Treintijden
Zossen naar Potsdam Medienstadt Babelsberg Treintijden 28 augustus 2024 om 13:40
14:24 | Zossen, Bahnhof | 1:13 1 overstap 10 stops RE8 RE7 Spoor 1 | 1:13 | 1 overstap 10 stops | RE8 RE7 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
14:28 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
14:35 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
14:39 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
14:42 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
14:57 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
15:04 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
15:11 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
15:14 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 13 | |||||
15:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
15:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
15:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
15:38 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
14:39 | Dabendorf, Bahnhof | 1:39 2 overstappen 12 stops RB24 RB23 RE7 Spoor 1 | 1:39 | 2 overstappen 12 stops | RB24 RB23 RE7 Spoor 1 | RB24 Spoor 1 | |
14:51 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
14:56 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
14:58 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
15:10 | Flughafen BER | ||||||
15:13 | Flughafen BER | RB23 Spoor 3 | |||||
15:31 | S Ostkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
15:38 | S Ostbahnhof (Berlin) | ||||||
15:42 | Alexanderplatz Bhf (Berlin) | ||||||
15:45 | Friedrichstr. Bhf (Berlin) | ||||||
15:49 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
15:55 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
15:59 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
16:07 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
16:14 | S Wannsee Bhf (Berlin) | RE7 Spoor 5 | |||||
16:18 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
15:21 | Zossen, Bahnhof | 1:16 1 overstap 10 stops RE8 RE7 Spoor 1 | 1:16 | 1 overstap 10 stops | RE8 RE7 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
15:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
15:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
15:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
15:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
15:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
16:02 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
16:11 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
16:14 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 13 | |||||
16:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
16:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
16:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
16:38 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
15:41 | Dabendorf, Bahnhof | 1:37 2 overstappen 12 stops RB24 RB23 RE7 Spoor 1 | 1:37 | 2 overstappen 12 stops | RB24 RB23 RE7 Spoor 1 | RB24 Spoor 1 | |
15:47 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
15:52 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
15:54 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
16:03 | Flughafen BER | ||||||
16:13 | Flughafen BER | RB23 Spoor 3 | |||||
16:31 | S Ostkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
16:38 | S Ostbahnhof (Berlin) | ||||||
16:42 | Alexanderplatz Bhf (Berlin) | ||||||
16:46 | Friedrichstr. Bhf (Berlin) | ||||||
16:50 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
16:56 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
16:59 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
17:07 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
17:14 | S Wannsee Bhf (Berlin) | RE7 Spoor 5 | |||||
17:18 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
16:24 | Zossen, Bahnhof | 1:13 1 overstap 10 stops RE8 RE7 Spoor 1 | 1:13 | 1 overstap 10 stops | RE8 RE7 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
16:28 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
16:36 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
16:40 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
16:42 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
16:57 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
17:04 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
17:11 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
17:14 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 13 | |||||
17:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
17:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
17:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
17:38 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
17:21 | Zossen, Bahnhof | 1:16 1 overstap 10 stops RE8 RE7 Spoor 1 | 1:16 | 1 overstap 10 stops | RE8 RE7 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
17:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
17:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
17:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
17:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
17:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
18:02 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
18:12 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
18:14 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 13 | |||||
18:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
18:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
18:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
18:38 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
18:24 | Zossen, Bahnhof | 1:13 1 overstap 10 stops RE8 RE7 Spoor 1 | 1:13 | 1 overstap 10 stops | RE8 RE7 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
18:28 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
18:35 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
18:39 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
18:42 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
18:57 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
19:04 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
19:11 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
19:14 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 14 | |||||
19:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
19:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
19:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
19:38 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
19:21 | Zossen, Bahnhof | 1:16 1 overstap 10 stops RE8 RE7 Spoor 1 | 1:16 | 1 overstap 10 stops | RE8 RE7 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
19:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
19:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
19:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
19:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
19:54 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
20:02 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
20:11 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
20:14 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 13 | |||||
20:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
20:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
20:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
20:38 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
20:24 | Zossen, Bahnhof | 1:32 1 overstap 22 stops RE8 S1 Spoor 1 | 1:32 | 1 overstap 22 stops | RE8 S1 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
20:28 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
20:35 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
20:39 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
20:42 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
20:57 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
21:04 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
21:08 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
21:19 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | S1 | |||||
21:22 | S Anhalter Bahnhof (Berlin) | ||||||
21:25 | Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | ||||||
21:26 | S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | ||||||
21:28 | S Schöneberg (Berlin) | ||||||
21:30 | S Friedenau (Berlin) | ||||||
21:32 | S Feuerbachstr. (Berlin) | ||||||
21:34 | Rathaus Steglitz (Berlin) | ||||||
21:36 | S Botanischer Garten (Berlin) | ||||||
21:38 | S Lichterfelde West (Berlin) | ||||||
21:40 | S Sundgauer Str. (Berlin) | ||||||
21:42 | S Zehlendorf (Berlin) | ||||||
21:45 | S Mexikoplatz (Berlin) | ||||||
21:47 | S Schlachtensee (Berlin) | ||||||
21:49 | S Nikolassee (Berlin) | ||||||
21:53 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
21:57 | S Griebnitzsee Bhf |
21:21 | Zossen, Bahnhof | 1:18 3 overstappen 18 stops RE8 S46 S1 RE7 Spoor 1 | 1:18 | 3 overstappen 18 stops | RE8 S46 S1 RE7 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
21:24 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
21:30 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
21:34 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
21:36 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
21:53 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
21:58 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
22:03 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | S46 Spoor 11 | |||||
22:04 | S Schöneberg (Berlin) | ||||||
22:08 | S Schöneberg (Berlin) | S1 Spoor 1 | |||||
22:10 | S Friedenau (Berlin) | ||||||
22:12 | S Feuerbachstr. (Berlin) | ||||||
22:14 | Rathaus Steglitz (Berlin) | ||||||
22:16 | S Botanischer Garten (Berlin) | ||||||
22:18 | S Lichterfelde West (Berlin) | ||||||
22:20 | S Sundgauer Str. (Berlin) | ||||||
22:22 | S Zehlendorf (Berlin) | ||||||
22:25 | S Mexikoplatz (Berlin) | ||||||
22:27 | S Schlachtensee (Berlin) | ||||||
22:29 | S Nikolassee (Berlin) | ||||||
22:31 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
22:35 | S Wannsee Bhf (Berlin) | RE7 Spoor 5 | |||||
22:40 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf |
22:24 | Zossen, Bahnhof | 1:32 1 overstap 22 stops RE8 S1 Spoor 1 | 1:32 | 1 overstap 22 stops | RE8 S1 Spoor 1 | RE8 Spoor 1 | |
22:28 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
22:35 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
22:39 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
22:42 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
22:57 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
23:04 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
23:08 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
23:19 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | S1 | |||||
23:22 | S Anhalter Bahnhof (Berlin) | ||||||
23:25 | Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | ||||||
23:26 | S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | ||||||
23:28 | S Schöneberg (Berlin) | ||||||
23:30 | S Friedenau (Berlin) | ||||||
23:32 | S Feuerbachstr. (Berlin) | ||||||
23:34 | Rathaus Steglitz (Berlin) | ||||||
23:36 | S Botanischer Garten (Berlin) | ||||||
23:38 | S Lichterfelde West (Berlin) | ||||||
23:40 | S Sundgauer Str. (Berlin) | ||||||
23:42 | S Zehlendorf (Berlin) | ||||||
23:45 | S Mexikoplatz (Berlin) | ||||||
23:47 | S Schlachtensee (Berlin) | ||||||
23:49 | S Nikolassee (Berlin) | ||||||
23:53 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
23:57 | S Griebnitzsee Bhf |
Duur van de reis
De reistijd tussen Zossen en Potsdam Medienstadt Babelsberg is 5 minuten