstätten, Bahnhof | ||||||
12:13 | Baitz, Bahnhof | ||||||
12:19 | Bad Belzig, Bahnhof | ||||||
12:31 | Medewitz, Bahnhof | ||||||
12:38 | Jeber-Bergfrieden, Bahnhof | ||||||
12:48 | Roßlau, Bahnhof | ||||||
12:53 | Dessau, Hauptbahnhof | ||||||
13:12 | Dessau Hbf | RE13 | |||||
13:24 | Wolfen (Bitterfeld) | ||||||
13:28 | Bitterfeld | ||||||
13:47 | Bitterfeld | S8 | |||||
13:58 | Landsberg (b. Halle/Saale) | ||||||
14:07 | Halle (Saale) Hbf | ||||||
15:02 | Halle (Saale) Hbf | RE 9 | |||||
15:21 | Röblingen am See | ||||||
15:30 | Lutherstadt Eisleben | ||||||
15:34 | Wolferode | ||||||
15:43 | Blankenheim (bei Sangerhausen) | ||||||
15:52 | Sangerhausen | ||||||
15:58 | Wallhausen (Helme) | ||||||
16:04 | Bennungen | ||||||
16:11 | Berga-Kelbra | ||||||
16:26 | Nordhausen | ||||||
16:33 | Wolkramshausen | ||||||
16:41 | Bleicherode Ost | ||||||
16:58 | Leinefelde | ||||||
17:08 | Heilbad Heiligenstadt | ||||||
17:19 | Eichenberg (Hessen) |
Duur van de reis
De reistijd tussen Rostock Hbf en Eichenberg is 8:45